Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

Καλημέρα!!! Αθηνά άντε να μας πείς πώς θα πάει με τα φρούτα!! Νανά με το καλό να βουτήξτε. Maryloo καλός που είναι ο μικρός σου!! Και εμείς αυτές τις μέρες ετοιμαζόμαστε να βουτήξουμε ολόκληροι.

Όσο για τα κιλά 3 θέλω να χάσω ακόμη που είχα πριν την εγκυμοσύνη για να φτάσω στα 52(είμαι 1.64). Τα 10 που πήρα τα έχασα μετά απο μια εβδομάδα απο τη γεννα, αλλά με το θηλασμό πεινάω και τρώω τα πάντα και δε βλέπω να χάνω τα 3 σύντομα. Βέβαια θέλει και γυμναστική αλλά και πάλι δε μπορώ να κάνω έντονη παρά μόνο κολύμπι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αθηνούλα μου!!!!!! Μακάρι να είχα το σώμα της!!!! Δίπλα στην φωτο αναφέρω οτι είναι τα ανήψια μου!

Η κοπελίτσα στο φωτο είναι μόλις 13μισι ετών και ο πιτσιρίκος είναι 10! Είναι τα παιδιά της αδερφής μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνούλα μου!!!!!! Μακάρι να είχα το σώμα της!!!! Δίπλα στην φωτο αναφέρω οτι είναι τα ανήψια μου!

Η κοπελίτσα στο φωτο είναι μόλις 13μισι ετών και ο πιτσιρίκος είναι 10! Είναι τα παιδιά της αδερφής μου!

Εγώ είμαι στρουμπουλή, πολύ μελαχρινή και αισίως σε λιγότερο από μήνα κλείνω τα 29!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ, ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙΡΟ ΕΚΕΙ. ΤΖΑΜΠΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΑΜΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo28 έγραψε:

Αθηνούλα μου!!!!!! Μακάρι να είχα το σώμα της!!!! Δίπλα στην φωτο αναφέρω οτι είναι τα ανήψια μου!

Η κοπελίτσα στο φωτο είναι μόλις 13μισι ετών και ο πιτσιρίκος είναι 10! Είναι τα παιδιά της αδερφής μου!

Εγώ είμαι στρουμπουλή, πολύ μελαχρινή και αισίως σε λιγότερο από μήνα κλείνω τα 29!

:laugh: :laugh: :laugh: ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΟΡΓΙΟ!!!!ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ!!!! ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΜΕ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ, ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΠΟΛΥ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΑ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΠΙΑ :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athinouli έγραψε:

maryloo28 έγραψε:

:laugh: :laugh: :laugh: ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΟΡΓΙΟ!!!!ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣΑΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ!!!! ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ ΜΕ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ, ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΟΥΛΑ!!! ΠΟΛΥ ΑΝΕΠΤΥΓΜΕΝΑ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΠΙΑ :P:P[/quote:w08qielt]

χαχαχαχαα, κι εγώ το ίδιο νόμισαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΠΛΗ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΜΕ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΝΙΩΘΕΙ ΑΒΟΛΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΠΟΛΥ "ΛΙΓΟ". ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΕΣΤΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΤΑ. ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΜΑΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΟΥΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΟ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ, ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΙΩΘΟΥΝ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΠΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΑΦΗΜΕΝΟ ΚΑΤΩ, ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ. ΕΝΝΟΩ ΠΑΝΤΑ ΕΝ ΩΡΑ ΒΑΦΤΙΣΗΣ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιο βολικό χτένισμα είναι αλογοουρά, να φανταστείτε έτσι τα είχα στο γάμο μου και το καταευχαριστήθηκα! Και εγώ δεν είμαι υπέρ των φορεμάτων υπερπαραγωγή, βέβαια είναι θέμα χαρακτήρα. Άλλες τα φοράνε μέχρι και στο σούπερ μάρκετ ή για ένα καφέ. Ο καθένας όπως νοιώθει πιό άνετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΕΛΕΝΑΚΙ, ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΧΕΙΜΩΝΑΣ Η ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ ΣΗΚΩΝΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΒΑΡΥ, ΟΠΟΤΕ ΕΚΑΝΑ ΕΛΑΦΡΙΕΣ ΒΑΓΚ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΑΣΑ ΜΙΣΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΕΚΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΑΛΛΙ. ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ. ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΝΟ ΩΣ ΤΗ ΜΕΣΗ, ΡΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΩΣ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ. ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΠΟΝΔΙΟ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 12ΠΠΟΝΤΟ ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΑΤΩ ΚΑΙ ΓΙΝΟΜΑΙ ΠΑΝΥΨΗΛΗ :) :) 1,83 ΜΕ ΚΑΝΕΙ, ΙΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ: ΧΙ ΧΙΧ ΙΧΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιά χαρά σε βρίσκω Αθηνά!!! Μακάρι να σε βολέψει και να το ευχαριστηθείς. Και εγώ μάλλον κάτι σε πλατφόρμα ψηλή σκέφτομαι για να ψηλώσω λίγο απο το 1,64 και να είναι και άνετα, αλλά ακόμα δεν έχω δεί τίποτα. Πρέπει να αρχίσω σιγά σιγά να ψάνχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!Τι κανετε?Εγω σημερα πηγα και εφτιαξα τα ριζοχαρτα για το προσκλητηριο!Τελικα πηγα στο βιβλιοπωλειο ενα στικακι με το κειμενο και πληρωσα μονο 6ευρω!!

