Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια.βλεπω ολες ειστε πρωινες πρωινες μονο εγω ξυπναω αργα ε? :P τι να κανω ολη την βδομαδα δουλευα υπερωριες και σημερα ειμαι απογευμα και ειπα να κοιμηθω λιγο παραπανω γιατι και το σ/κ τρεξιματα ειχα.

τι κανετε?τα τσουζετε το βραδυ ε? :laugh: :laugh: πινετε τωρα που μπορειτε γιατι μετα τα σπορακια δεν θα σας αφησουν :P

μιλινα μου τι γινεται με την περιοδο σου κολπα σου κανει?αφου σου ηρθε ευτυχως να ηρεμησεις.

εγω περιμενω μεχρι την Παρασκευη να ερθει.μακαρι να εχω σπορακι αλλα δυστυχως δεν θα εχω παλι!δεν πειραζει ομως να μπορω να κανω μπανακια :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

milina έγραψε:

Καλημέρα γλυκιά μου ΖΟΥΖΟΥΝΑ!! :kiss::kiss::kiss:

Δεν έκανα ωορρηξία τον Ιούνιο και μετά από χάπια ήρθε

την 48η ημέρα!!!!

Φαντάζεσαι λοιπόν πως ήμουν...από εχθές έχω ηρεμήσει πάρα πολύ...

milinaaaaaaaaa κι εγω δεν εχω ωορηξια αυτο το μηνα, δεν θα ερθει περιοδος?θα πρεπει να παρω χαπια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!ου ου!!!τι κανετε?εγω γυρισα ψοφια απο δουλεια,μαγειρευω,εχω βαλει πλυντηριο και μεχρι να ερθει ο υπναρας μου μπορω να μιλαω εδω!!!μια χαρα χτες...χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου βρε ράνια !!!

δεν βλέπεις εδώ τι γίνεται ;;;

είπαμε να ξεχαστούμε λίγο μεχρι να... και εδώ ο κόσμος παρα ξεχάστηκε... χιχιχι...

ας είναι ... αν είναι για καλό ... ;)

τι τρώτε σήμερα ; εγώ επειδή εκανα γενικη, είπα να φτιάξω κατι ελαφρύ, και εφτιαξα club sandwich και μια χωριατικη σαλατούλα και ξαπλα τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρονια με σαλτσα ντοματας..οτι πει ο διαιτολογος βλεπεις...8 μηνες περιπου διατροφης.ειχα παραξεφυγει.10 ακομα και τελειωνω!!αλλα ελπιζω πως για το επομενο διαστημα δεν θα χανω αλλα θα παιρνω κιλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο βρε ράνια !

ήταν ευκολο το διαιτολόγιο ; δεν εχω ακολουθήσει ποτέ διαιτολόγιο από επαγγελματία !

κατα τον Απρίλιο - Μάιο είχα φτιάξει ενα ωραιότατο διαιτολόγιο με 1200 - 1400 θερμίδες καθημερινά και ενιωσα πολύ καλύτερα και εχασα 3 κιλάκια ! Ψιλοχάλασα το διαιτολόγιο αυτό εδώ και 1 μήνα, αλλα οχι με κρεπάλες απλά δεν προσέχω τα 5 γεύματα :( κανω αυτά τα 2 χαζά γευματα που κάνει σχεδόν ολος ο κόσμος και μετά δεινοπαθεί το στομάχι του... :(

το καλό είναι οτι δεν ξαναπήρα τα κιλάκια, αλλα δεν εχω χάσει και αλλα ενώ θα επρεπε να το παλαίψω τουλάχιστον λίγο ακόμα...

δεν είμαι μανιακή με τα κιλά, πιά, αλλα οπως τα είπες...

αυριο μεθαύριο θα πάρουμε...ας κρατάμε μια ρέγουλα τώρα...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα,δεν μπορω να πω..εχω χασει 28 κιλα και συνεχιζω.τρωω πολυ περισσοτερο απο πριν,αλλα πιο σωστα.μου εχει τα παντα.και γλυκο και σουβλακια και πιτσα,οτι του ζητησω.ωρες ωρες βεβαια μου τη δινει και τρωω τπτ εκτος προγραμματος,αλλα σπανια.ειχα παρει πολλα κιλα(47) ρε γμτ τα τελευταια χρονια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες βρε φιλενάδα !!!;;;!!!!!

