Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

ααααα... μια τελειότητα...

ωραία τα ζευγαράκια... love love love love love...

έρωτα ερωτααααα Ερωτα ...ερωτα ερωτα μου....ααααααχχχχχχ...

:angry: τι θα γίνει ;;;; θα περάσουν οι μέρες ;;;;;;!!!!;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα περασουν οι ρουφιανες...παντως τον προηγουμενο μηνα που εκανα τη θεραπεια,μετα την ωορρηηξια δεν σταματησε να ποναει η κοιλια και το στηθος μου.αυτη τη φορα τπτ.λιγο το στηθος καπου καπου...οχι,οχι,πρεπει να το βγαλω απο το μυαλο μου,δεν εχω τπτ απο συμπτωματα και τελος!οτι ειναι να γινει θα το μαθουμε την επομενη πεμπτη-παρασκευη.τελος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε τετοιο πργμα καιρο ειχα να νιωσω. :):)

Τελικα μας ειχε φαει η ρουτινα :laugh: :laugh:

Αχ κοινωνια ατιμη που δεν μπορουμε να χαρουμε τις χαρες τησ ζωης :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως μπράβο... η τετουλίνα είναι παράδειγμα προς μίμηση...!!

μακάρι να καταφέρω να περιμένω και γώ μια βδομαδούλα... (19-7 ΔΕΝ περιμένω και 27 είναι του Αγ.Παντελεήμων)

πλάκα πλάκα αισθάνομαι κάτι σαν "τραβηγματάκια-τσιμπηματάκια" κοντά στην αριστερή ωοθήκη...

αλλα μήπως είναι αντανακλαστικοί πόνοι από την μέση που με ενοχλεί τις τελευταίες μέρες ;;; απαπαααα... πρέπει να περάσουν οι μέρες...

καλή φάση δεν θα ήταν να πέφταμε για ύπνο και να ξυπνούσαμε εγκυες ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλινη έγραψε:

καλησπερα κοριτσακια :) τι μου κανετε?

εγω τσουζω μετα απο ενα υπεροχο Σ.κ. στην θαλασσα χαιρομαι τα αποτελεσματα.Παντως ειλικρινα ειχα να περασω τοσο καλα αρκετο καιρο αφου να φανταστειτε ενιωθα σαν τα ζευγαρακια τον πρωτο καιρο :):):):):blush::blush::blush:

Αναστασια32 κατι μου λεει οτιθα εχουμε ευχαριστα νεα :):):):)

Μωρουλινη πες μου ποιος σου το μαρτύρησε οτι ειμαι εγκυος να του βγαλω τα αυτια? :angry: χαχαχαχα πλακα κανω!! :silly: :woohoo: μακαρι να εχεις δικιο!!!

Αυτη τη φορα νιωθω πονους σαν να μου ερθει περιοδος, οχι συνεχεια αλλα ανα διαστηματα...ωρε λετε παλι? :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Μωρουλίνη μου, δεν εχεις κι άδικο!

ράνια... να σου πω την αλήθεια ετσι οπως εχουν κάτσει πανω μου τα κιλά των τελευταίων ετών, εντελώς εγκυος μοιάζω!!!!! μαλλον καταλαβαίνω τι εννοείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

αντε,κοντα σου κι εγω μαρια.δεν περιμενω 22-23 και 24 φευγουμε μινι διακοπες!

Ρανιαααααααα κι εγω 19/7 δεν περιμενω και 24 ταξιδευουμε για τις διακοπες μας.Αντε μαζι κοριτσακι να ανακοινωσουμε πως ειμαστε εγκυουλες!! :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μηπως ρε παιδια να το ξανασκεφτω?τωρα που ειναι επιπεδη η κοιλια μου μετα απο ποσα χρονια και φοραω οοτι θελω,μη χαλασω το σωμα μου???καλα,πλακα κανω,χεστηκα για το σωμα.βλεπω πως αμα εχει θεληση ο ανθρωπος και κορμι φτιαχνει και τα παντα.και αμα εχει θεληση ο θεος και μωρα γεμιζει τις κοιλιτσες και τα παντα κανει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

βρε Μωρουλίνη μου, δεν εχεις κι άδικο!

