Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

εκανα την ενεση pregnyl για να σπασει το αυγουλακι μου και ξεραμε πως θα σπασει τεταρτη 6-8 το πρωι.ομως καλο ειναι μετα να μεινεις στο κρεβατι για 1 ωρα τουλαχιστον,γιαυτο το κανουμε ξημερωματα,για να ξανακοιμαμαι μετα,να μην σηκωνομαι.ο δικος μου ο ντοκτορ ειναι της αποψης πως οσο πιο πολυ,τοσο πιο καλα.οχι μερα παρα μερα,εφοσον ξερουμε τις γονιμες.δεν υπαρχει και θεμα με το σπερμα βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρανια αγάπη μου !!! καλημέρα !

βρε τι περνάς και συ...

ζηλεύω το όλο σκηνικό ΕΩΣ το σημείο που βρίσκεσαι με τα πόδια ψηλά...

χιχιχιχιχι !!!

πρόσεξε γιατί οταν κρατάς τα πόδια ψηλά, πιέζονται οι υπόλοιποι μύς... μηπως σπρώχνεις το σπέρμα προς τα έξω ;;; αλήθεια, πρόσεξέ το !

εγώ αυτό είχα αισθανθεί όταν το δοκιμασα παλαιότερα !

καλύτερα να ξαπλώνεις με το μαξιλαράκι, πόδια κανονικά στην ευθεία και χαλάρωμα...!

τι άλλα ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακι μου αντε πες του το.ειναι τρελος,κανονικα!!αφου κουτουλαγα και ειχε κατσει μπροστα μου για να ακουμπαω τα ποδια μου στους ωμους του.ποιοι μυς να πιεζονται,αφου κοιμαμαι...το εχει παρει προσωπικα!!!αντε και αυριο ειπε ο ντοκτορ και μετα χαλαρωνουμε..τπτ αλλα,ενα καφεδακι ειχα παει,σε καμια ωριτσα φευγω για δουλεια..βαριεμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! ετσι ναι ρανια μου! σωστό το μπαρμπούνι !

εγώ νομίζω, βέβαια οτι όλα αυτά είναι υπερβολές με τα πόδια ψηλά...

μαριούλα, συμφωνώ μόνο στο οτι καλό ειναι να ξαπλώνουμε για καμια ωρίτσα να κυλίσουν εκει που πρέπει τα ατιμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω ρε μαρια12?ο γιατρος δεν μου εχει πει κατι,οτι εχω ακουσει...βρισκω μια λογικη ομως στα ποδια ψηλα.βεβαια εμενα η μητρα μου εχει οπισθια κλιση,οποτε μαλλον αναποδα πρεπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε! και μενα οπίσθια και ΛΟΞΗ προς τα αριστερά !!!

μα αν είναι δυνατΕΛΙ !!!

τι πιό κουλό ! ισιώνουν με τις εγκυμοσύνες όμως...

http://www.femme.gr/femme-mitra.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIA ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ .ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΚΟΙΤΑ, ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΜΙΑ 'ΝΟΤΑ' ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑΣ!ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ Ε?ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΠΕΜΠΕ...ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙΣ Κ ΣΥ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ.ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΧΑΡΙΣΕΙ Η ΦΥΣΗ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ! :kiss: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ισπανικών, ναι !

γυναικολογίας, οχι...χιχιχιχιχι...

αυτή τη στιγμή βάζω τον εαυτό μου στους αΕργους μέχρι να διαλέξουμε πόλη με τον φώτη...

για τα site, μου αρέσει να ψάχνω στο ιντερνετ για τα θέματα που με απασχολούν αλλα το συγκεκριμένο το είδα πρόσφατα που το είχε αναρτήσει αλλη κοπέλα στο mammyland ! ενδιαφέρον, ε ;;

εμένα, ετσι που την βλέπω σχηματισμένη την οπίσθια κλίση...γιατί μου φαίνεται ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ να γίνει η σύλληψη ;; αλλα και η γιατρός μου πιό δύσκολο μου είχε πει... περίεργο...

