Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΤΟΥ '10 No2


Recommended Posts

Σε ευχαριστω πολυ Ιωαννα μου!!!Ειπαμε οι κοριτσαρες του Ιανουαριου δεν παιζονται!!!Ασε μονο η λεξη τραγωδια ταιριαζει σε αυτη την περιπτωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 982
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΣΑ ΤΙΣΑ ΑΓΑΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΣΟΦΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΛΑ!!! ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΧΠΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΨΙΛΟΠΑΙΞΑΜΕ ΕΜΕΙΣ..ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΥΝΕΧΩΣ. ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΑ, ΤΗΝ ΤΑΪΖΑ, ΤΙΠΟΤΑ. ΟΤΑΝ ΒΑΛΑΜΕ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ ΞΕΡΑΘΗΚΕ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΖΕΣΤΗ ΧΤΕΣ :unsure:

ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ, ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ, ΦΡΑΠΕΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΦΑΓΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΠΑΛΙ ΚΗΠΑΤΑ ΜΕ ΠΟΛΛΗΗΗΗ ΚΡΑΣΟΚΑΤΑΝΥΞΗ...ΓΕΝΙΚΑ SUPER ΠΕΡΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ :cheer::cheer: ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ..ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!

ΣΟΦΙΑ ΣΤΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ, ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ FREZYDERM ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ...ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΓΑΛΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΞΩ ΠΛΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΩΝ. ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ ΑΝΤΗΛΙΑΚΟ ΜΕ ΔΕΙΚΤΗ 50 ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ!

ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΗΜΕΡΑ;

ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑ: ΤΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΑΦΟΣΙΩΘΗΚΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΟΠΟΥ ΜΙΑ ΩΡΑ. ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΕΚΕΙΝΗ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΙΛΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ, ΧΤΕΣ ΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΕ. ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;; ΠΟΛΛΗ ΥΣΗΧΙΑ ΣΗΜΕΡΑ :dry: ΟΛΑ ΚΑΛΑ; ΛΟΙΠΟΝ, ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΝΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΧΤΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΑΘΗΝΑ. ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙ, ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ, ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ, ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ, ΧΩΡΙΣ ΕΙΣΟΔΟ, ΑΝΕΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ, ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΠΙΤΑΤΗ. ΣΥΝΔΥΑΖΕΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΜΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΒΑΡΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΝΑΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΟΥΗΤΟ. ΜΑΣ ΧΤΥΠΟΥΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΕΡΑΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ.....ΤΕΛΕΙΑ!!! Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΚΑΡΟΥΖΕΛ :P:P ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΧΤΕΣ; ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου!Τι κανετε?

Πως τα περασατε την Κυρικαη σας?Εμεις βολταραμε το βραδακι και τα περασαμε πολυ ομορφα!Στο τελος καταληξαμε στο σπιτι της "κυρα μας της μαμης" να φαμε!Η μικρη...κυρια...βολτα να 'ναι, παρεα να εχει και ολααα σουπερ!!! :laugh: :laugh:

Τελικα θα κανουμε catering αλλαξαμε μενου ομως!!!Κοριτσια σουυυυυυυυυπερ τιμη!Αθηνα κλεισαμε πιο οικονομικα!Καλα για τη νεα φωτο της Γλυκεριαννας δεν εχω λογια!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας!!

Σοφία με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα catering και αν το έχεις βρεί σε καλή τιμή ακόμη καλύτερα. Αν θα μπορούσες να ενημερώσεις...!!

Το Σάββατο βουτήξαμε λίγο τα ποδαράκια μας και μας άρεσε πολύ. Απο αύριο θα βουτάμε και λίγο παραπάνω.

Οι κόρες σας είναι σκέτη γλύκα! Είπαμε, έχουμε καλό γαμπρό!!! Θέλω να βάλω φωτό αλλά πρέπει να μικρύνω μάλλον το μέγεθος πρώτα, καμιά βοήθεια απο εσάς που το έχετε ξανακάνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΑΣ ΣΤΗ ΦΩΤΟ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΞΙ ΚΛΙΚ ->ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ->ΣΥΜΠΙΕΣΗ ΕΙΚΟΝΩΝ->ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟΥ -> ΟΚ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΕΙ ΠΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΧΑΘΗΚΑΜΕ

ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ!

ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΟΛΑ...

ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ ΚΠ ΣΤΙΓΜΗ

ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΝΤΙΛΙΑΚΟ ΤΗΣ ΑΒΕΝ ΜΕ ΤΑ ΦΥΣΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑ!

Η ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ...ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ!

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΑΡΑΖΩΗΡΕΨΕ...ΟΤΙ ΔΕΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΑΝ ΔΕ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΝΕΥΡΑ...

ΘΑ ΜΠΩ ΑΝ ΠΡΑΛΑΒΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα σας τα πω με λεπτομερεις την Κυριακη που θα συναντηθω με την κοπελα να της δωσω προκαταβολη και να δει το απιτι!Αθηνα ξεχασα να σου πω οτι στην τιμη δεν συμπεριλαμβανεται ΦΠΑ.Καταλαβαινεις τι παιζει με αυτο!!!

Επιτελους ηρθαν και τα κουταλακια να ξεκινησω με το γλυκο!!Αν κανονισω και τις τελευταιες λεπτομερειες το σ/κ μετα μονο τα ρουχα μας και το δωρο του κουμπαρου μενουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ ΕΝΤΑΞΕΙΙΙΙΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΙΛΦΙΔΑ!!!! ΤΙ ΛΕΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΠΡΙΝ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ!!!!ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ; ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ 25 ΧΡΟΝΩΝ :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλα θα αναφερω οτι ειμαι 1,60!!!!Οποτε στα 56 κιλα ειμαι κανονικη οχι σιλφιδα, σιλφιδα με λες στα 49!!!Ταπεργουμαν!!!Ειμαι 63 και ειχα παρει 13 κιλα συνολο ξεκινοντας απο τα 57!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ! ΓΙΑ 2Η ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ Ή ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΠΑΣΤΑΚΙ ΠΟΥ ΣΕΡΒΙΡΟΥΝ ΕΔΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΓΛΥΚΑΚΙ; ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ; ΤΣ ΤΣ ΤΣ!!!! ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ!!! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΠΕΡΓΟΥΜΑΝ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ, ΤΙ ΛΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!! ΔΗΛ ΑΜΑ ΗΣΟΥΝ 1,50 ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ;;;; ΟΝΤΩΣ ΟΜΩΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ, ΤΑ ΣΥΓΚΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥ :P ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΑΓΑΝ ΒΕΒΑΙΑ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΜΟΝΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΜΑΡΟΥΛΙΑ..ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΠΑΝΤΩΣ, ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΔΕς ΚΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΤΙ ΚΟΥΚΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ?ΦΟΒΕΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕς!!!!!

athinouli 180ml Ε?ΣΑΣ ΖΗΛΕΥΩ ΕΜΕΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ 200 ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ 120 ΠΑΝΤΩς ΤΡΩΕΙ 5 ΦΟΡΕς ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ 780 ΜΛ!ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΝΙΘΗΖΩ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟ???ΕΣΕΝΑ ΠΟΣΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΝΕΙ?

ΝΑΝΑΒΙLL ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΠΤΙΣΗ.ΝΩΡΙς ΝΩΡΙς!!

ΣΟΦΙΑΚ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ!ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΑΣ ΜΗ ΜΙΛΗΣΩ ΕΓΩ +9 ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 15. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κάνετε;;;; Τα μπεμπάκια σας;;;;

Αχ...θίξατε ένα πολύ πονεμένο θέμα.... αυτά τα κίλα είναι εφιάλτης! :evil:

Πρίν μείνω έγκυος είχα αρκετά παραπανίσια κιλά :( Στην εγκυμοσύνη πήρα 17κιλά αλλά ευτυχώς τα έχασα μαγικά! Οταν ο μπέμπης ήταν 28ημερών είχα χάσει 21!!!!!!!! Μέχρι τώρα έχασα άλλα 6 αλλά θέλω ακόμα 5-6 για να γίνω όπως θέλω.

Συμπεθερουλα μου ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ είναι το νυφάκι μου!!!! ;) Δώσε της ρουφιχτά φιλάκια! :kiss: Το γλυκό φαίνεται πολύυυυυυυ ωραίο!

