Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΕΧΤΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ!

ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 2 ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΔΕΝ ΗΣΥΧΑΖΕ ΜΕ ΤΠΤ !

ΑΝΑΣΑ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ!ΟΤΑΝ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΠΑΤΟΥΣΑ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΗΣ (ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΟΤΙΤΙΔΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΛΑΜΑΤΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ Κ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΟΚ)...ΒΑΖΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ Κ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΚΟΥΖΕΙ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ!!!

ΤΗΣ ΔΩΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΝΤΕΠΟΝ ΑΛΛΑ ΑΡΓΗΣΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΕΙΧΕ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ...ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΓΩ ΜΕ ΣΙΣΣΥ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ Κ Ο ΜΠΙΛ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ!ΠΑΤΕΡΑ ΘΥΣΙΑΣΟΥ!ΧΑΧΑΧΑ

ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ!!!

ΜΑΡΙΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗ ΘΑ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

STARANGEL K ΕΓΩ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ Κ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΚΟΥΤΣΟΤΡΩΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΝΟΥΝΟΥ ΜΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ-ΜΠΑΝΑΝΑ Κ ΓΑΛΑ!

ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΦΑΡΙΝ ΛΑΚΤΕ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ Η ΦΡΕΖΥΛΑΚ ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΣΟΚΟΛΑΤΑ Σ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΟΡΤΑΖΑ!ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!

Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ!

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕ ΤΙ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΙΛΗ -ΓΝΩΣΤΗ ΤΕΛΩΣΠΑΝΤΩΝ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΣΥΝΑΧΩΜΕΝΗ...ΓΡΙΠΩΜΕΝΗ ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...Κ ΔΕΝ ΑΝΕΦΕΡΕ ΚΑΤΙ...Κ ΤΣΑΤΙΣΤΗΚΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΟΛΑ Τ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΛΟΓΩ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΑΙΡΟΥ ΜΕ ΦΟΥΛ ΙΩΣΕΙΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΑΦΩΣ ΝΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ...Κ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΥΜΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ Κ ΜΠΑΛΑΡΙΝΕΣ -ΞΥΠΟΛΥΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ-3 ΧΡΟΝΩΝ- Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΤΑΝ ΠΑΓΩΜΕΝΟ Κ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΑΝΤΕ ΦΕΡΕ ΤΟ ΖΑΚΕΤΑΚΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΓΩΣΕ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΤΡΕΜΕ!Κ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΛΤΣΑΚΙΑ Κ ΑΥΤΗ ΕΙΠΕ ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ (ΜΗ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΛΟΥΚ) Κ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΛΕΡΩΜΕΝΗ -(ΚΟΙΝΩΣ ΣΚΑΤΩΜΕΝΗ )ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΞΕΧΝΟΥΣΕ!Κ ΜΙΑ ΜΕΡΑ Ο ΜΠΙΛ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ Κ ΕΙΠΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΧΑΡΤΑΚΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΣΥΓΚΑΕΙ-ΑΣΕ ΠΟΥ ΒΡΩΜΟΥΣΕ ΟΛΟΣ Ο ΤΟΠΟΣ! Κ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ Κ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ...ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΜΕ ΧΑΡΤΑΚΙ ΤΟΝ ΕΚΛΕΙΣΕ Κ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Κ ΕΦΥΓΑΝ ΣΠΙΤΙ...ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ ΕΔΩ Σ ΕΜΑΣ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ!

ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ 2 ΩΡΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΚΑΤΩΜΕΝΟ ΤΟ ΕΙΧΑΝΕ!ΣΑΣ ΑΗΔΙΑΣΑ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ Ε????ΣΟΡΡΥ!!!!

....ΑΧ ΕΓΡΑΨΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ...

ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ - ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!Κ ΟΣΕΣ ΒΑΦΤΙΖΕΤΑΙ - ΑΘΗΝΑ & ΕΛΕΝΑ -ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!!Παει εφυγε το καλοκαιρακι :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Αντε τωρα θα τα ντυνουμε σα κρεμμυδακια...παρε φανελακια...παρε καλτσες...μπουφαν...σκουφακια.......μιχ βαρεθηκα!!!

Νανα μου πολυχρονη και εσυ, να εισαι παντα ευτυχισμενη και γεματη υγεια!!!(Συγγνωμη δε το καταλαβα οτι γιορταζες και εσυ-χαζοβιολα-και νιωθω ασχημα).Οσο για τα δοντακια και εμας μας παιδευουν λιγο το βραδυ!Ωστοσο και εγω κοιμηθηκα χθες μαζι της αλλα στο δωματιο της γιατι φοβαμαι πως αν τη μαθω στο κρεβατι δε θα ξεκολλαει με τιποτα!!(Να σημειωσω οτι τις ωρες που λειπει ο Κωστας για δουλεια κοιμομαστε μαζι στο κρεβατι μου...για αυτο δε θελω να το παρακανω).Καλα για την κοπελιτσα που περιγραψες...δεν εχω λογια!!Καλα εκανε ο Bill και μιλησε...ελεος πια!!!Δεν κοιταει που ειναι το παιδακι της αρρωστο να το φροντισει τα παρτυ και τα σετακια της λειπανε....!!!Φουντωσα και εγω!!!

