Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

καλημερα!

Σοφιτσα μου οχι δεν ειναι καθολου περιπλοκο ενα κομματι τραβας μονο απο το υφασμα για να το σφηξεις επανω σου αλλα φανταζομαι σας το ειπαν για λογους ασφαλειας γιατι μπορει καποιες μαμαδες να ειναι λιγο φοβιτσιαρες κλπ καταλαβες? απλα να περασεις καλα το μακρυ κομματι μεσα απο τους κρικους κ μετα κρατα το μαναρι σου σαν να θελει να ρευτει κ σιγα σιγα κατεβασε το προς τα κατω μεσα απο το υφασμα εννοειται πως μεχρι να το σφηξεις τελειως θα κρατας την μπουμπου σου.επισης μπορεις να την βαλεις να κοιταει κ προς τα εξω,τους αρεσει πολυ κ αυτο.θα της διπλωσεις τα ποδαρακια λιγο σαν να καθεται οκλαδον κ θα κανεις φωλιτσα με το υφασμα που ειναι αρκετα φαρδυ κ θα την βαλεις μεσα κ παλι θα σφιξεις.μην αγχωνεσαι ειναι πολυ ευκολο.να προσεξεις μονο να μην σου στριφογυρισει το υφασμα στην πλατη σου γιατι δεν θα το νοιωθεις βολικο μετα. σας ρωτησαν για τα κιλα? γιατι αυτος ο μαρσιπος εχει να κανει με τα κιλα της μανουλας. εχει μεγεθη ουσιαστικα.

ασχετο! φοβερη φωτο εχεις βαλει με το λουλουδι σου!

αντε με το καλο να σας ερθει κ καλες αγκαλιες κ βολτες!!!! να ξερεις ειναι πολυ ωφελιμες οι αγκαλιες στα μωρακια για παρα πολλους λογους οσο κ εαν ειναι κουραστικες για εμας!

Σοφιτσα μου οτι θελησεις κ χρειαστεις ρωτα με!

μαζευω σημερα κοριτσια μου γιατι αυριο φευγω παω Αλεξανδρουπολη με την μητερα μου.μενει ο αδερφος μου εκει αλλα δυστηχως δεν μπορει να ερθει κ ο Κωστης μου γιατι δουλευει...κ ετσι θα παμε οι δυο μας...

αλλα ευτυχως εχει παραλια κ θα παω να κανω μπανακι τον μαφιοζο μου! ελπιζω να του αρεσει...θα σας πω τα νεα!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραια Σοφουλα σε ευχαριστω παρα πολυ!Μ' αρεσει πολυ που μπορεις να βαλεις το μωρο να κοιταει μπροστα!Ο,τι απορια εχω θα σε ρωτησω!Θηλαζεις ανετα μ'αυτο ε?Ναι,ρωτησαν για τα κιλα...βεβαια ρωτησαν τον Κωστα...γιατι λεει αυτος το κερδισε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: αλλα θα βαλουν το μεσαιο να μπορουμε να το φοραμε και οι δυο!!Χρωμα διαλεξε εκεινος! :angry:

Καλα μπανακια και φιλακια στα μπουτακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΣΕ JUMBO ΚΑΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ. Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΠΕΣΕ ΣΕΚΟΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.

ΣΟΦΑΚΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΦΩΤΟ! ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΤΟ ΣΧΙΣΤΟΜΑΤΑΚΙ! ΣΤΟ JUMBO ΒΡΗΚΑ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΤΡΩΝΟΥΝ ΣΤΑ ΠΑΡΤΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΑ. ΣΤΟ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ. ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ;

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ!!! ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???

εγω κλασικα στη δουλεια και ο μπεμπης μου με τη γιαγια στο σπιτι.

ειναι εδω η πεθερα μου και τον κραταει καποθες μερες ηρθε για τη βαφτιση ακι ο αντρας μου της ειπε να κατσει να μας δει οποτε μου κραταει αυτη το μπουμπουκο μου. χθες ο καημενουλης μου ειχε πολυ ανυσηχία δεν ξερω τι επαθε ενω κοιμαται 9 ωρα το βραδυ χθες πηγε 12 και δεν ηθελε να κοιμηθει και σημερα ξυπνησε απο της 5 παρα. εγω πτωμα το πρωι δεν μπορουσα να ανοιξω τα ματια μου απο την κουραση. φοβαμαι οτι μπορει να αναστατωνεται και απο τον κοσμο ισως λιγο και το εμβολιο. φιλια πολλα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι ναι θηλαζεις πολυ ανετα! αν κ εγω γενικα δεν πολυβολευομαι λογω του στηθους μου που ειναι ΟΟ τεραστιο!χαχαχαχα αληθεια λεω! αλλα αν ηταν πιο μικρο ειναι σουπερ βολικος!

