Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

nikulina έγραψε:

PIPITSAZOUZOUNA....MIA ΧΑΡΑ ΙΜΕ...ΕΓΟ ΜΕΝΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ

ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΓΝΟΣΤΟ ΕΓΟ ΙΜΕ ΛΑΤΡΙ ΤΟΥ ΖΩΑ ΚΑΙ ΙΔΙΚΑ ΛΑΤΡΕΒΟ ΤΗΣ ΓΑΤΕΣ....ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΙΔΑ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΒΑΛΟ...ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΑΝΙΖΟ ΑΝ ΘΕΣ....

ΓΙΑΤΗ ΠΟΝΑΣ?ΤΗ ΕΓΙΝΕ?

Έγινε....... της γνωστής ανεπιθύμητης κυρίας Nikulina μου............ αυτό έγινε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γραφικότατο το Λιτόχωρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Ναι............ μου ήρθε χθες........... που να μην ερχότανε!!!!!!!!!!!

Δεν παίρνω τίποτε πια αγάπη μου............. αφού τίποτε δε με πιάνει............ τι να χαπακώνομαι τζάμπα...............

Πού και πού κάνω μασαζάκι στην κοιλιά μου............ χμ......... όλο και κάτι κάνει!!!!!!!!!!!!!!

Ax σε καταλαβαίνω!Παλιότερα μέχρι κ ενέσεις μου είχαν βάλει για να περάσει ο πόνος..Τίποτα δεν με έπιανε.Με τα feldene ομως πραγματικά σώθηκα! Δεν έπαιρνα πάντα για να μην τα συνηθίσει ο οργανισμός,αλλά όταν τα'παιρνα σε μισή ώρα το πολύ ο πόνος είχε φύγει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΝΟΜΙ ΤΟΡΑ ΙΔΑ ΓΙΑΤΗ ΠΟΝΑΣ.....ΜΙΑ ΞΑΔΕΛΦΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΤΟ ΠΟΝΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΡΙΑ ΤΗΝ ΙΠΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΕΧΙ ΠΕΡΙΔΟ ΚΑΙ ΠΟΝΙ ΠΟΛΙ ΝΑ ΠΙΝΙ ΕΝΑ ΔΙΝΑΤΟ ΠΟΤΟ ,ΟΠΟΥ ΙΝΕ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ..ΕΣΤΙ ΕΝΑ ΣΦΙΝΑΚΙ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕ ΤΟ ΣΦΙΝΑΚΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΔΟ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΙΧΕ ΑΛΟ ΠΟΝΟ...ΑΜΑ ΤΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΟ...ΑΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΘΙΣΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑΣ...ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΣΙΓΝΟΜΙ ΤΟΡΑ ΙΔΑ ΓΙΑΤΗ ΠΟΝΑΣ.....ΜΙΑ ΞΑΔΕΛΦΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΤΟ ΠΟΝΟ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΡΙΑ ΤΗΝ ΙΠΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΕΧΙ ΠΕΡΙΔΟ ΚΑΙ ΠΟΝΙ ΠΟΛΙ ΝΑ ΠΙΝΙ ΕΝΑ ΔΙΝΑΤΟ ΠΟΤΟ ,ΟΠΟΥ ΙΝΕ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ..ΕΣΤΙ ΕΝΑ ΣΦΙΝΑΚΙ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΕΣ ΤΗΝ ΞΑΔΕΛΦΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΕ ΤΟ ΣΦΙΝΑΚΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΙ ΜΕΡΑ ΠΕΡΙΔΟ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΙΧΕ ΑΛΟ ΠΟΝΟ...ΑΜΑ ΤΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΟ...ΑΛΑ ΟΧΙ ΠΟΛΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΘΙΣΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑΣ...ΧΑΧΑΧΑ

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Καλημέρα κούκλες μου... τι κάνετε όλες? Εγω έκανα καφεδάκι και ήρθα να σας βρώ!

