Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλησπέρα! Μπαίνω που κ που και βλέπω τα νέα σας! Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες σας κ σύντομα εγκυούλες! Ράνια μου μυρίζει κ μένα εγκυμοσύνη γιατί κ εγώ λίγο πριν ανακαλύψω ότι ήμουν έγκυος είχα χαμηλή πίεση από αυτή που έχω συνήθως. Κίμον καλά αποτελέσματα σου εύχομαι!

Α, φου φου φου φου.........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια..!

Εχω καιρο να μπω κι απο οτι βλεπω εχουμε εξελιξεις..

kimonακι μου γλυκο,ευχομαι να εχεις μια ανεβασμενη χοριακη αυριο..!

ρανια το ιδιο ελπιζω και για σενα..!

happy να τα εκατοστησεις..!

tinky ερχεται η σειρα σου.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!ειδα αυριο οτι θα κανει χοριακη η Kimon.ευχομαι να βγει ενα νουμερο τοσο μα τοσο μεγαλο που θα τρελαθεις :woohoo: περιμενουμε νεα σου!

τι καλα που μπαινουν οι εγκυουλες μας και μας φυσανε.τι ωραιο αερακι :) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. aerini 14/6

2. μηλινα 16-18/6

3. lollipop 17/6

4. morouli 17/6

5. chri 20/6

6. kelly24 20/6

7. marilou85 21/6

8. rena9 22/6

9. ρανια 28 23/6

10. Kimon 25/6

11. Μωρουλινι 26/6

12. RIRO 27/6

13. help mammy 30/6

14. ROULA 26 30/6

15. wannabemom 30/6

16. συννεφακι( μεσα στον ιουλιο 4 ivf)

17. happy 1/7

18. pipitsazouzouna 1-2/7

19. tinkerbel25 3/7

20. andria 3/7

21. papakimou 5/7

22. ΕΦΣ 5/7

23. tetoulina 8/7

24. giwtaki 8/7

25. rose25 9/7

26. "μαριακαβαλα"10/7

27. mywish 12/7

28. cuando 14/7

29. elmi 15/7

30. barb 15/7

31. maimoudaki 30-31/7

32. maria+fotis 31/7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καλημερα!την εκανα.....για να δουμε,please keep your fingers crossed for me!!!οπως λεει και η γερμανιδα φιλη μου....θενκς! :)

kimonaki kalhhhhhhhhhhhhhh epityxia me mia oraiotath xorikah !!!!!!!!!!

ti ora perimeneis ta apotelesmata ??????

sou stelno olh mou ti 8etikh energeia k tin efxoula mou na exeis mia poly kalhhhh xoriakh se filo perimenoume nea sou

kalimera koritsia !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!εγω ευτυχως περιοδος γιοκ και σημερα.δεν ποναει και η κοιλια..θελω να πιστευω πως δεν εκανε λαθος το χτεσινο τεστ.αυριο κι εγω για χωριακη!

κιμονακι μου γλυκο,προσευχομαι για σενα και για ολες βεβαια.με το που θα μαθεις τα αποτελεσματα να μας το πεις αμεσως να χαρουμε να παιρνουμε σειρα κι εμεις απο αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimonaki θα είναι μια πολύ όμορφη μέρα για σένα, θα δεις!!

Τα καλύτερα εύχομαι και μια χοριακή σούπερ!!!!

Ράνια τι διάβασα παραπάνω???? Αχνό θετικό!!

Όλα καλά να πάνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kali epitixia kimonaki mou !! oles i proseuxoules mas se sena!!!

aerini tha ginoume pou tha paei !!!

rania mou ante na exoume anakoinosoules!!!

polla filakia k stis ypoloipes...

k klinw me tin ataka pou mou tairiazei

egw pote tha ginw mana???????!!?!?!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κ απο εμένα !!! :)

Κίμον μου καλήηηηη επιτυχία κ τέλεια αποτελέσματα !!!!!!!

Συγχαρητήρια στις εγκυούλες !!!

Cuando μου άλλαξε ημερομηνία κ βάλεμε στις 20/7..........άν κ εμείς πλέον ξεκινήσαμε την διαδικασία εξωσωματικής ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια συγνωμη που θα σας απογοητευσω,ειναι αρνητικη........εχω ερθει στο pc του αδρεφου μου,δεν μου ανοιγει,δεν ξερω τι επαθε,ο.κ.περιμενω τωρα περιοδο,να κανονισω για σαλπιγγογραφια.Και παλι ευχαριστω πολυ για τις ευχες και συγνωμη αν σας αναστατωσα αδικα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon mou se katalavenw apolita...Poses arnitikes xoriakes efaga sta moutra...Asta apeires...Pame dinamika gia ton allo mina mazi xeri-xeri!! :laugh: Kane ntoing-ntoing k ton allo mina na deis ti 8a ginei me tis egkioules sto mammy!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και διαβαζα και διαβαζα για να χαρω αλλα τελικα τζιφος...κιμονακι μου δνε πειραζει...εχεις το παιδακι σου, θα κανεις και την σαλπιγγογραφια που θα ειναι καλη και τον επομενο μηνα θα γινεις 2η φορα μανουλα...ας μην χανουμε τις ελπιδες μας... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apogoiteutika re gamoto..imoun sigouri..einai spastiko na se gemizei simptomata kai meta na sou leei oxi.palioormones..aaaax...kimonaki mou..mi stenahoriesai..eisai konta..ki eheis kai ena paidaki....pou simainei oti sigoura mporeis na kaneis kai deutero apla mallon prpei oles na xalarosoume..kai tha rthei..den eipame na sfirame kanontas tis anixeres..na to xegelasoume?gia pame oles mazi.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε κιμονακι,πολυ στενοχωρηθηκα.κατι μου ελεγε πως θα μαθαιναμε μαζι τα ευχαριστα..μην στενοχωριεσαι.παρε μια μεγαλη αγκαλιτσα τους 2 αντρακλες σου και τον αλλο μηνα θα πας δυναμικα για την κορακλα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιμονακι μου τι να πω!!!!δεν πειραζει γλυκια μου την επομενη,και αν κανεις και εξετασεις να δεις ποσο γρηγορα θα ερθει!!!

και πιστευα πως εισαι με τοσα συμπτωματακια!!!μην τα κοιτας αλλο αστα!!!

χαλαρωσε απο δω και περα κανε εξετασουλες και να δεις ποσο συντομα θα ερθει!!!!σε φιλω :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ,ειμαι πολυ συγκηνημενη με ολες σας,ειδες Ρεββεκα μου? ολο συμπτωματα ειμαι,ασε....αμα πω οτι δεν στενοχωρεθηκα θα πω ψεματα,εριξα και ενα κλαμα και ειμαι πιο κουλ τωρα!ευτυχως ειχα παει το παιδι στην πεθερα μου....σας φιλω οοοοοολες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
    • Ναι έχεις απόλυτο δίκιο!!! ❤️❤️❤️ Σευχαριστω πολύ για την ευχή!!! ❤️
    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...