Συμπεθερα φτου φτου ο γαμπρος μου...μεγαλωσε!!

Αθηνα μου το γλυκακι θα το δωσω αντι για παστακι στους μεγαλους και στα παιδια θα δωσω μεγαλα γλυφιτσουρια!Οσο για τα ρουχα δεν εχω παει ακομη!Κατι σε ριχτο φορεματακι μιντι με καμια πλατφορμα σκεφτομαι!Οχι κατι βραδυνο.Δεν ταιριαζει θα ειμαστε διπλα στη θαλασσα!Παντως βρε θηριο 12ποντο στη βαπτιση?Εχεις σκεφτει οτι θα κρατας πολυ ωρα την κοριτσαρα αγκαλια?

Νανα μια χαρα σε βρισκω με τα ρουχαλακια!Βαλε το εντυπο...περιμενουμε!!!

elena2201 στανταρ η αλογοουρα ειναι το πιο βολικο!Εγω λεω τα μισα πανω και τα μισα κατω!Ειναι πολυ μακρια τα μαλλια μου και πολλα και θα με πιασει πονοκεφαλος αν ειναι τοοοση μαζεμενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΛΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΑΚΙ. ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΘΕΣ ΧΑΛΑΡΟ ΚΑΙ LOUNGE ΝΤΥΣΙΜΟ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΡΑΛΙΑΚΑ! ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ CATERING ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ, ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΝΑ ΜΑΣ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΥΠΟΥ ΧΑΜΠΟΥΡΓΚΕΡΑΚΙΑ, ΠΙΤΟΕΙΔΗ, ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΙΑ, ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΤΗΡΙΑ-ΠΙΑΤΑ-ΚΑΡΕΚΛΕΣ, ΤΙΣ ΣΕΡΒΙΤΟΡΕΣ ΤΟΥ, ΤΟ ΚΡΑΣΙ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΟΣ (10ΚΙΛΑ 14€) ΟΠΟΤΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΤΗΚΑ :P:P ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!ΜΕ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΑΛΙ Ο ΠΑΤΕΡΟΥΛΗΣ!!!ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ, 1Ο ΕΓΓΟΝΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΛΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ!!!

ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ......ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΒΙΤΡΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ, ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ.....ΟΜΩΣ ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΕΧΕΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΑΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΤΟ ΠΕΛΜΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΚΛΙΣΗ ΤΟΥ ΠΟΔΙΟΥ..ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΜΠΟΡΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ Ή ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΤΣΗ Ή ΤΑΒΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ :) ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια, τι μου κανετε?

Βρε κοριτσια τι θα την κανω τη μικρη που καμια φορα το βραδυ στον υπνο κανει κακα και δεν ξυπναει????Την εχω διπλα μου αλλα ειλικρινα τα κανει αθορυβα!!!Δεν τη νοιαζει, ξυπναει μετα απο 2-3 ωρες και ειναι μες την τρελη χαρα!!!

Μαρακι85 τι κανει το λουλουδι?Πως τα πατε με τις κρεμες?Βαλατε τιποτα καινουριο?

Αθηνα σουπερ ο παππους!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε βρε κοριτσια?Μπορει να μην γραφω συχνα αλλα σας διαβαζω καθε μερα.

