Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρη λιγο σε αφηνω μονη σου και κλαις το αυγουλακι σου???

ρε τι παθαμεεε....

καλε τον ιουλιο ή τον αυγουστο μαζιιι...δεν ειμαι τωρα...

α!σημερα εμαθα και μια φιλιη μου που προσπαθουσε ενα χρονο οτι εμεινε εγκυος και πηρα τα πανω μου...ερχεταιιιι και για μας.... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε ζουζουνες???εγω εχθες ετρεχα ολη μερα στα νοσοκομεια με επιασε η μεση κ εφαγα την βελονα της ζωης μου..φρικη μπλιαχ ειμαι ξαπλα κ η περιοδος δεν κατεβηκε ακομη σταματησαν κ τα καφε με εχει πιασει φοβος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy με μπερδεψες...εισαι στην 25η μερα...ειχες καφε που τωρα σταματησαν?δεν τους ειπες στο νοσοκομειο οτι μπορει να εισαι εγκυος να σου κανουν ενα τεστ επι τοπου πριν σε βελονιασουν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια ειχα χασει επεισοδια νομιζα οτι δεν μπαινατε εδω επειδη ανοιξαμε αλλο ποστ :blink: τι το ανοιξαμε δεν μπορω να καταλαβω αφου παλι μπαινουμε εδω και αγχωνομαστε :laugh: :laugh: αλλα δεν πειραζει μωρε τουλαχιστον τα λεει η μια στην αλλη και ηρεμουμε λιγακι στο κατω κατω γι αυτο ειναι το μαμμυ ;):)

βλεπω οι ωορρηξιες ειναι στο φορτε τους :P μην κλαις cuando ποτε δεν ξερεις κανε τανι τανι(οπως λετε και εσεις :laugh: ) οποτε εχεις τον αντρουλη σου και ποτε δεν ξερεις!

εμενα το στηθος ειναι απλησιαστο ακομα φουσκωμενο ειναι.αντε να ερθουν οι μερες περιοδου να ηρεμησει ουτε να το ακουμπησω δεν μπορω!θα βαλω και εγω τικερακι με τον κυκλο μου ζηλεψα :P

κολλησαμε η μου φαινεται?ελα να βλεπω ανακοινωσεις...σπορακια που ειστεεεεεεε :laugh: :silly: !!! εγκυουλες φυσηξτεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσούδια!

πρίν δω το αποψινό μου NCIS και πάω για νανίτο, είπα να μοιραστώ μια φωτο μαζι σας!

είμαι εγώ με την βαφτιστήρα μου, παιδί της κουνιάδας μου!

ευχομαι τέτοιες μέρες του χρόνου να ανεβάζουμε όλες φώτο με τα μωράκια μας!!!!

μωρε...μου έστειλε φώτο η κολλητούλα μου, από το εκουαδόρ, φωτό με το μωράκι της το νεογέννητο και συγκινήθηκα...!

να ναι καλά!

και σεις κοριτσούδια!!!

αντε ! όλες με το καλόοοοοοο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα τσούπρες !

cuando μου, τώρα το είδα ! ευχαριστώ !

όλες ! όλες του χρόνου τέτοια εποχή να ανεβάζουμε φωτό με τα μωράκια μας !!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πσιτ :dry::dry::dry:

ειναι κανεις σε αυτο το ρημαδο θεμα??? :dry::dry::dry:

εχω αρχισει και αγχωνομαι....ΔΕΝ περιμενω Παρασκευη με Σαββατο...

το ξερω οτι θα ερθει βεβαια αλλα ουτε πονακια εχω ουτε τιποτα....

αντε τωρα να περασουν αυτς οι δυο μερες... :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PSIT...edo eimai ego...iremia...eheis ta klasika sou simptomata...ola kala...mporei kai na min erthei..na mas kanei ti super eklpixi!!!mexri to tavani tha pidixoume kai meta fisika to klasiko mas..tha pidixtoume apo to parathiro!!! :laugh:

eheis aghos?kouragio dio meres meinane..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

πσιτ :dry::dry::dry:

ειναι κανεις σε αυτο το ρημαδο θεμα??? :dry::dry::dry:

εχω αρχισει και αγχωνομαι....ΔΕΝ περιμενω Παρασκευη με Σαββατο...

το ξερω οτι θα ερθει βεβαια αλλα ουτε πονακια εχω ουτε τιποτα....

αντε τωρα να περασουν αυτς οι δυο μερες... :blink::blink::blink:

τσάαα ........είμαι εγώ !!!το περίμενες.......έλα πες το !! :laugh:

Απο τώρα αγχώνεσαι καλέ?? προκαταβολικά ? θυμισέ μου το βράδι να σε

μαλώσω !!!! Σταμάτα να αγχώνεσαι κ να σκέφτεσαι θετικά βρε αγάπη μου....τι σημασί έχει που δεν έχεις σημάδια......είδες πόσες δεν είχαν,μην λέμε ονόματα ξανά!!!Ελα ηρεμία..........οοοομμμμμμμ.....πάμε φιλενάδα !!!!! :);):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε βρε την κοτουλα μας :laugh: :laugh: :laugh:

αργεντινουλα η chris Βρε μας θυμηθηκε...

