Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια μου!!!Τι κανετε?Εμεις ειχαμε παει βολτα στη μαμα μου...αλλα τη θαλασσα την ειδαμε απο το μπαλκονι!Ετρεχα να κανονισω τις τελευταιες λεπτομερειες μπαλονια κτλ.

Επανερχομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΑΜΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΓΕΛΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ...ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΙΣ 6.30 ΣΗΜΕΡΑ Κ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ ΚΡΕΜΑ ΑΡΩΝ ΤΩΝ ΑΡΩΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΓΑΜΟ ...ΝΤΥΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΤΣΟΥΚΟΥ ΤΣΟΥΚΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ...Κ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΑΜΕ...ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΤΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ!!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ Κ ΑΥΤΟ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΜΠΙΛ ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΕ...ΘΑ ΕΙΧΕ Κ ΔΙΚΑΙΟ...ΓΚΡΙΝΙΑΖΑ ΟΤΙ ΑΡΓΗΣΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

ΑΚΟΥΣΤΕ-Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΙΑΒΑΣΤΕ- ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΜΟΥ Η ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ...ΤΡΕΜΩ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ! ΕΧΤΕΣ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ ΜΑΣ ΕΒΗΧΕ Κ ΕΝΩ ΔΕ ΠΛΗΣΙΑΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΓΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ...ΠΡΟΧΤΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΗΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΠΙΔΗΜΙΑ ΙΛΑΡΑΣ Κ ΜΟΛΙΣ ΔΩ ΣΠΥΡΑΚΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΑΡΑΧΗ...ΣΗΜΕΡΑ Η ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΚΟΔΙΑΘΕΤΗ Κ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕ Κ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!!!ΤΡΕΜΩ ΦΟΒΑΜΑΙ ...ΕΙΜΑΙ PSYCO ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.....

ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΠΤ ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΠΑΤΑΤΑ - ΚΑΡΟΤΟ...ΑΝΑΓΟΥΛΙΑΖΕΙ ΚΤΛ...ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ Κ ΤΟ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΣΟΦΙΑ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ?

ΑΘΗΝΟΥΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΑΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΑΣΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΜΑΖΙ...

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΜΠΙΛ ΟΤΙ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ...ΧΑΧΑΧΑ Ο ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ...

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΑΖΩ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΝΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλα δεν το πιστευω τι ηταν αυτο που επαθες???

Τον δοκιμασε τον ατμομαγειρα?για πες μου τις εντυπωσεις σου!!!Το κρεας θα το κοβεις σε μικρα κομματακια και θα το βαζεις μεσα!!!Τελικα ποσο τον πηρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!

ΔΕ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΓΜΤ ΕΝΩ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΟΥΝΕ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ...ΣΤΗΝ ΚΟΥΡΙΕΡ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΠΤ...ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΑΛΛΟΝ!!!

145 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΕΣΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ. ΚΑΘΕ ΜΩΡΟΜΑΝΑ ΤΡΕΜΕΙ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ. ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΛΑΧΤΑΡΗΣΑ, ΤΡΩΓΑΜΕ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΩ ΤΗΣ ΧΩΝΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΨΕΙ ΜΕΛΙ!!!! ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΟΛΠΟΣ!!!!!!!!!! ΠΑΙΡΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠ'ΑΤΜΟΝ, ΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΤΙ ΑΓΩΝΙΑ ΠΕΡΑΣΑ!!!ΕΓΩ ΝΑΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ :angry::angry::angry: ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ :angry::angry: ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ, ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΕΝΩ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΛΑΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΩΡΑ;;;

ΚΑΛΑ ΒΡΕ, ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ;;;; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ, ΕΝΑ ΜΥΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ....ΑΛΛΑ ΝΑ ΝΤΥΘΕΙΣ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΤΖΙΦΟΣ;;;;ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΝΤΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΠΗΓΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΒΟΛΤΑ;

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ, ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ, Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΖΑΡΕ ΑΠΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 6.30 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!ΠΙΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΠΥΡΕΣ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΗΡΕ Η ΩΡΑ!!!ΑΥΤΗ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ!!ΑΜΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΤΑΡΑΞΕΙ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες κ μπεμπακια!!Φαγαμε την κρεμουλα μας κ ειπαμε να μπουμε να δουμε τα νεα σας!