:ohmy: 28 κιλά σε 8 μήνες ;;;;; αν μπορείς στείλε μου με προσωπικό μνμ τα στοιχεία του - ευχομαι να είσαι Αθήνα :blink: ...

ψήθηκα πολύ τώρα ! εγώ από το 2005 πήρα περίπου 15 με 20 κιλά από θυροειδή και άγχος (ευτυχώς ήμουν αδύνατη πριν και τώρα δείχνω απλά αφρατούλα)! αλλα εδώ και μήνες ο θυροειδής μου ρυθμίστηκε χωρίς θεραπεία, εφυγε το άγχος περίπατο μάλλον... και ήθελα να ασχοληθώ λίγο με δίαιτα, αλλα οχι στερητική !

τα εχασες χωρίς γυμναστική ;;

μπράβο ρε ράνια !! και εις ανώτερα !

ή εις κατώτερα ; - η ζυγαριά εννοώ ;) !!!

μόλις είδα οτι είσαι Πάτρα... :(

αν εχεις χρόνο στείλε μου τα στοιχεία του, ετσι κι αλλιώς παίζει να μείνουμε Αγρίνιο με τον σύζυγό μου...θα δείξει από φθινόπωρο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μενω αθηνα...κι εγω απο θυροειδη και κατι αντισυλληπτικα που μου ειχε δωσει μια ο θεος να την κανει γιατρο(18 κιλα σε 1,5 μηνα τοτε)...χεστα,θελει δυναμη.μια αποφαση ειναι.πιστευω οπου και να πας,μια χαρα θα ειναι η διατροφη.εγω δεν ειχα παει ποτε μου σε διαιτολογο.παλευα μονη μου,να μην τρωω το βραδυ και βλακειες.και πειναγα και επαιρνα κιλα.

γυμναστικη δυστυχως δεν κανω.δεν εχω πολυ χρονο με τη δουλεια,ουτε και διαθεση..ευτυχως δεν μπορω να πω πως εχω χαλαρωσει.το καλο ειναι πως εχω καλης ποιοτητας δερμα.ουτε ραγαδες.2-3 μικρες μονο στην κοιλια απο πριν ξεκινησω διαιτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ πολύ φιλενάδα ! να σαι καλά !

καλέ ; 18 κιλά σε 1,5 μήνα ! ΘΕΕ ΜΟΥ ! τι χαπια σου έδωσε !;

είχες αλλεργία σε καποιο συστατικό ;

εγω yasmin επαιρνα.

χέστα δε λες τίποτα... αϊ στο καλό...

παντως μπράβο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον,μαρακι παω να ετοιμαστω για το ντοκτορα(παλι θα ανοιγω ποδια),να δουμε τα αυγουλακια μου,να μου κανει και την ενεση να σπασουν...θα μιλησουμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα κιολας!!τσακ μπαμ!παρα εικοσι ειχα ραντεβου,παρα δεκα τελειωσα!ενα αυγουλακι, 1,7χιλ,μου εκανε την ενεση και θα σπασει τεταρτη 8 το πρωι(που θα φευγω για δουλεια).θα δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSAKIA MOU TI KANETE ???? EIXA KAPOY STOYS 2 MHNES NA MPW.. EIPA NA MHN MPENW GIA NA MHN TO EXW STO MYALO MOU! OTI POTE KAI EGW THA GYNW MANA !!!!

