Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

καλησπερα ζουζουνες!!

αερινι μου τι εγινε στον γιατρο τι σου ειπε?εχουμε αγωνιααααααα!!!!

milinaki απορω πως αντεχεις κ δεν κανεις τεστακι!θαυμαζω την υπομονη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και που το έκανα τι κατάλαβα?????

αυτός ο σταυρός δε θα σχηματιστεί ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!

το έκανα το απόγευμα που ξύπνησα και όπως καταλάβατε...

ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!!

Στο μόνο που ελπίζω είναι ότι το έκανα απόγευμα και δεν έδειξε. Θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA KORITSIA !!! AP'OTI VLEPO STHN IDIA HMEROMINIA EIMAI ME TI MILINA VEVEA OXI OTI PERIMENO KATI EGO :P:) ALLA TOULAXISTON AS EINAI I MILINA GIATI APO MENA ME TOSA STRAPATSA TO VLEPO NA TON KINIGAO GIA POLY AKOMI TON PELARGO K AFTOS OPOU FIGEI FIGEI XIXIXIXIIX ALLA TI NA KANO MONO IPOMONH MPORO NA KANO TIPOTA ALLO KALH EPITYXIA SE OLES OSES DEN PERIMENETE KORITSIAAA :) :) FILIA KALO APOGEVMA :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milina έγραψε:

και που το έκανα τι κατάλαβα?????

αυτός ο σταυρός δε θα σχηματιστεί ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!

το έκανα το απόγευμα που ξύπνησα και όπως καταλάβατε...

ΑΡΝΗΤΙΚΟ!!!

Στο μόνο που ελπίζω είναι ότι το έκανα απόγευμα και δεν έδειξε. Θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!

MILINA ISOS NA FTAIEI OTI ITAN APOGEVMA ALLA MEXRI NA DOUME TOUS ROSOUS :angry: MPOROUME NA ELPIZOUME MIN XALIESE ASE MEXRI TI DEFTERA K VLEPOUME K AN OXI PAME GIA TON ALLO MHNA TO KALOKAIRI 8A EXOUME POLLA SPORAKIA AYTO PISTEYO :woohoo: :woohoo: KALO APOGEYMA :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο σταυρος θα εμφανιστει θελει δεν θελει!!!το ποτε ειναι αγνωστο..

θα συμφωνησω με την mina2 καλυτερα να γινοταν πρωι το τεστακι υπομονη ως την δευτερα λοιπον κ μην στεναχωριεσαι ε!

μα που χαθηκε η aerini????εχω πολλη αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω???? Μακάρι να φταίει που το έκανα απόγευμα...

Νιώθω κάτι ελαφριά πονάκια που έρχονται και φεύγουν, το στήθος παραμένει πρησμένο και οι φλεβίτσες εκεί..

Μετά την επέμβαση και τα χάπια, ο κύκλος μου έγινε ξανά 28 ημερών. 28 ημέρες συμπληρώθηκαν στις 16. Μήπως ήταν νωρίς σήμερα που το έκανα?

Εντάξει σας έπρηξα!! Τέλος!

morouli πάμε γερά! Έτσι σε θέλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανεναν δεν πριζεις!!!αρα εχεις δυο μερες καθυστεριση ωραια ;) να μην ερθει ξουτ μακρυα!!!

εγω σημερα εχω ωορηξια με βαση το τικερακι μου αλλα ο αντρουλης μου σημερα εχει υπηρεσια ευτηχως προλαβαμε εχθες κ ελπιζω αυριο να μην ειναι αργα κ χασω τον μηνα :S

αληθεια κοριτσια ποσο καιρο προσπαθητε?για μενα ειναι ο δευτερος μηνας εντατικων προσπαθειων,ξεκινησαμε τον περασμενο αυγουστο δειλα δειλα τις ελευθερες επαφες μετα εφυγε στο εξωτερικο ο δικος μου κ τωρα που γυρισε αρχισαμε παλι ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

:woohoo: :lol::cheer: :laugh: :P:blush::side: :woohoo: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milina μην απελπιζεσαι απο ενα χαζοτεστ.Ισως να ηταν νωρις. :)

Εγω χρειαστηκε να κανω οχι ενα αλλα εξι τεστ και μια χοριακη για να δειξει θετικο πριν 3,5 χρονια.ακομη και η χοριακη ηταν αρνητικη. :laugh:

Για αυτο εχε πιστη και ολα θα πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALIMEEEERA KORITSIA KALO SK NA EXOUME OLES MAS !!!:)

MILINA OLA KALA ? I AKATANOMASTH EKSAFANISMENI AKOMI E ? ORAIA GIA NA DOUME TI NEAKIA 8A MAS EXEIS TH DEFTERA ME TI XORIAKI!!!!! AN K PISTEVO OTI ME TO KALIMERA NOUMERAKIA XORIAKIS 8A MAS GRAFEIS :) :) :) FILAKIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

26/06 αλλα δεν εχω σταθερο κυκλο.Να σκεφτεις πριν 2 μηνες ειχα κυκλο 40 ημερων.Εκει να δεις γλεντια που δεν ειχε ερθει η ακατανομαστη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalemara koritsia mou :)

loipon...piga sto giatro kai mou vrike mia kisti 3x4 pano stin oothiki, mou eipe oti iparxoun dio ekdoxes, i mia na espase to avgoulaki stin oothiki kai apla thelei to xrono tou gia na katharisi kai i deuteri oti einai endomitrio(ti einai auto?????). alla mou eipe oti mallon to proto the einai...kai isos giauto to logo na min adiathetisa...

