Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

Την Πεμπτη στις 18:30 εχουμε ραντεβου.

Αχ Ρεββεκακι μου εχω παραξενεψει παρα πολυ.

Τιποτα δεν αντεχω.

Θελω να ειμαι μονη μου στο σπιτακι μου παρεα με τον αντουλη μου

και τη σκυλιτσα μου.Με κανεναν αλλον.

Την πηρα πολυ βαρια τη μετακομιση μου.

Εσυ ετοιμαζεσαι????Αυριο δεν ερχεσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι αυριο ξεκιναω αλλα δεν ξερω αν θα παμε κατευθειαν στο νησι,σουκου θα ειμαι καβαλα παντως!!

τωρα που εχεις και το μπεμπε στην κοιλιτσα ολα σου φαινοντε πιο βουνο!!!

τωρα θα σταθεροποιηθουν οι ορμονες,ξερεις απο δω και περα εχω διαβασει οτι η εγκυος αρχιζει και νιωθει χαρα και ευεξια!!!

ο αντρουλης σου θα ερχετε σουκου η οχι?

μωρε εσυ να σκαιυτεσε το μωρακι σου και θα ξεχνιεσε απ ολα θα δεις,σε μια βδομαδα θα εχεις ηρεμησει.

θα σε παρω τηλ οταν φτασω να μιλησουμε αν δεν ειδωθουμε αμεσως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα περιμενω να ακουσω τη γλυκια φωνουλα σου,

μολις περασεις τα συνορα. :kiss:

Μου εχει κακοφανει πολυ καρδουλα μου ολη αυτη η αλλαγη.

Που να ερχεται ο αντρουλης μου???

700 χιλιομετρα ειναι η αποσταση.Μια φορα το μηνα και αν θα μπορει.

Ελπιζω να ειναι οι ορμονες και να ηρεμησω γιατι

δε με αναγνωριζω πια.Μονο σε μενα συμβαινει αυτο??

Καμια αλλη με παρομοια σχιζοφρενικα συμπτωματα υπαρχει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki27 έγραψε:

Ειρήνη μου ειμαι 1,5 μήνα έγκυος. Σε ευχαρσιτώ για τη συμβουλη!!Φιλιαααα

ποιά είναι η τελευταία ημερομηνία περιόδου σου ή πιθανή ημερομηνία τοκετού σου;

ioanna123456 ουλτρογκεστάν έχω πάρει άπειρα. Τα παίρνω πριν μάθω πως είμαι έγκυος. Έχω πάρει μέχρι και 7 την ημέρα! Τα παίρνουν πάαααρα πολλές γυναίκες!

Δεσποινάκι & rebbeka ελπίζω να τα περάσετε μια χαρά!!! Καλά να περάσετε στην συνάντηση και να μου φιλήσει η μία την άλλη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!! :)

Πως εισαστε σημερα;;

Εμενα μου σταματησαν οι ναυτιες και οι κομαρες και πηρα τα πανω μου!

Νιωθω μια απιστευτη ενεργεια και ειπα να το ριξω στο σιδερο απο το πρωι.Ακομα δεν τελειωσα! :S

Ιωαννα Μην δινεις σημασια στις παρενεργειες του ουτρογκεσταν.

Συνηθως οσες το περνουν εχουν λιγη υπνηλια και μερικες φορες πεσμενη διαθεση.Εγω επερνα 6 την ημερα και στις 2 μου εγκυμοσυνες και δεν εμφανισα κανενα συμπτωμα.Οι καφε βλεννες να δεις που δεν τηα ειναι τιποτα.Συνηθως ειναι παλιο αιμα που πρεπει να βγει.Ολα καλα θα πανε!

Ρεββεκακι εφτασε η μερα που θα φυγετε ε;; Αχ στην ομορφοτερη πολη θα πατε! :) Τι καλα που θα βρεθειτε με τα κοριτσια! Σας ζηλευω!

Πιεση και εγω τοσο οσο εσυ εχω.Μια ζωη υποτασικια.Στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου επερνε ειδικα χαπια να την ανεβασουμε για να τρεφετε καλυτερα το μωρο.Δεν καταφεραμε και πολλα ομως!

