Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....

ΜΑΡΑΚΙ ΓΙΡΙΣΑ ΠΡΙΝ ΤΗΣ ΤΕΣΕΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΓΙΡΕΨΟ ΓΙΑΤΟΝ ΑΝΔΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΙΡΝΑΙ 4,30 ΣΤΟ ΣΤΙΠΙ...ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΑΓΙΡΕΨΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ "ΚΙΜΙΤΙΚΑΜΕ";););)..ΚΑΙ ΤΟΡΑ ΜΠΙΚΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΑΣ...ΞΕΡΕΤΕ ΘΘΑ ΒΡΑΔΙΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΘΑ ΝΕΕΑ ΣΑΣ...ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...:):):)...

ΜΑΡΑΚΙ ,ΜΙΠΟΣ Ο ΔΙΕΦΙΝΤΙΣ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΙ ΜΕ ΚΑΛΑ ΜΑΤΙΑ?Η ΜΙΠΟΣ ΕΤΧΙΣΕ ΝΑ ΙΣΕ Η ΜΟΝΙ ΜΕ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ ΣΤΗΝ ΠΛΙΡΟΜΙ?ΞΕΡΟ ΠΟΣΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΙΝΕ ΝΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΔΟΣΙΣ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΘΑ ΕΧΙΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΙΣ ΑΛΑ ΕΠΙΔΙ ΔΕΝ ΠΛΙΡΟΤΙΚΕΣ...ΚΑΝΙ ΛΙΓΟ ΙΠΟΜΟΝΙ ΚΑΙ ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΣΙΝΓΙΝΤΙΚΙ Ο ΑΝΕΣΤΙΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΝΙΤΙ ΝΑ ΚΑΝΙ ΘΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΧΡΙΑΖΕΤΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεία σας κοριτσάκια μου!! έκανα και εγώ τη βολτούλα μου και γύρισα...αλλά μάλλον μόνη μου είμαι... που πήγατε όλες καλέ? και έχω όρεξη για κουβεντούλα :P

Νίνα μου πού είσαι? Μήπως πήγατε πάλι να "κοιμηθείτε" :P:P :woohoo: :woohoo: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Γεία σας κοριτσάκια μου!! έκανα και εγώ τη βολτούλα μου και γύρισα...αλλά μάλλον μόνη μου είμαι... που πήγατε όλες καλέ? και έχω όρεξη για κουβεντούλα :P

Νίνα μου πού είσαι? Μήπως πήγατε πάλι να "κοιμηθείτε" :P:P :woohoo: :woohoo: :silly: :silly:

Εδώ είμαι κ εγώ!!!Μάλλον μόνες μας είμαστε..Μόλις τελείωσα με το φαγητό και κάθισα λίγο..Θέλω να μπώ για μπανάκι αλλά βαριέμαι τώρα.. :blush: Λίγο πιο μετά.. ;)

Νίνα μου ενταντικές προσπάθειες βλέπω ε??Άντε γρήγορα να έρθει το σποράκι να γεμίσει η κάτω λίστα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΟ ΕΔΟ ΙΜΕ....

ΚΑΙ ΣΠΟΡΑΚΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟ ΝΑ ΠΙΑΝΙ ΤΟΡΑ .ΠΑΙ ΠΕΡΑΣΑΝ Η ΜΕΡΕΣ..ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΤΗ ΠΕΡΙΔΟΣ...ΑΠΛΟΣ ΣΙΜΕΡΑ ΤΟ ΕΥΡΙΣΤΙΤΙΚΑΜΕ ,ΧΟΡΙΣ ΑΝΧΟΣ ...ΑΛΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικά έτσι πρέπει.Χωρίς άγχος αλλά πού..

Εγώ την νιώθω να ετοιμάζεται να έρθει.Έχει πρηστεί πολύ η κοιλιά μου..Νιώθω ώρες ώρες ότι θα σκάσω!

