Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ VILLAGE PARK; ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ.

ΕΛΕΝΑ, ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΟ!

ΚΙΚΗ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ, ΜΟΥ ΦΑΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΟΛΑΚΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙ ΕΠΕΤΑΙ...ΘΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ! Η ΒΑΝΙΛΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ; ΦΡΟΥΤΟ Ή ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ FACE ΟΤΙ ΤΑ ΕΧΑΣΕΣ ΟΛΑ. ΔΕΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ; ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΤΖΕΝΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ. ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΤΑ ΦΤΗΝΟΥΝ , ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΨΕΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ :dry: , ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ BACKUP. ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΣΟΦΑΚΙ, ΟΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΑΙΜΑΤΑ! Η ΣΥΜΦΙΛΙΩΣΗ ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ! ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΦΩΝΕΣ ΟΜΩΣ Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΞΕΙ. Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΣΑΚΩΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΩΡΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ. ΟΣΕΣ ΔΙΝΕΤΕ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ. ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΤΡΩΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ; ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΘΕ 3,5 ΩΡΕΣ 180-210ΓΡ. ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον κοριτσια....δυστυχως αποθηλαζω :( ειχα αφησει ενα θεματακι με τις ημικρανιες και το διαφραγμα στη μεση μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος..αλλα τωρα δεν παει αλλο!Πρεπει να κανω μια αγωγη για ενα μηνα :(:(:(:(:( κλαιω ασταματητα!Αρχικα θα της δωσω οτι εχω αποθηκευσει και επειτα ξενο!Σκ@#$!!!!

Αθηνα πλακωνομασταν στο χαμηλο...!!!Ολα οκ τωρα....καταλαβαινει πως με εχει παρει απο κατω το θεμα του αποθηλασμου!

Νανα εγω τα εχω κανει μεταφορα κ στο pc....καν'το και εσυ...ευκολα με το καλωδιο!Μπες και στο otewhitepages μηπως βρεις τιποτα απο πελατες σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΓΑΛΑΚΤΙΣΜΟ...ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΣΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ???Κ ΕΙΧΑ Κ ΓΑΛΑ ΠΟΤΑΜΙ!

ΑΘΗΝΟΥΛΑ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ 3,5 ΜΕ 4 ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΜΟΛΙΣ ΔΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΘΥΜΑΤΑΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΜΑΣ ΔΕ ΤΗΝ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΛΑ,,,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ...ΕΠΑΨΑ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΓΙ ΑΥΤΑ, ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ...ΤΡΙΒΕΙ ΤΑ ΟΥΛΑ ΤΗΣ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ , ΚΡΑΤΑΩ ΑΡΧΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΥΠΗΡΧΑΝ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα δε μπορω να το αναβαλω αλλο!Πιστευω με αγαπη και ηρεμια θα τα καταφερουμε!Σημερα το απογευμα που της εδωσα μπουκαλι,ειμασταν για καφεδακι, ηπιε 210ml.Αυριο βλεπουμε...

Αθηνα εγω μεσα οποτε θελετε!Προχθες ηπια καφεδακι στο village....ειχα να παω μηνες!Τελευταια φορα ειχαμε δει το avatar...με μια κοιλια τεραστια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες και κουκλάκια!!!

Αχ βρε κορίτσια... πολύ ζωήρεψε ο μικρός απότομα. Ήταν αρκετά ζωηρός αλλά τωρα 2 μέρες με βγάζει νοκ άουτ από το πρωι... ουτε σκουλικάκια να είχε στο ποπό του! Συνέχεια όλο και κάτι θέλει, κάθε 5 λεπτά πρέπει να αλλάζουμε παιχνίδι και τραγούδια. Ασε τα χορευτικά μου! Χορεύτρια θα καταλήξω! :P Εχει βέβαια τρομερή φαγούρα στα ούλα και μάλλον έρχεται το τρίτο δόντι... από σάλια πάλι δεν το συζητώ!

Χθες που έβαλα και το πορτοκάλι στην φρουτόκρεμα την έφαγε σχετικά καλά και έφτασε να φάει 120γρ! Μακάρι να συνεχίσει έτσι! :cheer:

Το απόγευμα του έδωσα την καινούρια κρέμα της HOLLE η οποία ναι μεν άνοστη αλλά 1000 φορές νοστιμότερη από της νουτρίτσια το ρυζάλευρο! Την έφαγε όλη όση του έφτιαξα (120γρ) και σε χρόνο μηδέν! :woohoo: Σήμερα σκέφτομαι να του κάνω 150γρ να δω αν την φάει. Θα στεναχωρηθώ όμως αν αφήσει λίγη γιατί λυπάμαι το γαλατάκι μου που θα πετάξω ... :( Ισως τελικά προσθέσω 10γρ ακόμα και όχι 30γρ και βλέπω.