ράνια... να σου πω την αλήθεια ετσι οπως εχουν κάτσει πανω μου τα κιλά των τελευταίων ετών, εντελώς εγκυος μοιάζω!!!!! μαλλον καταλαβαίνω τι εννοείς...

Μαρακι κι εγω με τα κιλα που πηρα τον τελετυταιο χρονο με τις ορμονες ηδη μοιαζω για 3ων μηνων εγκυος, κανω προβα!!! :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου ολες μαζι να το ανακοινωσουμε.μακαρι!!που θα πατε διακοπες?φανταζεσαι να βρεθουμε και οι δυο εγκυες εκει?μεγαλη φαντασια εχω,το ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου στη Ροδο θα παμε εσεις?Θα μεινουμε για 9 μερουλες.....βλεπεις και το νινι που θα ερθει(κανω ονειρα εγω) θα θελει να κανει τα μπανακια του! :laugh:

Μαρακι μου ραντεβου στις 19/7 να ανακοινωσουμε μαζι τα ευχαριστα μας!!!! :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας τα εξηγησω ολα εγω.τι αποριες εχετε περι ανεμογκαστριου?εγω ειχα φτασει μεχρι 5-6 μηνων να δειχνω.μια χαρα.3 με ειχαν ρωτησει αν ειμαι εγκυος...!!οχι,απλως χοντρη,απαντουσα εγω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,ροδος μου πεφτει μακρια.εμεις μεχρι την ελαφονησο θα παμε,για 5 μερουλες.κι εγω αγχωνομαι,γιατι λεμε να παμε με τη μηχανη,αλλα νομιζω πως δεν κανει αν ειμαι εγκυος.ειναι και πολλες ωρες δρομος.γιαυτο θα κανω μια χωριακη νωριτερα και ας μην εχω καθυστερηση,να ξερω.οποτε και οι 3 μαζι θα το ανακοινωσουμε!!και οποια αλλη θελει,μην ντρεπεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πςςςς ρούχα μόνο ;;; καλέ τα ΠΑΝΤΑ !!! καρότσια, κούνιες, διακόσμηση δωματίου... ΟΤΙ ΒΑΛΕΙ ο νούς σου...χιχιχιχι...

αααα τα ονειρα δεν μας τα κόβει κανείς !!!!! είναι και δωρεάν !

ονειρευτείτε γιατί χανόμαστε !! :):):):)

για πες για πες αναστασία... λες να κάνεις κατευθεία τεστάκι, 19-7 ;;; δεν το βλέπεις ούτε εσύ να κρατιέσαι ε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ σας το είπα! ΟΛΕΣ μαζί από αυτό το Post, ΟΛΕΣ, θα μεταφερθούμε στο ααααααλλο το καλό !!!

ωωωωπωπωωωωπωωωωωπ... και συνεχίζονται τα τσιμπήματα αριστερά, πάνε και λίγο δεξιά...και ξανά αριστερά... ωωωωπωωωπωπωπωπωπωπ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria+fotis έγραψε:

πςςςς ρούχα μόνο ;;; καλέ τα ΠΑΝΤΑ !!! καρότσια, κούνιες, διακόσμηση δωματίου... ΟΤΙ ΒΑΛΕΙ ο νούς σου...χιχιχιχι...

αααα τα ονειρα δεν μας τα κόβει κανείς !!!!! είναι και δωρεάν !

ονειρευτείτε γιατί χανόμαστε !! :):):):)

για πες για πες αναστασία... λες να κάνεις κατευθεία τεστάκι, 19-7 ;;; δεν το βλέπεις ούτε εσύ να κρατιέσαι ε;;

Μαρακι 19 ειναι Δευτερα...πιστεψε με θα το καταλαβω απο το Σαββατο αν ειμαι.Ετσι και τον προηγουμενο μηνα, 3 ημερες πριν το καταλαβα κι εκανα χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...