Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

καλά σε λέω ράνια σεξουάλα !!!

μια χαρά θα τα περάσετε !!!! καλή διασκέδαση !!!!

την πεφτω και γω για εναν υπνάκο μεσημεριανό !

αν δεν κοιμηθώ, εδώ θα τα λέμε πάλι !!!

φιλάκια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhsprea rania k maria egv poy rvthsa ton giatro sxetika ma ta ygra moy eiπε οτι δεν εχει σημασια τοσο που ειμαι στις μερες μου.την προηγουμενη φορα που πηγα να δει το ωαριο του ειπα γιατρε εχω υγρα κ μεσα διακρινω κατι κοκκινες φλεβιτσες η αλλοτε ειναι καφετι εισαι στις μερες σου μου ειπε κ οντως ημουν μετα απο τον υπερυχοηθελε κανα 2 μερες αλλα τιποτα κ την αλλη φορα.ρανια μην κανετε μονο ενε λαθος που εκανα κ γω κ δεν το ηξερα.δεν θελει καθε μερα μερα παραμερα μου το πε γιατρος κ το ηξεραν κ ατομα ψαγμενα με τετοια θεματα γιατι αλλοιωνεται η ποιοτητα του σπερματος παρολαυτα καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα διαβασα το ποστ εχω παρατηρησει οτι οταν ειμαι στις μερες μου εχω υγρα μετα αφου γινει η ωορηξια ειναι σαν να στεγνωνεις μαρακι εχεις δικιο.οταν παλι μεινεις εγκυος εχεις υγρα αλλα τα ουρα σου μυριζουν διαφορετικα ασχημα.καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος μην ξεχναμε οπως κ καθε εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΗΣΑ ΟΥΤΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΟΥΤΕ ΥΓΡΑ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΓΧΩΘΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟΡΡΥΘΜΙΣΑ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ!ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ!ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ FILICINE.ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ 11 ΜΗΝΕΣ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΩ.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΛΕΤΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑΤΡΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rena9 έγραψε:

THANX ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ.ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΤΟ ΠΗΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ...ΟΠΩΣ Μ ΕΙΠΕ Ο ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ.

Κι εγω μετα το μεσημεριανο φαγητο το παιρνω και μαλιστα εχω βαλει και υπενθυμηση στο κινητο μου να μην το ξεχναω!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΜΕΝΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΛΙΓΟΙ ΜΗΝΕΣ ΑΚΟΜΗ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΟΙ 2.ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΣ ΤΩΡΑ...ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?SORRY ΑΝ ΡΩΤΑΩ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ 'ΙΣΤΟΡΙΚΟ' ΣΟΥ!!!!ΟΥΤΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΕΙΜΟΥΝ Ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rena9 έγραψε:

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΕΣΜΕΝΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΛΙΓΟΙ ΜΗΝΕΣ ΑΚΟΜΗ Κ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΟΙ 2.ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΣ ΤΩΡΑ...ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ?SORRY ΑΝ ΡΩΤΑΩ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ 'ΙΣΤΟΡΙΚΟ' ΣΟΥ!!!!ΟΥΤΕ ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΕΙΜΟΥΝ Ε?

Οχι βρε δεν ρωτας πολλα...ετσι μαθαινεις κι εσυ για να κινηθεις σωστα.Εχουμε ηδη 1,5 χρονο που προσπαθουμε.Εχουμε κανει τις βασικες εξετασεις δηλαδη προγεννετικο ελεγχο,σπερμοδιαγραμμα και υστεροσαλπιγγογραφια.Ενα θεματακι εχουμε με το σπερμα αλλα μαλλον διορθωθηκε λιγο διοτι τον προηγουμενο μηνα ειχα εγκυμοσυνη αλλα ηταν βιοχημικη και δεν εμεινε.Αυτο το μηνα δεν εχω ωορηξια γιατι με παρακολουθει ο γιατρος.Μου εχει δωσει χαπια να κανω ωορηξια καθε μηνα και ελπιζουμε....αν δεν γινει κατι παλι μεχρι Σεπτεμβριο θα κανουμε σπερματεγχυση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ 'ΣΠΟΡΑΚΙ'ΩΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.ΕΧΟΥΜΕ Κ ΜΕΙΣ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΛΙΓΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Κ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑΥΜΑ!ΕΤΣΙ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΩΣ...ΘΑΥΜΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΛΙΚΗ ΑΜΙΤΑ ΜΟΤΙΟΝ!ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΤΩΡΑ!ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Κ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσούδια !!!

ρε παιδιά ! τι μου συμβαίνει :dry: ;; με επιασε η έκλειψη (11/7) !!!????