εχεις κ εσυ φιλακια απο το μαναρι μου,ετσι ειπε να σου πω! χι χι χι

Αθηνουλα μου εγω τετοια τραπεζομαντηλα σε λαχανι πηρα κ εστρωσα στην βαφτιση.ηταν πολυ ωραια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athinouli έγραψε:

ΣΤΟ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ. ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ;

Σε ευχαριστω πολυ Αθηνα μου αλλα εκλεισα το catering και θα φερουν αυτοι!Το μονο που θα χρειαστω ειναι διχτυ φουξια για να ριξω πανω στο τραπεζι με το βιβλιο των ευχων.Μετα θα σου βαλω φωτο να δεις πως εφτιαξα τα gλυφιτζουρια για τα παιδακια...τωρα δεν μπορω ειναι ο Κωστης στο σταθερο και εγω γραφω απ το notepad!Πηρα απο το τζαμπο κατι κουβαδακια και τα εβαλα μεσα!Ωρα να ειχα και θα σου ελεγα εγω!!!Κλαιω τα τρελα λεφτα που χαλασαμε στο γαμο για μπομπονιερες...στολισμους...κτλ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

firfirikos έγραψε:

Σοφακι ναι θηλαζεις πολυ ανετα! αν κ εγω γενικα δεν πολυβολευομαι λογω του στηθους μου που ειναι ΟΟ τεραστιο!χαχαχαχα αληθεια λεω! αλλα αν ηταν πιο μικρο ειναι σουπερ βολικος!

εχεις κ εσυ φιλακια απο το μαναρι μου,ετσι ειπε να σου πω! χι χι χι

Αθηνουλα μου εγω τετοια τραπεζομαντηλα σε λαχανι πηρα κ εστρωσα στην βαφτιση.ηταν πολυ ωραια!

Εγω παλι εχω μικρο...ειχα μια ελπιδα οτι μετα την γεννα θα μεινει ετσι πρισμενο αλλα μπααααααααααα!!!!Ευχαριστουμε για τα φιλακια!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ευχαριστουμε κ για τα καλα σας λογια....το tv control φλερταρει....αλλα δεν!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια....Δε μπήκα εχτές γιατί είχα πολλή δουλειά στο γραφείο και πολλή γκρίνια με το μικρό στο σπίτι. Έχει φάει ένα σκάλωμα εδώ και 2 μέρες και όταν φεύγω από κοντά του για 2 λεπτά κλαίει. Ποτέ άλλοτε δε μου το έκανε αυτό. Τί να πείς, με τα φεγγάρια τους είναι όλα.

Φιρφιρίκο καλές διακοπές, κάνε καμιά βουτίτσα και για μας!!

Σοφία με γεια το μάρσιππο. Έυχομαι να σε βολέψει γιατί εγώ κλαίω τα λεφτά που έδωσα για ring sling. Δεν έμπαινε ο ζουζούνος μέσα με τίποτα (ενώ θεωρητικά είναι ιδανικός και για νεογέννητα). Ανάποδο παιδί....Γι' αυτό μας κόπηκαν τα χέρια, οι πλάτες και οι σβέρκοι :S:S Επίσης, μου άρεσε πολύ το σχόλιό σου για το στήθος. Κι εγώ την ίδια ελπίδα είχα μετά τη γέννα αλλά..... :laugh: :laugh: Μόλις τέλειωσα με το θηλασμό, τέλειωσε και η χρυσή εποχή του "2 νούμερα μεγαλύτερο".

Αθηνά το φουσκαλάκι είναι ALL THE MONEY!!Είχα δει στις αρχές τη φωτό σου και τώρα που τη σκέφτομαι όντως η μικρή σου μοιάζει πάρα πολύ. Φτου φτου η κουκλίτσα.

