Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!!

Λοιπον θελω να παρω μαρσιπο και θελω να μου πειτε ,οσες εχετε,αν σας βολευει,ποιον εχετε και αν αξιζει να παρω τωρα.Η μετακινηση με το καροτσι ειναι δυσκολη πλεον!!!!!!!! :(

Σοφακι εμενα μου ειπε...1η μερα 1/4 μηλο,2η 1/2 μηλο,3η μερα αχλαδι 1/4 ......και την 7η μερα ολα μαζι.Λογικα εαν το φαει θα ακολουθησω αυτην την σειρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κορίτσια...Χάθηκα λίγο αλλά είχα θέμα με πόνο στην κοιλιά και ιδιαίτερα στον αφαλό 2 μέρες τώρα. Φοβήθηκα για καμιά κήλη και δεν είμαστε για τέτοια τώρα. Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα, αν δεν περάσει τελείως θα πάω στο γιατρό.

Anyway, Σοφία μου μπράβο για το μηλαράκι...Είδες τί καλά που το τρώει? Μην ανησυχείς, όλα τα φρουτάκια θα τα φάει, ξέρω ότι το μήλο είναι λίγο δύσκολο γιατί ψιλοξυνίζει. Αφού το έφαγε τόσο καλά, το αχλαδάκι μετά θα είναι παιχνίδι!!! Όσο για γάλα, εγώ στην αρχή του έδινα μετά το μήλο και έπινε περίπου 60-90ml. Τώρα που τρώει ένα μήλο και 2 μικρά αχλάδια, δεν πίνει καθόλου γάλα. Απλά μπορεί να πεινάσει λίγο νωρίτερα (στις 3 ώρες να έχει ήδη αρχίσει να τρώει). Εσύ θα φτιάχνεις λίγο γαλατάκι και θα το έχεις stand by. Αν το πιεί καλώς, αν όχι προσπάθησε πάλι σε μισή ωρίτσα. Αν δε θέλει καθόλου (που το βλέπω χλωμό να χορταίνει μόνο με μήλο), παλι καλώς και πάμε για το επόμενο γεύμα.

Ιωάννα και Μαρία Σ. μην ανησυχείτε με το ρυζάλευρο. Τα περισσότερα μωρά δεν το πολυγουστάρουν. Στο κάτω κάτω δεν είναι και καμιά σημαντική τροφή. Άλλες κοπέλες που ξέρω (και ιδιαίτερα θηλάζουσες) δίνουν και το απόγευμα φρούτο γιατί το μωρό δεν τρώει το ρυζάλευρο. Αργότερα δίνουν φαρίν λακτέ. Κάντε λίγο υπομονή και αν δεν το τρώνε τα μωράκια σας με καμία δύναμη, ρωτήστε τον/την παιδίατρο για κάποια άλλη εναλλακτική. Κι εμένα κάποιες φορές το τρώει όλο και κάποιες άλλες κάνει ένα ωραιότατο "πρρρρρρ" με τη γλώσσα και το τρώει το πάτωμα. Μετά ο μικρός γελάει με το κατόρθωμα κι εγώ σφουγγαρίζω για πολλοστή φορά΄ :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Σημερα σα να φυσαει λιγο!!!

Ιωαννα αυτο θα κανω...αφου σημερα εφαγε 1/2 μηλο αυριο θα βαλω και λιγο αχλαδι!Οσο για το μαρσιπο εγω εχω ενα της babybjorn πολυ καλη ποιοτητα αλλα δυσκολο στο να βαζεις και να βγαζεις το παιδι κυριως οταν κοιμαται!!To slingezee το εχω καταβολευτει...σκεφτομαι να παραγγειλω και ενα απο το Αστερακι slings(η διαφορα τους με το ΕΖΕΕ ειναι οτι αυτα δεν εχουν μαξιλαρακι).Επεισης εχω βρει και το site ntanta.gr!!

