Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!! ΖΕΣΤΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΒΑΡΕΜΑΡΑ!!

ΑΧ ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΘΗΣΥΧΑΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΟΤΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ ΛΙΓΟ. ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ. ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΙΑΣΗΜΗ. ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΡΟΜΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ. ΟΤΑΝ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΝΕΝΑ SUPER ΑΛΛΑΖΕΙ 10 ΑΓΚΑΛΙΕΣ :P

ΚΙΚΗ, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΜΕΝΩ. ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΜΕ ΤΗ ΣΟΦΙΑ Κ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΤΑΪΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΕΡΕΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ. ΤΟΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΚΟΒΕΙΣ. ΕΜΕΝΑ ΠΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΓΑΛΑ ΣΤΣ 9 Ή ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΝΑ ΦΑΕΙ Ή ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΠΡΩΙ. ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΙΣ 7 ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΝΕΡΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ;ΑΦΥΣΙΚΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

athinouli έγραψε:

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΤΑΪΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΕΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ. ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΕΡΕΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΣΥΝΗΘΕΙΑ.

Αθηνούλα, αυτό ακριβώς λέω, δεν ξυπνάει από συνήθεια άσε που το έχει κόψει εδώ και 1 εβδομάδα. :):):):):)

Ασπρόπυργο είχε μαγαζί ο μπαμπάς μου πάνω από 20 χρόνια. Είχε μαγαζί Michelin επί της Ν.Ε.Ο. Έχω βγάλει κι εγώ χαρτζιλίκι εκεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?Σημερα πηγα για ψωνια....αγορασα φορεμα και παπα για τη βαπτιση!Η μικρη κυρια στην πρωτη μεγαλη βολτα στα μαγαζια!Ειχαμε παρει και νερακι μαζι για να ξεδιψαμε!!

Χθες παντως ειχε σκασει απο τη ζεστη το μωρο μου!!

Σοφια να σου ζησει ο Βασιλακης!Να ειναι γερος και καλοφωτιστος!

Κικη ειμαστε γειτονισσες!!!Αντε να παμε για κανενα καφε στην πλ.Ελευθεριας!

Αθηνα και εγω τι ιδιο πινω αλλα με κοκα κολα!Αν και μεταξυ μας δε θυμαμαι ποτε το ηπια τελευταια φορα..ουτε ξερω ποτε θα ειναι η επομενη!!Τρεις μερες πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος ειχα πιει κατι ουζα με τον Κωστη... :P:P:P

Νανα συμφωνω απολυτα χορτασμενος ή μη δεν εχει σημασια...στον ανθρωπο ειναι!Παει ο Billy για ποτακι ε?Ο Κωστας παλι οχι...μονος του μονο για pro!!!Καποια στιγμη θα παμε και εμεις για ποτακι που θα παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΣ ΠΕΣ ΠΕΣ ΤΙ ΦΟΡΕΜΑ;;;; ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ;;;; ΜΕΓΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΑ!!!ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΓΗΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΑΡΧΕΣ ΜΑΪΟΥ ΚΙΑΜΟ ΚΑΙ ΗΠΙΑ 2 ΠΟΤΗΡΙΑ ΒΟΤΚΑ :unsure: ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 23 ΜΑΪΟΥ ΠΟΥ ΕΣΩΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΒΑΛΑ ΑΛΚΟΟΛ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ, ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ, ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΗΔΙΑΖΩ ΣΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΦΕ. Ο,ΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΔΗΛ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ, ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΥΤΕ ΑΠΟ 5 ΜΕΤΡΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΒΛΕΠΑ :x:x ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ ΕΙΧΑΤΕ ΩΣ ΕΓΚΥΕΣ; ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕ ΚΑΦΕ-ΑΛΚΟΟΛ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΑΝ......ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ! ΟΛΑ!!!! ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ, ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΕΞΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΛΗΣΙΑΖΑ ΓΙΑ 3 ΜΗΝΕΣ, ΤΟ ΕΠΙΠΛΟ ΣΟΥ ΕΝΟΣ ΜΠΑΝΙΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΞΥΛΙΝΟΣ ΠΑΓΚΟΣ (ΕΥΤΥΧΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ). ΟΛΟΙ ΜΕ ΚΟΡΟΪΔΕΥΑΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΜΥΡΙΖΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΠΟΧΑ!! ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φορεμα ειναι μακρυ αερινο και εμπριμε με κυρια χρωματα το φουξια και λευκο.........εγω που εβαζα μονο μαυρα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Το παπουτσι ειναι σουπε!!!Τελικα πηρα και εγω ψηλο!! :P Ψιλο ταμπα να το πω...ψιλο μπεζ...καπως ετσι!!Ειναι απο αυτα με το ψιλο χονδρο τακουνι και εξτρα πατο μπροστα!Μονο τσαντα μου εμεινε τωρα!Εχω δει ενα μικρο φακελο kem θα παω να δω αν υπαρχει στο χρωμα που θελω!

