Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

ΕΛΑ ΡΕ!!!!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΩΣ ΗΣΟΥΝ ΠΡΙΝ, ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΗ. ΜΑΝΑ ΕΓΙΝΕΣ!!!! ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ!!!

ΓΙΑ ΛΕΓΕ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ. ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κ απο εμας

ειμαι πολυ στα κατω μου σημερα κοριτσια ..λιγο τα καθημερινα , λιγο το τρεξιμο , λιγο οτι δεν μπορω να με βλεπω στον καθρεφτη ετσι οπως εχω γινει σαν αγελαδα ..

σκεφτομουν να μετακομισω το μπουλουκακι αυτο το σαβ/κυρ στο δωματιο των κοριτσιων αλλα με βλεπω να το αναβαλω επ αοριστον τελικα .Εδω και δυο τρεις ημερες εχει ξεφυγει το θεμα και με την αυπνια της κ με την γκρινια , ξυπναει καθε τρεις κ λιγο με στριγγλιες οχι αστεια ..Τι να κανω δεν ξερω ..Ισως ξεκιναει με τα δοντακια ισως περναει φαση τι να πω πια ..Απο τοτε που γεννηθηκε φασεις περναει αυτο το μπουλουκακι ..

Νιωθω οτι σερνομαι σημερις :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΥΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΟΥΛΑ!! ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΕΧΟΝΤΑΣ 3 ΠΑΙΔΙΑ! ΕΓΩ ΜΕ 1 ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΥΦΩΝΑΣ! ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗΣ ΔΩΜΑΤΙΟΥ. ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΩΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ ΥΠΟΦΕΡΕΙ. ΕΓΩ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΒΡΑΖΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟ, ΤΟ ΑΝΕΒΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΛΙΓΟ. ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΡΧΟΜΑΙ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ! Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΗΣ, ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ 1 ΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ 2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά!!! Και πάλι χάθηκα!!! Βλέπω πως επίστρέψατε σχεδόν όλες απο τις διακοπές. Αντε να τα πούμε και απο κοντά!!!

Και εγώ πρέπει να κάνω service γιατί πλησιάζει η βάφτιση στις 19. Δεν αγχώνομαι βέβαια και πιστεύω οτι θα τα προλάβω όλα. Όσο για ρουχα ακόμα δεν πάω να ψωνίσω γιατί θέλω να χάσω 2 κιλά. Αλλά πως να τα χάσω αφού τρώω τα πάντα λόγω θηλασμού.

Απο δόντια πάμε καλά. Βγαίνει το έκτο και έχουμε λίγο κλάμα. Την Τρίτη έχουμε παιδίατρο για εμβόλιο. Για να δούμε και πώς είμαστε!!

Αντε πάμε για καφέ! Κανονίστε το!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ!!! ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ; ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ...ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΕΛΗΣΑΜΕ. ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΟ ΛΕΩ , ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΜΙΡΛΑ ΣΚΕΤΗ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΙΚΗ, Η ΟΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΕΟ;;;;;;; ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΟΥΜΕ 1 ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena2201 έγραψε:

Όσο για ρουχα ακόμα δεν πάω να ψωνίσω γιατί θέλω να χάσω 2 κιλά. Αλλά πως να τα χάσω αφού τρώω τα πάντα λόγω θηλασμού.

ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ. ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΣΕΖΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ 2 ΚΙΛΑ. ΑΣΤΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΦΟΡΕΜΑ!!!!!! ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΟΥΝ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς στις επάλξεις!! Βέβαια πάμε για μπάνιο σχεδόν κάθε πρωί γιατί αλλιώς δεν παλεύεται! Ευτυχώς η Κινέτα είναι δίπλα. Εγώ μπορώ κάθε μερά εκτός απο τις 10-9 που έχω επιτήρηση. Πάμε κάπου με δροσιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΙΝΕΤΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΔΕ ΦΥΣΑΕΙ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΑΝΕΛΛΕΙΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΖΑΛΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ :) ΣΤΟΥ ΛΟΥΜΠΙΕ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΠΑΤΕ; ΑΝ ΕΡΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΚΑΤΑ ΚΕΙ ( ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ) ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ :) ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΣΕ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΙΣ 2. ΑΝ ΜΑΣ ΔΕΙΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΑΧ! ΛΕΣ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΑΡΑΛΙΑ;;; ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ, ΕΓΩ ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΚΟΜΑ, ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ. ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΟΠΟΤΕ ΝΑ'ΝΑΙ. ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΠΙΤΙ, ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά θα χαρώ να σας δώ!!! Ναί πάμε λίγο πριν το Loubier που έχει κάτι δεντράκια. Αν θέλεις συνεννοούμαστε το Σάββατο το απόγευμα. Εμείς πάμε νωρίς κατά τις 9:00. Αν μπορείτε θα είναι πολύ καλά!!!