Κικη να πας να το κοιταξεις μη το αφηνεις!Ευχομαι να μην ειναι τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω απιστευτα νευρααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα......μια εβδομαδα πριν τη βαπτιση του μωρου και κανενα απο τα αδερφια-ανηψια της πεθερας μου δεν μου εχει κανει το "τυπικο" τηλ.....αν θα μας κανουν την τιμη...μη χ@#$...να ερθουν στην βαπτιση και στο τραπεζι....χθες λοιπον με τρωει κατι κ παιρνω την πεθερα μου κ της λεω να κανει μια ερευνα (μενουν ολοι πολυ κοντα) να μου τι να κανω γιατι το αργοτερο την Τριτη η γυναικα με το catering πρεπει να ξερει τον ακριβη αριθμο των ατομων!!!!

Να σημειωσω οτι ειναι 50 ατομα..............το αποτελεσμα...απο τους 50 θα ερθουν οι 10!!!!!!!!!!!!!!!!Ειναι μακρια το Σουνιο λεει και δεν μπορουν.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ...ΑΛΛΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΣΤΕ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΒΗΧΑΛΑΚΙ Κ ΦΤΕΡΝΙΣΜΑ...ΤΟ ΜΠΕΣ ΒΓΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ Κ ΤΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗ ΖΗΜΙΑ ΜΑΛΛΟΝ!!!

ΣΟΦΙΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΠΙΝΕΙ!!!

ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΧΑΖΑ Κ ΤΡΩΕΙ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΤΗΣ Κ ΤΟΝ ΚΑΤΕΒΑΣΑ Κ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΑΖΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ Κ ΤΟ ΧΑΜΕΝΟ ΕΠΑΙΖΕ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΗΚΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΛΕΠΕ Κ ΔΕ ΤΟΝ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΠΙΕ ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ 2/8 ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ, ΘΑ ΤΗΝ ΖΥΓΙΣΩ ΑΥΡΙΟ ΟΜΩΣ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΖΥΓΑΡΙΑ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!!!

ΕΜΕΝΑ ΕΝΩ ΔΕ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΝ ΖΗΤΑΕΙ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΛΕΝΕ ΜΕ ΠΙΠΙΛΑ!ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΟΜΩΣ...ΠΙΠΙΛΑ Κ ΑΓΙΟΣ Ο ΘΕΟΣ!!!

ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΒΑΦΤΙΣΕΙΣ Κ ΓΑΜΟΥΣ 1 ΜΕ 15 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ , ΛΟΓΩ ΠΕΝΘΟΥΣ Κ ΝΗΣΤΕΙΑΣ!ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΠΑΠΑ ΟΜΩΣ ΠΛΕΟΝ!

ΚΟΚΟΡΑΚΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΧΩ ΟΜΦΑΛΟΚΗΛΗ Κ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΟΤΕ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ Κ ΚΑΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΕΝΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΔΙΠΛΩΝΟΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΛΕΜΕ -ΕΚΑΝΑ Κ ΔΙΑΡΡΟΙΑ- ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΥΣΤΗ ΣΤΑ ΝΕΦΡΑ...ΑΣΗΜΑΝΤΗ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΕΥΡΙΚΗΣ ΦΥΣΕΩΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΠΟ ΑΓΧΟΣ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΠΤ...ΜΗ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΟΜΩΣ!!!

ΣΟΦΙΑ ΑΝ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΑΣ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ...ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ...ΑΜΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΟΓΙΑ!!!

ΑΥΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanabill έγραψε:

ΣΟΦΙΑ ΑΝ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΑΣ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ...ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ...ΑΜΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΟΓΙΑ!!!

Kαλα εγω να σου πω την αληθεια χαιρομαι που δεν θα ερθουν...αρνητικη ενεργεια...αλλα οπως και να το κανεις δεν ειναι καθολου μα καθολου σωστο!!Για να καταλαβεις ο κουμπαρος μου (1ος ξαδερφος του Κωστα) εχει 2 αδερφες....ε, θα ερθει μονο η μια!!!!

Αντε καληνυχτα και φιλια στα μπουτακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας....Σήμερα είμαι καλά, άρα μάλλον δεν ήταν τίποτα ο πόνος. Ευχαριστώ πάντως Νανά και Σοφία για την προτροπή σας, αν με ξαναπιάσει σίγουρα θα πάω γιατρό.