Καλημέρα!!! Κ εμένα μόλις μου φέρανε το καφεδάκι μου..Χαλαρώσαμε και λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ωραία χρύσα μου που χαλαρώσατε... Παρασκευή είναι σήμερα και δεν λέει να έχει πολύ πίεση...

Χάζευα το κινέζικο ημερολόγιο πριν που σου λέει το φύλο του μωρού με την ηλικία της μαμάς και τον μήνα σύλληψης και είδα ότι για να κάνω πάλι αγόρι πρέπει να μείινω έγκυος τον Δεκέμβριο :P στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου τα έβγαλε σωστά ότι ήταν αγόρια.. είδα και τη μαμά μου και μερικές φίλες μου που έχουν παιδάκια και έπεσε μέσα σε όλα χεχε

Εσείς τι φύλο θα θέλατε? (εννοείται ότι ναναι και γερό ναναι, δε το συζητώ απλά σε κάποιο θα έχετε προτίμηση κατα βάθος) Έτσι για να περάσει και η ώρα μας ευχάριστα.. :P:P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Αχ ωραία χρύσα μου που χαλαρώσατε... Παρασκευή είναι σήμερα και δεν λέει να έχει πολύ πίεση...

Χάζευα το κινέζικο ημερολόγιο πριν που σου λέει το φύλο του μωρού με την ηλικία της μαμάς και τον μήνα σύλληψης και είδα ότι για να κάνω πάλι αγόρι πρέπει να μείινω έγκυος τον Δεκέμβριο :P στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου τα έβγαλε σωστά ότι ήταν αγόρια.. είδα και τη μαμά μου και μερικές φίλες μου που έχουν παιδάκια και έπεσε μέσα σε όλα χεχε

Εσείς τι φύλο θα θέλατε? (εννοείται ότι ναναι και γερό ναναι, δε το συζητώ απλά σε κάποιο θα έχετε προτίμηση κατα βάθος) Έτσι για να περάσει και η ώρα μας ευχάριστα.. :P:P:)

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΘΑ ΙΤΕΛΑ....ΑΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΜΠΙΡΑΖΙ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ.....

ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΕΓΙΟΣ ,ΟΛΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΠΟΣ ΘΑ ΚΑΝΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΠΙΔΙ ΙΜΟΥΝ ΓΛΙΚΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΟΠΟ,ΑΛΑ ΕΓΟ ΕΛΑΜΠΑ ΑΠΟ ΕΦΤΙΧΙΑ ΠΟΥ ΙΜΟΥΝ ΕΓΙΟΣ,ΔΕΝ ΙΧΑ ΑΓΡΙΕΨΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΟΠΟ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΙΧΑ ΠΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙ ΤΟ ΦΙΛΟ..ΕΓΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙ 100%ΑΓΟΡΙ,ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΙ ΑΠΟΓΟΙΤΕΦΤΙΚΑ,ΑΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ....ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΘΑ ΙΤΕΛΑ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Πού χαθήκατε καλέ???

Μου την έχει δώσει ο καιρός! Έχει βγάλει μια μαυρίλα και μπουμπουνίζει.. :(:angry: Δεν μας βλέπω να φεύγουμε σήμερα..

ΕΔΟ ΙΜΕ...ΠΙΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΓΙΡΙΣΑ...

ΚΑΙ ΕΔΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΙΝΕ ΧΑΛΙΑ...ΚΑΝΙ ΖΕΣΤΙ,ΚΑΙ ΕΧΙ ΣΙΝΕΦΑ,ΑΛΑ ΔΕΝ ΛΕΙ ΝΑ ΒΡΕΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΠΙΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ..ΠΟΥ ΑΛΟΥ ? ΣΤΗΣ ΦΙΛΑΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΙΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΑ ΕΓΟ....ΙΝΕ 2 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ....

