Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

Καλημερα Ειρηνακι!!1ον ΔΕΝ θα επιτρεπεις στον εαυτο σου να βλεπει τετοια ονειρα ποτε ομως!2ον ΔΕΝ θα επιτρεπεις σε κανεναν να σε κανει οτι θελει και να τραβολογιεσαι σε γαμους και πανυγηρια!!κανεις δεν θα σου πει ευχαριστω!!σου μιλαω εκ πειρας!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!!!

ειρηνακη μην πας στον γαμο κοριτσι μου,αν εξηγησεις την κατασταση κανεις δεν θα σε παρεξηγησει,να κοιταξεις ολα να πανε καλα με το μωρακι σου και ασε τους γαμους!!!παρε και την γιατρο σου τηλ.να προσεχεις κοριτσακι μου!!!

λενακι εμενα η γιατρος μου ειπε ανετα να κανω ταξιδι απλα συχνες στασεις,εσενα ειναι απειρες οι ωρες καλε!!!!εμενα με αμαξι ως αθηνα ειναι 14 ωρες αλλα τωρα θα παω ως την καβαλα που ειμαι πιο κοντα!!!

γεια σου ρε κιμονακι!!!!!

ιωαννα μου καλο μπανακι!!!ζηλευωωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη καλημέρα!

Απο αυτά που μας είπες δεν βλέπω κανένα θέμα, είναι ξεκάθαρο απλά ΜΗΝ πας στον γάμο!Μπορεί να μην τρέχει και τίποτα αλλά και μόνο το ανχος που περνάς δεν αξίζει τον κόπο!Σκέψου οτι υπάρχουν και κοπέλες που περνάν μήνες ξάπλα για να γεννήσουν υγειή μωράκια κάνε και εσύ λίγο κράτη μην ζορίζεις τον εαυτό σου! Πάρε ένα τηλ το ζευγάρι ευχήσου να ζήσουν άραξε στον καναπέ και δες το ο γάμος του καλύτερου μου φίλου που έχει και πλάκα :P:P:P:P Αυτη είναι η συμβουλή μου και συγνώμη αν έγινα λίγο απότομη αλλα νομίζω πως εμείς εδώ στην παρέα σε νιώθουμε καλύτερα απο όλουσ μιας και περνάμε ακριβώς τα ίδια!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου;;;;τι μου κανετε;;;χαθηκα η γαιδουρα απλα δεν ειχα ιντερνετ τοσες μερες κ μου λειψατε πολυ πολυ...τι μου κανετε;;;ειρηνουλα;;;;ρεβεκακι;;;;λενακι;;;;;μινα μου;;;;ολα καλα;;;;ξεχναω κοριτσακια σιγουρα απλα ειμαστε κ πολλες :) :) :) χαχα...ολα καλα;;;;ειναι κ τοσες σελιδες κ θα θελω μια μερα να μαθω τα νεα σας εαν αρχιζω να ανοιγω μια μια...εγω εχω πολυ ωραια νεα....ειδεμε το μωρακι μας την πεμπτη κ εφτασε τα 3,6 χιλιοστα!!!!τρελαθηκαμε σας λεω....γυρναγε σαν τρελο συνεχεια δεν καθοταν σε ησυχια...19 του μηνα ε χω κ την αυχενικη κ ολα καλα πανε....αλο ενα κιλο μειον ειμαι στην ζυγαρια..ευτυχως ακομα χανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα στις ομορφες εγκυουλες!!!!!!!!

Λενακι μπανακι μπανακι!!!!!!!Οι γοργονες κολυμπησαν,ε???

Η Γερμανια δε συγκρινεται σε καμια περιπτωση με την Ελλαδα.

Αν ερθετε εννοειται οτι θα συναντηθουμε,ε???Πολυ μεγαλο ομως ταξιδι.

Ειρηνακι μου προσεχε.Οχι για ενα γαμο να τρεχουμε...

Αν δε νιωθεις καλα,κατσε σημερα σπιτι να ξεκουραστεις.

Να μου προσεχεις το μπεμπακι!!!!!!!!!

Ιωαννα θαλασσιτσα,ε???Ζηλευω!!!!!!!!!!Κανε μια βουτια και για μας!!!!

Προσπαθω να πεισω κι εγω τον αντρουλη μου να παμε το απογευμα,

αλλα δεν το βλεπω.