Νανα μου μια με το μπατσακι την Παρασκευη κ μια με το γαμο σημερα ....εχω σβησει στα γελια!!!

Οσο για τις αρρωστιες τα ιδια κ χειροτερα σκεφτομαι κ εγω!!!!!!

Η βαπτιση ειναι στις 31/7!

Αθηνα μου οτι χειροτερο το μελι σε αυτην την ηλικια!Δοξα το Θεο που δεν αντεδρασε ο οργανισμος της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...

ΕΜΕΙΣ ΕΧΤΕΣ ΒΟΥΤΗΞΑΜΕ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΑΛΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΙΧ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΕ!!!

ΠΗΓΑΜΕ Κ ΣΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΓΑΜΟ...ΧΑΧΑΧΑ

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΑΣ ΑΘΗΝΟΥΛΑ ...ΕΓΩ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑ ΤΖΙΝ Κ ΜΙΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ Κ ΠΛΑΤΦΟΡΜΕΣ...ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΙΣΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ...ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΑΝ!!!

ΚΑΛΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙ???ΣΚΙΑΧΤΗΚΑ...!!!ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΚΟΥΚΛΑ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ ΣΟΥΠΕΡ!

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΤΑ ΦΙΛΑΝΕ!!!

ΕΧΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑΚΙΑ Κ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΝΕΡΟ ΤΑ ΒΡΕΧΩ Κ ΣΚΟΥΠΙΖΩ...

ΠΡΟΧΤΕΣ Ο ΝΟΝΟΣ ΤΗΣ ΜΕ ΦΟΥΛ ΖΕΛΕ ΤΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ...ΕΞΑΓΡΙΩΘΗΚΑ!!!ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ???ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΤΟΥ ΛΕΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ...ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!

ΣΟΦΑΚΙ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙΡΟΣ...15 ΜΕΡΟΥΛΕΣ!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΧΤΕΣ ΠΑΛΙ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΡΟΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ 10 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΖΟΥΜΕ Κ ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια σας, καλή εβδομάδα και Χρόνια μας Πολλά (κλείνουμε τον 6ο μήνα σήμερα)!!!! Μα πώς πέρασε έτσι ο καιρός? Σαν χτες μου φαίνεται που τον φέραμε στο σπίτι, ένα σαμιαμιδάκι 3,5 κιλά και τώρα είναι ολόκληρο θρεφταράκι... Αχ, πόσο λατρεύω την ηλικία που είναι τώρα, που γελάει κακαριστά, ανταποδίδει το γέλιο, αν του κάνεις κομπλιμέντο του στυλ "τί όμορφο αγοράκι που είσαι" γελάει, παίζει....Τρελαίνομαι. Μας χαϊδεύει, μας αναζητάει με το βλέμμα του, του λείπουμε. Έχουμε χαζέψει τελείως :)

Λοιπόν, εμείς έχουμε τα εξής κακά νέα. Το μήλο ούτε που να το φτύσουμε. Του έβαζα στο κουταλάκι ίσα ίσα στη μυτούλα και έκανε λες και του έδινα δηλητήριο. Άσε που δεν το κατάπινε...το κράταγε στο στόμα και του γύρισαν τα μάτια από αηδία. Αχχχ, πολύ με στενοχωρεί. Ίσως αύριο με το αχλαδάκι να είναι λίγο καλύτερα, θα δούμε. Με προβλημάτισε λίγο το ότι ο παιδίατρος της Νανας δεν την άφησε να δώσει μήλο γιατί δεν είναι η εποχή του. Σήμερα θα πάμε για εμβόλιο και θα ρωτήσω μήπως βάλω κι εγώ κανένα ροδακινάκι ή βανίλια. Επίσης θέλω να ρωτήσω για την αποστείρωση πότε θα τη σταματήσω - μόνο μπουκάλια αποστειρώνω.

Όσο για το θέμα "ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ", δεν έχω παράπονο. Πραγματικά το μόνο πράγμα που δεν έκανε ο άντρας μου είναι να θηλάζει!!! Ειδικά τον πρώτο καιρό με τους κολικούς, πραόλο που ερχόταν στις 7 από τη δουλειά, αμέσως έπαιρνε το μωρό να τον κουνήσει, να με ξελαφρώσει λιγάκι. Μπορώ άνετα να αφήσω το μωρό με τον άντρα μου και να λείψω όλη τη μέρα, No Problem. Απλά στο άλλαγμα, πιο πολλή ώρα παίζουνε παρά αλλάζουνε, χαχαχαχαχα. Με τις δουλειές του σπιτιού μου τα'χει φορτώσει λίγο στον κόκορα τώρα τελευταία αλλά, χαλάλι....