είδες τελικά που χρειάζεται το "μεγάλο πυροβόλο" ;);)

όλα τελικά εχουν μια λογική...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΡΑΝΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!ΠΟΛΥ ΣΕΞ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά, ρενα μου, ΤΩΡΑ εχω αυτήν την αποψη...

κατσε να φτάσω καμια 2ετία προσπαθώντας free χωρίς bebe και βλέπουμε αν θα εχω την ίδια άποψη...

αααα!!! ολα κι όλα...είμαι αντικειμενική !!!!

RANIA κανε σεξ τώρα γιατί στο 1ο τρίμηνο της εγκυμοσύνης οι περισσότεροι γιατροί το απαγορεύουν για να μην γίνει καμια στραβή...!!!!

ΤΩΡΑ ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕ-ΤΑΝΕΙ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ!ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!!!!!!!ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλαααα,ολα καλα θα μας πανε,που λεει και ο σακηηηηηηηης!!και δεν ειναι τωρα,θα ειναι τον αλλο μηνα,τον παραλλο..και τι να λεει?και αν δεν ερθει ποτε,παλι τι να λεει?καλα να ειμαστε με τους αντρακλες μας,να εχουμε υγεια(ακουτε με που σας λεω-τα εχω δει οοολα το τελευταιο 4μηνο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blink: Καλησπέρα κορίτσια !!!!! :lol:

Αν κατάλαβα καλά λέτε για την μήτρα τι κλήση έχει , εμένα μου είχε πει πως είναι φυσιολογική, αλλά μια απορία βρε κορίτσια αυτό που λένε κάνε κατακόρυφο μετά το σεξ για να πάνε ποιο γρήγορα οι ολυμπιονίκες στο τέρμα ισχύει, γιατί ο άντρα μου μετά από το κοκό μου λέει άντε σήκωσε τα πόδια σου και νιώθω πολύ χαζή έτσι :woohoo: όπως είμαι να κάνω κατακόρυφο …… ποιο πιθανό είναι να μου ανέβη το αίμα στο κεφάλι και να ζαλιστώ παρά να πάνε οι ολυμπιονίκες όπως λέει στο τέρμα ….πολύ γέλιο :woohoo: :laugh: !!!!! Μόνο να με βλέπατε πολύ γέλιο :laugh: :laugh: ……..κάνη δουλεία όμως γιατί το έχω σταματήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν την θέλω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν την θέλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν την θέλω λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Να φύγει............. να πάει αλλού!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Σαν την γνωστή διαφήμιση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα.....................

Υ.Σ.: Από τότε που......... μετά τα.......... γούτσου-γούτσου............ μένω κάποια ωρίτσα ξάπλα............ σηκώνομαι πολύ πιο στεγνή.................. τυχαίο??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!ελιωσα στον υπνο σημερα!!πολυ σεξ ρε παιδακι μου,εχω ρεψει!!αντε και σημερα και ουτε να του το ξαναδω μετα(για λιγο)!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε andria μου,μακαρι για ολο τον κοσμο που προσπαθει!!ολες θα τα καταφερουμε να γινουμε μανουλες,γιατι ο θεουλης βλεπει ποσο πολυ το θελουμε και ποση αγαπη θα δωσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsiaaaaaaaaa koitaxte to tikeraki mou upotithete oti eimai stin deyteri mera tou kyklou k dn exei erthi akoma k oute kan pou to eixa dwse simasia!!!!! twra mpika edw k to eida giati exw kopsei na asxoloumai to teleytaio 20imero.. bre koritsia lete?? ax dn thelw na to pistepso giati dn tha einai!! :P min me rotate an niotho kati gt tpt dn niotho.. afou oute kan katalaba oti eixa kathisterisi!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...