Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

Γειά σας φιλενάδες!!!!!!!!!!!

Πόσο πολύ μου λείψατε.... δεν μπορώ ούτε εγώ να καταλάβω! Πραγματικά χωρίς να σας ξέρω νιώθω οτι γνωριζόμαστε και μάλιστα από παλιά :P (καλέ ορισμένα καινούρια εικονίδια είναι πολύ άσχημα! )

Σοφάκι μπράβο στην κουκλίτσα σου!!!! Μπράβο που κάνει "γεία" :clap: όχι που σε διώχνει έ; μην παρεξηγηθούμε κιόλας! :lol: Να μου την φιλήσεις ρουφιχτά! Περαστικούλια της και μην ανησυχείς.... δυστυχώς με αυτόν τον παλιόκαιρο δεν ξέρουμε πως να τα ντύσουμε, τη μια φυσάει, την άλλη κάνει ζέστη, την άλλη κάνει κρύο... ουφ... αντε να έρθει ο χειμώνας να τελειώνουμε! Δεν μπορώ τόσα "προκαταρκτικά" χαχαχα! :D

dimi150 μου περαστικούλια και σε εσάς!

Σε όσες βαφτίζετε εύχομαι να σας πάνε όλα καλά και ο καλός Θεούλης να μην κάνει κακό καιρό!

Ιωάννα μου αχ τι να έχει το ζουζουνάκι σου μωρέ;;;; :( μήπως είναι από τα δόντια;;;; Γιατί και εμένα έτσι κάνει σε κάθε καινούριο δόντι αλλά με το μεμέ ηρεμεί.... δεν ξέρω η δικιά σου γιατί είναι έτσι τσαούσα! Εύχομαι πάντως να συντομεύσει αυτή η κατάσταση.

Εμείς είμαστε καλά! Περπατάει το πάρκο γύρω - γύρω μόνος του και αφήνει και το ένα χέρι πολλές φορές για να σκύψει και να πιάσει κανένα παιχνιδάκι να φάει! εμ τι; τόσο δρόμο κάνει το καμάρι μου να μην κολατσίσει; χαχα! Που να τον δείτε να έχει τόση πολλή αυτοπεποίθηση που αφήνει και τα δυο χέρια και εννοείται πέφτει σαν την σκ@@@@λα! χαχα!!!!

Το θέμα "φαγητό" έχει διορθωθεί πολύ! Τώρα τρώει 150-180γρ φρούτα, μεσημεριανό 180-220γρ και βρήκα και μια κρεμούλα της ΝΟΥΝΟΥ η οποία λέγετε "κοιμάμαι - μεγαλώνω" που έχει 4 δημητριακά και άρωμα βανίλιας και δεν έχει γάλα μέσα, την φτιάχνω με δικό μου. Είναι η μοναδική κρεμούλα που μου έφαγε! Βέβαια 80-100γρ έτσι; αλλά από το τίποτα μια χαρά είναι και αυτό!

Οστόσο έχει ξεψαρώσει πολύ και κάθε μέρα το βλέπω ακόμα πιο "παιδάκι" ! Παράδειγμα: Είναι στην στράτα του στο σαλόνι ενώ εγώ καθαρίζω το υπνοδωμάτιό μου.... ακούω να καταχτυπάει κάτι και του λέω" Χριστόφορεεεεεε για έλα να σε δει η μανούλα! " και τον βλέπεις να έρχεται γκαζομένος και όλο χαρά και να μου λέει "ταααααα!" (τσα μάλλον εννοεί) !

Βέβαια έχουμε κάνει θραύση! Όπου τον πηγαίνω όλοι μου λένε τι γλυκό και όμορφο μωράκι έχω! Καμαρώνω αφάνταστα...! (μαμά κουκουβάγια εγώ!) Αλλά χθες που πήγαμε σε ένα γάμο και ήταν στην παρέα μας άλλο ένα αγοράκι στην ίδια ηλικία με το δικό μου, δεν έδωσε κανείς σημασία σε εκείνο (μόνο το βλέπανε κ έλεγαν στη μαμά του να σας ζήσει, μια χαρά είναι) ενώ το δικό μου το έπιανε ο ένας κι ο άλλος και το ταράζανε στα κοπλιμέντα... στεναχωρήθηκα λίγο η αλήθεια ειναι... :(

