Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

Tα πηραμε απο την Bambineria στο Πειραια(διπλα μου και εγω τα εψαχνα Κολωνακι κ Κηφισια)Ηρωων Πολυτεχνειου 41!

Μαρακι85 σουπερ το babyradio το ειδα χτες στο fcb...και σημερα το ακουμε ολη μερα!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε κοριτσακια μου?εγω εχω μια απιστευτη βαρεμαρα,βαριεμαι να κουνηθω.Αυριο εχουμε και ενα γαμο και δεν ξερω τι να φορεσω,πρεπει να παω αυριο το πρωι στα μαγαζια αλλα θα δω μπορει κ να μην παω.

Τα μωρουδακια σας τι κανουνε?

Εμεις καλα ειμαστε,την ταίσα τωρα και την εβαλα στην κουνια της για να κοιμηθει σιγα σιγα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΓΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΣΠΥΡΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΦΥΣΗΞΕ ΗΡΕΜΗΣΑΝ ΛΙΓΟ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ..ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ 29????ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ..3 ΕΙΜΑΣΤΕ.ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΓΩ Κ Η ΜΑΡΙΛΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΥΨΟΣ.ΧΑΧΑΧΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, καλημερα!!!Καπως καλυτερα ειναι σημερα!Φυσαει λιιιιιγο!!Τι κανουν τα μωρουλια???

Αθηνα μου τελικα τα πηραμε σε ροζ!Λευκα ηθελα αλλα δεν υπαρχουν πουθενα! :( Ευτυχως που δεν εκανα παραγγελια μεσω internet γιατι το 6-9 μηνων ειναι πολυ μικρο!!Να καταλαβεις ειχα δωσει στη πεθερα μου κατι παπουτσακια αγκαλιας 3-6 μηνων που εχω παρει απο το τζαμπο (για παρει λιγο μεγαλυτερα απο αυτα ωστε να της κανουν σε ενα μηνα) και ηταν πιο μεγαλα!!Το φορεματακι που θα της βαλω ειναι λευκο και εχει λιγες λεπτομερεις ροζ!Εχω παραγγειλει λευκα λουλουδια για το κεφαλακι, λες να παρω ροζ?

ΜαριαΣ ενταξει το μπεμπακι?

tselinkas και εμεις βγαλαμε 2-3 κατω απο το σβερκο. :(:(:(

Νανα που χαθηκες?Τρεχεις με τη βαπτιση ή βολταρετε??? :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!Τι κανετε?

Σοφια με γεια τα παπουτσακια!Καλοφορετα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

tselinkas και εμεις εχουμε λιγα αλλα που θα παει θα φυγουν ;) Την κανω μπανακι πλεον και τα μεσημερι για να την δροσιζω

Τελειο το babyradio!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ, ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ, ΝΑ ΨΩΝΙΣΤΕΙ ΛΙΓΟ Η ΜΑΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΡΕΣΤΗ :laugh: ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΤΟ BABYRADIO??? ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ, ΠΩΣ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΕΣ???

ΣΟΦΑΚΙ I LOVE LOVE LOVE ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ....ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΡΟΖ :kiss::kiss: ΦΟΒΕΡΑ....ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΕΚΛΠΗΚΤΙΚ!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΤΑ DIOR ΡΟΖ ΘΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ KITTEN ΜΕ ΡΟΖ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΣΤΗ ΖΩΝΗ. ΠΙΟ ΚΟΥΦΕΤΙ!!! ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΡΟΖ ΑΝΘΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΙΣ ΡΟΖ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΕΜΑΤΟΣ. ΠΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ, ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΚΚΛΗΣΙΑ;;

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΧΤΕΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ. ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΗΣ ΕΒΑΖΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΕΡΑΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΕΚΕΙ, ΚΟΛΛΗΣΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΟ...ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ..ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΕΜΑΣ..ΤΗΣ ΕΣΤΗΣΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙ ΤΟ ΧΩΡΟ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΧΑΘΗΚΕ........ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ...ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ;;;ΠΟΣΗ ΑΓΩΝΙΑ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΕΤΑΙ ΜΟΛΙΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!!! ΦΟΒΕΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το σετ της βαπτισης το εχω στο σπιτι γιατι ο κουμπαρουλης μου μου εδωσε λευκη επιταγη να διαλεξω οτι μου αρεσει!Ναι ειναι νεραιδες!!!Τα ρουχαλακια δεν εχω δει αλλα εχω πολυ εμπιστοσυνη στην κουμπαρα μου!Θα τα παρουμε 25/6 και θα τα δω!Να φανταστεις η κουμπαρα μου πηγε και βρηκε ραβδακι νεραιδας να κραταει στις φωτο :):):) Α, μεχρι και κορδελιτσα λευκη σατεν για την πιπιλα!!!

Λοιπον για τη φωτο θα βαλεις το αρχειακι σου εκει που λεει αναζητηση και μετα θα πατησεις το "κουμπακι" διπλα που λεει img!Καλο ειναι να εχεις μικρινει με edit τη φωτο πριν προσπαθησεις γιατι εχει οριο στο μεγεθος!

Μακαρι, μακαρι να μπορουσα να σας βαλω και το κειμενο...αλλα δυστυχως δεν μπορω να το βαλω στο νετ γιατι ειναι κατι που εχει γραψει η φιλη μου ειδικα για το λουλουδι.....μπορω ομως να σου το στειλω σε pm...χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO ΕDIT ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ; ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ. SUPER Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΡΑΚΛΟΥ ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ!!!! ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟΥ ΕΝΝΟΕΙΣ? ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΤΟ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ok περιμενουμε!!Παντως δεν εχουμε χαζεψει καθολου μα καθολου :silly: :silly: :silly: δεν ειμαστε χαζομαμαδες και οχι προς Θεου δεν ασχολουμαστε ΟΛΗ μερα μονο μαζι τους!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

Ok περιμενουμε!!Παντως δεν εχουμε χαζεψει καθολου μα καθολου :silly: :silly: :silly: δεν ειμαστε χαζομαμαδες και οχι προς Θεου δεν ασχολουμαστε ΟΛΗ μερα μονο μαζι τους!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΟΧΙ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ;;;;;;

ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ...Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ DIOR ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΑΠ'ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΒΙΤΡΙΝΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ :laugh: :laugh: ΕΤΣΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..ΜΕ ΣΤΥΛ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!!!! ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕ HAUTE COUTURE!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω για να ειμαι ειλικρινης εχω περασει απο την βιτρινα του dior στην Βουκουρεστιου...μια μερα που πηγαινα στο τεβε!!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!

Παντως δεν εχω δει πιο τελεια βιτρινα στην ζωη μου!!Μια μακρια κοκκινη τουαλετα με κοκκινες-μαυρες γοβες και τα φωτα τρεμοπαιζαν μια εβλεπες μαυρο σκοταδι και μια μπααααααααααμμμμ το απιστευτο φορεμα!!!!!Το απιστευτο ηταν αυτο που μου ειπε ο αδερφος μου που ηταν μαζι μου οταν εμεινα χαζη να κοιταω τη βιτρινα (ειναι 16 χρονια μικροτερος μου) "Σοφια μου εδωσε 50ευρω ο μπαμπας θες να μπουμε να παρεις κατι?" Ελιωσα και φυσικα δεν του ειπε οτι ηθελα καμια δεκαρια ακομη για να παρω τη.....μια γοβα!!!

Κοριτσια τι αντιλιακο βαζεται στα μπεμπακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεταξύ τριών που είχε προτείνει ο γιατρός πήρα της Avene 50+ lait enfant. Καλό είναι.

Δε θέλω να σκέφτομαι πως νοιώθουν αυτοί οι γονείς. Δεν υπάρχουν λόγια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Σοφια κουκλα η μικρη σου!!!!

Εμεις θα παμε το απογευμα!!!!

Διαβαζα το θεμα με την απωλεια και ειμαι καπως....

Γενικα απο τοτε που γεννησα νομιζω οτι εχω γινει πολυ ευαισθητη με το θεμα παιδι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...