StarAngel ναι αυτο της φτιαχνω και καποιες φορες κολοκυθα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Καταρχην περαστικα στο μπουμπουκακι σου Ευα.Ελπιζω να αναρρωσει γρηγορα ;)

Επισης χρονια πολλα στην Νανα και την Αθηνα!Τωρα το ειδα!!!! :blush: Οτι επιθυμειτε κοριτσια!!!!!!!

Το απογευμα εχουμε να παμε σε μια βαπτιση και με αυτον το καιρο δεν ξερω πως να ντυσω την Δαναη :silly: :silly: :silly:

Νανα μου με ορισμενες ειναι να παθαινεις αμοκ!!!!!!Ημαρτον!!!!! :angry::angry:

Οσο για τα δοντακια και εμας ετσι μας ταλαιπωρουν.Πρεπει να βγαινουν τα επανω τωρα γιατι τα ουλα της ειναι πρησμενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας

ελπιζω να ειστε ολες καλα ..Εμεις ειμαστε λιγουλακι καλυτερα , κοιμηθηκε λιγακι κ την νυχτα ξυπνησε ενα με δυο φορες γιατι δυσκολευοταν η μπουλουκα μου ..Τι τραβαει κ αυτο θεε μου , περισσοτερο αερολιν εχει παρει παρα γαλα , τι να πω..Εχω την αισθηση οτι θα ειναι λιγο παραπανω ευαισθητη , θα το παλεψουμε ..

Οσες γιορταζατε , πολυχρονες σας ευχομαι κ οσες βαφτιζετε αυτο το σκ καλοφωτιστα τα παιδακια σας :)

Κοριτσια εγω της εβαλα αμανικο φανελακι με μπλουζα απο πανω και κανονικα παντελονακι-φορμα και καλτσες σημερα , μηπως ειναι πολυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama eva έγραψε:

καλημερουδια σας

ελπιζω να ειστε ολες καλα ..Εμεις ειμαστε λιγουλακι καλυτερα , κοιμηθηκε λιγακι κ την νυχτα ξυπνησε ενα με δυο φορες γιατι δυσκολευοταν η μπουλουκα μου ..Τι τραβαει κ αυτο θεε μου , περισσοτερο αερολιν εχει παρει παρα γαλα , τι να πω..Εχω την αισθηση οτι θα ειναι λιγο παραπανω ευαισθητη , θα το παλεψουμε ..

Οσες γιορταζατε , πολυχρονες σας ευχομαι κ οσες βαφτιζετε αυτο το σκ καλοφωτιστα τα παιδακια σας :)

Κοριτσια εγω της εβαλα αμανικο φανελακι με μπλουζα απο πανω και κανονικα παντελονακι-φορμα και καλτσες σημερα , μηπως ειναι πολυ ?

και εννοειτε οτι με εκεινη την κοπελα που αφηνει ετσι το παιδακι της , λερωμενο , να κρυωνει κτλ εχω φριξει επισης .. :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ευα μου!!!!Χαιρομαι που ειναι καλυτερα η μικρουλα σου....

Εγω μια απο τα ιδια της εχω φορεσει και εχω πει στην πεθερα μου να την ελεγχει (μηπως ιδρωσει) γιατι αλλιως ειναι στο σπιτι μου αλλιως στο δικο της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti να πω βρε παιδι μου ..νομιζω οτι με την Αριαδνη τα κανω ολα για πρωτη φορα ..Τελειως διαφορετικα απο τις διδυμες ..Δεν ξερω πως να την ντυσω γιατι νομιζω οτι ειναι λιγακι ευαισθητη , μην την χτυπαει ο αερας , μην εχει ρευμα μην ιδρωσει μη το ενα μη το αλλο ..Ειλικρινα στις ζουζουνες μου δεν ημουν ετσι ισως κ γι'αυτο τελικα να μην με ταλαιπωρησαν τοσο πολυ με κρυωματα κτλ Υπομονη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

40 μερες κραταει η γιορτη ε???? :blush::blush:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!! ΑΘΗΝΑ Κ ΝΑΝΑ!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ!!!! Κ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!(συγνωμη δεν το ηξερα)

Να ζησουν τα νεοφωτιστα παιδακια!!!!! να ειναι παντα καλα!!!!!!!!!!!!

εδω κοριτσια μου εχει 3 μερες που βρεχει συνεχεια κ φτανει το πολυ μεχρι 18 βαθμους αντε 20 στο τσακιρ κεφι!! ολο χειμωνιατικα κ εμεις..αποτομα ηρθε ο χειμωνας!

