Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

Kαλημερα φιλεναδες!!

Αθηνουλα περαστικουλια και μην ακουω χαζα!!!Ακου φταις εσυ!!!Φιλια στα μπουτακια να της δωσεις!!!

kokoraki έγραψε:

Στην αρχή καρότο-πατάτα- κολοκυθάκι και σέλινο, μετά από 5 μέρες προσθέτουμε μοσχαράκι και μετά από άλλες 5 κοτοπουλάκι. Μετά θα έχουμε 2 μέρες μοσχαράκι, 2 κοτόπουλο. Φρούτα άλλα μου είπε να μην προσθέσουμε παρά μόνο λίγο καρπουζάκι. Πορτοκάλι, αυγό, φαρίν λακτέ μετά τον 8ο μήνα. Έως τότε τίποτε καινούργιο (μου το τόνισε). Και ήθελα η άμυαλη να του βάλω χωρίς να τη ρωτήσω ένα νεκταρίνι στη φρουτόκρεμα. Της το είπα και μου είπε κατηγορηματικά όχι.

Από δοντάκι, ακομα φαφούτης είναι. Σοφάκι, είμαστε συνάδελφοι στη φαφουτιά ;) Αλλά αυτό που κάνει με μεγάααααλη επιτυχία είναι να σέρνεται κανονικά στο πάτωμα και να ψιλομπουσουλάει. Το μικράκι μου μεγάλωσε!!!!Προβλέπω στις διακοπές να μπουσουλάει κανονικά.

.

Κικη μου αποκτησαμε δοντακιααααααααα!!!Μαλιστα 2!!!!!Τελικα εμεις ξεκινησαμε φαγακι χθες(ειχα μπερδεψει τις μερες η ασχετη :silly: :silly: ).Ακριβως οτι ειπε σε σενα και για το φαι και για τα φρουτα ειπε και σε εμενα οποτε δεν τα ξαναγραφω με καλυψες!! :laugh: :laugh: Οσο για το μπουσουλισμα εχουμε ξεκινησει και εμεις τις προσπαθειες μας με επιτυχια!!!

Ιωαννα αντε πλησιαζει η ωρα της βουτιας...με το καλο!!!!

Νανα μου αν δεν τρωει πολυ καλα κανεις και της δινει γαλατακι....και αφου πινει 100μλ...πειναει!!!

Συμπεθερα φερε το γαμπρο στο εξοχικο μας να κανει τις βουτιες του!!Χαχαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου, σας χαιρετώωωωω... Πάω με τον αντρούλη μου και το μικρίτο μου διακοπούλες. Καλά να είστε, καλά να περάσετε και τα λέμε πάλι σε 3 εβδομάδες!!! Μόλις τσακώθηκα και με το αφεντικό αλλά....σκασίλα μου. Εγώ αύριο θα τον χαιρετώ από την παραλία.

Με το καλό τα βαφτίσια στην Ιωάννα.

Φιλιά σε όλα τα μπεμπάκια και καλά μασουλομπουσουλήματα (άκου τί λέξη βρήκα).

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήραμε την πισινούλα μας!!!!!!

Τρελάθηκε από την χαρά του το αντράκι μου!

Κική μου καλές διακοπές!! Καλά να περάσετε! B)

Αθηνά μου μόνο 550€ ; :huh: Τσάμπα είναι! Ετσι πάνε οι τιμές στην Αθήνα ή έτυχε; Πάντως εδώ, σε βάφτιση παίρνουν τουλάχιστον 1.000€ και σε γάμο τουλάχιστον 1.400€. Σε γαμοβάφτιση πιάνουμε τα 2.000€. Οι τιμές αυτές είναι οι πιο οικονομικές που βρήκα όταν έκανα την έρευνά μου.

Ιωάννα μου, ο πεθερός μου είναι γεωπόνος και ο άντρας μου δουλεύει μαζί του. Έχουμε και οινοστάφυλα (μαλβαζία, τρεμπιάνο, καπερνε σοβινιόν και μερλό) που κάποια πουλάμε σε οινοποιεία και τα υπόλοιπα τα οινοποιούμε εμείς. Όσο για τις ελιές έχουμε πολλές και πουλάμε το λάδι.

Πές μου οτι τρυγάς και ραβδίζεις και εσυ;;;;; :blink: Αν ναι, έχεις κότσια αδερφούλα μου! :woohoo: Είναι σκληρή δουλειά! Εγώ δεν αντέχω ούτε στα χώματα να πατάω! χαχα!