Σοφία είσαι καλλιτέχνης...Μόνο αυτό σου λέω. Μπράβο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης: Αθηνούλα, κι εμένα μου ήρθε κόλπος με το μέλι....Πω πω πρέπει να έχουμε συνέχεια το νου μας και στους γύρω μας. Από καλοσύνη μπορεί να κάνουν και κάτι που δεν πρέπει...Όσο για τα χεράκια και την καθαριότητα, ρε κορίτσια έχω χάσει πια την επιμονή μου με το θέμα. Ο μικρός τρώει ό,τι βρει, γλείφει το χαλάκι του γυμναστηρίου, τους ώμους μας, τα μάγουλά μας...Τί να του κάνω? Έχω συμφιλιωθεί με την ιδέα ότι παίρνει μικρόβια από παντού και δε σκάω και πολύ. Το σπίτι μου είναι πάντα καθαρό, τα ρουχαλάκια του το ίδιο, τα παιχνίδια του τα πλένω κάθε 3 μέρες, ε τί άλλο να κάνω πιά??? Το μόνο που προσέχω και έχει δίκιο η Αθηνά είναι με τους ξένους, τα φιλιά μέσα στα μούτρα και τα χέρια(το απαγορεύω κι ας παρεξηγηθούν οσο θέλουν, σκασίλα μου).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!

Κοκορακι να τα χιλιασετε!Ετσι εχουμε χαζεψει και εμεις!Ειναι σκετη γλυκα!

Νανα και εμενα μου σπανε τα νευρα οταν της φιλανε τα χερακια και με βλεπεις με κατι πανακια να τρεχω και να τους εξηγω!!! :angry:

Αθηνα τι κανει η μπουμπου σου?Δεν ειχατε κανα θεμα με το μελι?

Οσο για το θεμα μπαμπας.... δεν εχω προβλημα,ασχολειτε και πολυ μαλιστα.

Το Σαββατο ξεκινησαμε ρυζαλευρο.Η αηδια ηταν ζωγραφισμενη στο προσωπο της! :x:x:x Με κοιταζε με ενα βλεμα σαν να μου ελεγε "τι μου δινεις?"!!!!!Χθες εφαγε λιγο παραπανω και μετα μεμε.Ερωτηση: καθε ποτε κανουν κακα τα μπεμπεδακια σας? Γιατι ενω ειμασταν μερα παρα μερα ηρθαν τα πανω κατω τωρα.Να σημειωσω οτι την θηλαζω ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ!!!ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΜΙΣΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ :):) ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΤΑ ΓΙΟΡΤΑΣΑΜΕ ΜΕ ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ ( Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ :unsure: )

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ! ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΝ, ΓΕΛΑΝΕ, ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑΜ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΑΓΕΙΑ! ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.

ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΡΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΑΠΟΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!! ΤΙ ΑΝΟΡΓΑΝΩΣΙΑ ΤΙ ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΑ, ΤΙ ΗΛΙΘΙΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!!!!

ΤΟ ΑΝΤΙΠΑΡΕΡΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ.

ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΜΗΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΤΩΡΑ. ΚΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ Η ΧΑΖΗ: ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΡΟΔΑΚΙΝΟ ΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΦΡΟΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΓΕ ΡΜΑ :laugh: ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΩ Η ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΩ :blink::blink: ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΗΚΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΡΟΔΑΚΙΝΟ ΩΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΦΡΟΥΤΟ, ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ Ο ΓΕΡΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ.

ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ; ΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Ο,ΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ. ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΣΑΓΕ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ. ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΠΡΟΛΑΒΑ ΠΡΙΝ ΚΑΤΑΠΙΕΙ ΤΟ ΧΑΡΤΙ!!!ΣΙΦΟΥΝΑΣ ΚΑΙ ΠΟΥ'ΣΑΙ ΑΚΟΜΑ!!!!ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΠΡΟΒΛΕΠΩ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ioanna78 έγραψε:

Ερωτηση: καθε ποτε κανουν κακα τα μπεμπεδακια σας? Γιατι ενω ειμασταν μερα παρα μερα ηρθαν τα πανω κατω τωρα.Να σημειωσω οτι την θηλαζω ακομα

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ; ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ Ή ΠΙΟ ΣΠΑΝΙΑ; ΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΚΑΝΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΘΑ ΑΡΑΙΩΣΕΙ ΤΙΣ ΚΕΝΩΣΕΙΣ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΚΛΥΡΗΝΕΙ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΜΑΤΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!Καλη εβδομαδα!!