Ευα μου σου ειναι ευαισθητουλα ε??? εεεε τριτη κ καλυτερη μωρε γι αυτο!! ειναι η μικρη της παρεας κ θελει την προσοχη σας το λουλουδι!!περαστικα της! :kiss:

Νανα τσαντιζομαι πολυ με τετοιες ανευθυνες γυναικες/μανες :angry::angry: μα ειναι δυνατον?? αυτες θα καθοντουσαν 2 ωρες με τα κακα στον _ωλο τους????? συγνωμη κιολας! εμενα εδω η γειτονισσα μου εχει αλλα καλα!! δινει στο παιδι της απο 7 μηνων φουντουνια σοκολατα κ καφε φραπε! :blink::blink: της λεω μια μερα καλα δεν πας καλα τι δινεις εκει στο παιδι?? κ λεει γιατι βρε δεν φοβαμαι πρεπει να μαθει να τρωει τα παντα!! κ της λεω κοπελα μου δεν ειναι το θεμα να μαθει να τρωει τα παντα κ οτι εγω φοβαμε να τα δωσω στον δικο μου,ειναι οτι δινεις σαβουρες στο παιδι σου κ μετα αναρωτιεται γιατι δεν τρωει το φαγητο του κ που βρισκει τοση ενεργεια...το καημενακι σαν παρατημενο το εχει...πολυ στεναχωριεμαι οταν τον βλεπω...κ ειναι κ το 1ο της...τι να πεις???

εμεις δοντακια τιποτα ακομα!

φιλακια πολλα!! παω να τον θηλασω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!

Η θερμοκρασία έχει πέσει για τα καλα! Εγω εδω και μέρες τισ φοράω φανελάκι - μπλουζάκι-κολανακι και καλτσακια κυρίως το πρωί και το βραδάκι.

Αν σας πω εγω περιστατικο ανευθυνότητας θα φρίξετε!

Σε παιδικό πάρτυ που είχα πάει ήταν μάνα η οποία τη βλέπω ξαφνικά να βάζει θερμόμετρο στο παιδι της και να λέει με ενα φυσικο τρόπο ότι το παιδι της εχει πυρετο 38 εδω και μέρες και δε πέφτει!!!

Τρελάθηκα εκτός του ότι ταλαιπορουσε το παιδι της , το εφερε να κολλησει και ολα τα άλλα! Καιπαρολο που είχε πυρετο δεν το επερνε να πάνε στο σπίτ τους αλλά συνέχιζε να κάθετε!

Τι να πείς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Εμεις εχουμε ολη μερα κοσμο...ξερετε Δευτερα δουλευαν!Η Αλεξια μες την τρελη χαρα, ολη μερα αγκαλιες και παιχνιδια!!Τωρα που εφυγαν κοιμηθηκε λιγο...ευτυχως εχει μεινει μονο ο νονος της που θα ερθει αργοτερα!!

Σοφουλα ηταν εδω η κολλητη μου που ειναι κ μαια μου και ειχαμε ανοιξει παλι το θεμα του θηλασμου, ακομη δεν το εχω ξεπερασει που σταματησα, οπως το εφερε η κουβεντα λοιπον συζητησαμε για το ζουζουνι σου και μου ειπε οτι ο Βασιλακος ειναι κλασικη περιπτωση "μεμεδακια" ειναι ουσιαστικα κολλημενος με το θηλασμο.Του αρεσει πολυ η κινηση του θηλασμου οπως πχ του καπνιστη η διαδικασια του καπνισματος(συγκριση ε?)Για αυτο δεν τρωει..αν φαει θα χορτασει και επομενως θα στερηθει το θηλασμο..αρα...εχετε θεμα!Ο παιδιατρος σου εχει προτεινει κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΕΒΑΛΑ ΤΙΣ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΟΛΟ ΤΟ ΣΚ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΑ ΘΕΜΤΑ ΤΗΣ ΒΑΦΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!! ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΑΘΗΝΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ 1Η ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΜΕΧΡΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΣΤΑ 20 ΜΟΥ :laugh:

ΕΥΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ Η ΑΡΙΑΔΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΥΛΑ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΙΔΕΥΤΕΙ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ . ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΤΥΣΙΜΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ. ΜΙΑ ΦΥΣΑΕΙ, ΜΙΑ ΙΔΡΩΝΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΚΡΥΩΜΑ. ΕΓΩ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΑΘΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΤΗΝ ΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΓΡΙΠΩΝΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑ. ΤΩΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΡΗΞΕΙ ΤΗΝ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ!!!ΤΗΝ ΝΤΥΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΕΝΤΥΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ! ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΒΑΖΕΙ ΚΟΛΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ. ΔΕΝ ΣΚΑΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ; ΕΜΕΝΑ ΙΔΡΩΝΕΙ ΤΡΕΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!

ΝΑΝΟΥΚΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΑΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΣ. ΚΑΠΟΤΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ , Η ΟΠΟΙΑ ΣΚΑΕΙ ΣΕ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΣΑΝΤΑΡΑ LOUIS VUITON, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΜΠΕΡ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ!! ΟΠΟΤΕ ΓΥΡΝΑΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΛΕΕΙ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΑ ΙΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΪ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΠΑΜΠΕΡ ΔΕΝ ΕΧΕΙ! ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙΣ. ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ!!! ΕΛΕΟΟΟΟΟΣΣΣΣ!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΡΡΩΣΤΟ.......ΤΟΥ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟΥ!!!! ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ: ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΒΑΡΑΝΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!!

ΣΟΦΟΥΛΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟ. ΕΓΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΛΥΓΙΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΚΤΟΠΙΣΕΙ ΜΠΑΜΠΑ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΜΑΖΙ, ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΕΝΑ ΤΑΡΑΚΟΥΛΟ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΤΟ ΣΤΕΡΗΣΩ. ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ; ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΡΟΠΕΡΣΙ!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΥΣΚΑΛΑΚΙ ΜΟΥ!! ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΩΡΑΚΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΙΑ ΣΤΑΔΙΟ :(

ΣΑΣ ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΦΙΛΩ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΑΘΗΝΑ Η ΓΙΟΡΤΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!

ΕΜΕΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ...!ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ!!!ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΙΜΙΖΩ ΜΕ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΜΑΚΡΥ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ Κ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙ Κ ΚΑΛΤΣΕΣ!!!

ΕΧΕΙ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΟΛΠΑ...ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ...ΚΟΥΚΟΥΤΖΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΙΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΑ Κ ΚΟΥΠΕΠΕ ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Η ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ...ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΗ...ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ...ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ(ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 8 ΑΤΟΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ) ΤΡΩΜΕ ΠΙΝΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ! ΑΡΧΙΣΕ Κ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ...ΕΝΩ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΤΛ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ...ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΤΑ ΑΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Κ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΣΑ ΝΑ ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΑΒΟΛΑ...!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΡΥΣΤΟΜΑΧΙΑΣΕ Η ΤΟΥΛΟΥΜΠΑ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΜΑ ΟΛΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝ0 (75ΓΡ ΜΟΣΧΑΡΙ-ΠΑΤΑΤΑ- ΚΑΡΟΤΟ - ΚΟΛΟΚΥΘΙ)

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΩΡΕΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΚΡΕΜΑ ΜΕ ΤΠΤ ΟΜΩΣ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ...ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ 60 ΜΛ ...Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΜΕΝΑ ΑΠΟ 2 ΩΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΛΑ ΡΕΦΤΗΚΕ Κ ΕΒΓΑΛΕ ΛΙΓΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ...

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΘΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ LUIS VUITTON, GUCCI KTL... Κ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΑΥΤΟ ΔΕ Μ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΝΕΣΕΣΕΡΑΚΙ ΕΧΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΙΑ!Κ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΟΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ...ΑΝΕΤΑ ΠΑΣ Κ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΣ...

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΦΑΦΟΥΤΕΣ...ΑΧ ΤΙ ΤΑΙΡΙΑΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΠΟΥΦΛΑ ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!

ΕVA ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΩ...ΜΗΠΩΣ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΔΥΜΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΔΗΛΩΝΟΥΝ...ΠΧ ΓΡΙΠΩΜΑΤΑΚΙ ΚΤΛ?ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΣ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΚΤ...ΑΥΤΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΕΝΔΕΧΩΜΕΝΩΣ ΝΑ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ!

ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙΡΟ... ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΜΜΥLAND ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ Κ ΠΛΕΟΝ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΟΛΕΣ ΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΡΩ...ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ

ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΟΥΝ ΜΕ "ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ"

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ! ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΡΕ ΑΘΗΝΟΥΛΕΣ.ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΡΑ.....Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ.ΑΠΟ ΤΙΣ 11 ΜΙΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ 3 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ Ο ΛΕΓΑΜΕΝΟΣ 5 ΦΟΡΕΣ,ΤΡΩΕΙ Κ ΞΑΝΑ ΝΑΝΙ.ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ....ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ Κ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.....ΣΕ ΛΙΓΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ,ΠΡΝΗΠΙΑ.ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΕΛΛΕΙΨΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΣΟ.ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΩ...ΜΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ ΜΟΥ.... :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες σας

ειμαστε πρωινες πρωινες σημερα με την μπουλουκα ..

καλη μου nanabill , αυτο που μου λες το σκεφτηκα και γω δεν ειναι χαζο καλε! Το συζητητσα με τον γιατρο αλλα δεν προκυπτει τετοιο θεμα απ'οτι μου ειπε.Το πιο πιθανο ειναι να εχει αλλεργια και να την επιρεαζει η αλλαγη του καιρου ..Ειναι ομως πολυ μικρη ακομα για να το πουμε με σιγουρια ..Τωρα αν αυτο γινεται καθε φορα το λυπαμαι το φασολι ..

tselinkas , οταν πηγαν οι μικρες μου παιδικο εκλαιγα εγω και οχι αυτες .. :blush: Δεν τις ειχα αποχωριστει μεχρι τοτε και μου φαινοταν το σπιτι τοσο αδειο ..Βεβαια αυτες περνουσαν ζωη κ κοτα και ουφ προσαρμοστηκαμε γρηγορα -το ιδιο και γω ..