Δεσποινακι γιατι τετοια ψυχολογια βρε;; Μια χαρα θα περασεις και εκει.Δεν εχεις φιλες εκει;; Παρτες και οργωστε τα σοκακια!

Ματα μου δεν σε μπερδεψα με την Μινα.Απο συνηθεια να γραφω πιο πολυ το Ματα εγραψα το δικο σου αντι για της Μινας! :blush:

Φανουλα μου μην μου στεναχωριεσαι καθολου! Ισος επειδη ηταν σε δυσκολη θεση να μην μπορουσε να το δει.Ασε που πιστευω πως σου την εκανε νωρις την αυχενικη! Περιμενουμε νεα σου!

Παλι σεντονι εγραψα.. :blush: Παω για νανακια τωρα που κοιμηθηκε και η μικρη! Φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνακι και Λενακι σας πετυχα επιτελους?

Λενακι με μετρο οι δουλειες,ε???

Μπορει να εφυγαν οι ναυτιες αλλα μην το παρακανουμε με τις δουλιτσες,ε?

Ξεκουραση...

Ειδες ποσο κλαψιαρα και παραξενη εγινα... :unsure:

Δε θελω να κανω τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι ειρηνακη :kiss::kiss::kiss:

δεσποινακι δεν εισαι η μονη,πιστεψε με,ειμαι μακρια απο την χωρα μου την οικογενεια μου ηταν επιλογη μου ναι αλλα τωρα που μαι εγκυος μου βγαινει πιο πολυ η επιθυμια του τι θελω και τι δεν εχω,καμια φορα δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα τωρα εχεις το νινακι σου το τιμημα να αποχωριστεις το αντρακι σου,εγω εχω το αντρακι μου και το νινακι μου αλλα το τιμημα αποχωριστηκα τα υπολοιπα.

υπομονη κοριτσακι μου σε καταλαβαινω αλλα να σκαιυτεσε το νινακι σου και τραβα το και βιντεακι να χεις να το βλεπεις

βαλε και msn να μιλας με το αντρακι σου με καμερα!!!

και να μην λες εχω παραξενεψει, να λες παντα καλεεεε μια χαρα ειμαι δεν εχω τιποτα!!!!ελκυουμε τα θετικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια τι μου κανετε??????αχ εγω πηγα σημερα στην γιατρο γιατι δεν αντεχα να περιμενω αλλω μεχρι τις 19 του μηνος για να με ξαναεξετασει!την τελευταια φορα (πριν μια εβδομαδα) μου ειχε πει αν θυμαστε οτι το εμβρυο ηταν πιο χαμηλα σε σχεση με τον προηγουμενο υπερηχο και αγχωθηκα πολυ....αλλα σημερα πηρα τα πανω μου!το μικρο μου ειναι 3,5 εκατοστα, εχει θετικους παλμους και το ξυπνησαμε για να δουμε οτι κουνιεται!!!!και η θεση του ειναι ψηλοτερα!!!!!αχ ποσο χαρηκα δεν λεγεται!μου εφυγε ενα βαρος!το καλυτερο βεβαια δεν το ειπα η κολλητη μου εμεινε και αυτη εγγυος και πηγαμε ολοι μαζι με τους αντρες μας στην γιατρο!!!ολοκληρη κομπανια!!!!!!και τα δικα της νεα ολα καλα!σημερα πραγματικα ηταν μια πολυ καλη μερα!!!

φανικο και ιωαννα μην αγχωνεστε γιατι ειναι οτι χειροτερο!ετσι την πατησα και εγω την τελευταια φορα.τωρα που χαλαρωσα ολα καλα ειναι.

δεσποινα μην τρομαζεις με τον εαυτο σου και εγω εχω παραξενεψει πολυ....τσατιζομαι, στεναχωριεμαι και κλαιω με το παρμικρο..την μια ειμαι ετσι και την αλλη αλλιως ο αντρας μου εχει παθει πλακα :P

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ είμαι κάπως έτσι :x

Και φανταστείτε πως έχω φάει μόνο το πρωινό, γάλα με δημητριακά και ένα πιάτο φασολάκια με πατάτες ... Γιατί τόσο χάλια ... ελφρύ το έκανα ... ούτε πιπέρια ούτε τίποτα ... υπόμονή ... θα περάσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο μενα ολες με το αγχος μας βλεπω για την αυχενικη. κ εγω θα παω 14 την Τεταρτη κ ανυπομονω. Στην αρχη το βαλα 13 αλλα μολις ειδα Τριτη κ 13 ...αλλαγη κατευθειαν :P Ρεβεκα για σενα τα λεω :laugh: πλακα κανω δεν ειμαστε προληπτικες-αν κ τ αλλαξα-.