Το Σάββατο ξεκινάμε φαγάκι!!!!! Ελπίζω αυτό να το τρώει!

Συμπεθερούλα μου, καταλαβαίνω πως νιώθεις. Εγώ που αποθήλασα τον ανηψιό μου ήμουν κομμάτια, στο δικό μας παιδί θα είναι σίγουρα χειρότερα. Μην μου στεναχωριέσαι όμως... :) Και οτι θήλασες την ζουζούνα σου 6 μήνες είναι ένα ανεκτίμητο δώρο ζωής που της έκανες! Να σκέφτεσαι θετικά και να είσαι χαρούμενη που κατάφερες να θηλάσεις! Αλλες κοπέλες παλεύουν αλλά δεν καταφέρνουν να θηλάσουν καθόλου. Υπομονή και πολλή πολλή αγάπη!

Μαρία Σ. την κρεμούλα την πήρα από κατάστημα με βιολογικά και ήταν σε πακέτο των 250γρ.

Αθηνά μου στο λίκνο τον είχα μέχρι τώρα λόγω έλλειψης χώρου στο δωμάτιο μου. Τώρα την έχει καταβρεί!!!!!

Ούπς ξύπνησε... φιλάκια!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια....Όπως θα έχετε καταλάβει μπαίνω τα πρωινά μέχρι μεσημέρι από το γραφείο γιατί από το σπίτι δεν υπάρχει χρόνος με το μωρό και τις δουλειές ούτε για δείγμα.

Σοφία μου, καταλαβαίνω πως νιώθεις με τον αποθηλασμό. Το πέρασα και είχα τρομερές τύψεις. Θα συμφωνήσω απόλυτα με τη Μαριλού, θήλασες 6 μήνες, είναι super. Τα κατάφερες μια χαρά, το μωρό σου πήρε ό,τι πιο σημαντικό μπορεί μια μαμά να προσφέρει που δεν μπορεί να καλύψει κανένας άλλος: το γαλατάκι της. Έφτασες ως εδώ πολύ καλά. Μη στενοχωριέσαι, προσπάθησε να αποθηλάσεις χαλαρά αν και απ' οτι είπες η Αλεξανδρούλα έπιασε το μπιμπερό και μάλλον δεν θα ταλαιπωρηθείτε καθολου. Εγώ θήλασα 3,5 μήνες (+ 1 μήνα με συμπλήρωμα) και πάλι ο άντρας μου μου έλεγε ότι άλλες δεν θηλάζουν καθόλου, να νιώθω καλά με τον εαυτό μου.

Αθηνά, η βανίλια είναι φρούτο που μοιάζει με το δαμάσκηνο (ή μήπως είναι κιόλας, θα σε γελάσω :blush: ) και είναι πολύ νόστιμο και διευκολύνει πολύ τα...κακάκια,χαχα. Θα της κάνει καλό της Γλυκεριάννας. Με το μπολάκι, στο είπα από ιδίαν πείρα διότι κι εμένα ο Γιώργος αν δεν έχει όρεξη για κρέμα, με το που βλέπει το μπολάκι κάνει τη μαϊμού για να φύγει από το ρηλάξ και να πάρει τα βουνά και τα λαγκάδια :laugh: .

Ο Γιώργος τρώει ανά 3 ώρες - ή καμιά φορά ανά 3,5 - περίπου 200 με 230ml γάλα. Μετά την κρέμα δεν του δίνω γιατί τρώει 140ml νερό με κρέμα που δεν τη μετράω, τη φτιάχνω με το μάτι (άρα δεν ξέρω να σας πω ml). Εάν δεν τη φάει τότε συμπληρώνω γάλα αλλά αυτό γίνεται σπάνια. Μετά το φρούτο τρώει περίπου 90 ml γάλα (στο μισάωρο). Η παιδίατρος μου είπε ότι θεωρητικά θα χορταίνει με φρούτο όταν φτάσουμε να τρώμε τουλάχιστον 1/2 μήλο, 1/2 αχλάδι και 1/2 μπανάνα.