ΚΑΙ ΕΚΙ ΠΟΥ ΠΙΝΑΜΕ ΚΑΦΕ ΙΡΤΕ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΙΛΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΦΤΙ ΣΕ ΑΛΟ....ΠΙΓΕ ΝΑ ΠΑΡΙ ΤΗΝ ΣΙΝΕΞΙΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΡΙ 2500Ε ΤΟΥΝ ΕΔΟΣΕ 3500..Ο ΤΑΜΙΑΣ ΕΚΑΝΕ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΟΣΕ ΕΝΑ ΧΙΛΙΑΡΙΚΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ....ΑΛΑ ΒΕΒΕΑ ΕΠΙΔΙ ΙΝΕ ΤΙΜΙΟΣ ΑΤΟΜΟ ΘΑ ΠΙΓΕ ΠΙΣΟ....ΤΗ ΤΙΧΙ ΙΝΕ ΑΦΤΙΝ ΠΟΥ ΕΧΙ ΑΦΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΟΠΟΣ???Η ΟΠΟΥΣ ΛΕΜΕ ΘΑ ΛΕΦΤΑ ΣΕ ΛΕΦΤΑ ΤΡΑΒΑΝΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Εσείς τι φύλο θα θέλατε? (εννοείται ότι ναναι και γερό ναναι, δε το συζητώ απλά σε κάποιο θα έχετε προτίμηση κατα βάθος) Έτσι για να περάσει και η ώρα μας ευχάριστα.. :P:P:)

Πραγματικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου!!!

Όσο ήμουν έγκυος όλοι μου λέγανε για την κοιλιά μου,που φάνηκε γρήγορα,που είναι μεγάλη κτλ,ότι και καλά είχα κορίτσι.Στον 4ο μήνα ο γιατρός μου μου είχε πεί,μάλλον κορίτσι!

Εγώ απο την άλλη πάντα ήθελα να έχω μια κόρη,ο άντρας μου και ο μπαμπάς μου θέλανε σαν τρελοί αγόρι!

Στις αρχές είχα δεί ένα όνειρο ότι ήταν αγοράκι,απο την επιθυμία μου όμως για κορίτσι δεν έδωσα σημασία.μόλις έφτασα 20-21η εβδομάδα άρχισα και τα ψώνια,χωρίς ακόμα να το έχω σιγουρέψει,φουστίτσες,φουστανάκια και καναδυο παντελονάκια. :blush: :blush:

Όταν απέβαλα ζήτησα να μην δεί κανείς το μωρό και να μην μάθει κανείς το φύλο του!

Ένα μήνα μετά όταν με πήραν απο το κέντρο γεννετικής να μου πουν τα αποτελέσματα του καρυότυπου,η κοπέλα μου είπε και το φύλο! Άρρεν..Μου έπεσε ο ουρανός στο κεφάλι.Ήταν πολύ απότομο!!Παρ'όλο που τα νέα ήταν καλά έμεινα με το ακουστικό στο χέρι για 5 λεπτά..Έπαθα σοκ!Ο άντρας μου δεν μπορούσε να με συνεφέρει!

Δεν μπόρεσα και ούτε θα το ξεπεράσω ποτέ!!!Ένιωθα και νιώθω πολλές τύψεις!!Με είχε ρίξει πολύ ψυχολογικά,όλη μέρα έκλαιγα και ένιωθα πολύ άσχημα.Να φανταστείτε στον μπαμπά μου δεν το είπαμε και ούτε θα το πούμε!!Ήταν τόσο σίγουρος..

οπότε όταν πρώτα ο Θεός ξαναμείνω έγκυος δεν θα ήθελα να μάθω το φύλο..Με ενδιαφέρει να είναι ΓΕΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΕΔΟ ΙΜΕ...ΠΙΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΓΙΡΙΣΑ...

ΚΑΙ ΕΔΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΙΝΕ ΧΑΛΙΑ...ΚΑΝΙ ΖΕΣΤΙ,ΚΑΙ ΕΧΙ ΣΙΝΕΦΑ,ΑΛΑ ΔΕΝ ΛΕΙ ΝΑ ΒΡΕΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΙ....

