Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.....ΜΑΚΑΡΙ.ΜΑΚΑΡΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρουλίτσα και απο μένα ευχές για ΚΑΛΗ και ΔΥΝΑΤΗ χοριακή !!!

και στις υπόλοιπες τσουπρίτσες !!!!!!

εγώ μόλις προχώρησα σε αγορα τεστ οωρρηξίας από το ιντερνετ...

ελπίζω να μην τα χρειαστώ, παρα μόνο αυτόν το μήνα !!!! ;););)

για πείτε...εχει καμία εμπειρία από αυτά τα τεστ ;;; λένε τίποτα ;

πάντως είναι ΠΟΛΥ πιό οικονομικά από του φαρμακείου...!!!

και πετυχα και προσφορά μαζί με 5 τεστ εγκυμοσύνης....

πωπωωω κατουρημα που εχει να πέσει αυτό το μήνα ...!!!!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια..

maria+fotis δεν ξερω ποια τεστ εχεις παραγγειλει.Εγω ειχα παρει τα hometest που ειχαν και τεστ εγκυμοσυνης μαζι..

Δεν ξερω ποσο ακριβη-αξιοπιστα ειναι,αλλα μολις τα δεις δεν σου 'γεμιζουν' το ματι..

Ελπιζω να μην τα χρειαστεις για πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε μην αγχωνεσαι..Αυτο που ειπα δεν ειναι απαραιτητα κακο..

Απλα,οπως θα διαπιστωσεις κι εσυ,ειναι κατι μικροσκοπικα στικακια που οταν τα βλεπεις σκεφτεσαι:"Αυτο τωρα θα μου δειξει αν εχω ωορρηξια..? χα.."

Εμενα την πρωτη φορα που τα δοκιμασα μου εδειξαν,αλλα μετα τζιφος..

Δοκιμασε τα κι αν δεν σου κανουν απλα δεν τα ξαναπαιρνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb έγραψε:

Καλε μην αγχωνεσαι..Αυτο που ειπα δεν ειναι απαραιτητα κακο..

Απλα,οπως θα διαπιστωσεις κι εσυ,ειναι κατι μικροσκοπικα στικακια που οταν τα βλεπεις σκεφτεσαι:"Αυτο τωρα θα μου δειξει αν εχω ωορρηξια..? χα.."

Εμενα την πρωτη φορα που τα δοκιμασα μου εδειξαν,αλλα μετα τζιφος..

Δοκιμασε τα κι αν δεν σου κανουν απλα δεν τα ξαναπαιρνεις.

φιλενάδα...δεν εχεις και άδικο...

τόσο οικονομικά που ήταν... είχαν και δώρο 5 τεστ εγκυμοσύνης !!

σε τέτοια τιμή παίρνεις μόνο 1 διπλό τεστ επώνυμο από φαρμακείο ενω εγω πήρα 20 τεστ οωρηξίας και 5 τεστ εγκυμοσύνης...

:woohoo: ορεξη για κατούρημα να έχουμε... :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια...πωπωωω γραψατε πολλα και τωρα θα διαβαζω για ωρες....αργεντινουλα με βαζεις στην λιστουλα μας για 28/7....αντε βουρ ντοιν ντοιν παλι αυτον τον μηνα...σας φιλω ολες.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou 3aplwnw sto krevataki mou k sas grafw :woohoo: ..Egw adia8etisa to apogevmataki k eimai xalia..Ponaw poli..O androulis mou pige cafe me ena filiko mas zevgari..Den i8ele na paei k na me afisei moni mou alla to eixa anagki!! :(..Simera 8imwsa para poli me to afentiko mou k meta apo ena krio idrwta pou me elouse niw8w k ena splash k katevike i ili8ia :unsure: ..Eri3a ena klama k iremisa..Ola mou pane xalia, k stin doulia k sto stoxo mas..Twra niw8w kalitera!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. μηλινα 16-18/6