Στην εγκυμοσυνη καμια παραξενια...αλλα...........παρα μα παρα μα παρα πολλλλλλλααααααααααααααα τσισακιαααααααααααααααααα!!!Συνεχεια!Ω, ναι θα το παραδεχτω ειχα κατουρηθει κιολας :P:P:P:P:P :silly: :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Α, και νυστα πολυ νυστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου, με γεια τα ρουχαλάκια και τα παπουτσάκια και καλοφόρετα. Το άσπρο με το φούξια σε αέρινο φόρεμα μου ακούγονται πάρα πολύ σούπερ. Από Κορυδαλλο τα πήρες ή Πειραιά?

Κι εγώ από τσίσα, ουουουοοοουυυυυ ένα σωρό. Αφού στο γραφειο έτρεχα όλη την ώρα τουαλέτα και θα νομίζαν όλοι ότι κάνω λούφα. Από παραξενιές πάντως, δεν είχα - αν εξαιρέσεις κάτι φάσεις "είμαι χοντρή, δε με αγαπάει κανείς, πώς είμαι έτσι" και τέτοιες βλακείες, που τις ξεσπούσα στον Ιώβ τον άντρα μου (τί τράβηξε ο φουκαράς με το κλούβιο μου μυαλό). Δεν μου μύριζε τίποτα, δε λαχτάρησα κανένα φαγητό (έτσι κι αλλιώς πάντα όλο "πεινάω" λέω), δεν αηδίασα τίποτα. Έπινα 1 φραπέ την ημέρα, στις διακοπές στη Λευκάδα τολμώ να πω ότι μέρα παρά μέρα έπινα μπύρα και έκανα του κόσμου τα μακροβούτια με μάσκα. Γενικά δεν στερήθηκα τίποτα. Η μόνη φορά που έκανα μ.... και το μετάνιωσα πικρά ήταν όταν με παρέα πήγαμε σε ένα live rock μαγαζί. Όταν άρχισε η μουσική με τα ντραμς κ.λπ. το μωρό άρχισε να κλωτσάει τρελά. Δεν σταματούσε με τίποτα γι' αυτό και φύγαμε. Πραγματικά δε συγχωρώ τον εαυτό μου που το έκανα αυτό. Νομίζω ότι το ταλαιπώρησα το ζουζούνι και δε μου έφταιγε σε τίποτα το κακόμοιρο. Από τότε μόνο σε σχετικά ήσυχα μπαράκια ή σινεμαδάκι ή φαγητό. Τέλος τα κλαμπίδια.... Αυτό που έκοψα μαχαίρι ένα μήνα πριν μείνω έγκυος (λες και το ξερα) ήταν το κάπνισμα. Αλλά όταν λέμε μαχαίρι, εννοούμε μαχαίρι. Τώρα ποου δε θηλάζω πια κάνω κάτι παρασπονδίες αλλά θέλω να το κόψω οριστικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sophiak έγραψε:

Το φορεμα ειναι μακρυ αερινο και εμπριμε με κυρια χρωματα το φουξια και λευκο.........εγω που εβαζα μονο μαυρα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΜΜΜΜΜΜΜ LIKE LIKE LIKE!! πΟΛΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ;)

ΝΥΣΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ. ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟΣ ΠΑΡΟΝΟΜΑΣΤΗΣ. ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ 4 ΚΙΛΑ. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΑ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΜΕΙΟΝ :silly: ΚΑΙ ΣΥΝΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΤΑΝ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΤΙΣ ΑΗΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΗΑΦΗ ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ. ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΧΑΝ ΤΡΑΒΗΧΤΕΙ ΠΟΔΙΑ-ΠΟΠΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΠΩΣ ΦΑΙΝΟΜΑΙ. ΑΝΑΠΟΔΗ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kικη ανεβηκα το πρωι στο Περιβολακι να πληρωσω τον οτε και λεω δεν παω μια βολτα στην Αθηνας να δω τι παιζει???Ε, και τα πηρα απο εκει!Εχουν αρχισει τρελες προσφορες!Πειραια θα κατεβω αυριο για τσαντα και σκουλαρικια!

Σε λιγες μερες ξεκιναμε φρουτα!Τα τρωνε τα μπεμπακια σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!

Να χαίρεστε τα νεοφώτιστα οι μανούλες που βαπτίσατε και με το καλό και οι υπόλοιπες!

Συμπεθέρα με γεια το φόρεμα και τα παπα!!!!

Αθηνούλι μου στην εγκυμοσύνη μου δεν είχα ιδιαίτερα προβλήματα πέρα από την τρομερή υπνηλία (μια φορά είχα κοιμηθεί καθιστή στο μαγαζί για ένα τέταρτο :blink: ... μπήκε δεν μπήκε κανείς πελάτης εκείνο το διάστημα θα μείνει αδιευκρίνηστο! ) και επίσης όπως και η Σοφία μας και η Κική έτσι και εγώ τα τσισάκια μου δεν τα προλάβαινα! Μου είχαν φύγει κάμποσες φορές :blush: ευτυχώς όμως ήμουν πάντα στο σπίτι!

Σήμερα έφυγε ο ανηψούλης από το σπίτι μου... :( θα μου λείψει... τον είχα συνηθίσει! Η κουνιάδα μου είναι ακόμα στο νοσοκομείο αλλά θα βγει τέλος της βδομάδας τελικά. Ξεπεράστηκε ευτυχώς το πρόβλημα της!

Λοιπόν ξεκινήσαμε το βρωμορυζάλευρο :angry: Πήραμε της Νουτρίτσια μιας που δεν έχει καθόλου γάλα μέσα. Βγάζω δικό μου γαλατάκι και το φτιάχνω αλλά παρόλα αυτα είναι απαίσιο :S άγευστο και άνοστο μπλιάξ :x

Ο μπέμπης τις πρώτες 2 μέρες αηδίαζε :x πολύ. Τώρα έχει καταφέρει και τρώει 50γρ με αρκετή όρεξη αλλά μετά απότομα γκρινιάζει και δεν θέλει άλλο. Την ερχόμενη Δευτέρα ξεκινάμε και φρουτάκια! Ελπίζω αυτά να τα τρώει. Και σε 2 βδομάδες ξεκινάμε λαχανικά!!!! Αυτά είμαι σίγουρη πως θα τα φάει γιατί όταν τάιζα τον ανηψούλη μου έδωσα λιγουλάκι :blush: και στον δικό μου και ξετρελάθηκε! Άνοιγε το στόμα και περίμενε κιάλλο!!! :woohoo: Το παιδάκι μου... φαϊ θέλει όχι ρυζάλευρα και σαχλαμάρες χιχιχι! :lol:

Οστόσο κορίτσια χθες βράδυ ο μικρός μου με ξέκανε με τον θηλασμό! Εκεί που ξυπνούσε μια φορά μόνο για τζιτζί και το πολύ για 5' , χθές ήταν στην κυριολεξία κολλημένος πάνω μου! Ξύπνησε στις 3 και τον έβαλα στο κρεβάτι μου να φάει (για να συνεχίσω και εγώ τον ύπνου μου :blush: ) και μετά από μισή ώρα που ξύπνησα ήταν ακόμα με το στήθος στο στόμα. Πήγα να το βγάλω και να βάλω την πιπίλα για να τον ξεγελάσω αλλά δεν έπιασε το κόλπο αυτή τη φορά. Γκρίνιαζε και έψαχνε με μανία το τζιτζί. Ε... τον άφησα και εγώ αλλά υπέφερα όλη νύχτα. Σαν το χταπόδι είχε βεντουζάρει πάνω μου και δεν με άφηνε με τίποτα. :blink: Μάλλον περναει φάση ταχείας ανάπτυξης πάλι και μου τα κάνει αυτά. Ελπίζω σήμερα να είναι καλύτερα τα πράγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Τελικά κατάφερα να καθήσω λίγο στον υπολογιστή.