Καφεδάκι ε??Εδώ ήδη βρέχει!!! Αλλά έχει και 31 βαθμούς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΕΔΟΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΙΜΑΔΙ ΖΩΙΣ ΣΙΜΕΡΑ....ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕ!!!!!! ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ......ΜΙΠΟΣ ΠΙΓΕ ΚΑΙ ΑΡΠΑΞΕ ΤΟ ΔΙΕΦΙΝΤΙΣ ΑΠΟ ΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΣΕ ΕΝΑ ΞΙΛΟ.......ΧΑΧΑΧΑ..ΦΑΝΔΑΖΕΣΕ????

ΚΑΙ ΕΧΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΓΕΡΟ ΝΑ ΙΝΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΙΝΕ....ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΙ ΤΟ ΦΙΛΟ ,,ΑΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΚΙ ΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΟ ΜΙΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΡΝΑΙ ΤΗΝ ΣΚΕΨΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΙΜΙΑ ΤΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου καλησπέρα... απο το πρωί προσπαθώ να μπώ... βασικά μπαίνω..συνδέομαι και πάω να μπω στο ποστ κάνει 1 ώρα πως γεμίζει και μετά λέει δεν ήταν δυνατή η σύνδεση... δεν ξέρω τι έγινε γιατί μόνο στο mammyland το έκανε...σε άλλα site έμπαινα χωρίς κανένα πρόβλημα... τέλοσπαντων... τώρα που μπήκα εγώ λείπετε εσείς :(

γιαυτό που λέγαμε νωρίτερα και εγώ κατα βάθος αγοράκι θα ήθελα πάλι... έχω αδυναμία στα αγοράκια (11 πρώτα ξαδέρφια έχω απο την πλευρά του μπαμπά μου και όλα είναι αγόρια και εγώ το μοναδικό κορίτσι, ίσως γιαυτό)

και που λέτε σήμερα όλη μέρα που δεν μπορούσα να συνδεθω εδώ έψαχνα (και βρήκα παααρα πολλές) σελίδες που λένε πως να συλλάβεις δίδυμα χεχεχε ολόκληρη λίστα έφτιαξα με το τι πρέπει να τρώω (αν και τα ήξερα απο την 1η φορά και τα είχα εφαρμόσει,τώρα κατά πόσο έκαναν δουλειά η απλά έτυχε δεν ξέρω)σήμερα ανακάλυψα και κάποια που δεν ήξερα, διάβασα επίσης tips και για το φύλο του μωρού...πλάκα είχε... σας το συνιστώ!!

Αυτό είναι το κινέζικο ημερολόγιο για όποια ενδιαφέρεται...

http://www.mamadesonline.gr/portal/inde ... &Itemid=80

Διαβάστε και αυτό έχει ενδιαφέρον

http://www.tovima.gr/default.asp?pid=2& ... 20/01/2010

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΑ !!!!....ΔΕΝ ΕΧΙ ΥΠΝΟ??

ΕΜΙΣ ΤΟΡΑ ΓΙΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΙΠΑ ΝΑ ΜΠΟ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΝΕΕΑ...

ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΛΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΜΙΝ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΣΕ...ΕΓΟ ΕΧΟ ΤΑΧΙΤΙΤΑ 24 ΚΑΙ ΠΕΡΝΙ ΑΡΚΕΤΙ ΟΡΑ ΝΑ ΓΕΜΙΖΙ ΣΕΛΙΔΑ..ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΚΑΝΙ ΑΝ ΜΠΙΣ ΑΠΟ ΚΙΝΙΤΟ....

ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΙ ΙΠΝΟ ΘΑ ΒΑΛΟ ΚΑΜΙΑ ΤΕΛΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΕΧΡΙ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕ ΙΠΝΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΘΕΑ !!!!....ΔΕΝ ΕΧΙ ΥΠΝΟ??

ΕΜΙΣ ΤΟΡΑ ΓΙΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΙΠΑ ΝΑ ΜΠΟ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΘΑ ΝΕΕΑ...

ΠΟΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΟΛΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΜΙΝ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΣΕ...ΕΓΟ ΕΧΟ ΤΑΧΙΤΙΤΑ 24 ΚΑΙ ΠΕΡΝΙ ΑΡΚΕΤΙ ΟΡΑ ΝΑ ΓΕΜΙΖΙ ΣΕΛΙΔΑ..ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΚΑΝΙ ΑΝ ΜΠΙΣ ΑΠΟ ΚΙΝΙΤΟ....

ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΙ ΙΠΝΟ ΘΑ ΒΑΛΟ ΚΑΜΙΑ ΤΕΛΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΕΧΡΙ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕ ΙΠΝΟ...

Γεία σου Νίνα μου... τι ύπνο να έχω που κοιμήθηκα σαν το βόδι σήμερα, στο mammy δεν μπορούσα να μπω έριξε και μια βροχή φυσούσε κιόλας έκανα και εγώ ένα μπανάκι το μεσημεράκι και έριξα κάατι ύπνους!!! και τώρα γαρίδα το μάτι χεχε... κάθομαι και σερφάρω... εσύ όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΙΤΕΛΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΜΕ ΚΕΡΑΣΙ ΓΛΙΚΟ..ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΓΕ ΒΟΛΤΑ...

ΤΟΡΑ ΑΦΤΟΣ ΠΙΓΕ ΓΙΑ ΙΠΝΟ ,ΑΛΑ ΕΓΟ ΔΕΝ ΝΙΣΤΑΖΟ ΑΚΟΜΑ..ΞΕΡΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΠΟΥ ΙΧΑ ΧΑΛΑΣΑ ΤΟ ΙΠΝΟ ΜΟΥ..ΜΕ ΠΕΡΝΙ ΙΠΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΣ3....ΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙ ΘΑ ΣΙΝΕΛΤΟ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΠΟ ΤΗΝ ΑΛΙΘΙΑ ,ΔΕΝ ΙΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΙ...ΑΠΟ ΤΗ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΙ ΙΠΝΟΣ?ΑΠΟ ΚΑΤΣΙΜΟ?

ΕΣΙ ΜΕΝΙΣ ΜΟΝΙ ΣΟΥ Η ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΙΣ?

ΕΓΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΦΕΒΓΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΑ ΤΟΥ,ΤΗΝ ΝΙΧΤΑ ΔΕΝ ΚΙΜΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ...ΦΟΒΑΜΕ ΠΟΛΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΟΜΟΣ ΓΙΑΤΗ...ΕΔΟ ΠΟΥ ΜΕΝΟ ΕΓΟ ΑΝ ΒΑΖΟ ΜΙΑ ΦΟΝΙ ΞΙΠΝΑΝΕ ΟΛΙ Η ΓΙΤΟΝΙ....ΑΛΑ ΠΑΛΙ ΦΟΒΑΜΕ ΠΟΛΙ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλά και εγω δεν θα το είχα σκεφτεί στην πράξη όμως το κατάλαβα είμαστε ακόμα στην δάση που ανοίγουμε ντουλάπια για εξερεύνηση να δω ποτε θα περάσει αυτήν φάση  εμάς εδώ απεργία από όσο ξέρω δεν έχουν κάνει τα μικροβιολογικά θα βόλευε καλύτερα από θα πήγαινες και γιατρό αλλά δεν πειράζει 
    • Δεν ξέρω πόσες μερες θα κάνουν βγουν αύριο που θα πάω θα ρωτήσω  ετσι και αλλιώς ο γιατρός θα τα δει σε ένα μήνα όποτε δεν τα βιαζομαι 
    • Καλησπέρα κορίτσια, καλό υπόλοιπο κυριακής εύχομαι!!  εμείς σήμερα σηκώσαμε χαλιά και μαζέψαμε χειμωνιάτικα και βγάλαμε τα κολακαιρινά... ήταν δουλειές που έπρεπε να γίνουν και τις σκεφτόμουν συνέχεια... ππφφ.. αλλά μηδέν χρόνος... πως περνάτε την κυριακή σας;;  @Girly κ @marinamanoulitsa να χαίρεστε τα παιδάκια σας!! πολύχρονα να είναι!! 
    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...