Ουπς...ξύπνησε! Σας φιλώ όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;; ΜΑΣ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥ!!!! ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕΕΕΕΕ!!! ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ!! ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΟΡΘΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ :D:D ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ! ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΦΟΥΣΚΑΛΑΚΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΞΑΦΝΙΚΑ :roll: ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΟ ΟΡΘΙΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΑΝΤΟΥ. ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΤΣΟΥΠ, ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ :lol: ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΑΜΕ. ΚΑΙ ΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ. ΕΣΕΙΣ ΔΙΝΕΤΕ ΓΙΑΟΥΡΤΙ;

ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΑΣ! ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ, ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Σ.......Α :evil::evil: ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟΛΙΖΑΜΕ ΚΗΠΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΜΙΣΕ Ο ΤΟΠΟΣ ΤΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΜΠΑΛΟΝΙΑ! ΔΕΝ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ!!! ΟΠΩΣ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ. ΤΟ ΜΑΝΙΚΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΘΑ ΒΑΛΩ 90 ΑΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!! ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕΤΑ!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΓΙΝΕ ΣΟΥΠΕΡ! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΧΑΜΟΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΛΠΙΖΩ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!Ποσο με χαλαει αυτος ο καιρος!!!Θελω πισω το καλοκαιριιιιιιιιιιιιι!!!!!

Αθηνουλα μου ευχομαι να πανε ολα τελεια και το λουλουδι σου να ειναι καλοφωτιστο!!!Περιμενουμε νεα!!

Μαρυλου μου ο Χριστοφορος κανει αλματα!!!Μπραβο το αγορι μου!!!Του στελνουμε φιλακια!!

Κοριτσια χθες ο αδερφος μου με συγκινησε απιστευτα!!Δε θυμαμαι αν σας το εχω πει αλλα εχουμε 16 χρονια διαφορα(στα 16 εμενα στα 32 τον Οθωνα).Του εδωσε λοιπον ο πατερας μου χθες το πρωι χρηματα να παει να παρει απο το χαρτοραμα τσαντα για το σχολειο!Το μαναρι μου λοιπον πηρε μια λιγο πιο οικονομικη απο αυτη που ειχε δει αρχικα και με τα υπολοιπα χρηματα πηρε ενα δωρακι fisher price για τη μικρη επειδη ειναι αρρωστουλα λεει!!!!! :):):):):):):):) Ελιωσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..ΑTHINOULI ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ'ΝΑΙ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ,ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΟΛΥ..ΚΑΛΑ SOPHIAK APISTEYTOS Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΣΟΥ?ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ..ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΙΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠ'ΑΥΤΟ?ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΓΑΜΟ,ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΘΑΝΟ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕ ΑΛΛΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΒΡΑΔΙΑ..ΦΥΣΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕΡΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ SEX AND THE CITY2 ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ'ΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ..ΑΣΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Μ'ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ,ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΩΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΜΑΓΕΙΡΙΚΙΗ ΜΟΥ.ΚΑΛΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟΥ ΘΑΝΟΥ Μ'ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΛΑΝΕΙ!!ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕΛΙΝΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΠΑΤΑΤΑ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΓΕΡΑ..ANYWAY POLY XARHKA ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ,ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ,ΠΑΡ'ΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΔΩ ΠΕΡΑ..ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ..ANYWAY ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ..ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Αθηνά ελπίζω να είναι όλα ok με τον καιρό και με την βάφτιση.

Σοφία ο αδερφός είναι φοβερός!!!! Λογικό να λιώσεις!!!

Dimi όλοι οι μπαμπάδες κάνουν κάτι αντίστοιχο με τον άντρα σου. Μάλλον θέλουν να νοιώθουν ότι συμμετέχουν στο μεγάλωμα των παιδιών και θέλουν να έχουν άποψη για όλα. Μόνο υπομονή!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!Επιτελους καταφερα να μπω μετα απο καποιες διορθωσεις!

Σοφια περαστικα στην μικρουλα σου.Ελπιζω να της περασει γρηγορα.Η αληθεια ειναι οτι με τετοιο καιρο δεν ξερεις πως να ντυσεις τα πιτσιρικακια :-?

Αθηνα μου να χαιρεσαι την μικρουλα σου!Να ειναι καλοτυχη στην ζωη της! :x

Εκανε καλο καιρο σημερα γιατι εχθες ειχε τρελαθει στον αερα και στα μπουμπουνητα εδω!!!!Ευτυχως με την Δαναη γελαγαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας και απο εμας ..