χθες ξύπνησα από τα ξημερώματα χωρίς λόγο, το βράδυ με πήρε ο ύπνος στον καναπέ, σηκώθηκα σαν ξ καλλιγραφία... και σήμερα νιώθω τετοια εξάντληση ... χαλι μαύρο :angry: !!!

ελπίζω να είναι για καλό σκοπό όλο αυτό........... ;)

αλλα είναι νωρίς ακόμα για συμπτώματα :dry::angry:

ρανια σεξουάλα ;; που είσαι ;;;

ρένα και anastasia ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ !!! :)

ΡΕΝΑ ο γιατρός σου θέλει λίγο ξύλο που αργησε τόσο να σου αναφέρει για το filicine !! εμένα, ο αδελφός του αντρα μου είναι φαρμακοποιός και μου το έδωσε από την πρώτη στιγμή ! πρόσφατα ξεκινήσαμε και βιταμίνη Ε, που κάνει καλό και στους 2 !

anastasia μου... αν δεν υπήρχε η υπενθύμιση στο κινητό ...ΤΙΠΟΤΑ δεν θα θυμόμουν να κάνω ! χωρίς αυτό θα ήμουν χαμένη !!!!

georgia εβγαλες καλέ άκρη με το ticker ?? σου έστειλα προσωπικό μνμ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou geia sas!! Simera pigame se ena endokrinologo k eidiko gia e3wswmatikes..Tou eipame olo to istoriko mas, tou dwsame spermatodiagrammata, salpiggografies k analiseis ormonikes..i FSH mou itan poli 4ili alla meta apo 8erapeia pige sto fisiologiko tis alla pali to provlimatise y logw ilikias (25) den eprepe na itan etsi 4ili k etsi mou tis 3ana egra4e na tis kanw sto epomeno kiklo mou (prolaktini,FSH k tin LH)..Mou ekane k iperixografima k ta eide ola teleia..Mou eipe pws oti e3etaseis tou pirame den eide tipota anisixitiko k etsi mas eipe na paroume k to sperma tou andra mou na dei gia ta antiswmata mipws k o organismos mou vlepei ta antiswmarta san ex8rous tou k apovallei to sperma..Den 3erw pws onomazete auti e3etasi..

Deutera 8a paw na me 3ana dei na doume pote 8a spasei to augoulaki mou k an den meinw oute se auto to kiklo na kanoume tis analiseis pou sas anafera..Den vlepei tipota allo pou na min afinei mia egkimosini na proxwrisei..Auta...Signwmi gia to mege8os tou minimatos mou :blink::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ FILICINE.ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσούδια !!!

andria εχω καλό προαίσθημα γι αυτόν τον γιατρό που πήγες !

rena ρώτα και για βιταμίνη Ε, εστω και τηλεφωνικώς !!!

αυτή τη φορά σας στέλνω το δικό μου καφεδάκι !

στο σαλόνι φυσικά με air condition, γιατί στο μπαλκόνι ούτε καλή θέα εχω, ούτε δροσιά !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε μορφή στρογγυλής αμπουλίτσας ! :)

κάπου είχα διαβάσει οτι βοηθάει (δεν κάνει και θαύματα, βέβαια...) στην ρύθμιση του άστατου κύκλου, στη γονιμότητα, είναι και αντιοξειδωτική... γενικά εχει θετική επίδραση και στα 2 φύλα !

της eviol ! παίρνουμε 2 την ημέρα και εγώ και 1 filicine :)

τον προηγούμενο μήνα μου ήρθε σε 45 μέρες η περίοδος και αυτόν που ξεκίνησα αυτά τα 2 χαπάκια εκανα οωρηξία την 20η μέρα, άρα μίκρινε ο κύκλος μου !!! ΔΕΝ περιμένω σε 9 μέρες !

1η φορά μικραίνει ο κύκλος μου από μόνος του, χωρίς χάπια θεραπείας (yasmin, dostinex etc)!!

μόνο με αυτές τις βιταμίνες δηλαδή !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΗΔΗ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ FILICINE...ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ Κ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ Κ ΟΙ ΒΙΤΑΜΙΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ FILICINE.TI ΤΡΑΒΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ....ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλάαα... αυτά είναι τα εύκολα...!!

εγώ που είμαι φοβιτσιάρα και τέλος Μαίου που μου είχε βγεί αχνό θετικό το predictor, ΧΛΩΜΙΑΣΑ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ με τις εξετάσεις (ΒΕΛΟΝΕΣ!) και το χειρουργίο (τοκετο) της εγκυμοσύνης... τι να πω ;;;;!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Κ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ!ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΓΩΓΗ Η΄ΚΑΙ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΑΥΤΟ Κ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε φιλενάδα... δεν ξέρω... ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ εχω καταλήξει μέσα μου, οτι ακόμα κι αν ερθουν όλα αρνητικά, εγώ δεν θέλω να κανω εξωσωματική...