Θα ήθελα πολυ να βρεθούμε σε Village ή Allou για καφέ, όταν θέλετε είμαι μέσα (αλλά ΣΚ γιατί καθημερινές δουλεύω).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!Τα μπεμπεδακια σας τι κανουν? Τι ζεστη ειναι αυτη?????? :(

Η Δαναη μου δεν λεει να φαει παραπανω απο 3 κουταλιτσες ρυζαλευρο!

Μαριλου μαλλον θα της παρω και εγω της Holle γιατι με την Nutricia δεν το βλεπω να προχωραει :( Βεβαια θα ακολουθησω την συμβουλη σου Κοκορακι και θα αλλαξω και το μπολακι

Σοφια μου μην στεναχωριεσαι.....και παλι καλα να λες!Οσο πιο χαλαρα το παρεις τοσο πιο ευκολο θα ειναι να αποθηλασεις.Ερχονται και αλλα καλυτερα να ζησουμε απο τα ζουζουνια μας! :):):):)

Οσο για το θεμα "μεταφορα στο δωματιο τους" εγω την ειχα απο την αρχη στο δικο της γιατι δεν χωραγαμε.Απλα κοιμομουν με το ενα ματι ανοιχτο!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια!Σας ευχαριστω για τη συμπαρασταση!Ηθελα να θηλασω μεχρι το Οκτ. που θα γυρισω στη δουλεια...αλλα δεν :(:(:( Οσο και να ειμαι υπερ του θηλασμου δεν θα ηθελα να θηλασω περα του χρονου για διαφορους λογους...πιστευα οτι θα τα καταφερνα για 8 μηνες...τι να κανουμε ομως....οι πονοκεφαλοι ειναι φρικτοι και το λουλουδι φρικαρει οταν με βλεπει να τρεχουν τα ματια και να κανω εμετους!Βλεπετε η μαμα μου θα δουλευει μεχρι τα τελη του 9ου και δεν μπορει να με βοηθησει παρα πολυ μεχρι τοτε!Το παμε χαλαρα κ με αγαπη και θα τα καταφερουμε πιστευω!

Νανα κρατηθηκα και δεν το αγορασα....ασε που την εχω καταβρει με το μαρσιπο τον τελευταιο καιρο!Στο δευτερο παιδακι, πρωτα ο Θεος!Τρια καροτσια υπερβολη θα ηταν!!!

Μια και ανοιξα το θεμα...καροτσι μπαστουνι ποτε μπορουμε να παρουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ, ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΙ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ.

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΘΗΛΑΣΜΟ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΘΕΛΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ, ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΕΡΑΠΕΥΣΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΥΓΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΛΕΟΝ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΑΠΟ ΤΙΣ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ; ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΟ;

ΚΙΚΗ, ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΦΑΓΕ 4 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ. ΧΤΕΣ ΤΗΣ ΕΒΑΛΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΑΧΛΑΔΙ ΜΗΛΟ. ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΝΑ ΑΝΘΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΑΝ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 4 ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΕΤΡΩΓΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΗΔΙΑΖΑΝ. ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΡΟΣΙΖΟΜΟΥΝ. ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ Ο,ΤΙ ΤΡΩΕΙ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ. ΚΡΙΜΑ! :(

ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΣΟΦΑΚΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΠΑΣΤΟΥΝΑΚΙ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΘΟΝΤΑΙ. ΑΝΤΕ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟ ΘΩΡΗΚΤΟ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΧΩΡΟΥ ΚΑΙ ΒΑΡΟΥΣ!!!

ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ. ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΡΟΥΧΟ ΕΙΧΑΝ ΜΠΛΕΧΤΕΙ 2 ΠΑΜΠΕΡ.............. :unsure::unsure::unsure: ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟΝ ΚΑΔΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑ..........ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΙΓΚΑ ΣΤΟ ΒΑΜΒΑΚΙ, Ο ΚΑΔΟΣ, ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΘΑΡΙΖΑ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΦΙΛΤΡΟ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ 10 ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ 20! ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΜΗ ΒΓΕΙΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ....ΠΕΡΙΜΕΝΤΕ ΜΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα (τέτοια ώρα)!!! Αθηνά θα σε περιμένουμε να βρεθούμε όταν γυρίσετε!! Καλή ιδέα το village!

Πήγαμε για μπάνιο το πρωί, ήταν φοβερή η θάλασσα, πεντακάθαρη!! Και ο μικρός ξετρελαίνεται.