Δεσποινακι μην ανησυχεις ολες ετσι ειμαστε εμενα δουλευει πολυ ο αντρουλης κ ολη μερα κατσουφα ειμαι που να τον αποχωριστεις κιολας.Αντε ελα Καβαλα πιο νωρις εδω ειμαι!

Ρεβεκα δε θα ξαναμπεις να στειλω τηλ αν ειναι.

Λενακι ελα κ εσυ πιο νωρις ασε τον Σεπτεμβρη!

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τι κάνουν σήμερα τα κορίτσια μου;;;

Αυτός ο μήνας πέρασε γρήγορα μου φαίνεται!

Πάει και ο τρίτος … μπαίνω στον 4ο σιγά σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια!

Τι κανετε;Εγω σημερα ξυπνησα καλυτερα...δεν ειδα και αλλα καφε :)

Δεσποινακι τι θα σε κανουμε εσενα;;;;ΜΗΝ πεφτεις ετσι βρε!Ολα για καλο γινονται και σκεψου οτι τωρα θα εχεις και περισσοτερη βοηθεια απο οτι πριν!Τερμα οι δουλειες ;) Οσο για το αντρακι σου ξερω οτι θα λειψετε ο ενας στον αλλον σκεψου ομως οταν γυρισετε σπιτι σας με το καλο με το νινακι!!!η χαρα θα ειναι διπλη!!!!!! :kiss:

Καλημερα Ειρηνη!!! Μπαινεις στον 4ο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: απο εδω και περα λενε ολα ειναι καλυτερα φιαχνει το στομαχι, το μωρο εχει δεσει καλα !!!! Αντε κοπελα μου ευχομαι και οι υπολοιποι μηνες να περασουν γρηγορα ανωδυνα και ευχαριστα :):):):)

filaki rabbeka georgiasamar mpougatsoula και γενικως σε ολες τισ φουσκοκοιλιτσες καλημερα σε ολες σας και :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο για τα καφέ … στο καλό και να μη μας ξανάρθουν! … συνέχισε λίγο την ξεκούραση σου και όλα θα πάνε καλά!

Άντε και εσύ όπου να ναι μπαίνεις στον 3ο … με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορτσουδια μου!!!! :)

Πως εισαστε σημερα;; Ελπιζω καλυτερα!!!

Βρηκαμε μαλλον σπιτι και χτες απο την χαρα μου κοιμηθηκα μονο

3 τεταρτα ολο το βραδυ :laugh: Τετοια ειμαι..ενθουσιαζομαι και

κανω ονειρα και περναει η ωρα χωρις να το καταλαβω! Βεβαια τωρα εχω

ενα κεφαλι καζανι αλλα χαλαλι! :)

Δεν κανω τιποτα σημερα! Μονο μια μακαροναδα πιο μετα και τελος.

Ειρηνακι μου περναει γρηγορα ο καιρος! Στην 13 εβδομαδα δεν αρχιναει ο τεταρτος;; Εγω ετσι ξερω. Η κοιλιτσα φαινεται καθολου;;

Ιωαννα τελεια νεα!! Να φυγουνε να πανε αλλου τα καφε και να μην τα ξαναδεις ποτε!

Καθε εβδομαδα βγαζω φωτο τη κοιλιτσα μου για να εχω να θυμαμαι.Τι λετε να βαζουμε και εδω που και που φωτο απο τις κοιλιτσες μας;;

Αλλα και απο εμας τις ιδιες! Να εχουμε μια εικονα με ποιες μιλαμε τοσο καιρο! Θα κανω την αρχη εγω και οποια θελει ακολουθει!! ;)

Τα φιλια μου σε ολες τις φουσκωμενες κοιλιτσες!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς!

