Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

τι να πω μπορει να δοκιμασω την επομενη φορα γιατι τωρα ειμαι ηδη στις μερες μου.εχει οδηγιες ποτε το κανεις κ ποσα μπορεις να χρησιμοποιησεις.ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γυρισα απτο μπανιο,απτον καφε,μπανιαριστηκα,εφαγα και το βραδινο μου (ενα τοστ-7 μηνες σε διαιτολογο,μεχρι να μεινω εγκυος θα συνεχισω)...κι εγω μαρια τεβε εχω και ο γιατρος δεν μου παιρνει καθολου λεφτα.ουτε για τον εσωτερικο υπερηχο.μαλιστα παρεξηγειται αν του πω για λεφτα..μου φαινεται οτι θελουν κανουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΒΛΕΠΩ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΑΜΕ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΑ 'ΞΕΧΑΣΤΟΥΜΕ'! :blush: ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΕΚΕΙ ΤΡΙΓΥΡΝΑΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟΡΡΥΘΜΙΣΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟ ΜΕ ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ :unsure: ΘΑ ΔΟΥΜΕ..ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΚΥΝΗΓΑΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ;) ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΛΠ ΚΛΠ...ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΘΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ 'ΠΕΦΤΩ'!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενα μου,ας μη μιλησουμε για απογοητευση καλυτερα...χαλαρωσε,κανε κοκο καθε 3-4 μερες μαξιμουμ,οπως ειπε και ο γιατρος μου και να δεις πως θα σου "κατσει" τωρα που δεν το περιμενεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΟΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΔΕΝ ΟΔΗΓΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ! Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ;) !ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 'ΚΑΛΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ' ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΣΑ 2 ΠΑΚΕΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ...ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ! :angry: AYTO KAI AN HTAN ΠΡΟΟΔΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλώς τα κορίτσια...!!!

μια χαρά τα περάσατε σήμερα !

εμάς μας ξύπνησε από τις 7 το πρωί το κουτάβι μας ! αρχισε να γαυγίζει στα καλά καθούμενα !! τον βάλαμε μέσα αρον αρον... και από εκείνη την ώρα όλο κάτι προκύπτει και δεν εχω ρίξει εναν αναπληρωματικό υπνάκο...φφφφφ!!! :(

ρανια μου...μια τελειότητα σε βρίσκω ! ωραίος ο doctor !!

rena... τι να πω... εγω καθε φορά που αγοράζω σερβιέτες σπάζομαι πλέον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα αυτο ειναι το μονιμο θεμα γκρινιας με τον αντρα μου.επειδη συνηθως αυτος πηγαινει σουπερ μαρκετ,μου παιρνει παντα 2-3 πακετα.και καθε φορα του λεω τι να τα κανω παιδακι μου τοσα?αφου σε 9 μηνες παλι...τελικα κατι ξερει!!ρε λες να εχει θεματακι με το σπερμα του και μου το φερνει λαου λαου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

εμενα αυτο ειναι το μονιμο θεμα γκρινιας με τον αντρα μου.επειδη συνηθως αυτος πηγαινει σουπερ μαρκετ,μου παιρνει παντα 2-3 πακετα.και καθε φορα του λεω τι να τα κανω παιδακι μου τοσα?αφου σε 9 μηνες παλι...τελικα κατι ξερει!!ρε λες να εχει θεματακι με το σπερμα του και μου το φερνει λαου λαου?

αααντε βρε ! πού ειναι η θετική σκέψη !!;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXOYME KAI EMEIΣ ΜΙΑ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΝΙΟ ΧΤΕΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ..ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΜΠΑΝΙΟ...ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!!! :lol: ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ ΒΕΒΑΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν ημουν μπροστα στις "προσπαθειες" για σπερμοδιαγραμμα,θα ειχα τις αμφιβολιες μου...τι τραβατε και σεις οι αντρες του λεω..μια εξεταση(ευχαριστη) εσεις,εμεις ολο αιμα να δινουμε,να καθομαστε τ'ανασκελα να μας κοιταει ο καθενας και να χωνει τα μαρκουτσια του...μμμ,τωρα που το σκεφτομαι,μια χαρα περναμε και εμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

αν δεν ημουν μπροστα στις "προσπαθειες" για σπερμοδιαγραμμα,θα ειχα τις αμφιβολιες μου...τι τραβατε και σεις οι αντρες του λεω..μια εξεταση(ευχαριστη) εσεις,εμεις ολο αιμα να δινουμε,να καθομαστε τ'ανασκελα να μας κοιταει ο καθενας και να χωνει τα μαρκουτσια του...μμμ,τωρα που το σκεφτομαι,μια χαρα περναμε και εμεις!!!

...μ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι! ;);):P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙ!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΡΑΝΙΑ, ΕΜΕΙΣ ΟΛΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν λίγο χάζευα το θέμα που εχουν οι τσούπρες που γεννάνε ιανουαρίο-φεβρουάριο και σκεφτόμουν ... αααντε να μαζευτούμε όπως είμαστε στο θέμα τσούπρες που γεννάνε μάρτιο-απρίλιο 2011 και να λέμε τις δικές μας εξετάσεις κλπ........................

ααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ.... θα γίνει και αυτό.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι εξετασεις θα εχουμε...????????αντε,χαλαλι!ας μου παιρνουν αιμα καθε μερα!!φανταζομαι και ο αντρας μου θα σκεφτεται:ας κανω "σπερμοδιαγραμμα" καθε μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

παλι εξετασεις θα εχουμε...????????αντε,χαλαλι!ας μου παιρνουν αιμα καθε μερα!!φανταζομαι και ο αντρας μου θα σκεφτεται:ας κανω "σπερμοδιαγραμμα" καθε μερα!!!!

συγνώμη... η ρενα δεν ήπιε τα ούζα ;;; χικ χικ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rena9 έγραψε:

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!ΜΑΚΑΡΙ!ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ ΤΟ ΑΥΤΙ!!!!!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...