Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια!αυριο το πρωι θα παω γυναικολογο να παρακολουθησουμε παλι την ωορρηξια μου.πηρα για 2ο μηνα serpafar και αυριο θα δουμε αν μεγαλωσε κανενα αυγουλακι μου! αυτο το μηνα ΔΕΝ περιμενω στις 24 ιουλιου.για να δουμε..αν και απογοητευτηκα.μου τα ειχε πει τοσο καλα ο γιατρουλης τον προηγουμενο μηνα..θα ερθει και αυτο,που θα παει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΔΩ???ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΦΥΓΕ!!!!ΜΑΚΑΡΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΑΘΕΡΗ!ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ 28 ΜΕΡΕΣ ΚΥΚΛΟ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ...ΒΕΒΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...ΓΙ'ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ωραια!!κι εμεις 1,5 χρονο προσπαθουμε.βεβαια με λαθος γιατρο.τωρα μεσα σε 3 μηνες που αλλαξα γιατρο,εκανα ενα σωρο εξετασεις και προσπαθουμε πιο εντατικα,με "στενη" παρακολουθηση.

παντως αν δεις πως δεν ερθει και αυριο,πηγαινε για χωριακη.μην κανεις τεστ φαρμακειου.την προηγουμενη εβδομαδα εκανα 2,μου βγηκαν θετικα και την αλλη μερα αδιαθετησα.φανταζεσαι τι απογοητευση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ωραια!!κι εμεις 1,5 χρονο προσπαθουμε.βεβαια με λαθος γιατρο.τωρα μεσα σε 3 μηνες που αλλαξα γιατρο,εκανα ενα σωρο εξετασεις και προσπαθουμε πιο εντατικα,με "στενη" παρακολουθηση.

παντως αν δεις πως δεν ερθει και αυριο,πηγαινε για χωριακη.μην κανεις τεστ φαρμακειου.την προηγουμενη εβδομαδα εκανα 2,μου βγηκαν θετικα και την αλλη μερα αδιαθετησα.φανταζεσαι τι απογοητευση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΚΥΡΑ ΤΕΣΤ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ...ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΘΑ ΠΑΩ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΔΙΝΩ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΟ...ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΙΝΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΨΑΞΙΜΟ ΑΠΟ ΟΚΤΩΒΡΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικα το εχεις ψαξει?σπερμοδιαγραμμα ο αντρας σου,εσυ εξετασεις,σαλπιγγογραφια?εμεις τα εχουμε κανει ολα και ολα δειχνουν καλα.αλλα μπεμπεκι γιοκ ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες!!!!

τι κανετε?αρχισε η αντιστροφη μετρηση ελπιζω να εχουμε ανακοινωσεις αυτην την εβδομαδα!

ρουλα αντε με το καλο να μην σου ερθει κ σε ολα τα κοριτσια που περιμενουν αυτην την εβδομαδα,εμενα δεν μου κατεβηκε ακομη καλα καλα ειμαι στην αναμονη ως το βραδυ πισυτευω θα ερθει αντε να τελειωνει γιατι πρεπει να κανω μαγνιτικη επειγοντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!

Ήρθε η κακούργα..............

Με το καλημέρα σας και τον Καλό Μήνα!!!!!!!!!!!

Που προσπαθώ να την ψήσω για μία ΑΝΕΥ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΑΔΕΙΑ και δε θέλει!!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Δε φτάνει που έρχεται........ πονάω κιόλας...... πάάάάάάρα πολύ αυτή τη φορά...... χθες όλη μέρα ξάπλα ήμουν..... πήρα κι 1 Ponstan, αλλά ως συνήθως δεν με έπιασε....... και μ΄ έχει πεθάνει η μέση μου!!!!!!!!!

Επομένως τώρα πάμε για............. να υπολογίσω στο περίπου......

Τέλη του μηνός...... γύρω στις 27-31........ κάπου εκεί...... ξέρω κι εγώ...... στο περίπου λέμε......

Άντε φιλιά!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Happy μου!!!!!!

Τί ωραίο nick-name καλέ........

Έχω δοκιμάσει 2-3...... ε και??????

Μου το είπε και η Γυναικολόγος μου........

Αυτές οι άτιμες οι ορμόνες μου τα φταίνε όλα.........

Πάντα τις 2 πρώτες μέρες είμαι......dead!!!!!!!! Απλώς...... τώρα έπεσε και το σκάλισμα με τις εξετάσεις, κατάλαβες...... κι είναι πιο δύσκολο αυτή τη φορά!!!!!!!!!!!!

Η ωοθυλακιοτρόπος....... έτσι και την πιάσω στα χέρια μου........ την κακομοίρα μου...... αυτή μου τα κάνει όλα........ και τις ανωμαλίες..... και τους πόνους...... και την καθυστέρηση στ΄ ονειράκι μου!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι μου κάνετε?

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ μου γρήγορα να περάσει ο βρωμοπόνος!!!

Εγώ κορίτσια τίποτα ακόμη. Την Τετάρτη πήρα το τελευταίο

χάπι και την περιμένω από μέρα σε μέρα.

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι μου κάνετε?

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ μου γρήγορα να περάσει ο βρωμοπόνος!!!

Εγώ κορίτσια τίποτα ακόμη. Την Τετάρτη πήρα το τελευταίο

χάπι και την περιμένω από μέρα σε μέρα.

Φιλάκια!!!

Βρε κουκλάκι μου...... ακόμη δεν???????

Μα γιατί?????? Τις ορμόνες σου τις έχεις δει καλό μου???????

Περίοδος γιοκ....... νινί γιοκ...... κάτι τρέχει σίγουρα!!!!!!!!!!!!!!

Ψάξτο βρε αγαπούλα μου....... ουφ..... δεν ξαναμιλάω....... αγχώθηκα...... μην αγχώσω κι εσένα..........

Σε φιλώ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΑΚΟΟΟΟΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ!!ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROULA26 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΑΚΟΟΟΟΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ!!ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΟΥ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ....

Πότε περίμενες κοριτσάρα μου??????

Μακάρι πάντως..............

Σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου................

Φιλιά..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ andria ΜΟΥ!ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΛΛΑ!ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΧΕΙ ΦΟΥΣΚΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΟΥΡΕΣ!!ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΩ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟ!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ.ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roulitsa ola kala mou akougontai ta simptomatakia..koritsia gia ti rithmisi ton ormonon eho akousei pos kanei thaumata to ladaki tou iranthemou..fisiko,viologiko kai voithaei poli eidika gia tous ponous kai tis enoxliseis prin tin periodo..giati rithmizei tis ormones...an pairnete farmaka,rotiste kapoio giatro gia na min anasteilei to ena tis idiotites tou allou..diavaste sto internet gia auto..legetai kai primrose to iranthemo einai ena nixtolouloudo kai vgainei se diafaneis kapsoulitses pou ehoun ladaki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ..ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρουλιτσα,μακαρι τη δευτερα να μας πεις νουμερο χωριακης.ετσι μεγαλο μεγαλο!!χαλαρωσε τωρα,μην το πολυσκεφτεσαι.οταν ηταν να γινει εχει γινει.θα περασει και το σαβ/κο χωρις την ακατανομαστη και δευτερα το γιορταζουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...