Μια με βαζει μεσα το μαμμυ μια οχι ..Δεν ειμαι στα πολυ καλα μου αυτες τις μερες ..Φταιει και το οτι το Σαββατο ειχαμε επισκεψη στο σπιτι ενος παιδιου που πασχει απο λευχαιμια και δεν μπορω να συνελθω απο τοτε ..Το πονεσε η ψυχη μου , χριστε μου ας γινοταν να μην παιρναει παιδακι και γονεις τετοιο μαρτυριο..

Η Αριαδνη σαφως καλυτερα και ελπιζω αυριο το πρωι που θα παμε στον παιδιατρο να σταματησουμε επιτελους το αερολιν και την αντιβιωση..για να δουμε ..Το σκονακι ομως που της εδωσε θα το παιρνουμε μεχρι τον Απριλιο σαν προφυλαξη ..το εχετε ακουσει καθολου το singulair ?

Αυτος ο καιρος βρε παιδι μου πολυ με μπερδευει , προσπαθω να μην την ..κρεμυδοποιησω ..αλλα φοβαμαι κιολας μην κρυωνει ..Της φοραω απο την προηγουμενη εβδομαδα φορμιτσα παντελονι , καλτσες και μπλουζακι κοντομανικο αλλα σκεφτομαι να το βαλω το μακρυ μανικι τελικα ..

Εσεις τι τους φορατε ?

Καλημερα σ'ολες σας και ελπιζω να ειστε καλα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!

Συμπεθέρα είναι αστέρι ο αδερφούλης σου...! με συγκίνησε μωρέ!!!!!

Αθηνά μου να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου! Πάντα υγεία και αγάπη να έχει στη ζωή της!

Επίσης σου εύχομαι καλή σχολική χρονιά!!!!

Ευα μου και συμπατριώτισσα μου, εύχομαι να ξεμπερδέψει γρήγορα η μικρούλα σου από αυτήν την ταλαιπωρία.... το φαρμακάκι αυτό που λες δεν το γνωρίζω...

Αλλά για το ντύσιμο νομίζω πως είναι υπερβολή από τώρα το μακρύ μανίκι.... :oops: Γνώμη μου είναι πως δεν είναι ακόμα ο καιρός εδώ στο Ηράκλειο για μακρυμάνικα. Κάνει ζέστη ακόμα. Είναι βέβαια και η μπουμπού σου ευαισθητούλα αλλά αν την μπαμπαρολιάσεις από τώρα και αρχίσει να ιδρώνει ίσως γίνουν χειρότερα τα πράγματα. Νωρίς το πρωί και αργά το απόγευμα ένα ζακετάκι πάνω από κοντομάνικο μπλουζάκι είναι ότι πρέπει! Εσύ ξέρεις βέβαια το καλύτερο για την μικρή σου!

Εγώ του φοράω κοντομάνικο κορμάκι (φανελάκι δηλαδή) με ένα σορτσάκι. Αυτά! Όταν τον βαζω στην στρατούλα του φοράω τα παπουτσάκια του. Το βραδάκι μόνο αν κάτσουμε στην αυλή θα του βάλω ζακετάκι και καλτσάκια. Το βράδυ κοιμάται μονο με το φανελάκι. Του ρίχνω ένα σεντονάκι πάνω του αλλά μέχρι να φύγω από το δωμάτιο έχει ξεσκεπαστει εντελώς! :P

Επίσης για το άρρωστο παιδάκι λυπάμαι πολύ :( Ο Θεός να φυλάει όλο τον κόσμο από αυτές τις βρωμοαρρώστιες.... τρελαίνομαι οταν μαθαίνω οτι παιδάκια που στο κάτω-κάτω είναι τα πιο αγνά και τα πιο αμόλυντα πλάσματα, παθαίνουν τέτοιες ιστορίες.... :( Και εμένα ένα 2ο ανηψάκι του άντρα μου (4ετών) έχει "κακό" στο κεφαλάκι του, έκανε εγχειρήσεις και τώρα είναι Γερμανία για θεραπείες.... :(

Πάω να αλλάξω το μικρούλι γιατί σαν να μου μύρισε κάτι! χαχα! :ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo μου ισως εχεις δικιο , παντα ημουν κατα του να μπαμπαρωλιαζεις τα παιδια γιατι συνηθως περισσοτερο κακο τους κανεις παρα καλο...Στις μεγαλες μου ειλικρινα δεν ημουν ετσι , τωρα με την Αριαδνη ειναι σαν να ξεκιναω απο την αρχη ..Μ'εχει τρομαξει κιολας γιατι μια ευαισθησια την εχει..Μαλλον θα το αναβαλω το μακρυ μανικι τελικα ..

