Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

emena to eixan psilorixei sto roxalito pantos sigoura..me tosi saouna..tin eixan pesei na xalarosoun...poios na trexei legane..gia na dome apo do kai mpros..xipniiiiiiiste!!!!

xristinaki tora tha paroune to metro kai tha pane amesos sto stoxo tous....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα ωραίο Κατερινάκι!!!φούλ περιποίηση τους έχω !!κ αιρ κοντίσιον για να μην μου πάθουν τίποτα τώρα που κάνει ζέστη !! :laugh:

Καλέ μην τα σφάξεις.....μπορεί να έχουν χάσει τον δρόμο τους!!!Βάλε κ εσύ καμιά ταμπέλα "ΕΕΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΔΏΩΩΩ ΕΛΑΤΕ!!",βοήθα την κατάσταση!!! :woohoo: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εχω ξελαριγκιαστει να φωναζω καθε μηνα...ΕΕΕΕ ΠΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑΑΑΑΑ τον αλλον μηνα ΕΕΕΕ ΠΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΞΙΑΑΑΑΑ τιποτα αυταααα, ολο χανονται...θα τους παρω gps για να τελειωνουμε... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα αχ βρε φιλενάδα τι τραβάς κ εσύ !!!! :kiss:

άσε εγώ θα τα πάω με το χεράκι έεεεννααα έεενααα !!!! :laugh: :laugh:

σας φιλώ γλυκά κ τα λέμε το βραδάκι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chri έγραψε:

χαχαχα αχ βρε φιλενάδα τι τραβάς κ εσύ !!!! :kiss:

άσε εγώ θα τα πάω με το χεράκι έεεεννααα έεενααα !!!! :laugh: :laugh:

σας φιλώ γλυκά κ τα λέμε το βραδάκι :)

καλε η καλυτερη λυση ειναι αυτη...να 'σαι σιγουρη οτι πηγανε...

φιλακια τα λεμε το βραδυ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh:

το εννοησα ελινακι μου...αλλα τι ηθελα και μιλαγα?ξεκινησαν τα πονακια περιοδου οποτε την περιμενουμε κανονικα....αντε ενταξει δεν πειραζει...θα παμε και διακοπουλες ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaleeeeeeeeee bameni xanthia eimai axaaxxaxaxa

auto ton mina koritsia ouote metrisa oute tpt.. oti brexei as katebasei k brexei k poly autes tis meres!!

e dn mporo na mn mathainw neakia sas!! mou leipete!!gi auto sas diabazw toulaxiston alla dn poly apantaw!

prepei na me exei piasei iosoula dn eimai toso kala simera me ponane podia k mesi k exw ligi diaroia k anakatosoura!!!k liga dekatakia !!!

k eimai psilo teza sto krebati!!! sas filo oles poly makia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

happy με μπερδεψες...εισαι στην 25η μερα...ειχες καφε που τωρα σταματησαν?δεν τους ειπες στο νοσοκομειο οτι μπορει να εισαι εγκυος να σου κανουν ενα τεστ επι τοπου πριν σε βελονιασουν???

tinkerbelaki μου οχι δεν τους ειπα τιποτα γιατι τους τελευταιους μηνες παντα εχω καφε υγρα μερικες μερες πριν σημερα ειχα κ μια σταγονα ροζ θα κατεβει σιγουρα απλα με κανει νουμερα προς το παρων δεν κανω αλλη ενεση θα κανω υπομονη να ερθει για τα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δεν ντρεπεστε να τα λετε μονες σας τα πρωινα που δεν μπορω να μπω και να γελαμε ολες μαζι..??

Θα σας φτιαξω ομως τωρα το βραδυ,ολες σας,κοτουλες και γαιδαρες..!!

tinky,cuando,chris σε σας αναφερομαι,μην κανετε πως δεν ακουτε..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

happy με μπερδεψες...εισαι στην 25η μερα...ειχες καφε που τωρα σταματησαν?δεν τους ειπες στο νοσοκομειο οτι μπορει να εισαι εγκυος να σου κανουν ενα τεστ επι τοπου πριν σε βελονιασουν???

tinkerbelaki μου οχι δεν τους ειπα τιποτα γιατι τους τελευταιους μηνες παντα εχω καφε υγρα μερικες μερες πριν σημερα ειχα κ μια σταγονα ροζ θα κατεβει σιγουρα απλα με κανει νουμερα προς το παρων δεν κανω αλλη ενεση θα κανω υπομονη να ερθει για τα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ...... γιατί υπάρχει κι 11?????

Χμ??????????????

Άντε βρε κορίτσια........... να ξεκολλάμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ (δεν) την περιμένω.............

Σήμερα...... αύριο......... μεθαύριο.........

Του παραχρόνου........ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Υπομονή................

Άντε........ καλό μας μήνα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ειμαι η Αλεξανδρα 24 ετων και εχω 2 κορουλες την κωνσταντινα 3 ετων και την ελισαβετ 10 μηνων.Μετα τη γεννα και τον θηλασμο πρωτη φορα μου ξαναηρθε περιοδος τον προηγουμενο μηνα οποτε λογικα τωρα περιμενω...και οχι τιποτα αλλο με εχει πιασει μια λαιμαργια που αν δεν μου ερθει (ισως να ειναι αστατη ακομα) με βλεπω να ξαναβαζω τα κιλα της εγκυμοσυνης μου...και αν τελικα δε θα μου ερθει ακομα καλυτερα ...παμε για το τριτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα. καλως ηρθες αλεξανδρα...δηλαδη ξεκινας για το τριτο στο καπακι???χαρας το κουραγιο σου :laugh:

εγω μπηκα εδω να πω οτι η κυρια ερχεται εκανε την εμφανιση της σιγα σιγα οπως παντα στην ωρα της. θα πω καινουρια ημ/νια μολις κατεβει κανονικα...φευγω ομως απο εδω γιατι δεν θελω να με παρει απο κατω.προς το παρον ειμαι πολυ καλα.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tinki mou kalimera..k egw tin perimenw avrio me8avrio..Exw ponakia k prismeno sti8os!! :( Koritsakia mou den exw ore3i gia fagito..Fernw to santouits mou stin douleia k to 3ana pairnw pisw sto spiti..Den 8elw na trww den peinaw ka8olou..x8es efaga mono ligo to vradaki k me to zori..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε tinky πρεπει να συγχρονιστουμε..

Σημερα που δεν πηγα για δουλεια σε πιασανε τα τρελα σου και βγηκες..?

Τελος παντων..

Οσο για την 'αλλη',μη σε στεναχωρει λιγα ειναι τα ψωμια της..

Θα ερθει ο μηνας που θα την πετυχεις στον υπνο και μετα θα κανεις να την δεις πολλους μηνες...τη σκασμενη πια..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλο μηνα να εχουμε!!!καλα ειστε απιστευτες!!!!!!!!!

καλως ηρθες αλεξανδρα να σου ζησουν οι κορουλες σου με το καλο το τριτο!!!

εγω περιμενω σημερα αυριο τον επομενο μηνα παντος τον χανω η μεση μου δεν μου δινει περιθωρια για καινουργια προσπαθεια οποτε παω αυγουστο ξανα δυναμικα καλη επιτυχεια στις υπολοιπες ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barb γιατι δεν εισαισ τη δουλεια παρακαλω???εμεις γιατι δουλευουμεεεε???

καλε να βγω απο το θεμα ειπα οχι γενικος....σιγα μην αφησω εγω την βλαμμενη να με εκενευρισει...εγω θα την εκνευρισω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...