Σοφάκι μου μακάρι να ήταν όλα έτσι εύκολα! Να κάνουμε ένα "τσουπ" και να πηγαίνουμε όπου τραβάει η όρεξή μας! Φιλιά στην νυφούλα μου ε;;; ;)

Ρε κορίτσια, με την περίοδό σας τί γίνεται; Εχει σταθεροποιηθεί;;;;

Εμένα προ εγκυμοσύνης ήταν στάνταρ κάθε 28 μέρες. Μετά που γέννησα, μου έρχεται μεν κάθε μήνα αλλά με διαφορά 30 ή και 35 ημερών. Επίσης να επισημάνω πως τον Ιούλιο δεν αδιαθέτησα.... στις 25/06 είχα τελευταία περίοδο.... τι να συμβαίνει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ, ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΜΑΡΥΛΟΥ, ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΙΜΕΣ. ΕΓΩ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΕΒΡΙΣΚΑ ΣΤΑ 700 ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΔΕ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΟΡΟΪΔΙΣΤΙΚΑ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΒΡΗΚΑΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ!! ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΗΤΑΝΕ....2.000 ΓΙΑ ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ;;;;;; ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ!!!! ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΔΩΣΑΜΕ 1.200.

Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΘΗΚΕ, ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ.....ΔΕ ΣΟΥ ΗΝΡΘΕ ΓΙΑ ΙΟΥΛΙΟ;;;;; ΤΕΣΤ ΕΚΑΝΕΣ;;;;; ΛΕΣ;;;;;;

ΕΙΣΤΕ ΔΗΛΑΔΗ ΟΙΝΟΠΟΙΟΙ; ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΡΑΣΙ ΜΕ ΤΑΜΠΕΛΑ; ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ; ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΚΡΑΣΟΚΑΤΑΝΥΚΤΕΣ, ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΛΕΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΠΙΣΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΧΤΕΣ ΠΗΡΕ ΜΙΑ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΝΑ ΒΟΥΤΑΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΛΕΠΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΣΑ :laugh: :laugh: ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!

Κοκορακι μου σ'ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!κ εσεις ομως δεν πατε πισω ειμαι σιγουρη! βαλε φωτο να δουμε το θαυματακι σου!

δεν ειμαι διακοπες ομως δεν ξερω γιατι μπερδευτηκες αγαπουλα! 6 μερες ειχα παει στον αδερφο μου αλλα εχω γυρισει εδω κ 20 μερες! τεσπα! το λουλουδι σου πηρε το μυαλο!!!!!!!!!!!!

καρεκλακι μαλλον το ιδιο εχουμε γιατι τοσο εκανε κ εμενα.εχω βαλει φωτο σε καποια σελιδα πιο πριν αν θελεις δες!

Σοφακι ειμαι κ εγω Σοφακι κ εχω γιο φαφουτακι!!! χαχαχαχα ουλάκιας ειναι ακομα το μαναρι μου!!!

Ιωαννα μου με το καλο η βαφτιση σας κοπελα μου! ευχομαι ολα να πανε τελεια κ το μπουμπουκι σου να μην κλαψει καθολου!

σημερα ειχαμε με τον Κωστα μου επετειο σχεσης,κλεισαμε τα 11 χρονια! χρονια μας πολλα!!!! κ σε λιγες ημερες εχουμε κ του γαμου μας...

εγω Μαρυλοο μου περιοδο δεν εχω ακομα κ με την συχνοτητα που θηλαζει ο μορτης μου θα αργησει πολυ το βλεπω.....

εγω κοριτσια του εχω παρει πισινουλα κ του αρεσει πααααααρα πολυ.δεν εχουμε κ θαλασσα εδω κοντα κ τον βαζω κ δροσιζεται το μαναρι μου.εχω παρει την μικρη απο τα τζαμπο περιπου 3 ευρω εκανε,ειναι πολυ μικρη κ τον βαζω στον ποπακο κ χτυπαει χερια κ γινεται χαμος απο νερα αλλα χαλαλι του αφου ολο γελαει!!

καληνυχτα...φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!Τι κανετε?Μολις κοιμηθηκε το λουλουδι!!Φιλεναδες για πειτε καμια ιδεα πως να φωναζουμε τη μικρη?Δεν μου παει με τιποτα να τη φωναζω Αλεξανδρα ακομα!Αλέξια ισως?Περιμενω..