ALLA PERASAN 2 MHNES KAI TIPOTA :blink: !!! TWRA DENPANAGITSAMOU PRWTA O 8EOS DEN PERIMENW 3/08/2010

NA KANW MIA ERWTHSH BRE KORITSIA GIATI TO SKEFTOMOUNA KAI EGW NA PAW STO GIATRO NA DEI TA AYGOULAKIA MOU ... ALLA AUTO POU LETE ME THN ENESH TI EINAI ?????? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) καλησπερα κοριτσια μου!!!!!μετα απο ενα μηνα επιτελους ξανα μπηκα!!!παντρευτηκα,πηγαμε και ταξιδι στη βουδαπεστη και τωρα ξανα δουλιτσα..ξενερωμα να γυρνας δουλεια μετα απο μηνα..αντε να προσαρμοστω :blink: βαλτε με στη λιστα παλι για 28-07 αν και εχω ενα προαισθημα οτι αυτο το μηνα θα σας πω ευχαριστα... ;) εχω χασει πο΄λα νεα σας αλλα τωρα που ειμαι νυχτερινη θα τα δω ενα ενα!!!μακια :kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζοαννακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!γλυκακι μου!!!!τι κανεις?ευχαριστουμεεεε!!!συγνωμη αργησα να σου απαντησω και βγηκες ωστοσο...καλα ειμαι!!στο γαμο και στο ταξιδι περασαμε τελεια,συστυνω βουδαπεστη ανεπιφυλακτα!μονο που δε γυρισαμε τρεις αλλα που θα παει?τωρα που δε θα χω αγχος για τιποτα πιστευω οτι θα παρει κι αυτο τον δρομο του...εσυ τι κανεις?τα νεα σου!!αυριο δηλ σημερα ειμαι ξανα νυχτερινη οποτε θα δω τα νεα σου μετα τις 23.00..φιλια πολλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ Η ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΗ..ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑΝ ΠΛΗΡΗ ΠΡΟΓΕΝΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΡΜΟΝΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΟΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΕΛΕΙΑ....ΕΤΣΙ ΗΣΥΧΑΣΑ ΛΙΓΟ.ΒΑΛΤΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΓΙΑ 29/07 ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΞΑΝΑ...ΜΟΝΟ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ. :silly: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!!!

βρε ρανια πολλα συνχαρητιρια σε θαυμαζω!!!κ εγω πηγαινα σε διατροφολογο εχασα 10 κιλα κ τα παρατησα κουραστηκα ψυχολογικα κυριως μπραβο που τα καταφερνεις λιγα ατομα αντεχουν κ φτανουν τον στοχο τους ξανα συνχαρητηρια!!!!

μιχαελα συνχαρητηρια για τον γαμο σου να ζησετε ευτυχησμενοι μια ολοκληρη ζωη ο θεουλης να σας χαρισει πολλα γλυκα στρουμπουλα πανεμορφα υγειεστατα μωρουλια!!!

να ρωτησω τωρα μηπως ξερει καποια κοπελα μετα απο μαγνητικη μετα απο ποσο καιρο μπορω να αρχισω παλι την προσπαθεια???εκανα σημερα το πρωι απα πα πα καθολου ευχαριστη εμπειρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!!!

βρε ρανια πολλα συνχαρητιρια σε θαυμαζω!!!κ εγω πηγαινα σε διατροφολογο εχασα 10 κιλα κ τα παρατησα κουραστηκα ψυχολογικα κυριως μπραβο που τα καταφερνεις λιγα ατομα αντεχουν κ φτανουν τον στοχο τους ξανα συνχαρητηρια!!!!

μιχαελα συνχαρητηρια για τον γαμο σου να ζησετε ευτυχησμενοι μια ολοκληρη ζωη ο θεουλης να σας χαρισει πολλα γλυκα στρουμπουλα πανεμορφα υγειεστατα μωρουλια!!!

να ρωτησω τωρα μηπως ξερει καποια κοπελα μετα απο μαγνητικη μετα απο ποσο καιρο μπορω να αρχισω παλι την προσπαθεια???εκανα σημερα το πρωι απα πα πα καθολου ευχαριστη εμπειρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιφυλακτικά θα σου πω, οτι η μαγνητική ειναι μια εξέταση με πολύ πολύ μικρή ακτινοβολία !!!

δεν νομίζω να πρέπει να περάσει μεγάλο διάστημα...