Να σε ρωτησω κατι αλλο , το μικρο σου το εβαλες προσφατα σε στρατα ?Πως του φαινεται? Σκεφτομασταν κατι αναλογο και μεις σιγα σιγα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟ ΦΟΥΣΚΑΛΑΚΙ ΕΛΙΩΣΕ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ :(:( , ΑΓΧΩΘΗΚΑΜΕ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΠΑΣ ΚΑΠΟΥ ΖΟΡΙΣΤΗΚΕ. ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΣΙΡΙΔΕΣ. ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΑΛΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!! ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑ ΣΚΗΝΙΚΟ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΟ. ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΕΞΩ ΧΑΛΙΑ! ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ! ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ, ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΖΕΩΨ ΤΟ ΧΑΟΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Σημερα κατεβασα κουβερτακια, πανακια χειμωνιατικα κτλ κτλ!!Ετοιμαζομαι μαζι με τα ρουχακια που πηραμε απο το h&m να αρχισω το πλυσιμο!!

Το λουλουδακι εχει κουραστει συνεχεια καθαρισμα μυτης και αερολιν!Σημερα αρχισε και αυτη τις βολτες μες την κουνια...σιγα σιγα πηγε απο τη μια ακρη στην αλλη με στοχο να πιασει ενα καλωδιο το μαναρι μου!!!!!!Συμπεθερα μου καλα τα πατε με τη στρατα,ε?Ειμαι λιγο δυστακτικη δεν ξερω αν θελω να τη βαλω :?:?:?

Ευα μου δεν το ξερω αυτο το φαρμακο!Να σε ρωτησω απο το Σαββατο που της εκανα αερολιν ξεκινησε και φτερνιζεται και βγαζει μυξουλες, το κανει και εσενα?Υποθετω πως λειτουργει το φαρμακο και τα βγαζει!Θα παρω και την παιδιατρο.Οσο για τα ρουχακια και εγω τα ιδια με σενα της φοραω και το βραδυ κανενα μπολερακι!

Για το αλλο παιδακι...τι να πει κανεις??Να ειναι η Παναγιτσα διπλα του και να το βοηθησει, αυτο και ολα τα παιδια!

Αθηνα μου ευχομαι οτι καλυτερο για την γλυκια νεοφωτιστη Γλυκεριαννα!!!Παντα γερη και ευτυχισμενη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

ολες δυσκολευομαστε λιγο με το νεο μαμμυ αλλα θατο μαθουμε κ μετα θα μας αρεσει πιο πολυ!

εγω προσπαθω να το μαθω καθε μερα γιατι σαν συντονηστρια πρεπει να το ξερω καλα αλλα ειναι δυσκολο ακομα...

θα πω μονο στην Αθηνα να ζησει η φουσκαλιτσα σας να ειναι παντα μα παντα καλα!!!!!

δεν προλαβαινω να σχολιασω κοριτσακια μου γιατι κοιμηθηκε κ ειναι ευκαιρια να παω να πλυνω μια ντουζινα πιατα!! θα πω μονο οτι κ εγω σας αισθανομαι κοντα μου κ μακαρι να μπορουσαμε να βρεθουμε κ απο κοντα αλλα...

σας φιλω ολες!! :x:x[smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!

ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΕΣΑΣ ΣΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΕ E MAIL ΓΙΑ ΤΑ POSTS; ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΩ ΣΤΟ ΗΕΛΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΟ ΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΔΗΛ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ;;; ΑΒΟΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανα γεια σας !

sophiak , ειναι λιγακι ταλαιπωρια για τα μικρα ο καθαρισμος της μυτης το αερολιν , η συσκευη ρινικης αποφραξης ..Εκει να δεις κλαμα ....Ελπιζω να μην την χρησημοποιειτε και σεις γιατι καθε φορα που το κανω στεναχωριεμαι και το λυπαμαι το καημενο ..Οσο για τις μυξουλες και τα αψου αψου ειναι φυσιολογικο ιδιαιτερα μετα απο τον καθαρισμο της μυτης με ορο για λιγη ωρα εχουμε και μεις τετοια συμβαντα με την μυξουλα να τρεχει ..Καθαριζει μ'αυτον τον τροπο το ολο συστημα ..