Αύριο ξεκινάμε φρούτο. Κι εμάς η παιδίατρος μας είπε μόλις κλείσουμε τον 6ο μήνα και ένα ένα τα φρούτα. Άντε να δούμε....Δεν το βλέπω αισιόδοξα το πράγμα όμως, ήδη πάλι με την κρέμα - ενώ την έτρωγε - μου κάνει κόνξες. Αλλά Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( ΩΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ :blink: ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΣΠΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ 5ΛΕΠΤΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΣΤΕΔΙΟ ΠΟΥ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΕ ΚΟΥΝΙΑ-ΡΗΛΑΞ ΚΤΛ. ΟΠΟΤΕ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΜΑΘΗΜΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΙ ΣΟΪ ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ;):P:P

ΚΙΚΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΤΙ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ;;; ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ...ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ..ΟΣΟ ΘΗΛΑΖΑ ΗΤΑΝ ΣΑ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.....ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑ!!!ΕΙΧΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΗΝ ΣΟΥΠΕΡ ΣΤΗΘΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΜΑΓΙΟ ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΝΟΥΜΕΡΟ :(

ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΗΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ. ΘΕΛΕΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΕΓΩ ΤΟ ΠΗΡΑ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΦΡΟΝΤΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΗ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΒΡΟΧΘΙΖΕΙ ΟΟΟΟΛΟΟΟΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνούλα, το σκέφτηκα να τον αφήσω να πεινάσει για το βάπτισμα του πυρός με το φρούτο αλλά αυτό μπορεί να έχει και το εντελώς αντίθετο αποτέλεσμα, δηλ. να τα πάρει τόσο πολύ που να μη θέλει ούτε να το δει. Δεν ξέρω, όπως προείπα η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.

Τα μωρά μας μάλλον φάση περνάνε γιατί σου λέω κι εμένα με θέλει συνέχεια δίπλα του. Θα ήθελε και αγκαλιά συνέχεια αλλά δεν του κάνω τη χάρη...απλά δεν τον αφήνω, προσπαθώ να του δίνω παιχνιδάκια, να ασχολούμαι κι εγώ πολύ, να τραγουδάω (χαρά στην όρεξή μου...) και να κάνουμε διάφορα. Που θα πάει, θα του περάσει του μπουλούκου μου. Άσχετο, αλλά η μαμά μου τα'χει παίξει. Δεν μπορεί να τον σηκώσει από το παρκοκρέβατο και από το γυμναστήριο γιατί έχει βαρύνει ο ζουζούνης....Τί θα κάνω? Θα μου τη σακατέψει τη γιαγιάκα :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια και μπεμπεκια!!!!!Χθες καναμε εμβολιο.Μας ακουσαν λιγο....ηταν ηρεμη και χαλαρη αλλα οταν της εκανε την ενεσουλα ειχαμε τα νευρα μας :angry: .7120gr και 64cm η Δαναη μου :cheer: Θαλασσα μου ειπε απο τον εκτο και σιγα σιγα για να συνηθισει.Ρυζαλευρο ξεκιναμε απο αυριο και σε 10 ημερες περιπου φρουτακια ενα ενα για να ελεγχουμε και να μαθαινει το στομαχακι της :)

Σοφια καλοφορετος ο μαρσιπος και καλες βολτες :)

Αθηνα εχω την εντυπωση οτι εχουν αρχισει να καταλαβαινουν και να ζητανε πραγματα.Εγω το συνεχεια αγκαλια το γλιτωσα ....την ξεγελουσα με παιχνιδια στην κουνια της ή το γυμναστηριο και τωρα την βαζω και στο κρεββατι γιατι της αρεσουν οι τουμπιτσες!

Φιρφιρίκο καλές διακοπές :laugh:

Μαρακι υπομονη.Και εμενα με τον πολυ κοσμο στο σπιτι την πιανει μια ανυσηχια αλλα αν νυσταζει δεν υπολογιζει τιποτα.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι το εκανα!Πηρα σε διαφορα χρωματα βεβαια(οπως κ η μπομπο)!Μεσα εχει το γλυφιτζουρι ζαχαρωτα και καραμελες!Η χαρα της ζαχαρης!

Αθηνα και εμενα μου κανει "περιεργα" απο την Κυριακη.......ασε πολυ τραγουδι και χορος πεφτει :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: !!!

ioanna78 με τις υγις σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΑΣ ΛΕΙΨΑΤΕ…ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ Κ ΔΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΑΤΑΤΑ – ΚΑΡΟΤΟ

ΔΕΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ!

ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΦΑΓΑΜΕ…

ΑΥΡΙΟ 6 …Κ.Ο.Κ.

ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ !ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ –ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ- ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΣ FREZYLAC ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ – ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΕΙ!

ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ…ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΜΗΛΟ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΕΝΑ…ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΜΗΛΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΗ…

ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΑΧΛΑΔΑΚΙ – ΝΑΝΑΚΙ ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΑΥΤΑ ΕΧΕΙ – ΜΠΑΝΑΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΒΕΡΙΚΟΚΟ – ΡΟΔΑΚΙΝΟ –ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΤΛ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΣΤΟΥΣ 6,5 ΜΗΝΕΣ ΣΤΡΑΓΓΙΣΜΕΝΟ

ΣΤΟΥΣ 6,5 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΦΑΜΕ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ….

ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΟΝΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ !!! ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!! !ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΕΧΩ ΜΑΡΣΙΠΟ Κ ΣΑΝ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ Κ ΤΟΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΤΗΣ CHICCO AΛΛΑ ΔΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΛΛΑ ΑΡΕΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!!!

ΑΝ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!

ΣΟΦΙΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΚΟΥΒΑΡΑΚΙΑ !!! ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΑΣ ΛΕΙΨΑΤΕ…ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ Κ ΔΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΥΧΝΑ!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΠΑΤΑΤΑ – ΚΑΡΟΤΟ

ΔΕΝ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕ!

ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΗΜΕΡΑ 3 ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΕΣ ΦΑΓΑΜΕ…

ΑΥΡΙΟ 6 …Κ.Ο.Κ.

ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΡΙΖΑΛΕΥΡΟ !ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ –ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ- ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΣ FREZYLAC ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ – ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΕΙ!

ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ…ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΜΗΛΟ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ Κ ΑΠΟ ΕΝΑ…ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΜΗΛΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΧΗ…

ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΕ ΑΧΛΑΔΑΚΙ – ΝΑΝΑΚΙ ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΑΥΤΑ ΕΧΕΙ – ΜΠΑΝΑΝΑ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΒΕΡΙΚΟΚΟ – ΡΟΔΑΚΙΝΟ –ΒΑΝΙΛΙΑ ΚΤΛ

ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΣΤΟΥΣ 6,5 ΜΗΝΕΣ ΣΤΡΑΓΓΙΣΜΕΝΟ

ΣΤΟΥΣ 6,5 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΦΑΜΕ Κ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ….

ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΟΝΤΑΚΙ ΕΙΝΑΙ !!! ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!! !ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ!!!

ΣΟΦΑΚΙ-ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΕΧΩ ΜΑΡΣΙΠΟ Κ ΣΑΝ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ Κ ΤΟΝ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΤΗΣ CHICCO AΛΛΑ ΔΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΑΛΛΑ ΑΡΕΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΔΑ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!!!

ΑΝ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!!!

ΣΟΦΙΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΚΟΥΒΑΡΑΚΙΑ !!! ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΗ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΛΙΜΟΚΤΟΝΗΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ. ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΩΡΑ ΦΑΓΗΤΟΥ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΗ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ. ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΠΕΙΝΑΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΕΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΝΑ ΤΗΣ.

ΣΟΦΑΚΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ! ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ!

ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΣ, ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΧΟΡΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ ΤΑ ΠΑΙΖΩ ΕΝΤΕΛΩΣ. ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ, ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ......ΦΤΑΝΩ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!

ΝΑΝΟΥΛΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΛΑΧΑΝΙΚΑ, ΣΤΟΝ ΑΤΜΟ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ Ή ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ; ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΨΙΝ ΜΕ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΑΝ ΘΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ Ή ΘΑ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ; ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΦΤΙΑΧΝΕ ΜΟΣΧΑΡΙ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ, ΤΟ ΕΒΑΖΕ ΣΕ ΓΥΑΛΙΝΑ ΜΠΟΛ ΚΑΙ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΞΕΠΑΓΩΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ. ΕΝΔΥΚΝΕΙΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νομιζω λοιπον να ειναι τυχαιο που ειναι ολα ανησυχα τις τελευταιες μερες...μαλλον της ηλικιας θα ειναι!!!Μη τα βλεπετε ομορφα, γλυκα και μικρουλια...ειναι πανεξυπνα!!!Χαχαχχαχαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αθηνα αυτο με την καταψυξη ποτε δεν το συμπαθησα!Δεν το κανω ουτε για εμας αρα δε νομιζω να το κανω και στη μικρη!Προτιμω να το διατηρω 2 μερες στο ψυγειο...τωρα η καθεμια οπως βολευετε!