Καλλη μεγαλωσε και το δικο σου το μπεμπακι!!!!!!!

Μπραβο σας!!!!!!!!!!

Αντε να παω να δω κι εγω το δικο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου για άλλη μια φορά σας ευχαριστώ!

Σας ευχαριστώ γιατί με ξεστραβώσατε, εσείς και η συννυφάδα μου που μου έβαλε τις φωνές!

Είχα σκοπό να πάω στον γάμο απλά να μη βάλω τακούνι σήμερα… :unsure:

Αυτό που με τσαντίζει στον εαυτό μου είναι πως παρόλα τα όσα έχω περάσει, κάθομαι και ακούω τον Γιάννη που πάντα με βρίσκει υπερβολική και επειδή είναι στη κοσμάρα του δε καταλαβαίνει πως βάζει πάνω από το παιδί του το χωριό, τους γείτονες και τα ασιδέρωτα πουκάμισα! :angry:

(Θα γελάσουμε πολύ το απόγευμα που θα τον στείλω στη μαμά του να του τα σιδερώσει.)

Επειδή όμως του έχω αδυναμία δε σημαίνει πως πρέπει να του κάνω τα χατίρια.

Υπάρχουν και προτεραιότητες … πώς να το κάνουμε;;;

Και πάλι σας ευχαριστώ!

Μέχρι την Δευτέρα που θα πάω στον γιατρό … καραντίνα! :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες τις ομορφες κοιλιτσες!χαχα σημερα αρχισε να διακρινεται σιγα σιγα η κοιλιτσα μου!!!ο αντρουλης μου την χαιδευει, τησ μιλα και την φιλα τρεις την ωρα :laugh: :laugh: :laugh:

αχ περασα μια λαχταρα εχθες το απογευμα δεν λεγεται!επιασε μπουρινι και πολυ κοντα στο σπιτι επεσε κεραυνος το ειδα να πεφτει!εν τω μεταξυ ημουν και μονη και μιλαμε εκλ@@@@@ μεντες!!!αρχισα να κλαιω σαν μωρο απο την τρομαρα μου.....

καλα ειρηνη πας καλα κοπελα μου που σου περασε απο το μυαλο να πας στον γαμο?????εισαι τρελη????να κατσεις στα αβγα σου φυσικα!!!!!!οσο για τον αντρα σου ας παει να βγαλει αυτος την υποχρεωση και ασε τους υπολοιπους να κουρευονται!!!!

ρεββεκακι 30 γρ??? μια χαρα σε βρισκω!εγω στην αρχη εβαλα σχεδον 2 κιλα αλλα το εναμιση το εχασα,δεν ξερω πως αλλα το εχασα μαλλον θα το ξαναβρω !!!! :blink:

ιωαννα καλες βουτιες αλλα με προσοχη!η γιατρος μου με ειπε οτι το μπανιο επιτρεπεται πρωινες και απογευματινες ωρες μονο.το μεσημερι ουτε κατω απο την ομπρελα!και οταν τελειωουμε τις βουτιες αλλαζουμε απευθειας μαγιω :)

φιλακια σε ολες τις υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε βρε κοριτσια?????

Ολες βολτες βγηκατε???Μονο εγω ειμαι μεσα???

Ειρηνακι εχεις πεθερα κοντα σου και καθεσαι σιδερωνεις εσυ?

Ε,οχι δα... :P

Γεωργια μπραβο!!!!!!Φουσκωνει η κοιλιτσα,χαζευει ο μπαμπας σας!!!!

Ο δικος μας ειναι πολυ συγκρατημενος ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;

Εγώ ετοιμάζομαι να παω σινεμά!!! Έχει και ζέστη μια χαρά το θερινό.

Δεσποινάκι και εμένα ο άντρας μου συγκρατημένος είναι ακόμα έχει πάρει φόβο μάλλον!Ειρηνάκι που είσαι;Πήγε τελικά ο άντρας σου στον γάμο;

ΓΕΩΡΓΊΑ ΤΙς ΦΟΒΆΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΏ ΠΆΡΑ ΠΟΛΎ ΤΙς ΑΣΤΡΑΠΈς!!!Σε καταλαβαίνω!!!

