Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

πως βιαζομαι?ειμαι με τον ανθρωπο μου 5 χρονια και για αυτο παντρευτηκαμε,για να κανουμε οικογενεια.τελοσπαντων,θα δειξει.οτι θελει ο θεος και οποτε το θελει.εδω περασαμε και χειροτερα.3 δικους μας χασαμε το τελευταιο τριμηνο,εδω θα κολλησουμε?αν ερθει καλως.αλλιως,it's ok

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρανια mou se katalavenw!! Prepei na kaneis ipomoni (pou 8a tin vreis? den 3erw...ekei pou DEN tin vriskw egw).. Meta apo 8 mines apotiximenis prosp8eias kaname e3etaseis mou vrikane 3 ormones pou exoun amesi sxesi me tin mi silli4i panw apo to fisiologiko orio, 3 kistes i mia mesa stin alli panw stin wo8iki mou k salpigga kleisti..Meta apo e3antlikes 8erapeies k otan eimaste k oi dio mia xara mas afise na prospa8isoume monoi mas gia 2-3 mines alla pali tipota k meta apo diki mou piesi kaname topo8etisi/spermategxisi k PALI tipota..Den ta evala katw k kaname k 2i topo8etisi/spermategxisi k tote NAI TA KATAFERAME alla telika itan e3wmitrio.. Alles talaipwries k ekei, paramoni mou se 2 klinikes, eneseis, orous , klamata, 4ixologia sta patwmata..Telospantwn meta apo ola auta pio dinati pia perimenw ti mera pou 8a parw sta xeria mou alli mia 8etiki xoriaki me me xaroumeni e3eli3i!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήθελα να 'ξερα γιατί αυτή η εταιρεία εξακολουθεί να κυκλοφορεί

στην αγορά τα βρωμοτεστ της!!

Βρε Ράνια μου λυπάμαι πολύ για την απογοήτευσή σου!!

Εύχομαι γρήγορα με μια θετική χοριακή στα χεράκια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια :):):)

Ρανια μου τι να κανουμε δεν πειραζει :( τον επομενο μηνα ισως να εισαι πιο τυχερη B)B) και μην ξεχνας οτι ολα για ενα σκοπο γινονται τουλαχιστον ετσι πιστευω εγω.Ο Θεουλης μας ξερει καλυτερα. ;);) ειναι μερικες δοκιμασιες που μας βαζει για να γινομαστε καλυτεροι και να το θελουμε ακομη περισσοτερο .Αυτος ξερει.Εχε πιστη και ολα θα πανε καλα.Αλλα μια συμβουλη βρες λιγο χρονο με τον αντρα σου μακρια απο αυτα τα στεναχωρα γεγονοτα,λιγο να ξεφυγετε. :):):)

ζουζουνοπιπιτσα πολυ καλα τα λες. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αλλα κοριτσια κατι τρεχει μ'αυτη την εταιρεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

πως βιαζομαι?ειμαι με τον ανθρωπο μου 5 χρονια και για αυτο παντρευτηκαμε,για να κανουμε οικογενεια.τελοσπαντων,θα δειξει.οτι θελει ο θεος και οποτε το θελει.εδω περασαμε και χειροτερα.3 δικους μας χασαμε το τελευταιο τριμηνο,εδω θα κολλησουμε?αν ερθει καλως.αλλιως,it's ok

Ρανια, εννοούσα ότι βιάζεσαι ΝΑ ΑΓΧΩΘΕΙΣ οχι ότι βιάζεσαι να κάνεις παιδί!!! αλίμονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

πως βιαζομαι?ειμαι με τον ανθρωπο μου 5 χρονια και για αυτο παντρευτηκαμε,για να κανουμε οικογενεια.τελοσπαντων,θα δειξει.οτι θελει ο θεος και οποτε το θελει.εδω περασαμε και χειροτερα.3 δικους μας χασαμε το τελευταιο τριμηνο,εδω θα κολλησουμε?αν ερθει καλως.αλλιως,it's ok

Ρανια, εννοούσα ότι βιάζεσαι ΝΑ ΑΓΧΩΘΕΙΣ οχι ότι βιάζεσαι να κάνεις παιδί!!! αλίμονο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είχα καιρό να γράψω στο forum στο mammy και πίστευα οτι αυτή τη φορά θα είχα κάτι ευχάριστο να πω αλλά τελικά τα πράγματα είναι έτσι κι έτσι...

Ας αρχίσουμε λοιπόν με τα θετικά...

Μετά από μια χοριακή αρνητική και 2 τεστ φαρμακείου που βγήκαν αρνητικά...έκανα 2η χοριακή που βγήκε θετικη!

Το αρνητικό της υπόθεσης είναι οτι οι τιμές της χοριακής είναι χαμηλές και με την πρώτη επανάληψη έδειξαν οτι δεν έχει σωστό ρυθμό αύξησης...

Περιμένω μέχρι αύριο για μία ακόμα μέτρηση και μετά θα δούμε τι θα κάνουμε.

Κανονικά θα έπρεπε να είμαι στεναχωρημένη αλλά πραγματικά δεν το βλέπω καθόλου έτσι.Είμαι χαρούμενη (δεν πηδάω κι απ τη χαρά μου βέβαια)γιατί πιστεύω οτι επιτέλους μετά από τόσο καιρό κάτι κάναμε...μπορεί η σύλληψη να έγινε πολύ αργά και αυτό δεν βοήθησε στην εξέλιξή της αλλά δεν παύει να έγινε σύλληψη κι αυτό μετράει.