Χθες φαγαμε τα 2/3 του φαγητου και απο σημερα θα της δωσω οσο θελει!Μετρατε ποσα μλ τρωνε?Εγω δεν το κανω...μου ειπε η παιδιατρος 1 μετρια πατατα, 1-1,5 κολοκυθακι, 1 καροτο, λαδακι και λεμονι για αρχη και μετα ενα κομματακι κρεας!Ουτε στη φρουτοκρεμα το κανω!Τρωει περιπου 2 φρουτα(1,5 μου ειπε ειναι γευμα σε συτες τις ηλικιες)!Μηπως να τα μετραω??

Θα παω και εγω να το παρω αυτο το καρεκλακι να το εχουμε την αλλη εβδομαδα στη μαμα μου, πρεπει να ειναι πολυ βολικο!Πισινουλα εχουμε και εμεις...πολυ γελιο!!!Την βαζει ο Κωστας...ειναι η ωρα μπαμπας-κορη! :laugh:

Σοφακι....βγαλτε μας απο τη λιστα...εχουμε 2 δοντακια!!!Χαχαχαχαχαχα!!!

Αθηνα ειναι καλα τωρα το λουλουδακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤΑΚΙ ΣΠΙΤΙ

Κ ΤΩΡΑ ΕΠΑΝΗΛΘΕ!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΙΣΣ ΓΚΡΙΝΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010!

ΟΛΑ ΤΗΣ ΦΤΑΙΝΕ!ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!3 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ!

ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ?ΔΟΝΤΙΑ?ΖΕΣΤΗ?...ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ!

ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΧΤΕΣ...ΕΙΜΑΣΤΕ 7450 Κ 69 ΠΟΝΤΟΥΣ!ΚΑΛΗ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΘΙΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΑ!

ΑΑΑΑ

ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΣΒΟΛΑΚΙΑ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΗΚΩΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ...!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΟΛΟ ΣΤΟ ΚΑΚΟ ΠΑΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΜΟΥ!!!

ΣΟΦΑΚΙ ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ!!! 11 ΧΡΟΝΙΑ Ε???ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΤΕ!!!Κ ΕΜΕΙΣ ΦΑΦΟΥΤΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕΣ!!!

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!

ΣΟΦΑΚΙ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!!ΤΟ ΑΛΕΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ???

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΣΙΝΟΥΛΑ...ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΕΤΟΣ!!!

ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΕΛΙΝΟ

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΚΛΕΙΝΩ ΚΛΑΙΕΙ

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΙΜΑΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΕΦΓΑΝ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΝΑΝΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΟΝΤΙΑ ΕΙΝΑΙ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΦΑΝΤΑΣΟΥ. ΑΥΤΗ Η ΖΕΣΤΗ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΓΟΝΑΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΠΡΟΧΤΕΣ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΝΤΕΠΟΝ ΓΙΑΤΙ ΕΤΡΙΒΕ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΗΣ.

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΑΣ!!! 11 ΧΡΟΝΙΑ;;;;; ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΙΣΤΕ; ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΣΟΦΟΥΛΑ ΤΟ ΑΛΕΞΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!! ΕΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΧΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ! ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΗ ΛΕΣ. Ο ΚΩΣΤΑΣ ΤΙ ΛΕΕΙ; ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΗ ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ ΤΟΥ; ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΜΕΤΡΑΩ ΓΡ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ. ΜΕ ΤΟ ΜΑΤΙ. ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΣΟΥΠΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ + ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ, ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ 1/3 ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΤΗ ΣΑΛΙΑΡΑ, ΤΟ ΑΛΛΟ 1/3 ΣΤΑ ΜΑΛΛΙ-ΜΥΤΗ-ΦΟΡΜΑΚΙ-ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΘΑ ΦΑΕΙ 5 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ.......ΜΕ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙ!!!!!!! ΧΤΕΣ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΟ ΚΟΛΠΟ. ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΜΠΙΣΚΟΤΟ, ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΕΡΓΟ ΤΡΟΠΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΗ ΓΕΥΣΗ, ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΧΩΝΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ :P:P:P ΕΧΩ ΑΝΑΠΤΥΞΕΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ!!!!

ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΙ ΕΓΩ , ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΦΑΓΗΤΟΥ. ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΩΡΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΒΟΥΤΙΑ! ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΝΕΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.....ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΙΖΟΥΔΑΚΙΑ!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου η ζεστη και τα δοντια ειναι και τη δικια μου που και που την πιανει μια τρελα!!! :ohmy: Οσο για το βαρος και το υψος παμε παρεουλα...ειμαστε ενα ποντο πιο κοντες!!!

Αθηνα μαλλον στο Αλέξια θα καταληξουμε!!Ο Κωστας αν και το Αλεξανδρα ειναι της πεθερας μου ακομα μπεμπα την λεει! :silly:

Εγω αυτα τα κολπα τα κανω το απογευμα αλλα με παιχνιδια και την πιπιλα...κανω οτι θα τα δωσω...ανοιγει το στομα....και τσουπ βαζω το κουταλακι!!Στον 8ο θα κανουμε αλλαγη σε φαριν λακτε οποτε εχω μελλον να κανω καραγκιοζιλικια μπολικα!!Καλο μπανακι!!

Να κανω μια ερωτηση βρε κοριτσια και εσας γινοντε χαλια απο την κορυφη ως τα νυχια με το φαγητο??Να δω αν χρειαστει να την ταισω σε καμια ταβερνουλα την αλλη εβδομαδα...!!!Αφηστε που οσο σκεφτομαι το χειμωνα με τα πολλα ρουχα με πιανει πανικος!!!!Ζητω το στεγνωτηριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν γινονται χαλια? χαχαχαχα Σοφακι καλοοοο!!! μεχρι κ μεσα στην μυτη του μπαινουν του δικου μου κ μετα αφου τον πλυνω του τραβαω το φαγακι απ την μυτη με τον αναροφητηρα :silly: :P που ειναι για τις μυξουλες!!

τιποτα δεν τρωει εμενα ρε γαμωτο...εκτος απο ελαχιστο ριζαλευρο καθε απογευμα κατα τα αλλα τιποτα...εχω βαρεθει να αντλω γαλα που του το βαζω παντου πια μηπως κ φαει,μεχρι κ στο μηλο το εβαλα αλλα τιποτα ουτε κουταλια...ολα τα πεταω..κριμα...τσαμπα ο κοπος,το μητρικο,τα λεφτα για τα τροφιμα....ολα.. :angry: τεσπα που θα παει? θα φαει καποια στιγμη! εμεις με το ανοιγμα του στοματος δεν εχουμε θεμα το ανοιγει γιατι του κανω μα'ι'μουδιες κ λυνεται στα γελια αλλα μολις τολμησει κ μπει το φαγητο στο στομα φτυνει ο αλητακος! χαμος γινεται απο την μια γελαω κ απ την αλλη θελω να βαλω τα κλαματα!

ευχαριστω για τις ευχες κοριτσακια μου! ναι ειμαστε μαζι απο 2α λυκειου!!! 16 ημουνα το μπουμπουκι κ με γερασε!!! :laugh: :laugh:

Σοφακι Αλέξια λεγανε την πρωην του αδερφου μου που τα ειχανε πολλα χρονια κ ενω μου αρεσε το ονομα δεν ειμαι πλεον αντικειμενικη!! :( παντως κ το Σάντρα μου αρεσει πολυ κ δεν το ακους συχνα! παντως κ εμεις που εχουμε πιο πολυ καιρο που εχουμε βαφτιστει ακομα με το Βασιλης δεν τα παμε καλα..ολο μπεμπης λεμε! κ ο μπαμπας του χαιδευτηκα βεβαια καποιες φορες τον λεει μ@λ@κ@ :P:ohmy:

Νανουκα μια χαρα η νυφουλα μου!!! θα γινει κορμαρα!! οτι πρεπει για τον Βασιλη μου που θα ειναι κ αυτος παιδαρος!!χαχαχαχα(κουκουβαγια)

φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα!! Σοφακι εχεις στεγνωτηριο???? σκεφτομαι να παρω κ εγω φετος αλλα ειναι πανακριβα ρε παιδι μου....δεν βρηκα πουθενα οικονομικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

[

Να κανω μια ερωτηση βρε κοριτσια και εσας γινοντε χαλια απο την κορυφη ως τα νυχια με το φαγητο??Να δω αν χρειαστει να την ταισω σε καμια ταβερνουλα την αλλη εβδομαδα...!!!Αφηστε που οσο σκεφτομαι το χειμωνα με τα πολλα ρουχα με πιανει πανικος!!!!Ζητω το στεγνωτηριο!!!!