Αθηνά τέλεια η μικρή!!!! Πολύ χαρούμενο μωράκι! :laugh:

Νανα, τελείωσαν τα ψέμματα ε; Λίγες μέρες έμειναν για την μεγάλη βουτιά!!! Με το καλό! :lol:

Εμείς είμαστε πολύ καλά! Την Κυριακή κάναμε το 2ο μπανάκι μας και πέρασε ο μπέμπης ακόμα καλύτερα!! Δεν ήθελε να βγει από τη θάλασσα! :woohoo: Στην παραλία που πήγαμε είχε και καφε - μπαρ όπου η μουσική ήταν στην διαπασόν και ο μπέμπαρος μου χαζογελούσε! Του αρέσουν τα μπιτακια!

Σήμερα μάλλον θα κατέβω στην αγορά να κάνω μια έρευνα για το θήλαστρο που λέγαμε. Αντε να δούμε!

Πάω να μαγειρεψω γίγαντες τώρα, μια που κοιμάται ο μπιχλιμπίδης μου!

Σας βάζω φωτο του μπέμπη από την θάλασσα!

Φιλάκια σε όλα τα νινάκια!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!

Μaryloo28 μια χαρα με τα κιλα .Εγω εχω ακομη 7 για να φτασω στα προ εγκυμοσυνης και αλλα 3 γινω οπως παλια.Εγω παντως ξεκινησα να παιρνω λεκιθινη μετα το φαγητο .Ειδα οτι μονη μου δεν μπορω .Ελπιζω να δω αποτελεσματα..

Ο μικρος μου δεν τρωει καθολου την κρεμα βανιλια και ρωτησα τη γιατρο και μου ειπε να δοκιμασω μια βιολογικη της "hol"" λεγεται και ειναι γερμανικη.Δεν ειναι και τοσο γλυκια .Θα παω να την παρω σημερα .Απο οτι καταλαβα δεν του αρεσει η γλυκια γευση..

Μarkella ο δικος μου πινει περιπου 230 μλ τη φορα .

Νanabil με το καλο η βαφτιση ..

Sophiak ωραιο φαινεται το βαζακι με το γλυκο του κουταλιου και ξεφευγει λιγο απο το κλασικο παστακι.Μια φιλη μου που βαφτισε το Μαιο ειχε γλυκο του κουταλιου και ολα τα βαζακια τα ετοιμασε μονη της.Η πεθερα της εκανε το γλυκο .Ωραια ιδεα.Μονη σου θα τα κανεις τα βαζακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ; ΔΡΟΣΙΣΕ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑΜΕ ΛΙΓΟ! ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑΚΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΙΣΙΩΣ 7,900 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 69ΕΚ. :cheer: ΛΕΠΤΥΝΑΜΕ ΛΙΓΟ, ΜΟΝΟ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΤΣΙΜΠΗΣΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ :cheer:

ΝΑΝΑ ΜΟΥ, ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΤΟ ΔΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!! ΑΘΑΝΑΤΑ ΕΛΤΑ :laugh: :laugh: ΣΧΕΔΟΝ 1 ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ!!!

ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΟΥ ΠΙΝΕΙ 150 ΓΡ. ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ.

ΜΑΡΥΛΟΥ!!!! ΤΑ ΚΟΡΜΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΖ!!!!! ΤΙ ΓΛΥΚΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ 2!!!! ΕΣΥ ΜΩΡΕ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΟΥΛΑ!!!

ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ. ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΜΕ ΑΧΛΑΔΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΠΡΟΣΘΕΤΟΥΜΕ 1 ΦΡΟΥΤΟ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΤΟ ΦΟΥΣΚΑΛΑΚΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΓΕΥΣΕΣ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΣ ΒΑΛΑΜΕ ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΛΙΓΟ ΠΑΓΩΤΟ :P ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 7.30 ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΣΙΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ...

ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΠΗΡΑ Κ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Κ ΕΝΑ ΦΥΛΛΑΔΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ...

ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ!

ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ!

ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΡΟΣΙΣΕ...

ΑΣΕ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΙΝΕΙ ΒΡΟΧΕΣ!!!Γ...ΤΟ...!!!

ΛΟΙΠΟΝ...

ΘΕΜΑ ΚΙΛΑ ΑΜΑΡΤΩΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!

ΠΗΡΑ 27 ΚΙΛΑ!Κ ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ 3-4 ΠΑΝΩ!

ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΜΑΙ 58-60!

ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 68!ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ ΝΙΩΘΩ ΑΚΟΜΗ!

ΕΧΩ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΗ...!!!

ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΜΠΛΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑ Κ ΜΙΑ ΡΙΧΤΗ ΜΠΕΣ ΜΠΛΟΥΖΑ-ΜΕ ΛΙΓΗ ΔΑΝΤΕΛΙΤΣΑ ΣΤΟ ΜΑΝΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΡΙΣΚΑ ΤΑ ΠΗΡΑ...ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΝΤΥΜΕΝΗ- ΣΑΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ!

ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΠΙΑΣΙΜΑΤΑΚΙ Κ ΒΟΥΡ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ...

ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΦΩΤΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ FC ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΩΣ ΝΤΥΝΟΜΑΙ...

ΕΕΕΕ...ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΛΙΤΑ Κ ΑΠΕΡΙΤΑ...

ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΑΣ Κ ΕΒΑΖΑ ΚΑΝΑ ΦΟΡΕΜΑ...ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙΣ...ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΦΟΡΜΕΣ -ΚΑΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΣ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΟΛΟ ΦΟΡΜΕΣ ΑΝ ΦΟΡΑΕΙ Κ ΣΟΡΤΑΚΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ!

Ο ΜΠΙΛΑΚΟΣ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΛΕΥΚΟ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΠΕΖ - ΨΙΛΟΚΟΛΛΗΤΟ (ΧΑΧΑΧΑΧΑ) ΚΑΦΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Κ ΚΑΦΕ ΖΩΝΗ! ΣΑΚΑΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΒΑΛΕΙ(ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ!)

ΑΥΤΑ...

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ...ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κούκλες και τα κουκλιά τους....Χάνομαι εγώ τα ΣΚ (και Δευτέρες καμιά φορά) γιατί τρέχω, βολτάρω, συμμαζεύω τους άντρες μου κ.λπ. :laugh: :laugh:

Λοιπόν:

Σοφία...όλα τέλεια τα έχεις οργανώσει, άντε κούκλα μου, με το καλό να βαφτίσεις το μωράκι σου, να μπει στο δρόμο του Θεού που λέει και η μαμά μου.

Νανά ...μια χαρά απλή θα είσαι στη βάφτιση, οι τουαλέτες και τα κόλπα είναι για άλλες περιστάσεις, μου αρέσεις....

Αθηνούλα...η μπουμπού σου είναι ολα τα λεφτά με αυτό το γέλιο. Άντε, θα φάει και φρουτάαααααακια τώρα (πες μας αντιδράσεις).

Όσο για τα κιλά, μια και θίξατε το πικρό θέμα, εγώ έχω χάσει μεν της εγκυμοσύνης (πήρα 13 κιλά αλλά πραγματικά δεν το "έραψα" καθόλου) αλλά έχω 5 χρωστούμενα από πριν. Είχα πάει Αμερική (εκεί τον έπιασα τον κανακάρη μου, χαχα) και τσάκιζα ό,τι χάμπυργκερ και μπύρα έβλεπα. Αποτέλεσμα: από 59 κιλά που πήγα, 65 γύρισα. Και τώρα αυτά μου έχουν κατσικωθεί και έχουν μαζευτεί όοοοοοολα στην περιφέρεια (δεν μου κάνει τίποτα από παντελόνι...φοράω κάτι λινές παντελόνες που είχα πάρει όταν ήμουν έγκυος). Αλλά εξακολουθώ να μην το "ράβω", τρώω πολύ γιατί πεινάω πολύ.

Όσο για το φαγητό του μωρού, εμένα πίνει περίπου 200 (κάποιες φορές μπορεί και 150) και κάνει 6 γεύματα την ημέρα. Αλλά όταν τον ενοχλούν τα ούλα ή νυστάζει, μπορεί να μείνει και με 60....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...