μα δνε ειναι τρομερο το μυαλο μας? μεχρι χθες ημουνα πολυ καλα.σημερα τι με επιασε?και οχι και τιποτα αλλο αφου ξερω οτι χασαμε την οωρηξια....πφφφφ....χαζαμαρες αντε ηρεμω λοιπον

οοοομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα μου την είπατε τώρα κυρία Tinky ?

:blink::huh::ohmy::ohmy: :woohoo: :woohoo: :laugh:

έλα μου ντέ ,τί σε έπιασε ???άντε σύνελθε .......οοομμμμμ

κ μην ξεχνάς οτι κ η Ρουλίτσα μας δέν ξέρει το πότε αλλά το χουζουράκι το έχει στην κοιλίτσα της κ μεγαλώνειιιι

:woohoo: :woohoo: :silly: :laugh:

τίποτα δεν τελείωσε..... έχε ελπίδα μέσα σου !!!(κ ελπίζω να έχεις κ κάτι άλλο μεσα σου...χιχι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando έγραψε:

pote den xereis....dio meres mono...!!!!!!!! :) eides to christinaki??

μαρη αυτα που τρεχουν προς το αυγουλακι σου τι ειναι??? :laugh: :laugh: :laugh:

ελα σε πειραζωωωω....ετσι για να ξεχαστω....

χμμμ ωραια ειμαι εγω ε?πειραζω εσενα για να ξεχαστω εγω...αντε θα πειραζω την χριστινα που μου ειναι πιο ευκολο :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chri έγραψε:

αααα μου την είπατε τώρα κυρία Tinky ?

:blink::huh::ohmy::ohmy: :woohoo: :woohoo: :laugh:

έλα μου ντέ ,τί σε έπιασε ???άντε σύνελθε .......οοομμμμμ

κ μην ξεχνάς οτι κ η Ρουλίτσα μας δέν ξέρει το πότε αλλά το χουζουράκι το έχει στην κοιλίτσα της κ μεγαλώνειιιι

:woohoo: :woohoo: :silly: :laugh:

τίποτα δεν τελείωσε..... έχε ελπίδα μέσα σου !!!(κ ελπίζω να έχεις κ κάτι άλλο μεσα σου...χιχι)

τουλαχιστον η ρουλα εκανε πριν την οωρηξια εγω εκανα μετα...ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ....αντε δεν επιραζει αυτον τον μηνα εχουν την τιμητικη τους οι κοτουλες... :P:P:P:P:P

εχασες χθες...καναμε παρτυ στο skype...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααα ξεχασα να σας πω.οτι απο χτες εχω καπου καπου κατι πονακια στην αριστερη μου οωθηκη...οπως της οωρηξιας...τι ειναι αυτα?ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης? γιατι περιοδου σιγουρα δεν ειναι ή δεν τα ειχα εγω.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αργεντινουλα παω κι εγω κατα την σουιτα θα τα πουμε εκει... :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ ναι το διάβασα :) , θα βάλω τον καλό μου όμως σήμερα να μου το φτιάξει κ θα τα πούμε!!! τόσες γαιδούρες μία κοτούλα στην παρέα δεν πειράζει εεεε????

:woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P:P:P:P:P ( σας πειράζω εεεεεεεεεεεε????!!!!σας αγαπάω πολύ εεε!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

αααααααααααααααα ξεχασα να σας πω.οτι απο χτες εχω καπου καπου κατι πονακια στην αριστερη μου οωθηκη...οπως της οωρηξιας...τι ειναι αυτα?ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης? γιατι περιοδου σιγουρα δεν ειναι ή δεν τα ειχα εγω.... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αργεντινουλα παω κι εγω κατα την σουιτα θα τα πουμε εκει... :silly: :silly:

αμάααααν λές?......γιατί όχι?.........κάνε υπομονή δυο μέρες!!αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου !!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρη μας ειπες γαιδουρες????κοιτα εγω δεν θελω να σπειρω την διχονοια στην παρεα αλλα το απογευμα θα το πω στα κοριτσια και δεν θα σου ξανα μιλησουμε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando έγραψε:

stamaaaaaaattaaaaaaaaaaaaa......mpouaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...einai auta pou tha eprepe na einai edo kai na to kinigane alla den einai!!!!!!!!!!!!

αι μαρη μην κανεις ετσι πλακα εκανα...και που μας το κυνηγαγανε τοσους μηνες εγινε τιποτα?αστα μπας και ξε λαχανιασουν και ειναι πιο δυνατα τον ιουλιοοοοο..... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααα λες να ειναι το εντερο?δεν το ειχα σκεφτει...

ε οκ οτι και να ειναι τουλαχιστον ας αδιαθετησω στην ωρα μου γιατι εχω κανονισει και διακοπες... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

cuando έγραψε:

αι μαρη μην κανεις ετσι πλακα εκανα...και που μας το κυνηγαγανε τοσους μηνες εγινε τιποτα?αστα μπας και ξε λαχανιασουν και ειναι πιο δυνατα τον ιουλιοοοοο..... ;););)[/quote:2q12igpd]

καλά έχω ρίξει απίστευτο γέλιο !!!!!!!!!!!μπράβο μας!!

εμένα τελικά δεν μου το κυνήγησαν ποτέεεε :(:(:angry: ....ροχάλιζαν του καλού καιρού τα άτιμα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...