Βρε κοριτσια σας ακουω για τα μπεμπουλια σας να λετε για μπουσουλισμα , καθισμα , δοντια , μαλλια και θελουμε και μεις ..Ειμαστε φαφουτες , καραφλες με χνουδι σαν κοτοπουλακι, το μπουσουλισμα δεν ξερουμε τι ειναι μοναχα σηκωνεται στα πισω ποδια και κανει σαν βατραχακι χοπ χοπ .

Καθεται αν της κραταω το χερακι και μονη της για ελαχιστα δεπτερολεπτα ..Μηπως μου τεμπελιαζει η μικρη ? :huh:

Ειναι ομως πολυ γλωσσου η ατιμη , ολη μερα γλωσσα δεν βαζει μεσα ,Μαμα Μπαμπα μαμ ντα ντα , μπου μπου κτλ..Καθονται και οι αλλες δυο μαζι της και της μιλανε σιγα σιγα της εμαθαν να φτυνει και μου εχει βγει η πιστη γιατι το κανει πλεον συνεχεια ακομα και οταν τρωει.. :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλενάδες (έτσι σας νιώθω κι εγώ, συμφωνώ με τη Νανά). Καλή εβδομάδα σε όλες.

Διάβασα περί γιορτής της Αθηνούλας και της Νανάς και ΝΤΡΕΠΟΜΑΙΙΙΙΙ. Χρόνια πολλά κούκλες, έστω και καθυστερημένα. Να είστε πολύχρονες κι ευτυχισμένες και με το καλό να μεγαλώσουν κι άλλο οι οικογένειές σας.

Mama Eva μην ανησυχείς, μια χαρά είναι το κουκλί σου. Κάθε παιδάκι έχει το ρυθμό του. Κι εμένα μέχρι πριν 20 μέρες ούτε ένα δόντι δεν είχε και ούτε να καθίσει δε μπορούσε, τα έκανε όταν ήταν έτοιμος. Να δεις που θα ξεπεταχτεί απότομα και θα τα κάνει όλα μαζί και θα σε τρελάνει!!!!

Αθηνά, το φουσκαλάκι είναι ALL THE MONEY!!!!!!Τί φατσόνι θεε μου.....

Νανά, κι εμένα ο μικρός δυσανασχετεί στις αγκαλιές ενώ είναι σούπερ γελαστός και κοινωνικός. Ξέρεις γιατι?? Βαρέθηκε και θέλει να περπατήσει και να εξερευνήσει και η αγκαλιά του τη σπάει. Αν τον κρατάς να κάνει βηματάκια, η καλύτερή του. Δεν είναι απαιτητική η κούκλα σου, να μεγαλώσει θέλει!!!!

Έχω περάσει ένα ΣΚ χάλια. Μου έπεσε το Σάββατο ο μικρός από την αλλαξιέρα στο μπάνιο και χτύπησε το αυτί του. Πάλι καλά να λέω που τη γλίτωσε μόνο με αυτό. Κορίτσια, έπαθα σοκ. Το σκηνικό έγινε όχι απλά σε κλάσματα του δευτερολέπτου....σε ναννοδευτερόλεπτα! Ήμουν από πάνω του και άπλωσα το χέρι να πιάσω μια πάνα. Και δίνει μια με το πόδι και γυρίζει μαζί με το στρώμα της αλλαξιέρας, πέφτει πάνω στο μπιντέ που είναι αριστερά και μετά στο πάτωμα. Τα είδα όλα. Έπαθα σοκ, άρχισα να κλαίω, να φωνάζω το Σωτήρη, να τρέμουν τα χέρια μου και να μην ξέρω αν το παιδί μου έσπασε το κεφάλι του, το χέρι του, αν έσπασε κανένα πλευρό....Τέλος πάντων, βάλαμε πάγο στο κεφάλι του και στο αυτί του, εγώ άρχισα να τον ψηλαφίζω να δω αν έχει σπάσει τίποτα αλλά ο καημένος είχε τρομάξει τόσο που έκλαιγε και ούρλιαζε ούτως ή αλλως. Επειδή είμασταν στο εξοχικό, πήρα αμέσως την παιδίατρο και εν μέσω λυγμών της εξήγησα τί έγινε και αν θεωρεί απαραίτητο να τον πάω στο Νοσοκομείο του Αιγίου (εμείς ήμασταν στην Ακράτα που εχει μόνο Κέντρο Υγείας). Μου είπε να τον παρακολουθήσω εάν βγάζει υγρό από το αυτάκι, αν δείχνει σημάδια υπνηλίας (διάσειση) και εάν κάποιο από τα άκρα του αρχίσει να μην το χρησιμοποιεί (σημαίνει ότι το έσπασε). Οτιδήποτε από αυτά αν δω, βουρ στο νοσοκομείο. Διαφορετικά μου είπε είναι κρίμα να φάει την ακτινοβολία της ακτινογραφίας χωρίς να έχει κάποια αιτία.