σκέφτομαι οτι και εγώ και ο αντρας μου είμαστε από πολύτεκνες οικογένειες (εγώ εχω 3 μικρότερες αδελφές και ο αντρας μου εχει αλλα 4 αδέλφια !!!!) ΑΝ δεν το χει η μοίρα μου να γίνω φυσικά μητέρα, δεν πειράζει, κάποιος άλλος είναι ο προορισμός μου στην γη αυτή...

Kαι πιστεύω οτι μόνο μια γυναίκα που εχει αφαιρέσει τα γυναικολογικά της ΔΕΝ μπορεί να μείνει εγκυος... ΟΛΑ τα αλλα είναι πιθανά, απλά δεν ξέρω το timing !!!!

ούτε για υιοθεσία σκέφτομαι...

θα μείνω μια cool θεία ... και τι έγινε..;; αμα είναι θέλημα ΘΕΟΥ...

όσο και αν με ενοχλούν τα εμπόδια στη ζωή, πιστεύω πάντα οτι κάθε εμπόδιο για καλό (ή για κάποιον λόγο τελος πάντων...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marigoula mou k egw exw ena kalo proais8ima gi'auton ton giatro apo ta xtes pou piga iremisa alla 8a dei3ei to apotelesma :woohoo: ..Foliko o3i k vitamines den pinoume skeftomoun xtes na ton rwtisw alla 3exasa :dry: alla epeidi sto allo kiklo 8a kanw analiseis ormonwn na min piw tipota mipws k ta mperde4w ola :)..Den 3erw Deutera 8a 3ana paw k ton rwtaw (an 8imi8w :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!εχω ρεψει...κανω κανω μεχρι να πετανω!!!!!αχ ρε μαρια!!παλι ξυπνητηρια 6:30 το πρωι ειχε βαλει ο δικος μου για κοκο.δεν αντεχω αλλο!τοσο σεξ ειχα να κανω προ αμνημονευτων χρονων!!ευτυχως αργα το βραδυ θα βρεθουμε παλι,ελπιζω να νυσταζει.αλλα αυτο μεσα στον υπνο που ακουω το ξυπνητηρι και μετα τον βλεπω απο πανω μου,δεν ξερω ρε κοριτσια,εφιαλτης θα μου γινει!!!και μετα με εχει με μαξιλαρι στον πωπω και ψηλα τα ποδια σαν τη κατσικα!!!τι κανω για να γινω μανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

γεια σας!!!!εχω ρεψει...κανω κανω μεχρι να πετανω!!!!!αχ ρε μαρια!!παλι ξυπνητηρια 6:30 το πρωι ειχε βαλει ο δικος μου για κοκο.δεν αντεχω αλλο!τοσο σεξ ειχα να κανω προ αμνημονευτων χρονων!!ευτυχως αργα το βραδυ θα βρεθουμε παλι,ελπιζω να νυσταζει.αλλα αυτο μεσα στον υπνο που ακουω το ξυπνητηρι και μετα τον βλεπω απο πανω μου,δεν ξερω ρε κοριτσια,εφιαλτης θα μου γινει!!!και μετα με εχει με μαξιλαρι στον πωπω και ψηλα τα ποδια σαν τη κατσικα!!!τι κανω για να γινω μανα...

ράνια μου αν θες μου απαντάς...

σας έχει πει ο γιατρός κάποιες συγκεκριμένες ώρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πάντα εμπιστεύομαι τους γιατρούς που ΔΕΝ είναι ευκολα υπέρ των τεχνητών μεθόδων αναπαραγωγής...

ειδικά οταν πρόκειται για γυναίκες τις ηλικίας σου (και της δικής μου - 29/30...) !

στην αδελφή μου που είναι 26 παρά κάτι, πριν 2 χρόνια που ξεκίνησε να προσπαθεί της είπε ο γυναικολόγος της για ενέσεις !!!

και δεν είχε ούτε 6μηνο που προσπαθούσε ελεύθερα !!!!!!!!!!!!!!!

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ !

εγώ της είπα φυγε ΟΣΟ πιό μακριά γίνεται από αυτόν !

τελικά εμεινε εγκυος ΜΟΝΗ ΤΗΣ πριν λίγους μήνες (Φεβρουάριο), αλλα κατέληξε σε παλλίνδρομη. Οταν εμεινε εγκυος είχε να αδιαθετήσει από τον Σεπτέμβρη του 2009 !!!! απιστευτο ;;;!!!!

ας μην ξεχνάμε οτι πολλοί γιατροί το βλέπουν καθαρά σαν μαγαζάκι το ιατρείο τους...!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...