Δεν ξερω αν σας το ειπα αλλα δυσκολευομαι με το νεο μαμμυ ...

athinouli , ευχομαι τα καλυτερα για την νεοφωτιστη μπουμπου σου

Dimi, σκεφτομαι τον αντρα μου ωρες ωρες οτι εχει ολη την καλη διαθεση να δωσει ενα χερακι γιατι με τρια παιδια σαφως και το χρειαζομαι αλλα απο την αλλη προτιμω να πνιγομαι μονη μου ..Τις περισσοτερες φορες αντι να επιλυει καταστασεις δημιουργει καινουργιες , αθελα του βεβαια ..Και βεβαιως ολοι οι μπαμπαδες θελουν να εχουν αποψη περι του μεγαλωματος , προγραμματος , κτλ του παιδιου τους αλοιμονο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα πάλι!!!!!

Τάισα τον Χριστόφορο και τον έβαλα για ύπνο και είπα να μπω λιγάκι για παρέα! Σήμερα του έδωσα κοτόπουλο με πατάτα, καρότο, μπρόκολο και ντομάτα! Του άρεσε πολύ!!!!! Το μπρόκολο το έφαγε 1η φορά και λόγω της μυρωδιάς του φοβήθηκα μην δεν φάει... αλλά μια χαρά το χλαπάκιασε! χαχα!!!! :lol:

Με την στράτα τα πάει υπέροχα! Και η γιατρός μου συμφώνησε να τον βάζω για λίγη ώρα 3-4 φορές την μέρα! Οι αντιρρήσεις των γιατρών συνήθως είναι για να μην τεμπελιάζει το μωρό και δεν κάνει προσπάθειες να περπατήσει... αλλά εμείς δεν έχουμε τέτοιο πρόβλημα!!!! Αλλωνίζει το πάρκο, την κούνια και η χαρά του είναι να του δώσεις τα χέρια σου, να τα πιάσει και να περπατήσει! Τον βάζω στη στράτα από 5μισι μηνών και τώρα έχει γίνει σούπερ οδηγός! Εννοείται πως έβαλα ασφάλειες σε συρτάρια και ντουλάπια γιατί πάει και τα ανοίγει! Μου έχει λύσει τα χέρια και ο μικρός το διασκεδάζει πολύ! Παίζει και ποδόσφαιρο με την στράτα του, αμέ! Του βάζω την μπάλα στο πάτωμα και εκείνος πάει με φορά και την κουτουλάει και φεύγει η μπάλα και την κυνηγάει μέχρι να την ξανασπρώξει, κ.ο.κ. χαχα! Λίγες μέρες μου το κάνει αυτό και έχει πολύ πλάκα!!!! 8-}:ymapplause:

Ρε κορίτσια, να ρωτήσω κάτι;;;; Τα γεύματα του μωρού τα ζυγιζετε; Πως ξέρετε τί ποσότητα φτιάξατε και τί έφαγε το μωρό; Σας έχει πει ο παιδίατρος πόσα γραμμάρια πρέπει να τρώει από το κάθε γεύμα;;;

Τα ρωτάω όλα αυτά γιατί με έβγαλαν τρελή σήμερα αλλά εγώ νομίζω πως άλλη είναι η παράλογη!

Μίλησα με μια γνωστή μου που έχει ένα παιδάκι στην ίδια ηλικία με το δικό μου, και οταν της είπα οτι ζυγίζω τις τροφές του μωρού (φρούτα & φαγητό) γελούσε και δεν βρήκε λόγο για να γίνεται αυτό. Της είπα οτι η γιατρός μου έχει πει πως το κάθε γεύμα πρέπει να είναι περίπου 200γρ και εκείνη πάλι γελούσε! Ο δικός της γιατρός δεν της ανέφερε τις ποσότητες και ακούστε τι βάζει στη φρουτόκρεμα: 1 μήλο, 1 αχλάδι, 1 μπανάνα, 1 νεκταρίνι και 1 ακτινίδιο ή 1 τσαμπί σταφύλι! Μου είπε οτι γεμίζει το μούλτι!!!!!!!! Τρελάθηκα! Εκείνη με ειρωνεύτηκε και είπε: "τάισε μωρή το παιδί σου" Τα νεύρα μου!!!!! :evil: Τι θέλει; να του ξεχυλώσω το στομαχάκι του ή να το κάνω σούμο;;;; :shock: Εμένα έτσι και φάει 50γρ παραπάω τα κάνει εμετό... :ymsick: Το απόγευμα του δίνει 2 γιαουρτάκια! Πολλά δεν είναι; Το μεσημέρι δεν ρώτησα τι του δίνει γιατί θα νευρίαζα περισσότερο.... ισώς του δίνει μια κότα και μισό μποστάνι ζαρζαβατικά! Είμαι λίγο κακιά ε; Μα με προσέβαλε και τσατίστηκα.... :ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΥΛΟΥ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΖΥΓΙΖΩ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ, ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ. ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ Η ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥΜΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!! ΑΚΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΤΟΣΑ ΦΡΟΥΤΑ!!!!!!! ΕΓΩ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΜΟΣΧΑΡΙ 'Η ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑ 80-90 ΓΡ 2 ΜΙΚΡΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ, 1 ΚΑΡΟΤΟ ΚΑΙ 1 ΠΑΤΑΤΑ. ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ. ΣΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΜΙΣΟ ΑΧΛΑΔΙ, ΜΙΣΟ ΜΗΛΟ, 3 ΡΟΔΕΛΕΣ ΜΠΑΝΑΝΑ ΚΑΙ ΧΥΜΟ ΑΠΟ ΜΙΣΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ. ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ 2 ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ;;;; ΠΟΛΥ ΚΑΤΟΧΙΚΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΒΑΛΛΕΙ.

ΕΣΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ;

ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΑΠΑΣ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΕΝΩ ΓΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΕΤΑΩ ΤΟ ΝΕΡΟ ΣΕ ΓΛΑΣΤΡΕΣ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ; ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΛΑΔΟΕΣΩΡΟΥΧΑ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ! ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ! ΟΛΟΣ Ο ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΤΟΝ ΠΑΠΑ. ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΕΙΔΕ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΤΣΙΡΙΔΕΣ!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΡΥΛΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΣΤΡΑΤΑ; ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΜΕ ΜΑΖΙ, ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΣΟΒΑΡΑ.

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Maryloo αν βαλω τοσα φρουτα στην Δαναη το πιο πιθανο ειναι να βρεθουν πανω μου!!!! :ymsick: Ειναι υπερβολικα πολλα!Θα συμφωνησω με την Αθηνα για το κατοχικο συνδρομο!Ουτε εγω τα ζυγιζω παντως.Γιαουρτακι δεν εχω δωσει ακομα.Τωρα ξεκινησε να τρωει καλα παλι και ειπα να μην την παραφορτωσω με πολλες γευσεις.Οσο για την στρατα δεν ξερω τι θα κανω.Θα ρωτησω την παιδιατρο την Πεμπτη.

Νερακι πινουν τα μικρα σας?Γιατι εχω ενα θεματακι με τα κακα της με τοση πατατα και μπανανα.Καπου διαβασα οτι βοηθαει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας !

maryloo, για την κοπελα που αναφερεις ενδεικτικα θα σου πω οτι για την φρουτοκρεμα οι ποσοτητες μου θυμιζουν την φρουτοκρεμα των κοριτσιων μου ..Εγω τοσο εβαζα τοτε και για τις δυο ομως ..

Κοριτσια εγω γιαουρτι της εδωσα της Αριαδνης αλλα δεν νομιζω οτι της πολυαρεσε να πω την αληθεια ..Θα δοκιμασω ολες της μαρκες μεχρι να δω τι της αρεσει καλυτερα ..

Για την στρατουλα , ακουσα απο πολυ κοσμο υπερ και κατα και ειλικρινα δεν ξερω τι να κανω ..Στις μεγαλες μου δεν την δοκιμασαμε καθολου γιατι απαγορευοταν δια ροπαλου , εφοσον ειχαν προβληματακι με τα ισχυα τους και ταλαιπωρηθηκαν αρκετα ..Τωρα με την Αριαδνη δεν ξερω ..

Θα δουμε ..

Πολυ καλημερα σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ!!!

ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΜΜΥ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ...ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΑ ΕΓΡΑΨΕ ΤΙ...ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΩ ΣΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ!ΑΦΗΣΤΕ...ΔΕ ΓΡΑΦΩ ΟΝΟΜΑΤΑ...

ΕΓΩ ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΒΑΖΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΜΠΑΝΑΝΑ , ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΧΛΑΔΙ Κ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΑΝΙΛΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑΚΙ...ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ...ΟΤΑΝ ΕΒΑΖΑ ΡΟΔΑΚΙΝΟ ΕΒΑΖΑ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ...ΤΟ 1/6 ΠΕΡΙΠΟΥ...Η ΤΟ 1/4 ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟ!

ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΜΟΥΜΕ ΣΤΟΝ 8ο ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΠΟΛΛΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΦΡΕΣΚΟ Κ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΦΑΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ADVANCED

ΕΧΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΑ ΚΤΛ

ΚΑΤΙ ΚΑΤΙ ΦΩΝΕΣ ΣΑΝ ΝΕΥΡΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ Η ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΙ ΚΟΥΝΤΟΥΡΝΤΗΣΑΝ Κ ΤΑ ΔΥΟ! Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΤΣΙΡΙΖΕΚ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΛΑΝΤΑΞΕ...Κ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑΜΕ ΑΝΤΕ ΤΕΛΟΣ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ...ΞΑΝΑΕΚΛΑΨΕ...

ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΙΔΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΓΟΥΚ ΓΟΥΚ ΓΟΥΚ ΟΛΟ ΝΕΥΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ...

Κ ΕΧΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ...ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ Κ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ?Η ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ?-ΕΙΝΑΙ ΝΕΥΡΙΚΟ ΓΕΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΞΕΦΕΥΓΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΤΙ...

ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ? Η ΠΑΛΙ ΓΙΝΟΥΜΑΙ PSYCO ?

ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ...Κ ΜΕ ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ...ΠΟΥ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΙ ΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΩΧΝΕΙ...

ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΠΡΟΧΤΕΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΕΙΑ...ΚΑΘΟΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΦΕ Κ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΜΑΣ Κ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ...Κ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΣΟΥΠ ΝΕΥΡΑ!

ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ Κ ΔΕ ΒΓΗΚΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΑΡΓΑ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΗΣΩ

ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ...ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ?

ΤΗΝ ΚΟΥΝΗΣΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΠΑΝΙΑ ...

ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ...ΤΟ ΚΟΥΝΗΜΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΕΙΡΑΖΕΙ?

ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΟΥΝΗΜΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΗΣ ΕΧΩ ΞΕΧΑΡΒΑΛΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ...ΕΞ ΟΥ Κ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΣΟΦΑΚΙ ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ Ο ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΣΟΥ?ΤΙ ΤΑΞΗ ΠΑΕΙ?

ΕΥΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!

ΝΤΙΜΙ...ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 12 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ...Κ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΥΡΝΑΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 3...ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ ΟΛΟ ΧΑΖΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ!

ΩΣ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΟΙΚΟΚΥΡΗΣ Κ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΣΑΠΑΤΣΟΥΛΗΣ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΗ! Κ ΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΒΟΗΘΑΕΙ!ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΑΝ ΤΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟΣ-ΧΑΧΑΧΑΧΑ- ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ...ΠΧ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΟΣΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΦΕΥΓΟΥΜΕ ΠΟΛΥ...ΟΚ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΟΥ ΑΝ ΠΑΕΙ 3 Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟ ΜΑΛΩΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΕΚΛΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ?ΜΙΑ ΩΡΑ ΠΑΝΩ ΜΙΑ ΚΑΤΩ ΟΚ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ Κ ΜΕΤΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ...Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΣΠΑΣΤΙΚΑ...ΠΡΟΣΕΧΕ ΕΚΕΙΝΟ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟ ΑΛΛΟ...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ...ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΖΟΥΖΟΥ ΜΟΥ...ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!Τι μου κανετε?Σημερα, μακαρι Παναγια μου, νομιζω οτι η Αλεξια ειναι καλυτερα!Πηγαμε και χθες παιδιατρο την ακροαστηκε παλι και μου ειπε ολα καλα!!Βεβαια μου ειπε να την παω και σημερα πρωτο ραντεβου ετσι απλα να την ακουσει να ειμαι ηρεμη!

Μαρυλου μου πλακα μου κανεις????Τι ειναι το μωρο να φαει τοσο καλε?????Μικρος βουδας???Καλα ας το ταιζει οσο θελει...εσυ κανε τα νορμαλ!!Εγω τα βαζω με το ματι.Το δοχειο απο το μιξερακι εχει μετρησεις στο πλαι αλλα τωρα πια μπορω να σου πω οτι δεν τις κοιταω!Θα φαει 200-250 φρουτα και φαι και λιγοτερο στο απογευματινο!Γαλα απο 210-270 αναλογα την ορεξη της!Αν και να σου πω την αληθεια ο Κωστας εχει ενα ξαδερφο που ετρωγε απο μωρο σαν...κτηνος!!!Μιλαμε για πολυ φαι...και οταν τελειωνε εκλεγε με σπασμους μεχρι να του ξαναδωσει...γεμιζε βαθυ πιατο η μαμα του και το αδειαζε για πλακα!Ο παιδιατρος ελεγε στοπ αλλα η μαμα τι να κανει που ουρλιαζε απο πεινα???