Maryloo τέλεια τα ξαδερφάκια!! Είναι πολύ γλυκά!!

Πήγαμε παιδίατρο την Πέμπτη και είμαστε 8390 gr και 69 cm. Βέβαια συνεχίζουμε κρέμα βανίλια και αυρίο ξεκινάμε φρούτα.

Απο τη Παρασκευή μου ξυπνάει 1-2 φορές τη νύχτα κλαιγοντας και κοιμάται πάλι με λίγη αγκαλιά ή αν τον αλλάξω πλευρό. Δεν ξέρω τι μπορεί να είναι αλλά μάλλον μυρίζομαι και τα επάνω δοντάκια. Μακάρι να είναι για να ηρεμήσουμε όσο το δυνατό συντομότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?

Συμπεθερα πιο ψηλος μου φαινεται ο γαμπρος μου!!Α, και εμας(φτου φτου φτου) μας εχει ανοιξει η ορεξη!Σιδερενια η κουνιαδα σου!

Ελενα πατε για το τριτο δηλαδη????Χαχαχαχαχαχα!Εμεις ακομη τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ! ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ SEX AND THE CITY 2 ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ. Ε, ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ; ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΑΤΙ ΠΛΗΝ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ ΜΟΥ!!ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ :unsure: ΕΣΚΑΣΕ ΜΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙ, ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΚΑΘΩς ΕΤΡΩΓΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ. :)

ΜΑΡΙΛΟΥ, ΠΟΛΛΗ ΠΛΑΚΑ ΤΑ ΞΕΡΦΑΚΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΑΝΗΨΟΥΛΗΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!Αυριο παμε παιδιατρο....θα μας ακουσει ολο το τετραγωνο! :) Λογικα θα ξεκινησουμε και εμεις κρεμουλα.θα δουμε τι θα μας πει....

Αθηνα με γεια το δοντακι.Καλη αρχη :)

Μaryloo κουκλια και τα δυο αλλα ο γιος σου μαλλον πιο εμπειρος στην καμερα !:)

elena2201 μια χαρα ειστε!και εμενα ετσι ξυπναει καμια φορα και υποψιαζομαι τα δοντακια τησ αλλα δεν εχει φανει τιποτα ακομα.... :dry:

Σοφια καλοφορετα!Ωραιο χρωμα ,φωτινο και καλοκαιρινο!Να σε ρωτησω κατι: ποσες μερες εκαναν να σου ερθουν τα πραγματα απο το elxis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι μου κανετε σημερα???

καλε τι τελεια μωρα ειναι αυτα!!!!! τι ομορφα ζουζουζνια!!!

κοριτσια εμεις προχτες βαφτιστηκαμε περασαμε πολυ ωραια το μωρο δεν εβγαλε κιχ και μετα στο τραπεζι δεν εκλεισε ματι αλλα απλα καθοταν και κοιτουσε δεν ηθελε ουτε αγκαλιες ουτε τιποτα απλα καθοταν και κοιτουσε ειχε χαζεψει με το τοσο κοσμο.

αλλα την ωρα που τον εβαλε ο παπας στην κολυμπιθρα το ευχαριστιοταν ενιωθε λες και ηταν στην μπανιεριτσα και επαιζε κουνουσε ποδαρακια χερακια ειχε πολυ γελιο.

αυτα τα νε αμου ευτυχως ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!

Αθηνα με γεια το δοντακι σου ειπα?Δεν σου ειπα!!Με γεια λοιπον....αντε κ στο δικο μας!!!