Σοφία μου και οι 6 μήνες θηλασμού είναι πολύ σημαντικοί για το παιδί σου. Κοίτα να γίνεις καλά, αυτό έχει σημασία.

Φιλιά σε όλες και στα μπεμπάκια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΙς ΚΑΛΑ, ΣΕ ΛΙΓΕς ΜΕΡΕς ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ.ΜΕ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΤΑ ΠΑΜΕ ΜΕΤΡΙΑ.ΑΦΗΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΛΙΓΟ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ.

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!

Μόλις τώρα μαγείρεψα το φαγάκι του μπέμπη!!! Σήμερα θα φάει 1η φορά! :woohoo:

Έβρασα πατάτα - καρότο - κολοκύθι - σέλινο και ένα κοματάκι κοτόπουλο φιλέτο. Σήμερα θα φάει μόνο τα λαχανικά και από αύριο θα τρώει και το κοτοπουλάκι! Ανυπομονώ να δω αν του αρέσει! Μέχρι να πάμε στην γιατρό μας στις 29/07 θα τρώει αυτά κάθε μέρα. Οι καινούριες οδηγίες θα δωθούν τότε.

Με την φρουτόκρεμα τα πηγαίνει καλλύτερα και με την καινούρια κρέμα της HOLLE επίσης! Τρώει περίπου 120 - 130γρ.

Χθες πήγαμε και στα γεννέθλια του βαφτησιμιού μου! Ήταν σε παιδότοπο αλλά ο Χριστοφορούλης μου συγχίστηκε με τόοοοσα παιδάκια και τόοοοοσες φωνές :S Στην αρχή ηταν πολύ σοβαρός και ο μπαγάσας παρακολουθούσε τους πάντες και τα πάντα! Μετά που μπήκε στο κλήμα τους τρέλανε όλους με το σκέρτσο του! :silly:

Όσο για το καρότσι μπαστούνι σκέφτομαι να του πάρω τέλος του μήνα. Το μεγάλο είναι too much!

Ρε κορίτσια για την στρατούλα τι γνώμη έχετε; Δεν έχω ρωτήσει ακόμα την γιατρό αλλά έχω βάλει τον μπέμπη λίγες φορές :blush: Του αρέσει πολύ! Αλλά αντί να πηγαίνει μπροστά πάει πίσω ή πλάγια σαν το καβουρακι :blink: Τον αφήνω βέβαια μόνο 5-10 λεπτά γιατί φοβάμαι μηπως και του κάνω κακό. Εσείς θα τα βάλετε στην στρατούλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ,,,

ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΔΟΝΤΙ...Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ...ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!

ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΙ???

ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΧΤΥΠΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΛΑ...ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ???

ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ ΕΜΕΙΣ ΤΡΩΜΕ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΛΑ...Κ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ...ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΒΑΖΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΑΤΑΤΑ Κ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ Κ ΤΟ ΤΡΩΕΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!Τι ζεστη ηταν αυτη χθες????Παντως και σημερα απ'οτι φαινεται μια απο τα ιδια θα εχουμε!

Σημερα εχουμε βαπτιση στις 6μμ και ειναι στα Βριλησσια...!!Βαπτιζει η ξαδερφη του Κωστα το κοριτσακι της.Η πλακα ειναι πως και οι γαμοι μας ειχαν 2 εβδομαδες αποσταση. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Με τον αποθηλασμο τις πρωινες ωρες τα παμε καλα...το βραδακι ομως μετα το μπανιο οπως καταλαβαινετε....ειναι κομματακι δυσκολο :( ....

Κοριτσια εχω τρελαθει απο τη χαρα μου η μπουμπου 2 μερες τωρα ολο λεει μαμαμαμαμαμαμαμαμαμαμα!!!!!!!!!!!!Λες και καταλαβε ποσο χαλια ειμαι...και το εκανε!!!Εχω παρει ολες τις φιλες μου τηλ. και τις βαζω να το ακουσουν!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Κοριτσια εχει αρχισει και καθεται σχετικα σταθερα.Λεω να την παρω απο Δευτερα να παμε μια βολτα στα μαγαζια να δουμε για ομπρελα!Παντως το παρκο δειχνει για αρχη να το συμπαθει...να δουμε....!!!