den mou edose xapia gia na adiathetiso kai mou eipe oti tha erthei apo moni tis (to pote den to 3eroume) kai an den erthei se 1 mina na to 3anadoume...

meta mou egrapse analisi spermatos gia ton antra mou kai gia mena alaliseis aimatos (fh, fsh, f2 kai prolaktini) kai na tis kano tin 3-5 mera tou kiklou mou...

oti i triti e3etasi pou exoume na kanoume einai i e3etasi ton salpiggon allo na to afisoume gia meta ton septemvri na den meino eggios, kai oktovri an den meino na proxorisoume me topothetisi...

vasika auto pou elege sinexos einai oti me ton ena i me ton allo tropo sigoura tha kano moraki, kai oti tora pou den 3ero akrivos pote tha adiathetiso isos na einai kalitera giati tha mou figei to agxos me to na psaxno gonimes meres ktl...

sas kourasa e???? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aerinh μου οποτε απο οτι φαινετε δεν ειναι κατι σοβαρο,μην μου στενοχωριεσαι!ευχομαι να ερθει η περιοδος!'"ειδες το ευχηθηκα κι αυτο!'" :blink: για να κανεις τις εξετασουλες και οοοοολα να πανε καλα ,και συντομα να γινεις μανουλα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!χτες ηταν μια πολυ δυσκολη μερα στη δουλεια και ποναγε τρομερα η κοιλια μου.νομιζω πως θα ερθει η ρουφιανα..τουλαχιστον να ερθει νωριτερα να τελειωνουμε.

aerini κανε ολες τις εξετασεις που σου ειπε να ξερεις που βρισκεσαι.εμεις τις εχουμε κανει απο περσι τον οκτωβρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΟΥΛΙΝΗ!!πηγαινε στο θεμα"μπορει καποια κοπελα να με βοηθησει"στο "προσπαθω εδω και αρκετο καιρο" και θα διαβασεις σχετικα με την Αγ.Ειρηνη Χρυσοβαλαντου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυρίες μου, μαζευτείτε!! Ποιές δεν περιμένουμε???

1. aerini 14/6

2. μηλινα 16-18/6

3. mywish 17/6

4. lollipop 17/6

5. morouli 17/6

6. chri 20/6

7. kelly24 20/6

8. marilou85 21/6

9. rena9 22/6

10. ρανια 28 23/7

11. Kimon 25/6

12. Μωρουλινι 26/6

13. RIRO 27/6

14. help mammy 30/6

15. wannabemom 30/6

16. συννεφακι( μεσα στον ιουλιο 4 ivf)

17. happy 1/7

18. pipitsazouzouna 1-2/7

19. tinkerbel25 3/7

20. andria 3/7

21. papakimou 5/7

22. ΕΦΣ 5/7

23. tetoulina 8/7

24. giwtaki 8/7

25. rose25 9/7

26. "μαριακαβαλα"10/7

27. cuando 14/7

28. elmi 15/7

29. barb 15/7

30. maimoudaki 30-31/7

31. maria+fotis 31/7

Ποιές είναι εγκυούλες από την τυχερή λίστα???

1.μαρούλι32

2.@ngel

3.bobiraki

4.ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ

5.Νατάσα27

6.apis

7."αριστίνα"

8.Aργυρώ 27

9.πεπίτα

10.kitten

11.αν-ν

12.mk23

13.ΒΙΚΥ

14.ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ

15.koukou

16.ΕΥΑΚΙ 1234

17.ελένη74

18. NTALIA

19.leticia

20.mikroulaxristos

21. maniania

22. ραφαέλ

23.RafAlex

24.Stacey

25.mariaagria

26. crazy

27.droseroula

28. jada

29.αστερίας

30. agapaki83

31. THEODOSIADOU

32. rebbeka

33. Μarinaki_Nik

34. Ιrene Valadia

35. geozouli

36. kontans

37. elenalda

38. KALLI5

39. liberty81

40. minie

41. argi london

42. μαμαπαναη

43. mpougatsoula 24

44. skatzoxoiroula

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααχχχχχχχχ!!!26η μερα σημερα!!με ποναει τρρρρομερα η μεση!δεν με ποναει ομως συνηθως :dry: δεν μπορω να κανω δουλειες!και με χτυπαει στο γοφο!ελεος!! και στο στηθος νομιζω οτι εχω 2 καρφια!Που να τον πω τον πονο μου και ποιος να με πιστεψει!!πρεπει αυτη η ....κυρια να ειναι πολυ κακια!! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω 23η μερα σημερα kimon.ακολουθω και σε πονο(που τον εντοπιζω κυριως στην κοιλια)

cuando μου στις 23/6 δεν περιμενω,οχι 23/7...ελπιζω να ειναι τυχαιο και να μην παω οντως για ιουλιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Αέρινη, άπ' ότι μπορώ να καταλάβω δεν είναι τίποτα σοβαρό...Κάνε ότι σου λέει ο γιατρός και δεστο σαν ένα διάλειμμα για ξεκούραση τύπου διακοπές, δεν θα τρελαθούμε κιόλας!!! όλα γίνονται!!!

cuando μου, για τη λίστα, εγώ δεν περιμένω πλέον στις 12 Ιουλίου, μπορείς να με ανανεώσεις????

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...