Σοφάκι, ένα πράγμα σου λέω: ΚΑΛΥΤΕΡΑ έτσι....Αν έχεις κενές θέσεις στο τραπέζι, φέρε κανένα φιλαράκι και χ.... τα σόγια. Αν πάλι δεν θες άλλους, θα κάνεις και οικονομία και θα τα φάτε με τον άντρα σου και το μπουμπούκι σου σε παγωτά στις διακοπές!!!!! Εμένα στο γάμο τέτοια μου έκαναν και δεν μπήκαν στον κόπο να με ειδοποιήσουν με αποτέλεσμα να έχω φάει τα κέρατά μου να τους "βολέψω" στα τραπέζια και στο τέλος κάποια να έχουν 2 άτομα ενώ έπρεπε να έχουν 10. Άντε να μου χαθούν τα βούρλα.

Νανά, μη σκας με την πιπίλα. Ποιός είπε ότι δεν κάνει να κοιμούνται με αυτήν? Ίσα ίσα που έχω διαβάσει ότι αποδεδειγμένα λειτουργεί κατά του Συνδρόμυο Αιφνιδίου Βρεφικού Θανάτου (μακριά από μας Παναγίτσα μου), άγνωστο πως. Άσε που προκειμένου να μην κοιμούνται τα μανάρια, πιπίλα και πάλι πιπίλα. Εγώ τί να πω που τη φτύνει και βάζει τον αντίχειρα??? Αυτό κι αν είναι πρόβλημα. Μια χαρά κάνεις και τη δίνεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Η μπουμπου μου το εφαγε το μηλαρακι χθες και της αρεσε κιολας :lol: Χαρα η μαμα!!!!!!

Κοκορακι χαιρομαι που εισαι καλυτερα :) Να προσεχεις βεβαια :)

Σοφια τι αγχωνεσαι με τα σογια......το βασικο ειναι να το ευχαριστηθεις εσυ και ο αντρας σου γιατι ειναι η βαπτιση του παιδιου σας και για τους αλλους χ.....!!!Οσο αφορα το μαρσιπο κατεληξα στον mei tai απο το Αστερακι,μαλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια...σημερα νομιζω κανει περισσοτερο ζεστη απο ποτε!!!

Κικη ευχαριστα τα νεα σου!!

Φαγαμε και αχλαδακι σημερα...με λιγο μουρμουρα βεβαια γιατι νυσταζε...αλλα το φαγαμε!!Μπραβο και σε εσας Ιωαννα!!

Καλα κοριτσια το ποσο χ@#$%@#$% τους εχω δεν φανταζεστε!!!Καλυτερα που δε θα ερθουν να μην εχουμε κ αρνητικη ενεργεια!!Αυτο που με νευριαζει ειναι ο τροπος τους!Ευτυχως που το party μας με το catering θα γινει στο σπιτι των δικων μου και δε θα μπω σε διαδικασιες να αλλαζω θεσεις κτλ.Ασε θα μου βγει κ πιο οικονομικα!!Σιχτιρ!!!

Βρε κοριτσια απο τοτε που αρχισαμε τα φρουτα δεν πολυτρωει την κρεμα-βανιλια, τι να κανω?Ξερετε ποτε αλλαζουμε το απογευματινο και με τι?Ποια δινεται?

Αληθεια η Αθηνα ποτε γυριζει να πιουμε το καφεδακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

Φαγαμε και αχλαδακι σημερα...με λιγο μουρμουρα βεβαια γιατι νυσταζε...αλλα το φαγαμε!!Μπραβο και σε εσας Ιωαννα!!

Βρε κοριτσια απο τοτε που αρχισαμε τα φρουτα δεν πολυτρωει την κρεμα-βανιλια, τι να κανω?Ξερετε ποτε αλλαζουμε το απογευματινο και με τι?Ποια δινεται?