Νανα 6,5 μηνων κοτοπουλακι?Εμας μας ειπε χορτοσουπα, λογικα 7 μηνων θα φαμε κοτοπουλακι :( !!!Καλα φανταζομαι πως με το κοτοπουλο θα γινει παταγος!!!

Να κανω μια ερωτηση???Αληθεια οι μπαμπαδες του Ιανουαριου πως ειναι με τα μωρα τους?Τα αλλαζουν, τα ταιζουν, τα κοιμηζουν...γενικα κανουν τιποτα ή ολα οι μαμαδες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΝΩΡΙΣ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΤΣΙ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ!

ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΟΝΟ ΕΞΩ ...ΕΤΣΙ ΛΕΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ...ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΤΨΥΞΗΣ...ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ...ΜΑΓΕΙΡΕΥΕ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΞΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ...ΔΛΔ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΨΥΓΕΙΟ!

ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ Κ ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΦΡΕΣΚΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΜΠΙΛ ΕΙΝΑΙ ΚΡΕΟΠΩΛΗΣ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ...ΜΕΧΡΙ Κ ΒΟΥΚΙΤΣΑ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ, ΤΗΝ ΕΧΕΙ Κ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ!

ΣΟΦΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ Ο ΜΠΙΛ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ...ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΛΑΞΕΙ ΠΑΝΟΥΛΑ Κ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑΙΣΜΑ ΣΠΑΝΙΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ!

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ Κ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

ΠΑΝΤΩΣ Η ΣΟΦΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΟΥΡΓΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanabill έγραψε:

ΜΑΓΕΙΡΕΥΕ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΞΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ...ΔΛΔ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΨΥΓΕΙΟ!

ΠΑΝΤΩΣ Η ΣΟΦΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΟΥΡΓΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

:P:P:P:P

Aυτο λεω να κανω και εγω Νανα, 2 μερες φαγητο-1 ψυγειο!Εμενα ειναι ο πεθερος μου κρεοπωλης!Η κουνιαδα μου μενει στη Νεμεα και θα με προμηθευει βιολογικα-βιολογικα προιοντα(λαδι κτλ)!Αυτα που αγοραζουμε εδω εχω πολλες αμφιβολιες αν ειναι οντως!!

Οσο για τα μπουμπουκια....ας το!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ!

ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΟΝΟ ΕΞΩ ...ΕΤΣΙ ΛΕΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ...ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΤΨΥΞΗΣ...ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ...ΜΑΓΕΙΡΕΥΕ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΞΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ...ΔΛΔ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΨΥΓΕΙΟ!

ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ Κ ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΦΡΕΣΚΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΜΠΙΛ ΕΙΝΑΙ ΚΡΕΟΠΩΛΗΣ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ...ΜΕΧΡΙ Κ ΒΟΥΚΙΤΣΑ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ, ΤΗΝ ΕΧΕΙ Κ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ!

Nanabil απο ποιο site το παρηγγειλες?Εμενα παντως κοριτσια με βολεψε παρα πολυ ο ατμομαγειρας,καθε μερα κανω φρεσκο φαγακι γιατι δεν ειναι καθολου δυσκολο με τον ατμομαγειρα,θα δεις θα σε βολεψει τοσο πολυ που δεν θα το αποχωριζεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki85 έγραψε:

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ!

ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΜΟΝΟ ΕΞΩ ...ΕΤΣΙ ΛΕΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ...ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΤΨΥΞΗΣ...ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ...ΜΑΓΕΙΡΕΥΕ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ Κ ΞΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ...ΔΛΔ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΨΥΓΕΙΟ!

ΘΑ ΔΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ Κ ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΦΡΕΣΚΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΜΠΙΛ ΕΙΝΑΙ ΚΡΕΟΠΩΛΗΣ Κ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ...ΜΕΧΡΙ Κ ΒΟΥΚΙΤΣΑ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ, ΤΗΝ ΕΧΕΙ Κ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ!

Nanabil απο ποιο site το παρηγγειλες?Εμενα παντως κοριτσια με βολεψε παρα πολυ ο ατμομαγειρας,καθε μερα κανω φρεσκο φαγακι γιατι δεν ειναι καθολου δυσκολο με τον ατμομαγειρα,θα δεις θα σε βολεψει τοσο πολυ που δεν θα το αποχωριζεσαι!!!

Mαρακι η διαφορα του απο ενα απλο ατμομαγειρα ειναι οτι λειτουργει και εκτος ρευματος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια τι παθαμε...ειχε μερες να το κανει...