Για την βάφτιση έχω πάρει φόρεμα. Άλλα ρούχα αρνούμαι να δοκιμάσω κυρίως τζην. Πριν την εγκυμοσύνη είχα πάρει αυτά τα 2-3 κιλά και δεν μπορώ να τα χάσω. Ελπίζω κάποια στιγμή να ξαναφορέσω το 26 που φόραγα πριν 2 χρόνια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

26;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ε......ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!!!!!!!! ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!!! ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσια μου οποτε θελετε εκτος απο 18-9 που εχω γαμο στη Θηβα!!Αφηστε θα εχει πολυ πλακα διοτι το ζευγαρι ειναι "κολλημενοι" με τις harley και το 98% των καλεσμενων θα ειναι τετοι στυλ!!!!Το 2% θα ειμαι εγω...ο Κωστας....α, και οι γονεις!!

Πηγα τωρα στο τζαμπο, ηρθε η καλη μου η γιαγιακα και εκατσε με την Αλεξια, και πηρα αυτα τα παζλ για το δαπεδο.Οταν ξυπνησει θα κανουμε test drive!!

Eλενα καλως ηρθατε!!!Η Κικη κανει διακοπες οχι αστεια!!!Αθηνουλα τι κολπο για τον υπνο θες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΚΟΛΠΟ. ΑΠΛΩΣ ΡΩΤΑΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ, ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ, ΚΑΝΕΙ; ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ; ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΣΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΑΙΦΝΙΔΙΟΥ (ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!). ΑΦΟΥ ΓΥΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ ΠΙΑ, ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ;

ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ!!! ΠΑΡΤΕ ΒΡΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΕΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕ ΤΟ ΑΠΟΨΗ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athinouli έγραψε:

26;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ε......ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ!!!!!!!!!! ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!!! ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ.

26 εγω φοραγα στα 20-21 που ημουν 49 κιλα....μετα πηγα 50...53...56...και σταματησα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ. ΟΠΩΣ ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.....ΣΑΣ ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ....ΜΗ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΖΙΝ. ΣΗΜΕΡΑ ΑΝΕΒΗΚΑ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 3ΗΜΕΡΟ ΠΟΥ ΤΡΕΦΟΜΑΙ ΜΕ ΣΑΛΑΤΑ, ΑΠΑΧΟ ΓΑΛΑ, ΦΡΟΥΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΕΙΜΑΙ.....ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ......68 ΚΙΛΑ :S:S:S:S ΜΕ ΤΟΣΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟΣΑ ΕΙΜΑΙ. Η ΠΑΛΙΟΖΥΓΑΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τώρα είμαι 55 αλλά αγύμναστη. Δεν κάνει έντονη γυμναστική πάλι λόγω θηλασμού.

Εμένα ο μπέμπης κοιμάται μπρούμυτα εδώ και 3 μήνες. Βέβαι μεσα στον ύπνο του γυρίζει και αλλάζει και προσανατολισμό απο βορρά στον νότο και γενικά προς κάθε κατεύθυνση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά θα τα χάσεις, μην στεναχωριέσαι. Εκανες ολόκληρο κορίτσαρο! Απλά θέλει προσπάθεια και γυμναστική. Και δεν μου αρέσει καθόλου, βαριέμαι τρελά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????

ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!

Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ -ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ!

ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΕΡΙΛΗΠΤΙΚΑ Κ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΟΣΑ ΘΥΜΑΜΑΙ!

1.ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΝΟΜΟ ΜAMMYLAND-ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ

ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ , ΣΙΔΕΡΟ , ΚΙΛΑ , ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Κ ΛΕΞΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΗΣΕΣ!

2.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ ΕΤΟΙΜΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΜΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΑΜΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΑΠΟΤΕ!

ΠΧ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΕΣΗ Η ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΞΩ

3.Κ ΕΜΕΝΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ...Κ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ!

4.ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ...ΦΡΟΥΤΑ Κ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΕΛΕΙΑ!

ΚΡΕΜΑ ΜΕ ΤΠΤ!10 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!

5.ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!!!

6.ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΒΡΕΦΙΚΟ?

ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Προς θεού δεν παρεξηγηθηκα και δεν υπάρχει περίπτωση να συμβει αυτό!

Η κάθε μια μας έχει τις αποψεις της και για αυτο ειμαστε αλλωστε εδω για να ανταλλάζουμε και νεες!

Λοιπόν εμείς ακόμα κανενα δοντάκι όπως και μαλλακια έχουμε λιγα γιατι τα είχε χάσει και βγάζει νέα! Αφήστε στη παραλία που είμασταν μια γιαγιακα τη χαζευε και αν και τις φοραγα φουξια φορεματακι παραλίας μου λεέι 'Τι γλυκο μωρακι....αγοράκι είναι ?' Φρικαρα η μάνα!!!! Να τη πεις αγοράκι γιατι έχει λίγα μαλλιά αλλα και με φούξια???!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Και εμείς κοιμομαστε μπρουμιτα και οταν αποκοιμηθεί τη γυρίζω ανασκελα.

Νομιζω πως δεν υπάρχει πρόβλημα τωρα πια 'αιφνιδιου θανατου' αλλά δε ξερω και παλι με πιανει αγχος και τη γυρίζω!