2. lollipop 17/6

3. marilou85 21/6

4. ρανια 28 23/6

5. Kimon 25/6

6. Μωρουλινι 26/6

7. RIRO 27/6

8. help mammy 30/6

9. ROULA 26 30/6

10. wannabemom 30/6

11. θεανουλα 31/6

12. συννεφακι( μεσα στον ιουλιο 4 ivf)

13. happy 1/7

14. papakimou 5/7

15. ΕΦΣ 5/7

16. tetoulina 8/7

17. giwtaki 8/7

18. rose25 9/7

19. "μαριακαβαλα"10/7

20. mywish 12/7

21. cuando 14/7

22. elmi 15/7

23. barb 15/7

24. morouli 17/7

25. chri 20/7

26. rena9 23/7

27. aerini 26/7

28. tinkerbel25 27/7

29. pipitsazouzouna 27-31/7

30. andria 28-29/7

31. maimoudaki 30-31/7

32. maria+fotis 31/7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια και από εμένα!!!!!!λοιπόν εγώ ΔΕΝ περιμένω στισ 16/07/10.Αντε καλαά αποτελέσματααααα!με ++++++++++++++++++++++++!!!!!!!ΜΟΝΟ!ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσούδια !!

είμαι πολύ χαρούμενη σήμερα!!! πρώτη φορά που χρησιμοποιώ clear blue τεστ οωρηξίας και χθες εδειξαν αυτή τη χαζόφατσα που χαμογελά!!!

τέτοια χαρά... σα να εβλεπα θετικό τεστ εγκυμοσύνης !!!

γιατί από τοτε που ξεκινήσαε για νινί, κρατάω ενα ημερολογιάκι και απ οτι υπολογίζω μεχρι τώρα δεν είχαμε πετύχει την κατάλληλη μέρα !

όλο στο τσακ μας ξέφευγε !!! είχα πει να μην πάρω ακόμα τεστ οωρηξίας

...και χθες!!!! τανι τανι μεχρι να πετάνει ! ααααχχχχχ :blush:

τουλάχιστον τώρα ξέρω περίπου πότε να περιμένω περιοδο ! 14 μέρες περίπου από την οωρηξία δεν είναι ;;; αρα ανανεώσε με αγαπητό cuando για τις 17 Ιουλίου και μακριά από μας !!!!! χιχιχιχιιχιχι !!

γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...!!!!!!! :silly: :silly:

ΥΓ: όλες θάλασσα μου είστε πουλάκια μου....;;; από δω και περα θα σας λέω τσουχτρίτσες αντί για τσουπρίτσες... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα.ηθελα να ρωτησω ειναι εμιστα αυτα τα τεστ κ αν ειναι ακριβα.δεν εχω παρει ποτε

γιαυτο ρωταω.πως μπορει κ υπολογιζει τις μερες?δεν ρωτησες καμια φορα τον γιατρο σου για τις μερες σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο φωτη!!!και σε σενα μαρια!!δεν εχω παρει ποτε μου αυτα τα τεστ,εχω το ντοκτορα να μου χωνει συνεχεια το ματσουκι να παρακολουθουμε την ωορρηξια.και μετα μου λεει καθε 3-4 μερες κοκο ανεξαρτητως γονιμων ημερων...με τι ορεξη μετα την επισκεψη μου σε αυτον...!!!

cuando μου,στις 23/7 δεν περιμενω...καλα θα ηταν να μην ειχαν ερθει στις 23/6...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 georgia έγραψε:

καλησπερα κ απο μενα.ηθελα να ρωτησω ειναι εμιστα αυτα τα τεστ κ αν ειναι ακριβα.δεν εχω παρει ποτε

γιαυτο ρωταω.πως μπορει κ υπολογιζει τις μερες?δεν ρωτησες καμια φορα τον γιατρο σου για τις μερες σου?

καλησπέρα! επειδή δεν εχουμε πολύ καιρό που προσπαθούμε (μόνο 7 μήνες στο χαλαρό) μου έφταναν οι πληροφορίες για ενδείξεις οωρηξίας που διάβασα μέσα στο ιντερνετ. αλλωστε και εδώ τα κορίτσια είναι εξπέρ με τα στοιχεία που δίνουν !