Νανα ο αδερφος μου θα παει 1η γυμνασιου φετος!Γεννηθηκε οταν εγω πηγαινα 2α λυκειου!!!!Ας τα...τον λατρευω!!!!!!!Οσο για τα παιδακια και εμενα ετσι κανει!Το πιο πιθανο ειναι οτι θελουν να τα πιασουν και να παιξουν μαζι τους!!Οσο για το αλλο ατομο....απλα θα γελασω χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!Το κουνημα στο καροτσι γιατι να πειραζει???Αν το κουνας σιγα σιγα δεν νομιζω!Αυτο που ξερω ειναι οτι απαγορευονται οι αποτομες κινησεις γιατι ο εγκεφαλος δεν εχει αναπτυχθει πληρως και υπαρχει περιπτωση τραυματισμου αν ερθει σε αποτομη επαφη με το κρανιο(μου το εχει πει γιατρος δεν κανω πλακα).

......θα μπω αργοτερα ηρθε ο Κωστης για λιγο απο τη δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Νανα μου και εμενα η Δαναη οταν θελει κατι τελειωσε.....αρχιζει να τσιριζει μεχρι να παμε τουλαχιστον προς το μερος του .....παιδακια,γατακια,τηλεκοντρολ!Προχθες επαιζαν κατι παιδακια στον δρομο και εμεις ειμασταν στο μπαλκονι.Βγαζει μια φωνη η μικρη!Και οσο επαιζαν και φωναζαν αυτα αλλο τοσο και η Δαναη....Τους μιλουσε απο μακρια!!!!!Ηθελα να ξερα απο που βγαινει αυτη η φωνουλα με τοση δυναμη :D

Μια ερωτηση.....θα χρησιμοποιησετε υπνοσακο το χειμωνα?Η Δαναη ερχεται τουμπες ολο το βραδυ και φοβαμαι για κουβερτες !!!!!Εσεις τι θα κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!ΑΧ!!! ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ;;`ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ..

ΣΟΦΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΠΟΥ ΚΡΥΩΣΕ; ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ! ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΦΘΙΝΟΠΩΡΙΝΑ. ΕΓΩ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ. ΜΕ ΖΑΚΕΤΑΚΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ.

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ. ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΓΟΥΛΙΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ. ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΞΕΠΛΕΝΕΤΑΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ :lol: ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΥΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΜΙΚΡΟΒΙΑ :? ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΣΑΚΟ...ΕΙΜΑΙ ΨΙΛΟΑΡΝΗΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΝΕΙ ΠΟΛΛΗ ΖΕΣΤΗ. ΚΑΙ Η ΓΛΥΚΕΡΙΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΗ ΣΒΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ. ΧΘΕΣ Π.Χ. ΠΟΥ ΚΡΥΩΝΕ ΚΟΥΚΟΥΛΩΘΗΚΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ. ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕ ΩΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ. ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΦΟΡΤΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΓΙΑ ΚΟΙΤΑ ΤΟ.

ΝΑΝΟΥΚΑ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ. ΕΓΩ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΗΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΚΕΙ. ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΚΙ ΑΝ......ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΗΣ, ΜΗΠΩΣ ΥΠΕΡΒΑΛΛΕΙΣ; ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΛΟΓΩ ΜΠΑΜΠΑ. ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΑΝΕΙ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΥΠΝΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΦΕΝΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ :)

ΕΥΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΕ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΑΡΡΩΣΤΟ; ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ: ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΑΝΑ 2ΩΡΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΙΔΩΝ. ΣΚΛΗΡΑ, ΣΚΟΥΡΑ ΠΡΑΣΙΝΩΠΑ, ΜΟΥΣΤΑΡΔΙ, ΜΑΛΑΚΑ, ΚΟΛΛΩΔΗ!!! ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!! ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ. ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ 'Η ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΪ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ;;;; ΕΣΑΣ ΕΝΕΡΓΟΥΝΤΑΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μου παρε ενα τηλ. την παιδιατρο να σου πει σιγουρα!Ανα δυωρο οταν λες??Δηλαδη ποσες φορες κανει κακα την ημερα?Μηπως κατι την εχει βοηθησει με τη δυσκοιλιοτητα και χαλαρωνει το παιδι?Τι σκεφτεσαι?Κανενα κρυωματακι?

Να κανω μια ερωτηση????Αληθεια ποσες φορες θα παρετε τηλ. κατα τη διαρκεια του μηνα την παιδιατρο???Γιατι εγω στανταρ 2 τηλεφωνακια θα τα κανω!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...