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ, ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΛΩΣ ΧΑΛΙΑ!!!! ΤΡΩΝΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ. ΑΦΟΥ ΠΛΕΟΝ ΤΗ ΓΔΥΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΕΡ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΦΑΓΗΤΟ :laugh: :laugh: :laugh: ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΤΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΧΑΛΙΑ. ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ. ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;;;;; ΓΥΜΝΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΤΑΪΣΟΥΜΕ :unsure: ΠΛΕΟΝ ΒΑΖΩ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΣΙΔΕΡΩΣΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΣΤΗΜΕΝΗ. ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΡΟΥΧΟ. ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΙΒΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ. ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΤΑ ΜΑΖΕΥΩ. ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουλα να τα χιλιασετε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι!Εμεις ειμαστε 8,5 μαζι!!Δεν μπορω να καταλαβω πως περασε ο καιρος...ποτε πηγαινα στη σχολη και τον γνωρισα...ποτε φτιαξαμε την δικη μας οικογενεια....ωχ γερναωωωωω!!! :ohmy::ohmy::ohmy:

Οσο για το στεγνωτηριο ειναι οντως τσιμπημενα(καπου 800ευρω το ειχα παρει)αλλα ειναι μεγαλη ευκολια βρε κοριτσια!!Ειδικα το χειμωνα...βρεχει χιονιζει εχουμε ρουχα!!Ολα τα ρουχα της μικρης τα βαζω εκει...απο το να τρωνε ολο το καυσαεριο της πολης...χιλιες φορες!

Αθηνα το βαζω παντα στο ωραριο του νυχτερινου ρευματος και δε εχω προβλημα με τη δεη!Να φανταστεις πληρωνω περιπου 140 εκκαθαριστικο και το σπιτι ειναι 117τμ.

Καλο βραδυ, φιλακια στα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΑΝ Κ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΩΡΙΝΑ ΜΑΣ ΔΕΔΟΜΕΝΑ!

ΔΕ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΕ...ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΣΙΣΣΟΥ!

ΤΕΛΕΙΑ!!!Η ΜΙΚΡΗ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΠΑΝΙΑ ΠΛΕΟΝ!Κ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ!

ΤΩΡΑ ΠΗΓΕ Ο ΜΠΙΛ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΕΞΩ!ΑΡΑ ΠΆΛΙ ΣΟΥΠΕΡ!

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΟΜΩΣ...ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!

ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΚΑΤΖΕΛΑΚΙΑ!!!

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας! Χάθηκα... Πήγαμε παιδίατρο την Τρίτη και είμαστε 8700 και 71 πόντους. Απο φαγητό τρώμε όλο το φρούτο περίπου 250 gr, 2/3 του φαγητού και όλη την κρέμα μας 200ml νερό με 9 μεζούρες κρέμα. Έχουμε ήδη αρχίσει κοτόπουλο, μοσχάρι και μποσκοτόκρεμα και απο 7 μήνών θα φάμε φρούτα εποχής, γιαούρτι και φαρίν λάκτέ. Ευτυχώς πρωινό και βραδυνό είναι θηλασμός. Α, βγάλαμε και τέταρτο δόντι και ετοιμάζονται και άλλα 2!

Αθηνά ευτυχώς η μικρή σου είναι καλά. Δεν ήταν τίποτα σοβαρό.

Το στεγνωτήριο είναι καλή λύση όταν έχει υγρασία και για πετσέτες σεντόνια και γενικά για ό,τι μπαίνει. Έχω και εγώ και είναι πολύ καλό.

Θα τα πούμε και αργότερα, μετά το φαγητό!! Φιλιά σε όλες και στα μικρά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ. ΧΤΕΣ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΣ ΕΓΙΝΕ ΟΔΥΣΣΕΙΑ!!!! ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΓΙΑ ΚΙΝΕΤΤΑ, ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΩΜΙΚΑ. ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΓΙΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ. ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΑΡΚΑΡΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΠΛΥΜΜΗΡΙΖΕΙ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ ΤΗΣ!!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΟ ΦΟΡΜΑΚΙ.......ΟΠΟΤΕ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΙΣΩ......ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ 8 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΦΑΣΙΝΑ ΝΑ ΕΚΤΟΝΩΘΩΩΩΩΩΩ!!