Σήμερα μπήκα στην 12η οπότε την άλλη εβδομάδα στον 4ο!

Και φυσικά φούσκωσε η κοιλίτσα … αναλόγως βέβαια και πόσο έχω φάει … χιχι…

Και εγώ έβγαλα φωτογραφία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουαου!!!

Μια σταλίτσα είσαι ... πολύ αδυνατούλα!

Θέλουμε κοιλίτσα - θέλουμε κοιλίτσα!!!

Και για να χουμε και καλό ερώτημα ... τι τρώς;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια ή μαλλον καλησπερα!!!!

Εγω μολις ξυπνησα.

Ειρηνακι μου πρωινη πρωινη δινεις το παρον.

Αντε κοντευεις κι εσυ στο 2ο τριμηνο.

Ολα θα στρωσουν μετα σιγα σιγα.

Εγω αρχισα να βλεπω αρκετη διαφορα.

Ιωαννα μου η αληθεια ειναι οτι με πηρε πολυ απο κατω,

αλλα που θα παει θα το συνηθισω.

Ευχαριστα νεα με τα καφε σου.Να ησυχασεις κι εσυ και

να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου.

Λενακι μου αντε με το καλο να μετακομισετε

στο καινουρια σας σπιτι που θα σας ερθει και το νεο μελος!!!!!!!!!!

Τι κουκλαρα εισαι εσυ!!!!!!!!!!

Τετοιες ομορφιες εχουμε στις φρεσκογκαστρουλες!!!!!!!!!!!!!

Ειρηνακι που ειναι η δικη σου???

Κοριτσια εμενα η κοιλιτσα μου φουσκωσε αρκετα,

οχι οτι ημουν πλακα πριν αλλα εχει διαφορα.

Ειρηνη μου με τις ενεσεις πως τα πας??

Εμενα αρχισε να τεντωνει το δερμα και

κανω καθε μερα μελανια στο σημειο.

Αυριο παω στο γιατρο για την αυχενικη!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσακια μου για τα καλα σας λογακια!

Με κανετε και κοκκινιζω :blush: Δεν θεωρω τον εαυτο μου

ομορφο...Μην με περασετε για κανενα ψωνιο! :laugh:

Απλα πιστευω πως ειναι ωραιο να βλεπεις με ποιον μιλας

γιαυτο και μονο εβαλα την φωτο. :)

Ειρηνακι η φωτο ειναι βγαλμενη την τελευταια φορα

που κατεβηκαμε Ελλαδα για την γαμοβαφτιση μας! Εκει τρωω

μπουγατσα με κρεμα που τοσο λατρευω!! χιχι

Ενα θα σου πω.Ειχα 2 εβδομαδες καιρο για τον γαμο και εβαλα

σιγουρα 2 κιλα απο το πολυ φαι! :S Οταν πηγα να βαλω το

νυφικο με εκλεισε με το ζορι! :laugh:

Παντα ημουν αδυνατη οσο και οτι και αν ετρωγα.

Αντε περιμενω και δικες σας φωτο!!

Απο την κοιλιτσα θα βαλω το βραδακι.

Αχ το Ρεββεκακι μας θα ταξιδευει!! Μακαρι να τα καταφερουμε και

εμεις να κατεβουμε!

Σας αφηνω.Παω για νανι!! Φιλακιααααα!! :kiss::kiss:

Δεσποινακι να μας πεις νεα απο την συναντηση μολις γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι ροζ (δηλαδή δε το λες ακριβώς ροζ... ροδακινί ίσως)...

Δεσποινάκι θα κόψω το σαλοσπίρ. Εσύ παίρνεις; Μελανιές κάνω και εγώ τελευταία.

Ετσι μου είπε ο γιατρός μόλις ξαναδώ ροζ να το κόψω το σαλοσπιρ.

Τι να κάνω ρε κορίτσια... ;;

Να κρεβατωθώ;;;

Σκέφτηκα να πω σε μια ανιψιά του Γιάννη να έρχεται να μου κάνει κάποιες δουλίτσες καθημερινά και μετά να της πάρω ένα καλό δώρο.