Είδες που σου είπα ότι με το αχλαδάκι είναι καλυτερα?? Να δεις που άμα δε θα νυστάζει, θα το καταβροχθίζει :laugh:

Όσο για την κρέμα βανίλια, λογικό είναι να μην της πολυαρέσει τώρα που δοκίμασε φρούτο. Όσο να'ναι, τα φρούτα είναι πιο γευστικά από την κρέμα, άσε που είναι και γλυκιά πολύ και μπορεί να της έρχεται καλύτερα σα γεύση το φρούτο (πιο δροσερό, πιο ξυνούτσικο). Δεν τρέχει τίποτα....όπως πολλές φορές έχω πει, καλύτερα να τρώει με όρεξη τα φρούτα παρά τη χαζοκρέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΚΟΚΟΡΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΔΕΞΙΑ ΑΠ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ.ΒΓΑΛΑΜΕ 4 ΔΟΝΤΙΑ ΜΑΖΙ.3 ΚΑΤΩ ΚΙ ΕΝΑ ΠΑΝΩ...ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΦΑΓΗΤΟ ΜΟΝΟ ΠΑΤΑΤΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ..ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...ΑΠΟ ΦΡΟΥΤΑ ΔΕΝ ΞΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΙ ΟΛΑΣ.ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas 4 δοντακια ε?????????Μονο εμεις μειναμε φαφουτακια?????

Κικη σημερα της εβαλα 2 κουταλιτσες παραπανω κρεμα μες στο νερο και το εφαγε...της αρεσε να το μασαει!!!!Ποτε μπορουμε να αλλαξουμε το απογευματινο,ξερεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΖΕΣΤΕΣ!!!

ΟΛΕΣ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΕΧΕΤΕ!!!

Κ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!

ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΚΟΛΠΑΚΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΝΔΥΚΝΕΙΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!!!

ΔΙΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΤΗΣ ΔΙΚΩ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ Κ ΠΙΠΙΛΑ - ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ Κ ΠΙΠΙΛΑ!!!Κ ΕΤΣΙ ΤΡΩΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ!

ΦΡΟΥΤΑ ΤΡΩΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΜΠΑΝΑΝΑ-ΑΧΛΑΔΙ-ΒΑΝΙΛΙΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΝΙ!

ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ???

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΣΟΒΑΡΟ Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ!!!

ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΑ Κ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΣΕ ΣΤΕΡΕΑ ΤΡΟΦΗ? ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ?ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ?

ΣΟΦΑΚΙ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΠΙΖΟΥ ΦΑΦΟΥΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ!!!

ΑΥΤΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους τα καταφερα να συνδεθωωωωω!!!Τι κανετε φιλεναδες?

Νανα και εμενα ετσι ειναι τα κακα, δε ζοριζεται ομως!Πηρα εγω τηλ. να ρωτησω για την κρεμα βανιλια να δω αν μπορω να την αλλαξω και ρωτησα και για κακα!Ειναι οκ λεει...απο τις στερεες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και μπεμπακια!!!!!Τι ζεστη ειναι αυτη??????? :blink::blink::blink: Αντε να περασουν λιγες μερες ακομα να κλεισουμε το μαγαζι να παμε για τα μπανακια μας και εμεις!!!! ;)

Κοριτσια και εμεις φαφουτες ειμαστε ακομα! :P:P:P

Νανα απο οσα εχω διαβασει γυρω στα 400 με 600 gr ,αναλογα το παιδι βεβαια.Η Δαναη μου τον προηγουμενο μηνα ειχε παρει 500.Τωρα θα δουμε....Οσο για τα κακα της θα σου προτεινα να παρεις την γιατρο.Κριμα ειναι να ζοριζεται....

Οσο για την ρυζοκρεμα ουτε να την βλεπει δεν θελει.Με τα φρουτακια ευτυχως τα παμε μια χαρα

Σοφια ετοιμη για την βαπτιση?