Βρε κοριτσάκια μια άσχετη ερώτηση παίζουν και οι δικοί σας σύζυγοι play station ή μόνο ο δικός μοθ παλιμπαιδίζει; :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Αφου του λέω θα σπάσουν τα νερά μου και εκείνοσ θα μου πει περίμενε λίγο να τελειώσει να το αποθηκεύσω! :silly: :silly: :silly: :silly:

Έφυγα κοριτσάρες καληνύχτα σε όλες σας :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα και ο δικος μου τα ιδια ειναι.

Αφου να φανταστεις απο την αδερφη του για δωρο γαμου ζητησε το

play station 3.Πραλιγο θα καναμε λιστα γαμου στο Jumpo :P

Καλα να περασεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια ετοιμαζομαι να παω για μπανακι στην θαλασσα :):) αχ σημερα το πρωι σηκωθηκαμε με το μωρο μου και φτιαξαμε κρεπουλες....μιαμ μιαμ

ιωαννα και μενα ο αντρας μου παιζει playstation εχουμε ολες τις κονσολες απο τις πιο παλιες μεχρι και τις πιο καινουργιες.....καλα προπεσι τα χριστουγεννα του πηρα δωρο χωρις να το περιμενει το playstation 3 και ρε κοριτσια εκανε μια χαρα σαν παιδακι!ακομη θυμαμαι την χαρα στα ματια του!βασικα ομως πρεπει να παραδεχτω οτι και εμενα μου αρεσει να παιζω αλλα οχι και τοσο οσο σε αυτον!εγω ρε κοριτσια θελω να ρωτησω και κατι αλλο μονο ο δικος μου ο αντρας βλεπει τα τραγουδακια του αλτερ???????????μιλαμε με εχει ζαλισει καθε σ/κ αυτα βλεπουμε!!!!!!καλα το αγαπημενο μας η μπεμπε λιλι ("εμπρος")!κομματαρα!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνες μου!!!!

Τι κανετε;; Ακομα κοιμαστε;; :)

Εγω εχω ηδη μαγειρεψει,επλυνα πιατα,συμαζεψα και τωρα λεω να βαλω

λιγο σιδερο μιας και δροσισε καπως σημερα!

Ακομα μια μερα χωρις ναυτιες φτου φτου μην με ματιασω!! :P

Δεσποινακι μου εννοειτε οτι θα βρεθουμε αν κατεβω! Και με οσα κοριτσια βεβαια ειναι απο εκει κοντα.

Γεωργια καλα το Playstasion αλλα να ακουει και τα τραγουδακια του Alter?? :laugh: Μαλλον τα μαθαινει απο τωρα να τα τραγουδαει αργοτερα στο μωρο!! :) Καλο μπανακι σας ευχομαι! Καντε και μια βουτια για εμας που ειμαστε μακρια.

Τα φιλια μου σε ολες! Ξυπνησε η μικρη! Θα επανελθω αργοτερα να γραψω και τα υπολοιπα!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα! Μάλλον σας ανακάλυψα κάπως αργά...Μένω Κεφαλονιά και είμαι 1,5 μήνα έγκυος (τ.π. 4/5). Στην αρχή είχα κάπως φρικάρει, είχα πονάκια και δυστυχώς ο καλός μου δουλεύει μακριά (περιμένουμε τη μετάθεσή του), οπότε δεν είχα πού να στραφώ για συμπαράσταση. Γίνεται να με βάλετε κι εμένα στη λίστα???

π.η.τ. 7/2/11 και θα θέλαμε κοριτσάκι....

Λένα κι εγώ έχω στενούς δεσμούς με Γερμανία. Έχω γεννηθεί Φρανκφούρτη και πηγαίνω συχνά. Είσαι τυχερή, έχει καλά νοσοκομεία!

Ελπίζω να ακούσω νέα σας σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικη καλως ηρθες,με το καλο το μπεμπακι σου,τα πονακια ειναι νορμαλ μην σε φοβιζει,ειχα πολλα μεγαλωνει η μητρα.

κεφαλονια εεε??τυχερη εισαι απο μεριας νησιου, καλοκαιρακι!!!

κοριτσακια μου ομορφα κανετε μπανακια σημερα????

φιλακι που εισαι???τι καιρο εχει καβαλααααα????κοντευουμεεεε :woohoo: :woohoo:

θελω διακοπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσιαααααα...τι κανετεεεεεεεεεε??σας εχασα..μαλλον εγωχαθηκα...δουλεια και κλπ

τα νεα σας?