Αύριο Παρασκευή ευτυχώς..δευτέρα-Τρίτη θα λείπει το αφεντικό και θα είμαι πολύ χαλαρά πάλι!!Έχω και τον γιατρό την Δευτέρα,αν δεν έρθει η περίοδος τουλάχιστον να πάω να δώ τί γίνεται..Να μας πεί και πότε μπορούμε να ξεκινήσουμε..Αν και λέμε μετά τις διακοπές..Θα δείξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΤΗ ΚΑΛΟ ΜΑΓΙΡΕΨΕΣ???ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΠΑΡΟ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΕΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ...

ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΓΙΑ ΨΙΤΟ.ΣΕ ΜΑΣ!!!!!!!ΘΑ ΕΡΤΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΙ ΝΑ ΨΙΣΙ...ΚΑΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟ ΚΑΤΟΛΟΥ ΑΦΤΟ,ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΟ....

ΔΙΟΣΑ ...ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΙΣΟΥ ΙΣΕ?ΔΕΝ ΓΙΡΙΣΕ Ο ΑΝΔΡΑΣΟΥ? ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΤΙ ΓΙΑ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ,ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΜΠΟΡΙΣ ΝΑ ΜΕΝΙΣ ΕΓΓΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟΡΑ..ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟΣΕΣ ΜΙΝΕΣ...

ΜΙΝ ΣΕ ΠΙΑΝΙ ΑΝΧΟΣ...ΑΠΛΟΣ ΚΑΝΕΤΕ ΕΛΕΦΤΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΔΟ,ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΘΑ ΕΡΤΙ..ΘΟ ΝΙΟΤΟ...ΜΟΥ ΦΟΥΣΚΟΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΙΤΟΣ..ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΣΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΟΥΛΕΒΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΑΦΕΣ,ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..ΑΛΑ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ....

ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΛΕΟ ΑΝ ΙΝΕ ΝΑ ΕΡΤΙ ΑΣ ΕΡΤΙ,,ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΧΟΤΟ ΚΑΤΟΛΟΥ...

ΚΑΙ ΕΓΟ ΙΠΑ ΝΑ ΠΑΟ ΔΕΦΤΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΝΑ ΤΗΝ ΡΟΤΙΣΟ ΓΙΑ ΕΚΙΝΙ ΤΗΝ ΦΛΕΓΜΟΝΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ ΤΗ ΚΑΛΟ ΜΑΓΙΡΕΨΕΣ???ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΠΑΡΟ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΕΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ...

ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΓΙΑ ΨΙΤΟ.ΣΕ ΜΑΣ!!!!!!!ΘΑ ΕΡΤΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΙ ΝΑ ΨΙΣΙ...ΚΑΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟ ΚΑΤΟΛΟΥ ΑΦΤΟ,ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΟ....

Ζήλεψα απο εσας που λέγατε για μακαρόνια κ έκανα μακαρόνια ογκρατέν..Έχει μοσχομυρίσει το σπίτι!!!!Κ έχω μια πείνα,αλλά όχι κρατιέμαι και δεν θα φάω.. :(:( Μόλις έφαγε και το αντράκι μου και μου πρότεινε να ανοίξουμε καμια πιτσαρία γιατί λέει σ'αυτά τα φαγητά δεν πιάνομαι... :woohoo: :woohoo: :laugh:

Θα δοκιμάσω αύριο εγώ και θα δώ αν είναι αντικειμενικός.. :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τα κορίτσια...

Χρύσα μου και εγώ έλεγα να κάνω μπανάκι αλλά το άφησα για αύριο μάλλον μου ξαναέρχεται περίοδος όπως είχε πει ο γιατρός ότι μπορεί να μου έρθει 2 φορές,και άμα κάνω μπάνιο μου κόβεται η περίοδος εμένα...χθες και σήμερα με πονούσε η αριστερή μου πλευρά χαμηλά σαν να έχω ωορρηξία και πριν απο λίγο είχα πολύ λίγο ροζ αιματάκι...μακάρι να είναι η περίοδος και όχι τίποτα άλλο...

Νίνα μου ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται εγώ ας πούμε δεν ήξερα ότι μπορούμε να έχουμε ωορρηξία χωρίς περίοδο και όμως εγώ μόλις σαράντισα είχα κάνει αυγουλάκι χωρίς να μου έρθει περίοδος... γιαυτό μη σταματάς τις εντατικές προσπάθειες..