Για να μη σας πρήζω, μετά από καμιά ώρα ο μικρός άρχισε να γελάει, να παίζει, να αλωνίζει όπως πάντα. ΑΓΙΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΚΙ ΜΟΥ. Τη γλύτωσε μόνο με μελανιά και πρήξιμο στο αυτάκι. Εγώ βέβαια όλο το ΣΚ να είμαι σα ζόμπι και συνέχεια από πάνω του να δω συμπτώματα. Ακόμα ακούω το γδούπο που έκανε στο αυτί μου. Ρε κορίτσια, είμαι αμελής? Ήμουν από πάνω του η καημένη. Δεν τον αφήνω μόνο του ποτέ στην αλλαξιέρα. Πού να φανταστώ ότι θα γίνει αυτό το πράγμα? Είμαι άχρηστη μάνα???? Με έχουν φάει οι τύψεις.

Και φυσικά ένός κακού μύρια έπονται. Την Παρασκευή ανακοίνωσαν από την εταιρεία στον άντρα μου ότι απολύεται εκτός αν θέλει να μείνει μέχρι το Δεκέμβρη και να φύγει τότε χωρίς αποζημίωση. Όλα πάνε ανάποδα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φιλεναδες μου!!Καλη εβδομαδα!!!Ο καιρος εχει τρελαθει και εγω μαζι του που οπως και εσεις ντυνω και ξεντυνω τη μικρη συνεχεια!!!

Κικη μου φανταζομαι την τρομαρα που θα πηρες!!!!Δοξα το Θεο ολα καλα ομως, να πας να αναψεις ενα κερακι!!Τωρα ειναι λογικο να εχεις τυψεις κουκλα μου αλλα ουτε για μια στιγμη να μη νομιζεις οτι δεν εισαι καλη μανουλα...ειναι δυνατον?????Οχι βεβαια!Θα μπορουσε να συμβει σε ολες μας!Οσο για τον αντρα σου, λυπαμαι πολυ!Η δουλεια του Κωστα περναει μεγαλη κριση και σε καταλαβαινω απολυτα!!Μακαρι να βρει γρηγορα κατι καινουριο!!

Αθηνα με ρωτας αν τα παμε καλα με το θεμα του αποχωρισμου??Οτι κλαιω εδω και 2 μερες μονο στη σκεψη οτι τη Δευτερα 4/10 θα χασω το πρωινο της ξυπνημα ειναι φυσιολογικο???Ας τα δε θελω να το συζητησω!!Εννοειτε οτι το βραδυ μεχρι τις 00,30 την εχω στο κρεβατι μαζι μου και αφου την παω στο δωματιο της ξυπναω ανα μισαωρο για επιθεωρηση!!!

Ευα ειναι καλυτερα η κουκλιτσα?

tselinkas καλη αρχη!!! :):):)

Νανα και εμενα το κανει αυτο καποιες φορες και μαλιστα σπρωχνει επιμονα με το χερι...θελει να την βαλω κατω να παιξει με τα παιχνιδια της η κυρια!!!Μη νομιζεις τωρα πια εχουν αποψη για ολα...σου λεει τι να κανω στην αγκαλια σου μανταμ ενω μπορω να βαλω στο στομα μου ολα τα παιχνιδια...και στη συνεχεια να τα κοπαναω μεταξυ τους..να τα πεταω....κτλ κτλ κτλ!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΥ!!! ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ :) ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ, ΤΑ ΓΥΑΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ. ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΘΑΤΕ. ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ. ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΩΣ ΕΚΕΙ! ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΦΥΓΕ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΙΠΛΑ ΗΤΑΝ. ΚΙ ΟΜΩΣ...... ΟΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΟΛΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΣΟΥ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ......ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ. ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ :(:( ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΝΑ ΔΙΩΧΝΟΥΝ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ.

ΝΑΝΑ ΜΟΥ, ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΝΙΩΘΩ ΟΛΕΣ. ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΠΟΥ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤ'ΟΥΣΙΑΝ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ, ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΛΥΣΕΙΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΚΑΚΙ!! ΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΡΕΙ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ ΛΕΧΩΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΤΡΩΓΑΝ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ. ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ :)

ΣΟΦΑΚΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΡΕΛΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ. ΕΓΩ ΚΛΑΙΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ;;;;;

Η ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. ΑΠΟ ΛΕΞΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΟΛΟ ΤΟ ΣΚ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΣΤΟ "ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ" ΚΑΙ ΔΩΣΤΟΥ ΤΑ ΣΑΛΙΑ!!! ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ! ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑΡΑ. ΟΛΟ ΣΚΕΡΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΓΑΡΓΑΛΑΜΕ :laugh: ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας!!

Κική φαντάζομαι την τρομάρα που θα πήρες!!! Δεν θέλω να το σκέφτομαι. Πάλι καλά που ο μικρός είναι εντάξει! Όσο για τη δουλειά είναι δύσκολη εποχή και μακάρι να βρεί κάτι άλλο.

Ο μπέμπης μου δεν μπουσουλάει αλλά αυτό που έχει βάλει το μάτι το παίρνει στρίβοντας και κατρακυλώντας. Είναι γρήγορος και δεν τον αφήνω μόνο του. Τον έχω βρεί πολλές φορές στην άκρη του κρεββατιού και τον έχω αφήσει μόνο δευτερόλεπτα απο τα μάτια μου.