Τι λέτε;

Είναι 15 ετών και πιάνει το χεράκι της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν βρε Ειρηνακι μου.

Ο γιατρος τι σου ειπε???

Κρεβατωσου και μην κανεις τιποτα.

Καλυτερα πες στην ανηψια του Γιαννη να ερχεται

να σου κανει καποια πραγματα.Ειναι καλη ιδεα.

Παρε και αδεια απο τη δουλεια.

Απολυτη ξεκουραση.

Εγω δεν παιρνω σαλοσπιρ,μονο τις ενεσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!!!!!!!

Ειρηνούλα μου καλύτερα να κάτσεις ξάπλα λίγες μερούλες μέχρι την αυχενική, αλλά πάρε και τον γιατρό να του το πεις για το αιματάκι..

να την πάρεις την κοπελίτσα να σε βοηθάει.. εγώ φέρνω μια γυναίκα κάθε δυο εβδομάδες και μου κάνει το σπίτι τα χοντρά..

πότε πας για αυχενική?

Δεσποινάκι την άσπρη μπλουζίτσα με τα μανικάκια πίσω μαζί θα την πάρουμε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: άντε μια χαρά είμαστε.. θετική σκέψη!!!!! :woohoo: :woohoo:

Λενάκι πολύ ωραία η φωτογραφία σου!!!! κουκλίτσα!!!!

Ρεββεκάκι ξεκινήσαν οι διακοπούλες??? ζηλευωωωω!!! τέλεια να περάσεις πολύ πολύ ωραία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε Ζωουλα εσυ?Σα να σε χασαμε...

Πως εισαι???

Λες αν παμε να τις παρουμε απο το ιδιο μαγαζι να μας κανουν

καλυτερη τιμη??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλή επιτυχία κορίτσι μου! ❤️Όλα έχουν ξανασυμβεί. Μην σκέφτεσαι με πιθανότητες, μην ψάχνεις για συμπτώματα. Η δική σου περίπτωση, όπως και κάθε άλλη είναι ξεχωριστή. Εγώ δεν είχα καθόλου συμπτώματα και πήγε καλά, άλλες κοπέλες αναφερουν πόνους περιόδου. Πότε θα κάνεις χοριακή; Καλά αποτελέσματα και να πάνε όλα καλά!
    • Κι εμένα κορίτσια ο άντρας μου 2 μέτρα και γεροδεμένος είναι αλλά εγώ είμαι μινιόν, 1,63 με το ζόρι και πολύ αδύνατη! Ελπίζω να μοιάσει στον πατέρα του 😀 καλά εννοείται αστειεύομαι! Προτιμώ να βγει όμορφος 😀 αστειεύομαι και πάλι! Να έχει υγεία και να είναι μυαλωμένος, αυτό θέλω και γι' αυτό θα προσπαθήσω!
    • Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω μετά την εμβρυομεταφορα ποτε μπορεί να εμφανιστούν συμπτώματα; Με τόσα βέβαια ουτροτζεσταν μπερδεύω τα συμπτώματα! Έχει βάλει κάποια κοπέλα 4 έμβρυα με επιτυχία; 
    • @annitakianna @cat12 κορίτσια μου εσεις τι κάνετε; Έχουμε καιρό να μάθουμε νέα σας 
    • Καλησπέρα σας 🥰 και εμένα στο doppler είχε πολύ χαμηλά το κεφάλι αλλά δεν μου είπε κάτι μόνο να μην ανησυχώ και ότι αυτό δεν σημαίνει ότι θα γεννήσω άμεσα.  Εγώ δεν έχω ετοιμάσει τίποτα ακόμα ούτε έχω πλύνει τώρα αυτή την εβδομάδα θα ξεκινήσω  και να ετοιμάζομαι σιγά σιγά 😅 Κρεβατάκι και εγώ πήρα προεφηβικό που λένε αλλά κ εγώ το 120 λόγω χώρου που λένε ότι πάει μέχρι 5 6 κ εγώ αμφιβάλω αν πάει γιατί είμαστε και οι δύο ψηλοί. ( με συγχωρείτε που δεν έκανα παράθεση σε κάθε μία ξεχωριστά αλλά με δυσκολεύει από το κινητό)🙃
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...