Ότι είναι να γίνει θα γίνει.

Καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες της λίστας!

Ένα έχω να πώ...αφού συνέβη (έστω και με αυτές τις συνθήκες με την γκαντεμια που με δέρνει) σε μένα... είμαι απολύτως βέβαιη οτι θα συμβεί σε όλες μα όλες σας (φυσικά με πιο θετική κατάληξη...εύχομαι!!!)

kisses

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elina mou!!!! :woohoo: mpravo kopela mou...mpravo!!!makari na meinei ekei i sillipsoula sou kai i xoriaki na anevei kanonika..exoume ligo exafanistei apo oti vlepo oles prospathoun na xehastooun ligaki mpas kai erthei kanena mpempaki..na mas kratiseis enimeres..einai simantiko oti iprirxe sillipsi..sou euxomai na proxorisei me oli mou tin kardia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελίνα σου εύχομαι δυνατά ανοδική χοριακή !!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

με το καλόοοοοοοοοοοο !!!!!

γειά σου cuandooooooo!!!!

aerini μου δυναμικά για τον αλλο μήνα !!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ μενα μου ερχετε η ατιμη,ενταξει το περιμενα αλλα με στεναχωρει που μικρυνε ο κυκλος μου απο 26 με 28 τωρα εγινε 25 κ τα καφε ξεκιναν απο την 21 μερα τωρα που θελουμε μωρακι τωρα κανει τα κουλα της η κυρια τι να πω...με οωρηξια την 15 δεν προλαβενει το ωαριακι να γατζωθει πουθενα το καημενο σνιφ :(

οποτε αερινουλα καλη μας υπομονη κ βουρ δυναμικα τον επομενο μηνα :woohoo: :kiss:

ελινα μου μακαρι να σου πανε ολα καλα κοπελα μου κ η χοριακη σου να ειναι ανοδικη να εχεις πιστη κ ολα θα πανε καλα το σημαντικοτερο ειναι αυτο πιστη κ αισιοδοξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα, εμένα βάλτε με στις 17/7, αν και τι να πω, αυτή η περίοδος μου κράτησε 11 μέρες, ανωμαλία...εγώ βέβαια προς το παρόν το έριξα στην κακή μου ψυχολογία και στην ταλαιπωρία απο τον χαμό της μαμάς μου...Θα δέιξει..

Έχω μέρες να διαβάσω και δεν έχω ιδέα τι έχω χάσει...

Ευχομαι μαι όμορφη εβδομάδα και αποτελεσματικά ντοιν ντοιν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalimera...Epeidi sto allo 8ema mas iparxoun apagorevmenes le3eis ir8a ap'edw na ta poume gia ligo :woohoo: .. Se 5 meres DEN perimenw i agwnia mou xtipa kokkino niw8w pws oute k auto to mina kaname kati..Prin 3-4 meres ponousa para poli to sti8os mou san souglies oxi sinexomenws ponos k kokkala (oxi mesi mono alla genika tin plati mou) telika tin epomeni mera dia mageis ola xa8ika..Den 3erw ti ginete!!!! Axx ipomoni k kontevoume!! Ase pou ekei pou kaname mera para mera ntoin ntoin apo to telos tou proigoumenou mou kiklou twra apo tin paraskevi den kaname tipota ta afisame ola sto eleos tou 8eou!!! Den 3erw kourastika k akomi den 3ekinisame gia ta kala :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

adria υπομονη....κανε πραγματα να μην το σκεφτεσαι...εγω ειμαι σιγουρη οτι θα αδιαθετησω αυτη τη φορα (οπως και τις αλλες βεβαια). δεν εχω κανενα συμπτωμα και ειχα χασει και την ημερα της οωρηξιας γιατι ελειπε ο αντρας μου...το μονο που θελω ειναι να ερθει στην ωρα της και οχι νωριτερα για να μη μου χαλασει τα σχεδια των διακοπων...

α!βγηκε και το γνωστο σπυρακι πριν την περιοδο...οποτε το τικερακι μου παλι ονειρα κανει μονο του :(:(

δεν πειραζει...καλοκαιρακι ας το ευχαριστηθουμε και απο Σεπτεμβρη ξανα αγχωνομαστε βρε παιδι μου :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw apo Septemvri eipa 8a paw gia e3wswmatiki, den antexw allo agxos!! Pira ton andra mou til mia mera apo tin douleia aganaktismeni k apogoitevmeni k tou eipa Septemvri pame gia e3wswmatiki k mou leei ti mou les twra? k tou lew ftanei kourastika an esi i8eles kati tooosoooo poli k i3eres pws an ekanes kati sigkekrimeno i i3eres tin lisi gia na ftaseis sto oneiro sou pio nwris k me pio polles pi8anotites den 8a to ekanes? k mou leei nai tote den eimai xazi to idio 8a kanw k egw!! K mou leei ok na perasei to kalokairi k to 3ana sizitame!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσε λοιπον και ηρεμησε και ξεκουρασου και απο Σεπτεμβερη αφου το εχεις παρει και αποφαση πας στον γιατρο σου και τα βλεπετε ολα...οποτε τωρα απολαυσε τους μηνες πριν τους εμετους και τις ξαπλες.... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...