Εγω ελεγα οτι θα στολιζα λιγο στην εκκλησια αλλα δεν επιτρεπουν οποτε....Ευτυχως βγηκαν ολα πολυ ωραια (μπομπονιερες και γλυκακια).Μου ηρθε και το στεφανακι της μικρης μου και εχουν δεσει ολα πολυ ομορφα...οπως ηθελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΜΑΣ ΛΕΙΨΑΤΕ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ. ΕΜΕΙΣ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΑΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ! 1)ΕΚΑΤΣΕ ΣΤΟ ΠΟΠΑΚΙ, 2) ΕΒΓΑΛΕ 2Ο ΔΟΝΤΙ, ΞΕΣΑΛΩΣΕ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ, ΟΠΟΥ ΒΛΕΠΑΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΠΛΩΝΕ ΧΕΡΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ!! ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ: ΓΝΩΡΙΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ :laugh: :laugh:

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΦΕ;; ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΦΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ; ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΘΗΛΑΣΜΟ. ΜΗ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΟΓΙΑ, ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΥΡΑ ;)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΑΡΧΙΖΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΤΡΙΤΗ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΟΥΠΑ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ. Ο,ΤΙ ΦΟΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΒΑΖΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΛΑΜΑ ΠΟΛΥ!!! ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΒΓΗΚΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ! ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ!

Α, ΤΗΣ ΒΟΥΤΗΞΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ! ΜΕΝΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙ Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΥΤΗΞΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

ΜΕ ΤΗ ΣΤΡΑΤΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ, ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΚΥΡΙΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΧΑΡΑΚΙΕΣ. ΑΛΛΑ, ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΩ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΕ ΤΗ ΣΤΡΑΤΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΜΑΣ. ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ, ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΔΗΛ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΡΑ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ. ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου συμπεθέρα!! Επλίζω να μην έκανε ατασθαλίες η νύφη μου με άλλα αγόρια στις διακοπές!! Είμαι και εγώ μέσα για τον καφέ που έχετε προτείνει. Άντε να γνωριστούμε.

Και ο δικός μου δεν τρώει πολύ φαγητό τελευταία. Όπως το λες βλέπει το κουτάλι και κλαίει. Μόνο με θεατρικά τρώει κάτι παραπάνω. Σήμερα έφαγε δεύτερη μέρα κοτόπουλο. Τουλάχιστον έφαγε περισσότερο απο χθες που ήταν σκέτα λαχανικά. Πάντως την χαζοκρέμα την τρώει όλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΟΧΙ, ΒΕΒΑΙΑΑ!!! ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΥΠΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΓΡΑΜΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΔΟΞΟΥΣ ΓΑΜΠΡΟΥΣ! ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ 2-3. ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ ΠΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΕΝΟΣ 11 ΑΓΟΡΙΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ: Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ, ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΟ :laugh: :laugh: ΠΑΝΤΩΣ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ :P

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ. ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ, ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΑΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΚΑΙ 1 ΜΠΙΣΚΟΤΟ ΜΙΡΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ. ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΗΝ ΕΤΡΩΓΕ. ΕΝΩ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ, ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ. ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΕΤ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!!!Καναμε το πρωτο μας μπανακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ξετρελαθηκε!!!!!!!!!!!!Θα σας βαλω και φωτο να δειτε με το σουπερ σωσιβιο με "σκεπαστρο" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: που της πηρε ο Κωστας!!!

Αθηνα μου καλως μας ηρθες!!!Εμεις με τα φρουτα τα παμε σουπερ...με την κρεμα βανιλια ας τα!!!!!Δε τη θελει με τιποτα!!Τριτη μαρκα δοκιμασα σημερα...καπως την εφαγε αλλα σβολιαζει πολυ και δεν νομιζω να την ξαναπαρω!Θα παω αυριο στα βιολογικα να παρω αυτη που παιρνει η Νανα κ η Μαρια!

Α, και εμεις καθομαστε κανονικα πια!!!Μεγαλωνουν τα λουλουδια μας!!!