Χρύσα μου και εγώ λέω να πάω σε γιατρό από Δευτέρα, να βρώ κάποιον καινούριο να πηγαίνω γιατί την προηγούμενη ούτε να την σκέφτομαι δεν θέλω :angry: αν και τώρα πια ως βασικούς θα έχω αυτούς στο νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης που μου έκαναν την καισαρική και είναι όλοι τους ΣΟΥΠΕΡ!! (πανεπιστημιακό νοσοκομείο βλέπεις καμία σχέση με το δικό μας εδώ στην Ξάνθη, λες και είσαι σε άλλη χώρα) απλά θέλω να έχω και έναν εδώ για Παπ και τέτοια, για να μην τρέχω Αλεξ/πολη, και να πάρω και μία 2η γνώμη για 2η εγκυμοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ ,ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΜΠΟΡΙΣ ΝΑ ΜΕΝΙΣ ΕΓΓΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟΡΑ..ΠΕΡΑΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟΣΕΣ ΜΙΝΕΣ...

ΜΙΝ ΣΕ ΠΙΑΝΙ ΑΝΧΟΣ...ΑΠΛΟΣ ΚΑΝΕΤΕ ΕΛΕΦΤΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΕΡΙΔΟ,ΞΕΡΟ ΠΟΣ ΘΑ ΕΡΤΙ..ΘΟ ΝΙΟΤΟ...ΜΟΥ ΦΟΥΣΚΟΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΙΤΟΣ..ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΣΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΔΟΥΛΕΒΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΕΠΑΦΕΣ,ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ..ΑΛΑ ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ....

ΕΓΟ ΤΟΡΑ ΛΕΟ ΑΝ ΙΝΕ ΝΑ ΕΡΤΙ ΑΣ ΕΡΤΙ,,ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΧΟΤΟ ΚΑΤΟΛΟΥ...

ΚΑΙ ΕΓΟ ΙΠΑ ΝΑ ΠΑΟ ΔΕΦΤΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΝΑ ΤΗΝ ΡΟΤΙΣΟ ΓΙΑ ΕΚΙΝΙ ΤΗΝ ΦΛΕΓΜΟΝΙ...

Μου είπαν μετά 4 μήνες.Στις 06/07 κλείνω 4 οπότε φαντάζομαι δεν υπάχει πρόβλημα,είχαμε κάποιες επαφές(ελεύθερες) αλλά όποτε να'ναι.Δεν ξέρω και πότε είναι οι γόνιμες.Έχω χάσει το μέτρημα μ'αυτόν τον κύκλο.

Ας πάμε διακοπές με το καλό και βλέπουμε.

Να πας στην γιατρό σου να δούμε τί θα σε πεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Καλώς τα κορίτσια...

Χρύσα μου και εγώ λέω να πάω σε γιατρό από Δευτέρα, να βρώ κάποιον καινούριο να πηγαίνω γιατί την προηγούμενη ούτε να την σκέφτομαι δεν θέλω :angry: αν και τώρα πια ως βασικούς θα έχω αυτούς στο νοσοκομείο της Αλεξανδρούπολης που μου έκαναν την καισαρική και είναι όλοι τους ΣΟΥΠΕΡ!! (πανεπιστημιακό νοσοκομείο βλέπεις καμία σχέση με το δικό μας εδώ στην Ξάνθη, λες και είσαι σε άλλη χώρα) απλά θέλω να έχω και έναν εδώ για Παπ και τέτοια, για να μην τρέχω Αλεξ/πολη, και να πάρω και μία 2η γνώμη για 2η εγκυμοσύνη...

DIOSA μου σε καταλαβαίνω..Κ εγώ άλλαξα γιατρό και πήγα τώρα σε έναν που είναι στο νοσοκομείο που γέννησα.Γνωρίζει το ιστορικό και τον είδα και πολύ συζητήσιμο!