Το πήραμε και εμείς το επιδαπεδιο παζλ απο αφρολεξ και παιζει μια χαρα! Αλλα χρειάζεται να έχουμε τη προσοχή μας γιατι τώρα που δεν μπορούν να ελεγξουν το σώμα τους είναι επικύνδυνο να πέσουν απο καθηστοί πίσω με το κεφάλι.

Απο φαγητό έχουμε ενα ψιλοθέμα με τη φρουτοκρεμα. Τρώμε γύρω στα 100γρ. Τι συνδιασμούς κάνετε εσεις ? Βάζεται μπισκότο ή γάλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!!Τι κανετε??Εμεις σημερα εχουμε μουρμουρα :S !!Βεβαια εκει που μουρμουραει ασταματητα κανει μπραβο-παλαμακια και γελαει...τι να πω...λογικα τα δοντια ειναι!!

1.ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΝΟΜΟ ΜAMMYLAND-ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ

ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ , ΣΙΔΕΡΟ , ΚΙΛΑ , ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Κ ΛΕΞΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΗΣΕΣ!Νανα με βρισκεις 1000% συμφωνη!!!

StarAngel εμενα την τρωει τη φρουτοκρεμα με το απογευματινο εχουμε ενα θεματακι(τωρα με τη γλυκοπατατα ειναι σαφως καλυτερα)...πηγα λοιπον στο σουπερ να δω τι παιζει με την μπισκοτοκρεμα...εφριξα :ohmy::ohmy::ohmy: Ανα 100γρ 2200 θερμιδες και δεν πηρα!!!Δηλαδη αν βαλεις στη φρουτοκρεμα 2 μεζουρες να γινει πιο γλυκα(περιπου 40γρ)...μιλαμε για 1000 περιπου θερμιδες!!!

Της δινω μηλο-αχλ.-μπαν.-καρπουζι ή μηλο-αχλ.-μπαν.-ροδακινο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1.ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΝΟΜΟ ΜAMMYLAND-ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΟΙ ΛΕΞΕΙΣ

ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ , ΣΙΔΕΡΟ , ΚΙΛΑ , ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Κ ΛΕΞΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΘΗΣΕΣ! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εγω κοριτσια μου 9 στα 10 ρουχα του Βασιλειου ειναι h&M. κ τα βαφτηστικα του ακομα απο εκει τα εχω παρει.ολη η σειρα με τα βρεφικα αλλα κ η ΜΑΜΑ που πηρα στην εγκυμοσυνη ειναι φοβερα!! ολα απο οργανικο βαμβακι κ σουπερ ποιοτηκα κ οικονομικα!!

σχεδον τιμες οπως ειναι στα τζαμπο αλλα η ποιοτητα χιλιες φορες καλυτερη κ τωρα στεναχωριεμαι πολυ γιατι εφυγαν οι δικοι μου απο Αθηνα κ το νοικιασαν το πατρικο μου κ δεν εχω που να μεινω Αθηνα να κατεβω να ψωνισω οπως εκανα τα 2 χρονια που μενω εδω..που να παω να μεινω σε συγγενεις με τον μικρο μαζι?? δυσκολα...αχ...μου λειπει κιολας η Αθηνα μου.... :(:(:(:(:(:(:(

τα νευρα μου..εχτες πηγαμε Γιαννενα παλι για εμβολιο κ ψαξαμε ακομα κ σε μικρα μαναβικα για γλυκοπατατα..ρε τι πραγμα ειναι αυτο??? οχι απλα δεν εχουν αλλα δεν φερνουν κ ποτε!!! τι θα κανω? που θα βρω πια??

θα σας βαλω φωτο απο τα ρουχαλακια μας τα βαπτηστικα να δειτε!

φιλακια τσουπριτσες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να το το αντρακι μου!!!

1000827b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Η&Μ ολα κ χωρις το καπελο πληρωσα 40 ευρω περιπου(ο νονος δηλαδη αλλα εγω τα πηρα) κ αλλα 30 το καπελο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά εάν πάτε αύριο να ξερείς θα είμαστε πριν το Λουμπιέ προς τη μεριά της Κορίνθου. Κατά 90% θα πάμε. Φιλιά πολλά σε όλες και στα μπεμπάκια σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια?Ηταν μια μερα ζορικη σημερα,ειχε και την ζεστη...Μα ποτε θα σταματησει λιγο?Εβαλα πλυντηρια σημερα του Θανουλη και δεν τα τελειωσα,τελικα εχουν πιο πολλα ρουχα απο μας,σε λιγο δεν θα χωρανε στην ντουλαπα του!!Βασικα δυσκολευομαι πολυ να μπω στο mammyland..FIRFIRIKO,τι τελειο το μπεμπακι σου,ειναι γλυκας!!! :cheer::cheer::cheer: ΤΕΛΕΙΟΣ!!Να τον χαιρεσαι..Τωρα κοιμαται ο μικρος και βρηκα λιγο χρονο να μπω αλλα δεν νομιζω να ειναι καμια αλλη...ε?φιλακια και καλο βραδυ κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...