μεσα στον υπνο τησ ουρλιαζει κ κλαιει...βρε τι αγκαλια τι νερο την ριχνουμε ...μεχρι κ μπατσακι τπτ δε συνερχεται...τι λετε να ειναι?ονειρακι ? η κανενασ σφαχτησ απο τα δοντια η κατι αλλο???

μαρακι απο τα αlouette τηλεφωνικα το παρηγγειλα...φοβηθηκα να το παραγγειλω απο site μηπωσ εχει κπ προβλημα κ δε με καλυπτει η εγγυηση!λεσ να βολεψει τοσο?

σοφια εμεισ βγαζουμε δικο μασ λαδι...πεντακαθαρο βιολογικο ...χωρισ καν τουσ πυρηνεσ...σε παραδοσιακο ελαιοτριβειο με μηλοπετρες!ειναι η πιο υγιεινη,καθαρη κ βιολογικη επεξεργασια!

οσον αφορα τα υπολοιπα προιοντα...εχουμε πολυ ωραια φρουτα κ λαχανικα!!!!

κατι που πρεπει να θυμαστε...εγω δε το ηξερα ευτυχωσ μου το ειπε η ξαδερφη μου σημερα...(οταν κπ παιδι στην οικογενεια κανει κατι-μιλαμε κ οι 4 ξαδερφεσ σχεδον ταυτοχρονα να δουμε τι εκανε :laugh: :laugh: :laugh: ) οτι δεν πρεπει να ειναι πολυ βρασμενα γιατι χανουν τα θρεπτικα συστατικα τουσ!!! κ μου ειπε οτι ο ατμοσ ειναι οτι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι,και αυτο με ρευμα λειτουργει,απλως αυτος δεν εχει καθολου ογκο,ειναι ειδικος για μωρα και ειναι και μπλεντερακι μαζι.Καταλαβες?Ειναι μεχρι τωρα το πιο χρησιμο πραγμα που εχω παρει για το μωρο.Να φανταστεις σημερα το μεσημερι δεν την υπολογισα την ποσοτητα καλα και πειναιγε και αλλο,και μεσα σε 10 λεπτα της ειχα φτιαξει καινουργιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanabill έγραψε:

αχ κοριτσια τι παθαμε...ειχε μερες να το κανει...

μεσα στον υπνο τησ ουρλιαζει κ κλαιει...βρε τι αγκαλια τι νερο την ριχνουμε ...μεχρι κ μπατσακι τπτ δε συνερχεται...τι λετε να ειναι?ονειρακι ? η κανενασ σφαχτησ απο τα δοντια η κατι αλλο???

Αχ βρε Νανα μου το μικρουλι :(:(:( !Μακαρι να μπορουσαμε να καταλαβουμε παντα τι θελουν να πουν τα μπεμπακια μας!Αγκαλιτσα και υπομονη!

Μαρακι θα μπω τωρα να το δω!Thnx! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντωσ τσακ τσακ φτασαμε στην 45 σελιδα~!!!

ποιο μπεμπακι ειναι πιο μεγαλο?απο τα τικερακια που εριξα μια ματια η γλυκεριαννα πρεπει να ειναι η πρωτη της χρονιας!την τελευταια μην την ψαχνεται...εδω την εχω...!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; ΕΜΕΙΣ ΚΛΑΣΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ :) ΤΙ ΠΟΛΥΛΟΓΙΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ ΧΤΕΣ;;;; ΠΟΣΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΕΘΗΚΑΝ;;;;

ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΪΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΜΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΜΠΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ!! ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΡΟΛΑΡΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΕΙΧΕ ΑΝΑΣΗΚΩΘΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΡΕΜΟΝΤΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΝΕ. ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ. ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΑΠ'ΕΓΩ :P:P ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΛΙΩΜΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΦΟΡΤΩΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ. ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΩ ΟΤΙ ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ ΑΛΛΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΟΛΛΗΜΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ Ή ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝΙΟ.

ΝΑΝΟΥΛΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΙΡΦΙΡΙΚΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΟΙ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΕΣ ΠΟΥ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΓΕΝΙΚΩΣ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΛΑ ΣΥΓΚΡΕΤΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΘΡΕΠΤΙΚΕΣ ΟΥΣΙΕΣ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΤΜΟ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ;

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ-ΚΑΤΑΨΥΞΗ. ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΦΡΕΣΚΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΙΔΕΑ ΤΩΝ 2 ΗΜΕΡΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...