Έχω αλλάξει πάντως γνώμη,και για τους γιατρούς και για τις κλινικές και για όλα..Να φανταστείς στον προηγούμενο πήγα γιατί ήξερα ότι κάνει καισαρική κατα 99,9%,φοβόμουν η χαζή τον Φυσιολογικό τοκετό..και τί κατάλαβα..Τώρα έχω αναθεωρήσει,πρώτα ο Θεός στην επόμενη εγκυμοσύνη αν όλα πάνε καλά,φυσιολογικό και σε νοσοκομείο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΧΡΙΣΑ ΤΗ ΚΑΛΟ ΜΑΓΙΡΕΨΕΣ???ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΠΑΡΟ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΕΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ...

ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΓΙΑ ΨΙΤΟ.ΣΕ ΜΑΣ!!!!!!!ΘΑ ΕΡΤΙ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΕΛΙ ΝΑ ΨΙΣΙ...ΚΑΙ ΠΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΟ ΚΑΤΟΛΟΥ ΑΦΤΟ,ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΠΝΟ....

ΔΙΟΣΑ ...ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΙΣΟΥ ΙΣΕ?ΔΕΝ ΓΙΡΙΣΕ Ο ΑΝΔΡΑΣΟΥ? ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΤΙ ΓΙΑ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ?

Ναί Νίνα μου μοναχούλα είμαι ο άντρας μου τώρα θα ξανάρθει τον Σεπτέμβριο... θα πηγαίνω εγώ να τον βλέπω...βασικά ήδη θα είχα πάει αλλά έμπλεξα με τον κ..οΟΤΕ και ακόμα περιμένω να έρθει το συνεργείο γιατί βρήκαν κάτι κομμένα καλώδια τη Δευτέρα που ήρθαν και δεν μπόρεσαν να κάνουν τη σύνδεση.. και εγώ αναγκαστικά τους περιμένω γιατί άμα δεν συνδεθεί το τηλέφωνο δεν μπορώ να πάω να κάνω τη σύνδεση στο ίντερνετ...άσε πολύ σπαστικό να περιμένεις...

Άντε να πάμε όλες στους γιατρούς μας να δούμε τι θα μας πούν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΝΙΧΤΑ....ΕΜΙΣ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ....ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΖΕΣΤΙ....

Καλά να περάσετε...Κ εγώ πάω να δροσιστώ ;) Πάω για μπανάκι..

Καλό βράδυ,Φιλιά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ...ΠΟΥ ΙΣΤΕ ΣΙΜΕΡΑ?

ΤΟ ΦΟΡΟΜ ΕΧΙ ΦΟΒΕΡΟ ΚΟΛΙΜΑ ΣΙΜΕΡΑ.....

Καλημέρα,

Δουλειά, δουλειά, δουλειά :angry::angry::angry:

Παρασκευή σήμερα και τρέχουμε!!!!!!!!!!!! :S

Πώς περάσατε χθές???

Μόλις μπήκα στο φόρουμ...Άνοιξε γρήγορα,φτου φτου μην το ματιάξω :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΕΧΤΕΣ...ΓΙΡΙΣΑΜΕ ΚΑΤΙΣ 2 ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΚΑΙ Ο ΚΑΙΜΕΝΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΞΙΠΝΙΣΙ ΤΟ ΠΡΟΙ....ΑΛΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΙ ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΙ ΕΞΙ,ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΙ,,ΓΙΑΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ ΔΕΝ ΙΤΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΕΞΟΔΟ....ΑΦΟΥ ΕΓΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΜΟΡΑ Η ΕΓΓΕΝΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ,ΜΕ ΠΙΑΝΑΝΕ ΘΑ ΚΛΑΜΑΤΑ....ΔΑΞΙ ΤΟΡΑ ΔΕΝ ΚΛΕΟ ΠΙΑ ΚΑΙ ΒΓΕΝΟΥΜΕ ΑΝΕΤΑ ΕΧΟ..ΚΑΙ ΑΦΤΟΣ ΧΕΡΕΤΕ...ΕΧΤΕΣ ΒΡΑΔΙ ΠΙΓΑΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ{ΠΑΛΙ ΠΛΑΚΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟ}..ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΓΝΟΣΤΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΒΙ ΕΚΙ....