Πολλα φιλακια και καλα μπανακια!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!!!!!Τι κανετε κοριτσια?Εμεις σημερα λεμε να παμε για μπανακι να βουτηξουμε τα ποδαρακια μας.Ειμαι περιεργη να δω πως θα αντιδρασει B) Οσο για αυτο το ρυζαλευρο...2-3 κουταλιτσες με χιλια τραγουδακια!!!!!! :lol:

maryloo28 εγω μαλλον δεν θα παρω θα παρω μπαστουνακι.Το καροτσι που εχω το πηρα 360 ευρω και πρεπει να κανει αποσβεση.Οσο για την στρατα δεν ξερω τι θα κανωγιατι το σπιτι δεν ειναι και τεραστιο και βλεπω να κουτουλαει παντου :P

Σοφουλα μου υπομονη......Την μια εβδομαδα βαφτιζεις εσυ και την επομενη εγω :) Παρκο εγω δεν εχω παρει ακομα αλλα συντομα πρεπει γιατι ηδη εχει αρχισει να καθεται( ας πουμε).Περιμενω πως και πως μα με πει μαμα....Εδω λιωνω οταν με αγκαλιαζει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ 3η ΦΟΡΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΟΥΤΗΞΑΜΕ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑΚΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ! ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ Κ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ Κ ΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ, ΓΡΗΓΟΡΟΣ Κ ΒΑΣΙΚΟ ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ!!!

ΕΜΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΣΤΑΘΕΡΑ!

ΡΩΤΗΣΑΤΕ ΤΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ???

ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΩΡΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝ Κ ΕΧΩ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΣΗΜΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ Η ΩΡΑ ΤΗΣ!

ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ!

ΣΟΦΑΚΙ...ΤΟ ΑΛΕΚΑΚΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!ΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΤΑΤΑΤΑ Κ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΜΠΑΜΠΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ 3η ΦΟΡΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΟΥΤΗΞΑΜΕ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑΚΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ! ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ Κ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ!

ΣΗΜΕΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ Κ ΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ, ΓΡΗΓΟΡΟΣ Κ ΒΑΣΙΚΟ ΕΥΚΟΛΟΣ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ!!!

ΕΜΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΣΤΑΘΕΡΑ!

ΡΩΤΗΣΑΤΕ ΤΙΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΥΡΑ???

ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΩΡΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΝ Κ ΕΧΩ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΣΗΜΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ Η ΩΡΑ ΤΗΣ!

ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ!

ΣΟΦΑΚΙ...ΤΟ ΑΛΕΚΑΚΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!ΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!

ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΤΑΤΑΤΑΤΑ Κ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑΜΠΑΜΠΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα φιλεναδες, τι κανετε?Εγω εκανα δουλειες κ εχω σκασει!!!Η μικρη κοιμαται...ειχε κ λιγο μουρμουριτσα πριν!

Χθες πηγαμε στη βαπτιση...η κυρια παλι χαμογελα και ναζια μοιραζε χωρις να την νοιαζει που ειμαι!Α, καθησαμε κ εμεις....βεβαια μετα απο καποια ωρα πεφτει ποτε αριστερα...ποτε δεξια...ποτε πισω!!!!

Νανα οταν δεν τρωει πολυ φρουτο ή φαγακι της δινεις γαλα?Εμεις αυριο αρχιζουμε φρουτα!

Ιωαννα βαπτιζεις μια εβδομαδα μετα απο εμας?Εμας ο παπας μας ειπε οχι 1/8 Κυρικη(βολευε τον κουμπαρο μου) γιατι δε γινονται μυστηρια 15αυγουστο!Οτι θελει ο καθενας κανει???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου?Ειδες Νανα μου τι βολικος ο ατμομαγειρας?

Βρε κοριτσια ποσο βαρος πρεπει να περνουν τωρα? εμενα η μπεμπα ετρωγε μεχρι τωρα και τα φρουτα και τη χορτοσουπα,εχει τωρα 1 εβδομαδα που δεν θελει να τρωει καθολου,της εδινα γαλα αλλα σημερα αναγκαστικα να της παρω βαζακι ετοιμο φαγητο μπας και φαει γιαι εχτες που την ζυγισα ηταν 6350 και πριν 1 μηνα που πηγαμε στην παιδιατρο 6300.Μονο 50 γρ,αν ειναι δυνατον!!!

Καναμε βεβαια σημερα μια καλλιεργεια ουρων για να δουμε μηπως εχει ουρολοιμωξη.Κοντευω να τρελαθω,εγω που προσπαθω να την ταιζω υγιεινα και της περνω βιολογικα και να της φιαχνω ωραιο φαγητακι και τωρα καταντισα να της περνω βαζακι για να φαει.Το βαζακι της αρεσε το πιστευετε?Τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια τι κάνετε????