Εμεις εχτες πηγαμε στην παιδιατρο και ειμαστε 6300 και 65 ποντους!!!

Μας ειπε να ξεκινησουμε φρουτοκρεμα το 2ο γευμα με μηλο-αχλαδι-πορτοκαλι!!!(της εδωσα πριν απο λιγο για 1η φορα και της αρεσε αρκετα μπορω να πω )

Το απογευμα της δινω το ριζαλευρο το βιολογικο και σε 15 μερες ξεκιναμε και φαγητακι!!!!

Εχω δει αυτον τον ατμομαγειρα με μπλεντερακι που ειναι για μωρα και θελω να το αγορασω,εχει και βαλιτσακι για να το πηγαινεις οπου θελεις με ευκολια,θα σας βαλω φωτο να μου πειτε την γνωμη σας!!

ααα ξεχασα να σας πω πως αυτη την μαρκα τη φερνουν μονο τα allouette και το πουλανει 140 ευρω και στο ιντερνετ το βρηκα με 120.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΤΙ ΣΚΟΤΑΔΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΕΧΩ ΑΝΑΨΕΙ ΦΩΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ!! :dry: ΧΤΕΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΑ, ΚΟΥΚΛΙΣΤΙΚΑ...ΕΙΜΑΙ ΞΕΤΡΕΛΑΜΕΝΗ!!

ΣΟΦΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΙ ΕΓΩ. ΞΥΠΝΗΣΕ ΠΡΟΧΤΕΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ, ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑ....... :blink::blink: ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΝΟ....ΤΡΕΆΛΘΗΚΑ! ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ. ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΤΗ ΜΥΡΙΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ. ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΦΟΥ ΟΙ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΔΕΝ ΚΛΑΙΝΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki85 ωραιο φαινεται!Εγω θα παω στο media markt μα παρω!Εχει μεγαλη ποικιλια και πολυ καλες τιμες!

Αθηνα μα καλα δεν τις ενοχλουν ηθελα να ηξερα????? :huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΟ, ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΤΕ ΤΟ ΦΡΟΥΤΟ;; ΕΜΕΙΣ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΦΡΟΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΙΝΑΙ ΑΧΛΑΔΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΜΠΑΝΑΝΑ, ΜΕΤΑ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ;

ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟ. Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΝΥΧΤΑ! ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΚΛΑΙΓΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ 4 ΜΕΡΕΣ; Ε, ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 3 ΦΟΡΕΣ!! ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΝΥΧΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ξεκινησαμε 1η φορα και μου ειπε ολα μαζι και οχι ενα ενα!!!

Το καλο με αυτον τον ατμομαγειρα ειναι οτι ειναι και μπλεντερακι μαζι και δεν χρειαζεται να πλενεις ενα σωρο κατσαρολικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑ ΚΑΛΑ, ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΚΟΚΚΙΝΙΣΕΙ Ή ΒΓΑΛΕΙ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ. ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΝ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ; ΣΟΥ ΕΙΠΕ; ΦΑΓΗΤΟ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΞΕΚΙΝΑΤΕ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και απο μενα. εμας το σαβ/κο ο μπεμπης μου ηταν παλι λιγο αρρωστουλης βασικα ειχε λιγο βήκα και έβγαλε και κατι κοκκινιλες στο προσωπο οι οποιες οπως καταλαβαμε στην πορεια ήταν απο το σιροπι που του έδωσα για το βήχα. και φυσικά το κόψαμε αμέσως. ευτυχως τώρα ειναι καλα το ζουζούνι μου. όσο για τη βαφτιση εμεις σχεδον τελειωσαμε δινουμε και κατι τελευταια προσκλητήρια και τελος. μετά έχω να αγοράσω ρούχα για το μπεμπη. εγω θα φορέσω ενα maxi φόρεμα στα χρώματα του γαλάζιου το ειδα και τρελάθηκα βεβαια ειναι πάρα πολυ ακριβο για την τσεπη μου αλλα ο αντρας μου ειπε να το πάρω, χθες πήγε και μου το έκλεισε κιόλας. οσο για πα΄πούτσια θα φορεσω του γάμου μου τα οποία τα φόρεσα μια φορα και ειναι τελεια οποτε κριμα να αγορασω παλι καινουρια και βασικα μονο που σκεφτομαι οτι πρεπει παλια να ψαξω με πιανει τρελα!!!!