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ 200ΓΡ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΕΣ. Ε, ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :):) ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ; ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΠΡΙΝ ΤΙΣ 20/9 ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ. Η ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ; ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ;

ΣΟΦΑΚΙ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ. ΟΠΟΤΕ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ! ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ. ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΜΑ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΛΩΝΩ ΜΕΣΑ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ. ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΜΑΪΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια μου!!Τι κανετε?Εμεις πηγαμε στην εκκλησια το πρωι για να κοινωνισει το λουλουδι και μετα φαγαμε μαζι με τον κουμπαρο μας!!Βολτιτσα το απογευματακι!!

Ελενα μπραβο το καμαρι σου!Για να σου βγει 250 το φρουτο τι βαζεις?Θα το τσεκαρω και εγω αυριο να δω ποσο τρωει!

Νανα η μπισκοτοκρεμα μπαινει πριν τη φαριν λακτε?Δε καταλαβαινω ρε γμτ γιατι να τους δινουμε να τρωνε αυτα τις ετοιμες γλυκες κρεμες?Εκτος απο θερμιδες προσφερουν κατι αλλο?Εχω ηδη χαλαστει με την κρεμα βανιλια,αν και τωρα την τρωει κανονικα, και δεν καταλαβαινω το λογο που τα τρωνε...anyway...θα δουμε!!

Αθηνα εχω το στεγνωτηριο το πηρα πρωτο πρωτο(μεναμε με τον Κωστα μαζι και πριν το γαμο).Μου εχει λυσει τα χερια κυριολεκτικα!Οσο για το νυχτερινο ξερεις λογω επαγγελματος εχουμε και εμεις και οι δικοι μου!

Οσο για τα ρουχακια...ας το εχω παιρνω 2 αλλαξιες εξτρα μαζι...μια τσανταρα πραγματα γεμιζω!!

Να κανω μια ερωτηση κοριτσια?Στρατα θα παρετε?Η μικρη γιορταζει στο τελος του μηνα και μου ειπε η πεθερα μου αν θελω να της παρει εκεινη μια δωρο.Δεν ειμαι πολυ υπερ αλλα θελω να ακουσω και τη γνωμη σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μου ο κανακάρης μου γεννήθηκε 22-1! Εσένα? Εννοείται οτι τα κοριτσάκια είναι πιο ελαφριά απο τα αγόρια. Είμαστε ντελικάτες οι κυρίες!! Η καλύτερη θάλασσα είναι το πρωί ή αργά το απόγευμα που δεν έχει κόσμο.

Θα αρχίσουμε γιαούρτι στις 22 και θα πάρω αρχικά αυτά τα επιδόρπια που είναι για τα μωρά και θα τα εναλλάσσω κρέμα βανίλια, μπισκοτόκρεμα, φαρίν λακτέ και γιαούρτι.

Σοφία βάζω 1/2 μήλο, 1/2 αχλαδι, 1 μπανάνα, χυμό απο 1/2 πορτοκάλι και 1 μεζούρα μπισκοτόκρεμα (αν πάλι είναι σφιχτή βάζω και νερό). Βγαίνει περίπου 250 gr. Για στράτα θα πούμε μετά τον έβδομο είπε ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????

ΕΓΩ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ...

ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΒΑΖΩ...1 ΜΠΑΝΑΝΑ ,1 ΑΧΛΑΔΙ -ΜΙΚΡΟ/ 1 ΒΑΝΙΛΙΑ / 1 ΒΕΡΙΚΟΚΟ / ΜΙΣΟ ΝΕΚΤΑΡΙΝΙ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΧΥΜΟ ΑΠΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ Η ΠΕΠΟΝΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΕΚΑΝΑ!

ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΦΑΓΑΜΕ ΕΧΤΕΣ Κ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΟΛΗ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΑΜΕ!Η ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ ΣΟΦΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΣΚΟΝΗ ΤΗΣ ΓΙΩΤΗΣ ΜΕ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ...ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ ΚΡΕΜΑ ΛΕΜΕ...ΜΥΡΙΖΕΙ ΜΠΙΣΚΟΤΙΛΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...