εμεις χθες φαγαμε πρωτη φορα ρυζαλευρο με το ζορι να έφαγε 1 κουταλια δεν του άρεσε καθόλου και μετα νευριασε κιολας και έκλαιγε.

το βραδυ επίσης βγαζει μια γκρινια χωρις λόγο. παντα κοιμοταν ολο το βραδυ ομως τις τελευταιες 2 μερες μολις βγει η πιπιλα του κλαιει μεσα στον υπνο του. ενω παντα οταν κοιμοταν την πετουσε και ξανα παλι τη επερε το πρωι τωρα ολο το βραδυ την πιπιλάει τι να πω να ειναι τα δοντακια που τον ενοχλουν τόσο!!!!ααα κοριτσια και τις τελευταιες μερες εχει διαρροιες ή εμένα ετσι μου φαινονται εσεις εχετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Τι κανετε?Πως τα πατε με την ζεστη?Απελπισια ειναι!!!! :x:x:x:x:x

Νανα και εγω θα ρωτησω την παιδιατρο αν μπορω.Τουλαχιστον οταν θα παμε διακοπες να εχει να αλωνιζει :laugh:

Και εμενα Σοφια αρκει να ειμαστε βολτα και ολα ειναι μια χαρα,ουτε γκρινια,ουτε τιποτα!!!!Οσο για την βαπτιση μας ειπαν οτι θα εχουμε προβλημα για το τραπεζι γιατι νηστευουν αλλα εμεις δεν κανουμε τραπεζι ;) και οτι δεν κανουν μυστηρια μετα το δεκαπενταυγουστο.Τι να πεις....οτι θελουν λενε! :huh:

Εμενα κοριτσια η Δαναη μου δεν μπορει καθολου την ζεστη και τα βραδια ξυπναει και κλαιει με τα ματια κλειστα!!!!Την τρωνε και τα ουλα της αλλα δοντι δεν εχουμε δει ακομα!Οσο για το ρυζαλευρο......το προσπαθουμε για3-4 κουταλιτσες.Αυριο ξεκιναμε φρουτακι!Ελπιζω να της αρεσει και να φαει γιατι η γιαγια θα το παρει κατακαρδα!

Τελειωνω και τις μπομπονιερες και μου μενουν μονο τα σακουλακια με τα ζαχαρωτα και το βιβλιο ευχων.Αντε να κοιμηθω και εγω κανα μεσημερακι!!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλες και μπεμπακια!!Πολυ ζεστη και σημερα!

Φαγαμε μηλαρακι...και ξετρελαθηκαμε!!!!Μακαρι Παναγια να την τρωει ετσι τη φρουτοκρεμα γιατι το ειχα αγχος!!Να κανω μια ερωτηση στις μανουλες που δινουν φορμουλα αφου μπηκα κ εγω στο κλαμπ :( μετα το φρουτο τις πρωτες μερες ποσο περιπου γαλα πρεπει να πινει?

Κατι αλλο η παιδιατρος μου ειπε οτι κανουν φυσιολογικα 5-6 μερες να φανε 1/2 μηλο κ μετα να βαλω αχλαδι...αν το φαει νωριτερα βαζω νωριτερα κ το αχλαδι ή πρεπει να περιμενω?Ντρεπομαι να την παρω παλι τηλ.....αν και ειναι πολυ γλυκια και απαντα με χαμογελο παντα ακομα κ στις ερωτησεις που της εχω κανει 1.000.000 φορες :silly: :silly: :silly:

Μαρακι δες εδω http://ygeia.tanea.gr/default.asp?pid=5&faqID=3497&la=1

παντως εμενα πηρε 400γρ αυτο το μηνζ κ οχι 600γρ και η παιδιατρος μου ειπε οτι ειναι μια χαρα!Μην ξεχνας οτι μεγαλωνουν κ ζωηρευουν!!!Μη αν εβαζες παραπανω πατατα για παραδειγμα το ετρωγε καλυτερα?

Ιωαννα εμας ηταν καθετος... το 15Αυγουστο η εκκλησια εχει πενθος...τι να πεις...ΠΑΠΑΔΕΣ....οτι θελει κανει ο καθενας!!!

ΜαριαΣ τι εννοεις διαρροια? :P Ειναι πολυ υγρα χωρις καθολου κομματακια(καταλαβες)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...