ΑΧ ΧΡΙΣΑ ΕΣΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΙΣ ΠΟΥ ΣΙΜΕΡΑ ΙΝΕ ΠΑΡΑΣΚΕΒΙ ΚΑΙ ΕΧΙ ΔΟΥΛΕΑ ,,ΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΓΜΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΙΓΙΣ ΑΠΟ ΕΚΙ ΞΕΚΙΝΑΙ ΤΟ ΣΑΒΑΤΟΚΙΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΙΣ...ΘΑ ΠΑΤΕ ΠΑΛΙ ΧΑΛΙΚΔΙΔΙ?ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ...

ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΡΕΛΑΤΙΚΕ...ΤΟΡΑ ΕΧΙ ΙΛΙΟ ΑΛΑ ΒΟΥΒΟΥΝΙΖΙ ΤΟΣΟ ΔΙΝΑΤΑ ΠΑΝΟ ΣΤΟ ΟΛΙΜΠΟΣ..ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΜΙΝ ΒΡΕΧΙ...ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΕΛΟ ΝΑ ΠΑΟ ΓΙΑ ΨΟΝΙΑ,ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΨΙΣΟΥΜΕ,ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟ ΝΑ ΜΙ ΜΕ ΠΙΑΣΙ ΚΑΜΙΑ ΒΡΟΧΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω τι θα κάνουμε τελικά,

Για βροχές είπε ο καιρός, θα δούμε! Κ εγώ από την ζέστη δεν μπορούσα να κοιμηθώ εχθές.2:00 άνοιξα το air-condition γιατί δεν άντεχα άλλο! Το έβαλα να δουλέψει 1,5 ώρα και μετά να κλείσει. 7:00 ξύπνησα.. Πτώμα είμαι κ εγώ..

Εμάς εδώ εχθές ήταν έτσι ο καιρός το απόγευμα! Είχε ήλιο πολύ ζέστη και δυνατά μπουμπουνητά.΄Ωσπου ψιχάλισε λίγο και ηρέμησε μετά τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου μέρα Nikulina μου.........

Χαίρομαι να σε ακούω καλύτερα............. έτσι κορίτσι μου...........

Κατερίνη μένεις????? Έχουμε σόϊ εκεί, από την πλευρά της μάνας μου...........

Κι ο παππούλης μου, Θεός Χωρέστον....... εκεί έμενε............

Παραλία και Πλάκα Λιτοχώρου είναι πολύ όμορφα μέρη για βραδινή βολτίτσα.............

Να σου πω φιλενάδα...............

Θα μου δανείσεις το γατουλάκι σου???????????

Εκείνο που θέλει να μας γρατζουνίσει???????????????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καλημέρα Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!!

Καλά μου είσαι??????????????

Το Mammy όντως σέρνεται σήμερις.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Καλημέρα Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!!

Καλά μου είσαι??????????????

Το Mammy όντως σέρνεται σήμερις.............

Καλημέρα Κουκλίτσα μου...

Καλά είμαι, εσύ τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Καλά είμαι Χρύσα μου................

Να μην πονούσα τόσο πολύ όμως......................

Πολύ καλύτερα θα ήμουν............

Γιατί πονάς??Σου ήρθε η "κυρία"??

Πάρε κανένα feldene!! Με είχαν σώσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι............ μου ήρθε χθες........... που να μην ερχότανε!!!!!!!!!!!

Δεν παίρνω τίποτε πια αγάπη μου............. αφού τίποτε δε με πιάνει............ τι να χαπακώνομαι τζάμπα...............

Πού και πού κάνω μασαζάκι στην κοιλιά μου............ χμ......... όλο και κάτι κάνει!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA....MIA ΧΑΡΑ ΙΜΕ...ΕΓΟ ΜΕΝΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ

ΚΑΙ ΟΠΟΥΣ ΓΝΟΣΤΟ ΕΓΟ ΙΜΕ ΛΑΤΡΙ ΤΟΥ ΖΩΑ ΚΑΙ ΙΔΙΚΑ ΛΑΤΡΕΒΟ ΤΗΣ ΓΑΤΕΣ....ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΙΔΑ ΑΦΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΒΑΛΟ...ΚΑΙ ΒΕΒΕΑ ΣΟΥ ΤΟ ΔΑΝΙΖΟ ΑΝ ΘΕΣ....

ΓΙΑΤΗ ΠΟΝΑΣ?ΤΗ ΕΓΙΝΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...