ΦΑΓΗΤΟ ΕΧΤΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΛΕΜΟΝΙ ΒΑΖΕΤΕ???ΕΓΩ ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΛΙΓΟ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΥΣΗ!

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΠΟΣΟ ΒΑΖΕΤΕ?ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 75 ΓΡ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΒΑΖΩ!

ΕΧΤΕΣ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ!!!

ΑΡΕΣΤΗΚΕ!!!ΔΡΟΣΙΣΤΗΚΕ!!!ΣΤΟΝ ΓΥΡΙΣΜΟ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕ ΠΟΛΥ!!!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΘΑΤΕ???Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΑΣΜΕΝΑ ΤΙΣ ΠΙΟ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΩΡΕΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ!!!

ΕΓΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΧΩ ΜΟΝΙΜΑ ΕΝΑ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΜΕ ΑΛΛΑΞΙΕΣ, ΠΑΝΕΣ, ΚΟΥΒΕΡΤΑΚΙ ΚΤΛ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΩΡΕΣ...ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΓΑΛΑ Κ ΕΚΑΝΕ ΧΑΛΙΑ ΤΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ Κ 2ο ΜΑΖΙ ΜΟΥ!!!

ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ ΕΙΧΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ...ΤΟ ΕΙΧΑΝΕ ΤΟΤΕ ΔΩΡΟ ΜΕ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ...ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΤΕΛΕΙΟ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΕΣΕΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΑ...ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΩ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΟΥΠΕΡ...ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΤΣΑΛΑΚΩΜΕΝΑ!

ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑ ΤΑ ΑΠΛΩΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ Κ ΑΦΗΝΩ ΑΝΟΙΧΤΗ ΤΗΝ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ!!!

ΣΤΡΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΔΩΡΟ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ...ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΕΚΕΤΑΙ!!!ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΤΛ...Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΟ ΑΚΟΜΗ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....!!!!!!!

ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΗΡΕΜΑ????ΕΓΩ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΑΚΡΗ Κ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ...ΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ...ΕΧΤΕΣ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ...ΔΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΓΥΑΛΙΑ Κ ΕΙΧΕ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑΣΤΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΚΡΕΒΒΑΤΙΟΥ ΣΑΝ ΚΟΥΤΑΒΙ...ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ...Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΥΛΙΓΜΕΝΗ Σ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ...ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΜΗ ΠΑΘΕΙ Κ ΤΠΤ ...ΠΟΛΥ ΑΤΣΑΛΟ ΥΠΝΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΓΙΑΒΡΙ ΜΟΥ...ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ Κ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΔΡΟΣΟΥΛΑ ΕΧΤΕΣ ΕΒΡΕΞΕ...!!!

ΣΟΦΑΚΙ ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΕΚΛΑΨΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ?

ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΟΥΔΙΑ; ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΠΑΞΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΚΡΥΩΜΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ! ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΘΩΡΑΚΑΣ, ΚΟΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΑΡΠΑΞΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΡΙΠΗ :( ΕΛΕΝΑ ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ 8/1, ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ.

ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΜΠΙΣΚΟΤΟΚΡΕΜΑ. ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟΥ; ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΦΑΜΕ. ΕΜΕΙΣ ΝΑΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ΝΑ ΝΑΣΤΙΜΙΣΕΙ. ΚΑΙ 2 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΛΑΔΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ. ΧΤΕΣ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΣΕΛΙΝΟ. ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΟ ΠΛΕΟΝ ΤΗΣ ΒΑΖΩ 2 ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΕΥΣΕΙΣ. ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΣΤΕΚΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟΣΤΕΡΕΩΝΕΤΑΙ. ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΓΟΝΑΤΑ ΓΙΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΙΟ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΘΕΤΑΙ. ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ, ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ.

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΤΡΑΤΑ....ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ. ΑΚΟΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ, ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗ ΣΤΡΑΤΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ. ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!! ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΙΚΗ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ :silly: :silly: ΔΕ ΛΕΕΙ, ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΑΚΟΜΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΤΟΙΜΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena2201 έγραψε:

Αθηνά μου ο κανακάρης μου γεννήθηκε 22-1! Εσένα? Εννοείται οτι τα κοριτσάκια είναι πιο ελαφριά απο τα αγόρια. Είμαστε ντελικάτες οι κυρίες!! Η καλύτερη θάλασσα είναι το πρωί ή αργά το απόγευμα που δεν έχει κόσμο.