Ιωαννα μου ας το καλυτερα...μη σου πω!!!Ειχα παρει αρχες Μαιου...μου ειπε θα τα στελει τελη και τα εστελε πριν 8-10 μερες

Μαρακι καλοφωτιστος ο αντρας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΩΑΝΝΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕΣ ΠΑΛΙ!! ΤΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΓΚΡΙΝΙΑ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 2 ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!!!ΘΕΛΕΙ ΟΛΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΦΑΛΑΓΓΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσούδες...

Μαρία Σ. να σου ζήσει το μωρό σου, τυχερό και γερό και καλοφώτιστο να είναι.

Καλά, Μαριλού τέλειος ο μπέμπαρος. Κούκλος!!! Να είναι γερό το χρυσό μου, και το ξαδερφάκι επίσης. Περαστικά και στη μαμά του.

Εγώ όλο λέω να ανεβάσω καμιά φωτό του Τζόρτζιο (από το Αρμάνι καλέ) αλλά όλο ξεχνάω ή καταπιάνομαι με κάτι άλλο και μετά βαριέμαι. Υπόσχομαι σύντομα να τον δείτε, να δείτε και το βλάχικο τσουλούφι του :laugh: :laugh:

Αθηνούλα μπράβο για το δοντάκι. Άντε, καλά μασουλήματα τώρα. Εμείς πάλι τελευταίοι και καταϊδρωμένοι (ούτε ίχνος δοντιού στον ορίζοντα αλλά η μίρλα μίρλα). Εχτέ πονούσαν τόσο τα ουλάκια του που κόντεψε να κόψει τον καρπό του από το μάσημα. Άσε που μου τράβηξε μία ξεγυρισμένη δαγκωνιά στην κλείδα έτσι όπως τον είχα αγκαλιά το βράδυ και μου άλλαξε τα φώτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Αθηνά πολύ όμορφη η μικρή σου!!! Τι μάτια!! Φτού φτού!!! Έχει ώραίες νύφες να διαλέξουμε, τόσες κούκλες!

Μαρία Σ. να σας ζήσει!!

Αθηνά υπομονή θα περάσει. Δυστυχώς λίγη γκρίνια θα την έχουμε.

Κάναμε σήμερα το πρώτο μας μπάνιο στη θάλασσα και ο μικρός ξετρελάθηκε. Είκοσι λεπτά και ήθελε κι'άλλο! Θα προσπαθώ να πηγαίνουμε κάθε μέρα. Σιγά μην έφαγε το μήλο πρώτη μέρα σήμερα. Να δούμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΑΚΙΑ!ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΦΑΤΣΟΥΛΙΝΙ ΤΟ ΦΟΥΣΚΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΠΟΖΑΡΕΙ ΜΕ ΧΑΡΗ :P ΚΑΝΑΤΕ ΜΠΑΝΙΟ;;;; ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩ!! ΕΜΕΙΣ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΛΛΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΞΑΠΛΩΣΤΡΑ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙ ΘΑΛΑΣΣΑ. ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΨΙΝ ΤΗΣ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΟΥΤΗΞΟΥΝ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ; ΕΜΑΣ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΟΥΜΕ. ΚΡΙΜΑ ΜΩΡΕ...ΘΑ ΣΠΑΓΑΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΛΑΚΑ ΑΝ ΤΗ ΒΑΖΑΜΕ ΛΙΓΟ ΜΕΣΑ. ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ; ΚΙΝΕΤΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα με τη μικρη ειστε ιδιες!!!Σου μοιαζει πολυ σε αυτη τη φωτο!

Ιωαννα τι γελιο και τι τσαχπινια!!! :laugh:

Κοριτσια ξεχασα να σας πω το πιο σημαντικο!!!!!!!!!!!Ακουσα την ομορφοτερη λεξη του κοσμου!!!Χθες το βραδυ η ζουζου ειχε μουρμουρα πριν τον υπνο και εβαλε λιγο τα κλαματα μολις την πηρα αγκαλια μισοκλαμενη και με παραπονο φωναξε μαμαααααα!Οχι δεν το φανταστηκα το ειπε!!!!!Δεν μπορω να περιγραψω πως ενιωσα!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σημερα παντως παλι τα ιδια...μπαμπα μπαμπα μπαμπα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...