ισως ενα μικρό διάστημα ασφαλείας της 1 εβδομάδας ;;

ο γιατρός σου τι λέει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!happy,δεν ξερω για τη μαγνητικη,παντως εγω που ειχα κανει σαλπιγγογραφια(ακτινογραφιες) μου ειπε ο ντοκτορ πως εκεινο το μηνα το ξεχναμε.(λες και θα μας καθοταν!!)

toulina μου,η ενεση pregnyl που μου εκανε ο ντοκτορας και σημερα ποναει ο απαυτος μου,ειναι για να ξερουμε ποτε ακριβως θα γινει η ωορρηξια.36 ωρες μετα.οποτε εγω ξερω τωρα πως τεταρτη 8 το πρωι,θα σπασει το αυγουλακι μου (ομελετα).θα κανουμε κοκο λιγο πριν,να υπαρχουν μεσα τα σπερματοζωαρια και μεχρι 2 μερες μετα.οποτε εχουμε πιο πολλες πιθανοτητες.οχι πως σημαινει κατι,αλλα τουλαχιστον πετυχαινουμε ακριβως τη γονιμη μερα.αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RANIA MOY NA SOU KANW MERIKES ERWTISEIS AKOMA ....... PIGES STO GIATRO KAI TOY TO EIPES ESY ?? EKANES KAMIA EXETASH PIN THN ENESH ?? H META APO KAIRO PROSPAΘIWN ENHMERWNEIS TWN GIATRO KAI SOU KANEI THN ENESH?? EMEIS PROSPA8OUME TWRA STOYS 5 MHNES PAME KAI SKEFTOMOUNA NA PAW THN PEMTH STO GIATRO GIANA DEI TA AYGOULAKIA MOU KAI POTE THA SKASI PANW KATW !!

SE EYXARISTW POLY EK TWN PROTWRWN !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω προσπαθω περιπου 1,5 χρονο.η αληθεια ειναι πως οχι εντατικα.χωρις να κοιταμε ημερες.μεχρι πριν 3 μηνες ειχα αλλο γιατρο που μου ελεγε:σιγα,μην τρελαινεσαι,μικροι ειστε.οταν κανετε εντατικα πανω απο 1 χρονο θα αγχωθουμε.αλλαξα γιατρο και αμεσως με εστειλε για σαλπιγγογραφια και μου ειπε πως αν κανουμε κοκο καθε 3-4 μερες,οπου σιγουρα ετσι θα εχουμε πετυχει και τις γονιμες,μεσα σε 5 περιπου μηνες θα πρεπει να εχω μεινει,αλλιως υπαρχει θεμα και προχωραμε σε σπερματεγχυση,εξωσωματικη κτλ.αυτος μου εδωσε τα χαπια,θα τα παρω για 6 μηνες και αυτο το μηνα (2ος μηνας)μου ειπε για την ενεση.καλο ειναι να το προτεινεις στο γιατρο σου,να δεις τι θα σου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
    • P.S έχεις δει και εσύ το ντοκιμαντέρ...; Επειδή αναφέρεις το "1 στις 4"... Ε ρε κλάμα που είχα ρίξει... Και έτυχε μάλιστα να το πετύχω τυχαία στην ΕΡΤ την επόμενη της αποξεσης.. 😫 Όμως τώρα είναι μια άλλη εγκυμοσύνη, ένα άλλο μωράκι και θα πάνε όλα κατ'ευχήν!! 🙏🙏🙏🙏
    • Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!! 🥰🥰   Ε να δούμε και με το αιμάτωμα τι θα γίνει.. θέλει πολύ προσοχή.. Την επόμενη Τρίτη έχω αυχενική στις 25.. 🤞🤞🤞🙏🙏🙏🙏
    • Αχ πόσο σε νοιωθω.. πόσο σε νοιωθω..!! Εμένα με έπιασε πανικός και πήγα στα επείγοντα για να δω το μωράκι μου.. ήμουν βέβαιη ότι είχε σταματήσει η καρδούλα του.. ευτυχώς όλα ήταν καλά!! Είμαι σίγουρη πως και σε εσένα όλα καλά θα είναι!! ❤️❤️❤️❤️ Μαζί είμαστε σχεδόν, 4 μέρες μπροστά μου είσαι! Όλα καλά θα μας πάνε γλυκιά μου!! Πρέπει να το πιστέψουμε..! Πρέπει να έχουμε πίστη στα σπορακια μας..!!! 🙏🙏🙏 Η @Θέτις Κ.τα έγραψε πάρα πολύ όμορφα!! ❤️❤️ Μπράβο κοριτσάκι μου για την στάση σου, δίνεις δύναμη και θετική ενέργεια και σε εμάς!! 😘😘😘
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...