Κικη χαρουμενα "μισα" γενεθλια!! :laugh: :laugh:

ioanna78 περιμενε 1-2 μερες ακομα!Ειναι καινουριες γευσεις και τις επεξεργαζονται τα λουλουδια μας!

Νανα μου αυτο με τα χερια με τρελενει!!!!!!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry: Μα να φιλανε ενα βρεφος στα χερια???????Εγω χ@#$&% το λεω εξω απο τα δοντια....οχι φιλια,τελος!!!Σιγα που θα τους ντραπουμε κιολας!!!

Κοριτσια τελικα για τη βαπτιση παραγγειλα μια tutu για την μπουμπου κ πηγα μοδιστρα να μου κοντινει το φορεμα.....τι το ηθελα ο ζουμπας το μακρυ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας το Αθηνα το εβαζα καθε μερα...αλλα δεν μου αρεσε!!Πηγα στα σιγουρα...θα το κανω μιντι και με το υπολοιπο υφασμα θα μου κανει ενα μπολερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΟΝΤΩΣ ΣΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΕΙΝΑΙ Η ΣΙΓΟΥΡΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ. ΕΓΩ ΜΕ ΜΑΚΡΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΑ ΤΣΑΡΛΑΤΑΝΟΣ. ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ. ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΠΛΕΣ Ή ΡΑΝΤΑ;

ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η TUTU!!!! ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΣΤΟ FACE ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ; ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ; ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά, χαρούμενα μισογεννέθλια και σε σας, αν και πήγαν να σου βγουν ξυνά...

Σοφία, Ιωάννα ο μπέμπης σας ευχαριστεί για τις ευχές :P:P . Ιωάννα μην αγχώνεσαι για την κρέμα, ούτε κι εμένα την έτρωγε στην αρχή. Υπομονή και όχι ζόρι... Όσο θηλάζει, δεν έχει ανάγκη από κρέμες, το κουτάλι θα το μάθει σιγά σιγά.

Κοριτσάκια, εμείς με τα κακά δεν έχουμε θέμα. Παρόλο που λένε ότι με το ξένο γάλα τα περισσότερα μωρά κάνουν κακά μία φορά τη μέρα ή και κάθε 2-3 μέρες, εμένα έχει ξεκο.......θεί :laugh: :laugh: :laugh: Τουλάχιστον 3 (μπορεί και 5 καμιά φορά) και ειδικά το πρωί και το απόγευμα έχει και στάνταρ ώρα....χαχχα έμοιασε στη γιαγιά που είναι ρολόι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δενει στο λαιμο!Κατι αλλο τωρα.....βλεπω ενα αλλο φορεμα σε ενα μαγαζι στην Αθηνας οταν πηγαμε με τον Κωστα να παρει μπλουζακια για τη δουλεια...μ'αρεσει αλλα με πιανουν οι τσιγκουνιες μου!(56ευρω).Ε, και το βλεπω σημερα στη βιτρινα του Κινεζου 12,99!!!!!!!!!!!!!!!Ελληναρες! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε???

εμεις ακομη δεν αχρισαμε τις κρεμουλες ειπα να ειμαι σπιτι και μετα να αρχισουμε βρε κοριτσια πως περναει ο καιρος!!! περσυ τετοια εποχη ειμασταν εγκυουλες και φετος εχουμε τα αγγελουδια μας.

δεν ειναι τρελα οταν νιωθουν οτι ασχολουμαστε μαζι τους εμενα χτυπιεται ολοκληρος απο τη χαρα του οταν του μιλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα κοριτσια ξεχασα να ρωτησω εσεις ποτε αρχισατε κρεμουλες??λενε οταν εισαι 5,5 μηνων αλλα εμενα η γιατρος δεν μου ειπε κατι τετοιο

αα και για μπανιο στη θαλασσα τη ρωτησα και μου ειπε οτι καλο ειναι οταν γινει 6 μηνων και μετα να κανει μπανιο και οταν λεμε μπανιο να μπαινει και να βγαινει οτοτε δεν ξερω αν τελικα τον βαλουμε φετος θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...