μέχρι τώρα που δεν είχα χρησιμοποιήσει, υπολογίζοντας τις περιόδους που μου έρχονταν μετά, με ξεγέλαγαν τα υγρά στη διάρκεια του μήνα !

και εγώ ήμουν λίγο δύσπιστη για τα τεστ αυτά, παρ όλο που ειχα διαβάσει καλές κριτικές εδώ.

θα δούμε στο τέλος των 2 εβδομάδων αν εκαναν καλή δουλειά !!!!

και αυτά και εμείς ;) χιχιχιχιχι !!!

ΡΑΝΙΑΑΑΑ κάνε καμιά βουτιά και για μένα πλιιιιιιιζζζζζ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω ρανια πηγα στον γιατρο 2 φορες την πρωτη ειχε σκασει κ τον προηγουμενο μηνα πηγα κ μου ειπε βαρα συνεχεια αλλα τιποτα αδιαθετησα τον προηγουμενο μηνα στις 22/6 τωρα που ειμαι στις μερες μου μερα παρα μερα για να δουμε.θα παω διακοπες με τον αντρουλη μου κ την κορη μου κ μολις γυρισω θα εχω επισκεψεις η οχι?ασε που θα καταλαβω αν θα ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στοιχιζει οσο ενα τεστ εγκυμοσυνης?ποτε το κανεις μετα την περιοδο?μακαρι να γινει με την πρωτη αλλα κ να μην γινει τωρα θα ναι την αλλη φορα.υπομονη κ θα δειξει...καλο βολι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

523 georgia έγραψε:

στοιχιζει οσο ενα τεστ εγκυμοσυνης?ποτε το κανεις μετα την περιοδο?μακαρι να γινει με την πρωτη αλλα κ να μην γινει τωρα θα ναι την αλλη φορα.υπομονη κ θα δειξει...καλο βολι

δυστυχώς, αυτά του φαρμακείου ειναι αρκετά ακριβά. Αυτά τα επωνυμα ειναι 7 μέσα και εχουν περίπου 50 ευρώ !

Παρ ολο που εχω αστατο κύκλο, στάθηκα τυχερή γιατί παρατηρούσα τα κολπικά υγρά μου τις τελευταίες μέρες και ετσι πονηρεύτηκα και το πέτυχα !!!

βρήκα και καποια τεστ οωρηξίας (αγορά μέσω ιντερνετ) που είναι πολύυυυυυυ πιο φθηνά αλλα δεν ξέρω αν αξίζουν τον κόπο.

ακόμα δεν είμαι στο στάδιο να απογοητεύομαι ΠΟΛΥ οταν τελικά ερχεται η περίοδος... ισως σε μερικούς μήνες ... :):) :silly:

ευχαριστω όμως!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω μαρια τι να πω δεν ειναι για τα λεφτα ο γιατρος παιρνει 60 την επισκεψη αλλα δεν μπορεις να πηγαινεις καθε μηνα.εγω που ρωτησα γιατρο μου ειπε μην τα πιστευεις αν ειναι να γινει θα γινει κ χωρις αυτα δεν ξερω ειμαι σε διλλημα.παντως δεν ειναι φθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαπααααπαπααα ... καλέ, σε σχέση με επισκέψεις στον γιατρό είναι πιό φθηνά ! και φαντάσου η δική μου γυναικολόγος, επειδή πάω με ΤΕΒΕ, χρεώνει τον εσωτ. υπέρηχο μόνο 45 ευρώ...!

Αν εισαι παρατηρητική σίγουρα βολεύουν τα τεστ οωρηξίας !

Τι να πω... και γω καινούρια είμαι... προς το παρόν δεν εχω συναντήσει εμπόδια στον οργανισμό μου, παρα μόνο την ανεβασμένη μου προλακτίνη που μου χαλάει τον κύκλο, όλα τα αλλα οκ!

νομίζω οτι αυτά τα τεστ δουλεύουν, γιατί και απο άλλα κορίτσια που εχω διαβάσει ιστορίες τους εδώ στο site, τελικά την κάνουν την δουλειά τους ;) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...