Αν μπορειτε να περιμενετε να συναντηθουμε μετα τη βαπτιση....θα ηταν σουπερ!!!Αν θελετε να τα πειτε νωριτερα :( ...θα ερθουμε στο δευτερο καφεδακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; ΤΙ ΒΡΩΜΟΫΓΡΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ; ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΑΘΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΝΙΚΟ. ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΣΟ (ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΙΩΝΑΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ) ΕΙΧΕ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕΙ, ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΓΡΑΠΩΘΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΤΥΠΙΟΤΑΝ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΗΡΑ ΜΙΑ ΛΑΧΤΑΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΦΡΟΥΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ. ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΕΔΩ. ΣΑΣ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΑΠΟ ΤΗ ΛΑΧΤΑΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΑΘΩ :( :( :(:(

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ. ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΚΙ ΕΣΥ. ΕΙΠΑΜΕ: ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ! ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΛΙΟΖΕΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ. ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΗΓΑΜΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΙΟΥΧΟ ΤΗΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΔΕΙΝΟΠΑΘΗΣΑΜΕ. ΣΤΑΖΑΜΕ ΟΜΑΔΙΚΩΣ, Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΟΛΑ :unsure: ΛΟΥΤΣΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΓΙΝΑ!!ΞΙΝΟ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ!

ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΛΠΟ ΚΑΙ ΤΡΩΝΕ ΤΟ ΦΑΪ ΤΟΥΣ;;;;; ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ. ΤΑ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΤΕ ΦΡΟΥΤΟ;;; ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΦΗΣΑ 4 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Αθηνα σε καταλαβαινω εμενα μου πνιγηκε ασχημα την προηγουμη εβδομαδα με το γαλα....ασε...δεν μου εβγαινε η φωνη να φωναξω τον Κωστα που ηταν στο μπαλκονι!

Οοο για το φαι(εμεις εχουμε θεμα με την κρεμα βανιλια τα φρουτα της αρεσουν πολυ)..κανω διαφορα...τραγουδι,χορο,κουβεντα, αεροπλανακι κτλ!Σημερα πηρα βιολογικη να της δωσω της frezyderm την frezlac και αυτη ειναι η τελευταια που αλλαζω...οσο θελει και μετα γαλα μεχρι να παει7-7,5 μηνων που θα αλλαξουμε το απογευματινο....ε, δε θα σκασω κ για το ρυζαλευρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας!

Αθηνα μου εκείνη τη στιγμή θέλει ψυχραιμία αλλά καμιά μας δεν την έχει τότε. Και εμένα μου έχει πνιγεί με γάλα και με φρούτο. Μην στεναχωριέσαι!

Άντε να βρεθούμε να πιούμε καφέ και να γνωριστούμε!

Σοφία εννοείται οτι δεν θα σκάσεις για αυτές τις χαζοκρέμες. Μακάρι να σου τρώει το φρούτο και τα λαχανικά κρέατα κλπ και όχι αυτό!

Πολλή υγρασία και ζέστη, ελπίζω να βελτιωθεί λίγο. Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΔΕΝ ΣΚΑΣ. ΓΙΑ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΟΜΩΣ;;; ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΣΟΥΠΑ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ. ΑΦΟΥ ΠΗΓΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΕ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΕ ΚΟΥΤΑΛΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ.......ΕΓΩ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΕΤΡΩΓΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.....

ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΣΟΑΦΑΚΙ; ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ; ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ; ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ. ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΙΚΑ....

ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΘΕΛΕΙ, ΤΟ ΞΕΡΩ...ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 10 ΔΕΥΤ. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΣΑΝΕΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ. ΛΕΙΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΤΗ ΓΥΡΙΖΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑ ΤΡΕΛΗ, ΤΗΣ ΕΒΡΕΧΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΤΥΠΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ...ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΖΗΣΩ ΑΥΤΟ! ΤΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ ΕΝΤΕΛΩΣ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑΣ, ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΟΜΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα Αθηνα ακομη ειμαι ψυχραιμη....αν κρινω και απο το γαμο τις τελευταιες 3 ωρες με επιασε τρελα :ohmy::ohmy::ohmy::ohmy: ....τωρα θα δουμε!!Λογικα το Σαββατο με βλεπω να φρικαρω!!

Την πηρε ο υπνος τη μπουμπουκα...και μολις ξυονησει....το αγαπημενο της γευμα!!Αθηνα ουτε με τη μπανανα την τρωει?Μπιμπερο κουταλι???Δεν το ξερω...παω να το googlαρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...