Θα αρχίσουμε γιαούρτι στις 22 και θα πάρω αρχικά αυτά τα επιδόρπια που είναι για τα μωρά και θα τα εναλλάσσω κρέμα βανίλια, μπισκοτόκρεμα, φαρίν λακτέ και γιαούρτι.

Σοφία βάζω 1/2 μήλο, 1/2 αχλαδι, 1 μπανάνα, χυμό απο 1/2 πορτοκάλι και 1 μεζούρα μπισκοτόκρεμα (αν πάλι είναι σφιχτή βάζω και νερό). Βγαίνει περίπου 250 gr. Για στράτα θα πούμε μετά τον έβδομο είπε ο γιατρός.

Ελενα καλησπέρα,

και η δικιά μου γεννήθηκε 22-01. Μην αγχώνεσαι διαβάζοντας τα 'κατορθώματα' των μωρών των μαμάδων του forum γιατι μην ξεχνας πως εμάς έχουν γεννηθεί στο τέλος Ιανουαρίου και η διαφορά είναι σχεδόν μήνας!

Επίσης να θυμάσαι ότι οι μαμάδες υπερβάλουν καμια φορα...! ¨)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!

Αθηνά περαστικά. Καλοκαιριάτικα να σε πιάσει έτσι? Πήγαινε για μπάνιο να περάσουν όλα!!

StarAngel δεν υπάρχει λόγος άγχους και σύγκρισης γιατί κάθε μωράκι είναι μοναδικό. Πού γεννησες?

Νανά και εμένα ο δικός μου δεν στηρίζεται ακόμη και ο γιατρός είπε οτι θα μάθει. Μου είπε να του βάζω μαξιλάρες γύρω του και να τον αφήνω και κάθε εβδομάδα να βγάζω και απο μία (μπροστά, πισω, αριστερά και δεξιά). Μήπως υπάρχει κάποιος που να μην στηρίζεται, να μην περπατάει ή να μην τρώει? Όλα θα τα κάνουν και θα τα μάθουν. Δεν είναι για ανησυχία.

Και εγώ κρέας (κοτόπουλο-μοσχάρι) βάζω 50-100 gr.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΚΟΚΑΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΜΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΝ ΠΑΣΣΑΡΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ. ΑΜΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΚΡΥΩΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ! ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΚΟΥΚΟΥΛΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΙΔΡΩΝΩ ΜΙΑ ΚΡΥΩΝΩ!!!

ΕΛΕΝΑΚΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. ΜΙΑΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΗΓΕ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ!!!!!!! ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΑΚΟΜΑ. ΕΓΩ ΔΕ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ. ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ. ΤΗ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά έχεις απόλυτο δίκαιο. Ας τα χορτάσουμε μωράκια όσο μπορούμε ακόμη γιατί μεγαλώνουν με τρελούς ρυθμούς. Πότε ήταν νεογέννητα μικρούλια και πότε έγιναν παιδάκια!!! Σε λίγο δεν θα θέλουν αγκαλιά.:(

Τελικά έχεις αρπάξει γερό κρύο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια μου!!Τι κανετε?Αληθεια μηπως καμια απο τις κοπελιες που γεννησαν 22/01 γεννησε στο λητω?

Σημερα θα της βαλω πρωτη μερα μοσχαρακι!!Νανα εγω της βαζω λεμονακι απο την πρωτη μερα μου το ειπε κ η παιδιατρος!Τη θυμαμαι τη μυρωδια της κρεμας απο τον αδερφο μου!Αυτο που δεν εχω καταλαβει ειναι τι στο καλο προσφερουν αυτες οι κρεμες?Στον υπνο και η Αλεξια τα ιδια κανει...ασε που παει μονιμως κατω κατω!!!

Αθηνα περαστικα!!Πηρες τιποτα?

Ελενα καθε παιδακι εχει τον ρυθμο του!!Αν ειναι δυνατον να κανουν ολα τα ιδια πραγματα την ιδια στιγμη!!Μια χαρα παιδαρο εχεις!!Εμενα καθεται αρκετα καλα...βεβαια που και που τρωει κατι τουμπες αριστερα δεξια και μετα παλευει να σηκωθει αλλα πουυυυυυυ!!!!Μετα γυρναιε μπρουμητα και ξανα προσπαθει...πολυ γελιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...