Απο φαγητό τρώμε και αρακά, κατσικάκι, ψαρονέφρι, κρεμμύδι, ντομάτα και απο 8 μηνών και αυγό. Συνήθως τρώει 200 gr μαζί με τα λαχανικά.

Χθες του έδωσα γάλα ξένο και δεν του άρεσε καθόλου!!! Ευτυχώς που ο θηλασμός πάει καλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

πηγαμε κ στον παιδιατρο μας σημερα να δουμε πως παει το μπουλουκακι..Δυστηχως θα συνεχισουμε το αερολιν για μια εβδομαδα ακομα οποτε θα κανουμε κ το επομενο μας εμβολιο..Το καημενουλι μου με το που δει το μασκακι παθαινει αμοκ..Το λυπαμαι αλλα τι να κανω δεν γινεται αλλιως .Παλι καλα που γλιτωσαμε την αντιβιωση ..Κατα τα αλλα μια χαρα μας βρηκε ειναι 73 ποντους κ 8κιλακια λιγο νταρντανα μου φαινεται εξου και το μπουλουκακι ..χιχι

θα περασει κ αυτο ..Κοριτσια εμενα το μοσχαρι το σιχαινεται αλλα ειναι απαραιτητο με ποιο αλλο τροπο θα μπορουσα αραγε να της το δωσω για να την δελεασω λιγακι?Τρωει ισαμε 3 κουταλιες και μετα το φτυνει , αδυνατον να την πεισω να φαει λιγακι παραπανω..Το ελεγα και στον γιατρο μου ειπε οτι ισως περνωντας ο καιρος να ειναι πιο συγκαταβατικη αλλα απ'την αρχη δεν το ηθελε ..Θα δουμε

Εμας εδω αλλαξε για τα καλα ο καιρος , συννεφια εχει και ενα αερακι λιγο πιο δροσερο ..Φθινοπωριασε επιτελους πια αμαν αυτες οι ζεστες ..χμ το κακο βεβαια ειναι οτι ειμαστε ολη την ωρα αναποφασιστες για το τι θα βαλουμε στα μικρα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσες μου τι κάνετε;;;;

Ευτυχώς ο καιρός έχει δροσίσει λίγο και έχει ηρεμήσει αρκετά ο μπέμπης! Τώρα βέβαια βγάζουμε το 5ο δοντάκι και έχει λίγη γκρίνια το βράδυ αλλά δεν πειράζει... θα το παλέψουμε και αυτό!

Κική μου σου τρέχουν οι αναποδιές;;;; Ευτυχώς το ζουζούνι σου είναι καλα! Μην ξανασκεφτείς οτι δεν είσαι καλή μάνα γιατί θα σε δείρω! :) Είναι δυνατόν να μην θες το καλό του παιδιού σου και να μην το προσέχεις;;; Απλά αυτή η κακιά η ώρα έφταιγε. Ο ανηψιός μου (8 μηνών) έχει ήδη 4 πεσίματα από το μεγάλο κρεβάτι με ένα καρούμπαλο για παράσημο κάθε φορά. Είναι σίφουνες σε αυτή την ηλικία!

Εύχομαι σύντομα να βρει ο αντρούλης σου δουλειά... σκατοκαιροί είναι βρε παιδιά... και δεν έχουν έρθει ακόμα τα χειρότερα.... ουφ.... έχει ο Θεός...

Συμπεθερούλα μου γλυκιά υπομονή κάνε για τον αποχωρισμό με το μικρουλίνι σου, θα το συνηθίσετε και οι δυο. Μέχρι τότε προσπάθησε να πάρεις όση "μπεμπουλίλα" μπορείς! χαχα!

Τσελιγκας με το καλό να πάτε στο σχολείο!!!! Μεγάλωσε η κουκλα σου! Απ'οτι βλέπω έχει και γεννέθλια σήμερα....ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙ!!!! :woohoo:

Ευα μου μια χαρά είναι οι αναλογίες της ζουζούνας σου!!!! Και εμείς έχουμε ακριβώς το ίδιο ύψος αλλά σας περνάμε 500γρ! Υπομονή με το αερολίν... :( λυπάμαι που ταλαιπωρείται το κουκλί σου....

Όσο για το μοσχάρι μπορεί να αντικατασταθεί από βοδινό ή από κατσικάκι γάλακτος. Για προσπάθησε! Εμένα πάντως το λατρεύει το κατσίκι! Σε κάθε κουταλιά κανει "μμμ" δείχνοντας πόσο πολύ του αρέσει!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!! Τι κανετε?Εγω εχω να κοιμηθω 3 μερες :unsure: Η Δαναη μου κλαιει απιστευτα πολυ το βραδυ και δεν την ηρεμει ουτε η αγκαλια ουτε το μεμε...Μετα απο πολλες προσπαθειες κοιμαται :dry: Μαλλον ειναι τα δοντια της αλλα με ποναει η καρδια μου να την βλεπω ετσι :dry: Να δω πως θα τα παμε σημερα.