εμεις ειμαστεκαλα..ειμαστε 9 βδομαδων και 4 ημερων..η κοιλιτσα αρχισε να φουσκωνει..βεβαια μπορει να ειναι και τοταψι γαλακτομπουρεκο που καταβροχθιζω...χαχα :P:P:P:P

ρεβεκκα και δεσποινα θα με δειτε σε λιγες μερες να μου πειτε αν ειναι μπυροκοιλια η εγκυμοσυνη :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που σε ρε λιμπερτακι σε χασαμεεεεε,

μπυροκοιλια???

εγω που ειμαι σαν αιθιοπας!!!!αδυνατη και πεταγετε ενα κοιλακι τοσο δα λες και χω πιει το καταπετασμα!!!

θα πας καβαλα???

εμεις ξεκιναμε τεταρτη αλλα δεν ξερω τελικα σε ποιο σημειο θα μεινουμε

αλαξανε τα σχεδια για τουζλα,αλλα οπως και να χει καβαλα θα μαι :laugh:

θα σας παρω τηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καρδουλες μου!

Τι κανετε?

Εγω εχω τα χαλια μου,με επιασαν τα ψυχολογικα μου.

Αυριο θα φυγουμε για Δραμα και δε θελω καθολου.

Μπορει να κατσουμε ενα μηνα πανω με τον αντρουλη μου

αλλα μετα θα μεινω μονη...

Και δε θελω καθολου ρε κοριτσια...

Τιποτα δε με κρατα εκει.Μπορει να ειναι οι γονεις μας,

αλλα δεν ειναι το ιδιο.

Αγγελικη καλως μας ηρθες και με το καλο το μωρακι σου.

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου!!!!! :kiss::kiss::kiss: Καηκε το pc στη δουλεια μου απο εναν παλιοκεραυνο :woohoo: :angry: :woohoo: :angry: κι εχω φρικαρει!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Απο το σπιτι δεν προλαβαινω να μπαινω......... :(:(:( Ελπιζω να γινει κατι γρηγορα!!!!!

Μινα μου τωρα που τριτωσε το κακο θα σταματησει και την επομενη θα τα καταφερεις!!!! ;):kiss::kiss:

Ειρηνουλα ξεκουραση κι ολα καλα θα ειναι γλυκια μου!!! :kiss::kiss:

Λενακι μου, με μπερδεψες με τη Μινα γλυκια μου;;; :huh::huh::kiss::kiss:

Αρετη και Αγγελικη καλωσορισατε!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Ρεββεκακι μου, τι λες βρε θηριο πηρες 30 ολοκληρα γραμμαρια;;;;;;; :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P:P

Δεσποινακι μου μη μου στεναχωριεσαι!!!! :kiss::kiss::kiss:

ιωαννα, χρυσα, φιλακι,Λευτεριτσα, φανικο, κιμονακι και σιγουρα εχω ξεχασει κι αλλες...... :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Πώς είστε σήμερα; Εγώ που έλεγα δεν έχω ανακατοσόυρες.....τελικά με επισκέυτηκαν :( Δεν μου αρέσει να γκρινιάζω αλλά είναι ενοχλητικό βρε κορίτσια...

Δεσποινάκι μην πέφτεις κοπέλα μου!Οι ορμόνες είναι είμαι σίγουρη!!!Να δεις που θα πάς θα περνάς όμορφα και θα λές τι στεναχωριόμουν η χαζούλα!!!think positive και όλα θα είναι όμορφα στο υπόσχομαι!!!!!

Αγγελική καλως ηρθες και με το καλό το νινάκι σου!!! :):):)

Ειρήνη χαίρομαι που είσαι καλά!!!! Σήμερα θα πας γιατρό έτσι;Περιμένουμε νέα σου!

Μάτα γρήγορα καινούριο pc!!

Ρεββέκα στο έχω ξαναπροτείνει θές μήπως κανα δυο κιλάκια που μου περισσεύουν εμένα :P:P:P

liberty γαλακτομπουρεκο ε;;;;μιαμ μιαμ κερνα και σε εμας λιγο :silly: :silly: :silly: :silly:

Μπουγατσουλα που βρίσκεσαι σε χάσαμε!!!όλα καλά;

Λοιπόν μια μεγάλη καλημέρα και σε όσες δεν ανέφερα... είμαστε και πολλές! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: σε όλες τισ φουσκοκοιλίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...