ααα κοριτσια να ρωτήσω αυτες που θηλάζουν περίοδος σας έχει έρθει εμένα χθες και αγχωθηκα λίγο γιατι φοβήθηκα μήν μου κοπει το γάλα ξέρετε κάτι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαρία και κοπέλες....Περαστικούλια στο μπεμπάκι σου, ευτυχώς που είναι καλύτερα το νινί τώρα.

Μην ανησυχείς για την περίοδό σου, εμένα μου ήρθε 2 μήνες μετά τη γέννα (θήλασα και άλλον 1,5 μετά από αυτό, συν επιπλέον ένα μήνα με συμπλήρωμα). Το γάλα δεν κόβεται με την έναρξη της περιόδου, είναι μύθος αυτό. Απλά εκείνες τις μέρες μπορεί να έχει λίγο μειωμένη ροή και περίεργη γεύση για το μωρό, αλλά επανέρχεται. Μπορεί ο μικρός να σου κάνει λίγο γκρινίτσα αλλά μετά από 1-2 μέρες θα είναι και πάλι ΟΚ. Μην ανησυχείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!

Χθες πήγαμε στο στρώσιμο του κρεβατιού της νονάς του μπέμπη μου και περάσαμε πολύ ωραία! Το σπίτι τέλειο και τα φαγητά πεντανόστημα! Είχαν στρώσει στον κήπο και ήταν υπέροχα! Ο μπεμπάκος κοιμόταν στο καρότσι όταν πήγαμε, μετά που ξύπνησε παρατηρούσε τα πάντα γύρω του, αλλα στις έντεκα παρά άρχισε να διαμαρτύρεται γιατί ήθελε το μπανάκι του και το κρεβατάκι του και ετσι φύγαμε.

Ααααα!δεν σας είπα.... μάλλον σκάει μύτη και το 2ο δοντάκι μας!!!!

Συμπεθέρα μου δεν μπορώ να σε βοηθήσω για τα κακάκια της νυφούλας μου! Εμένα τα κάνει κάθε 2-3 μέρες και συνήθως πρωι. Εφόσον δεν την ενοχλεί απλά βάζε της στο τελευταίο αλλαγμα μπόλικη κρεμούλα στο ποπάκι της μην συγκάψει και όλα καλά!

Μαρία Σ. αδιαθέτησα 3 εβδομάδες μετά που 40ισα. Δεν επιρρεαζει τον θηλασμο (και εγώ το είχα αγχος) απλά εμένα ο μπέμπης μου εκείνες τις μέρες τρώει λιγότερο, ανήσυχα και ψιλογκρινιάζει την ώρα του θηλασμού.

Μαράκι85 πολύ ωραία συσκευή και πρακτική!

Αχ πάω να θηλάσω και τα λέμε αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ; ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΤΣΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΟΥ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΚΙΤΣΑ ΜΟΥ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΝΥΧΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΛΙΓΟ :)

ΜΑΡΥΛΟΥ....ΚΑΙ 20 ΔΟΝΤΑΚΙ;;;;ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΠΙΟ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!!ΚΑΘΕΣΤΕ, ΒΓΑΖΕΤΕ ΔΟΝΤΙΑ...ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ;;ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΤΟ ΣΥΜΠΕΘΕΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ!!!ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΔΟΝΤΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ. ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΗ :)

ΜΑΡΙΑ Σ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ;

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ!! ΑΠΛΟ ΚΑΙ ΛΙΤΟ, ΜΑΚΡΟΣΤΕΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ ΚΑΙ ΙΡΙΔΙΖΟΝ ΧΑΡΤΙ ΜΕΣΑ ΜΕ ΣΧΕΔΙΟ 1 ΔΕΝΤΡΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΑΡΠΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ!!!ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ, ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠ'ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ. ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΛΛΗΣΩ ΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ. ΟΤΑΝ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΑΝΑΡΤΗΣΩ :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Μάλλον και εμείς πάμε για το δεύτερο δόντι μας και μασάμε ό,τι κινείται. Οι κοπέλες μάλλον βαριούνται ή έχουν πιο σοβαρές δουλειές!!

Έχετε καμιά ιδέα με τι μπορούμε να αντικαταστήσουμε τη κρέμα βανίλια? Ο δικός μου την καταβροχθίζει και δεν θέλω να συνηθίσει στη ζάχαρη. Επίσης το άρωμα βανίλιας και η γεύση είναι και αυτά τεχνητά και το σκέφτομαι και αυτό. Κάποια εναλλακτική??

Αθηνά περιμένουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...