Κικη μου ευτυχως δεν ηταν τιποτα σοβαρο με τον μικρο σου....Εγω την Δαναη την εχω προλαβει στο τσακ στην ακρη του κρεβατιου μου...Και να μην σκεφτεσαι αρνητικα...Ειναι δυνατον να μην εισαι καλη μαμα?Απλα τα ζουζουνια μας μεγαλωνουν και ειναι περιεργα για τα παντα.Εγω παντως μετα απο αυτο που ειχα παθει την αλλαζω μεσα στην κουνια της και ας κανει οσες τουμπιτσες θελει ;) Οσο για την δουλεια δυστυχως ειναι πολυ δυσκολες εποχες.....Ευχομαι γρηγορα τα καλυτερα!!!!!!

Ελενα βλεπω ειστε πολυ μπροστα!!!Εμεις το παλευουμε ακομα με το μεσημεριανο :)

Σοφια οσο για τον αποχωρισμο θα ειναι λιγο δυσκολο στην αρχη αλλα με τον καιρο θα στρωσει η κατασταση.Εννοειται οτι θα τρελανεις στα τηλεφωνα οποιον την κραταει.Εγω επρεπε να την αφηνω για λιγες ωρες απο οταν εκλεισε τον 1,5 μηνα και μου ειχε στοιχισει παρα πολυ :(:(:( Υπομονη κουκλα μου

Και εννοειτε οτι συμφωνω με την Νανα!!!! :cheer: Το mammyland το ειχα ανακαλυψει τυχαια οταν ημουν εγκυος και με εχει βοηθησει παρα πολυ!Οσο για το δικο μας post εδω...ειναι ωραιο να νοιωθεις οτι καποιος σε καταλαβαινει και εχει τις ιδιες ανυσηχιες με εσενα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΗΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ...Κ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΑΚΡΗ...

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ???

ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΙΚΗ ...ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΗ ΜΑΜΑ ΣΕ ΚΛΑΣΜΑΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟΥ ΤΑ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ...Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΘΕΩΡΩ ΣΟΥΠΕΡ Κ ΣΥΝΑΜΑ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΜΑΜΑ - Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΗΣ ΤΡΕΙΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ Κ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΝΤΟΥΚ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ...ΑΠΑΠΑΠΑ ...ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΩΛΟΚΑΨΙΔΕΣ...!!!ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ!

Ο ΗΛΙΟΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ...ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΠΕΛΠΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ!

ΕVA ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ Κ ΤΗΝ ΛΕΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙ?

ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ-31/1 ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ Κ 6 ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ 7920 Κ 70 ΠΟΝΤΟΥΣ , ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΚΛΑΙΕ ΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΦΑΖΟΥΝΕ...ΤΗΝ ΜΑΧΑΙΡΩΝΟΥΝ ΚΤΛ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ...ΔΩΣΤΗΣ ΛΙΓΟ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ

ΒΑΛΑΜΕ ΣΕΛΙΝΟ Κ ΜΑΙΝΤΑΝΟ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ , ΤΟ ΣΕΛΙΝΟ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΞΕ...ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΑΕΡΙΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΚΑΚΑ...

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ Κ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΦΡΕΣΚΟ ΣΤΟΝ 8ο

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΘΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΟ ΣΒΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΛΑ..ΚΙΚΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ,ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ,ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ..ΒΑΣΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΒΡΩ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΠΛΟΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΜΜΥ,ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΝΟΜΙΖΩ..Ο ΘΑΝΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΙΓΑ ΒΗΧΑΚΙΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΝΤΥΣΕΙΣ Μ'ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΙΑ..ΕΠΙΑΣΑ ΚΑΙ ΣΙΔΕΡΩΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ,ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ..ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ANYWAY ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ,ΟΚ?ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Εμεις περασαμε μια δυσκολη μερα προχθες αφου η Αλεξια μου εκανε λιγα δεκατα και βηχαλακι!Δοξα το Θεο κρατησε μονο μια μερα!Τωρα μονο βηχει λιγακι και κανουμε μια μινι θεραπεια με αερολιν :(:(:(

Ευτυχως το λουλουδι ηταν καλοδιαθετο συνεχως και ετρωγε κανονικα!Μεσα σε ολα εσκασε και το τριτο δοντακι!!!Αααααααααα, μαθαμε να κανουμε γεια!!!!!Χαχαχαχαχα εχει πολυ πλακα!!!Οταν την κραταει αγκαλια ο Κωστας που του εχει τρελη αδυναμια και παω να την παρω μου κανει γειααα και γυρναει απο την αλλη....κοινως με διωχνει!!!!!!!

Νανα περιμενουμε τις φωτο με το Σισσακι το ομορφο!!!

Κοριτσια μου ελπιζω να τελειωσει συντομα η αναβαθμιση και να ακουσω συντομα νεα σας!!Φιλακια πολλα πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε βρε κορίτσια, χαθήκαμε!!!!! Ακόμη το forum έχει δουλειά. Είναι λίγο παράξενο και ελπίζω να γίνει εύχρηστο.

Η βροχή καλή είναι αλλά θα χαλάσει τα σχέδια όσον βαφτίζουν σήμερα και αύριο. Ελπίζω στις 19 να μην βρέχει!!!!

Φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...