Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

αντε ειρηνακι τελειωσες και με αυτο!!!

κοριτσια παντως εδω εχουν φοβερο συστημα υγειας!!!!

αρετι καλως ηρθες με το καλο το νινακι σου!!!

χρυσα που μενεις????

κιμονακι πιπιτσαζουζουνα φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια!τώρα σχόλασα αλλά δουλεύω πάλι το απόγευμα :(

το βράδυ έχω να πάω και σε μια γιορτή πάει ο ύπνος μου σήμερα...Ευτυχώς μου έδωσε φαγάκι η μανούλα μου :):):):)

Ειρηνάκι υπόδειγμα συνέπειας σήμερα ;)

Αρετούλα καλως όρισες στην παρέα μας και με το καλό το νινάκι σας!!!!!!

Πάω να ετοιμάσω ρούχα για το βράδυ να βάλω

και κανά πλυντήριο.....ρίξτε κανέναν υπνάκο και για μένα κοριτσάκια!!

:kiss::kiss::kiss::kiss: σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA KORITSIA .

EFXOMAI OLES NA EISTE KALA !

EIRHNH MOU VGALE ME POULAKI MOU APO TI LISTA ..

VIASTIKA NA MPO VLEPEIS EXO K 8RASOS POU PAS MORE KAKOMIRAAAAA ME DYO STRAVES TI NOMIZESI OTI DEN 8A EIPARXEI K TRITH....... AFTO LEO APO X8ES STON EAFTO MOU KORITSIA ... TESPA DEN 8ELO NA SAS KOURASO OUTE NA SAS STENAXORISO EFXOMAI NA EXETE MIA YPEROXI SYNEXEI ASTIN EGIMOSINH SAS K NA PANE OLA KALA GIA MENA GIA ALLH MIA FORA PIGE STRAVA ALLA ADEXO MI NOMIZETE MI STENAXORIESTE EGO T OPIRA XALARA AN MPOROUSA DLD AS EKANA K ALIOS :P DEN 8A SAS PO LEPTOMEREIES DEN XREIAZETE OTAN KAPOIA STIGMH KSANA PROSPA8ISO K ATA KATAFERO 8A SAS PO K TA DIKA MOU TA EFXARISTA MEXRI TOTE 8A TA LEME K EFXOMAI NA EISTE OOOLES KALA KORITSIA SAS FILO OLES K EYXARSITO GIA TIN PSIXOLOGIKH IPOSTIRIKSI POU MOU DINATE MOU DINETE K PISTEVO OTI 8A MOU DINETE OPOS K SE KA8E KOPELA EDO MESA POU TO XREIAZETE SAS FILO GLIKA !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μινα μου ειλικρινα λυπαμαι πολυ αλλα απ την αλλη χαιρομαι κατα μια εννοια που το πηρες χαλαρα ετσι με θετικη σκεψη θα τα καταφερεις στην επομενη.Τινα κανουμε σκεψου σε χιλιαδες ζευγαρια συμβαινει αυτο απλα θελει καλο ψαξιμο τωρα να βρεις τις αιτιες κ να τις αποκλεισεις για την επομενη φορα.

Οσο για τα αλλα κοριτσακια νομιζα εγω ημουν αναποδη γιατι εχω μονο απο απογευμα κ μετα ναυτιες πρωι μια χαρα αλλα κ σε αλλες συμβαινει ε

φιλακια σε ολες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε?

Εγω σημερα τα ειδα ολα,δεν ειχα ενοχλησεις και ειπα λιγο

να ξεπατωθω στις δουλειες σαν καλη νοικοκυρα που ειμαι.

Ξεχασα ομως να μαγειρεψω...Ευτυχως το αντρακι μου δουλευει απογευμα

και εφυγε νωρις-νωρις απο το σπιτι.

Ρεββεκα κι εγω το τρωω αυτο,χωρις δυοσμο ομως.Δεν ηξερα οτι ειναι

τουρκικο φαγητο.Νομιζα οτι ηταν δικη μας πατεντα!!!!

Καβαλα-Θεσ/νικη ειναι γυρω στη μιαμιση ωρα.

Συχνες στασεις κουκλιτσα μου (καθε μιαμιση ωρα για 10-15 λεπτα και περπατημα),οσο για πιπι οπου βρεις αρκει να ειναι καθαρα.

6 ωρες???Εγω εχω 7ωρο δρομολογιο!!!!!!!!! :dry:

Μπραβο Χρυσα!!!!!!!!26 κιλαααααααα!!!!!!!Δε σε εκραξε ο γιατρος σου???

Κοιτα να προσεχεις τωρα... :P

Αθανατο ΕΣΥ!!!!!!!!!!!!12-13 μερες,ε???

Σε αυτη τη χωρα αν δεν πληρωσεις,δε γινεται σωστα η δουλεια σου!!! :angry::angry::angry:

Αρετη καλως μας ηρθες και με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!

Να εχεις μια καταπληκτικη εγκυμοσυνη!!!!

Μινακι μου λυπαμαι.Ευχομαι η επομενη φορα να ειναι και η τυχερη!!!

Ο Θεος στλενει,οσα μπορουμε να αντεξουμε.

(Καποιες αντεχουμε λιγα παραπανω...)

Σε νοιαζομαστε και να προσεχεις εσενα!!!! :kiss:

Φιλακια στις υπολοιπες γκαστρουλες!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια!!!!!

έχω να μπω 2-3 μέρες. Ο αντρούλης μου λείπει ταξίδι κι εγώ για να μηνβ είμαι μόνη μου έχω εγκατασταθεί στην πεθερούλα. Τώρα ήρθα για λίγο σπίτι να κάνω κάτι δουλίτσες και θα ξαναφύγω.

Μίνα μου λυπάμαι κούκλα μου που δεν προχώρησε η εγκυμοσύνη σου.. υπομονή κι επιμονή και την επόμενη φορά θα πετύχει!!!!! :kiss::kiss:

Αρετή καλωσήρθες, με το καλό το μωράκι σου!!!

δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα νέα σας, ελπίζω να είσαστε όλες καλά, φιλιά σε όλες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε Ζωουλα???????

Στην πεθερουλα ακουω!!!!!!Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!

Επρεπε να παρεις και την πεθερουλα να σε βοηθησει με τις δουλειες.

Ποτε επιστρεφει ο αντρουλης σου????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινάκιιιι :kiss::kiss::kiss:

Ο αντρούλης θα γυρίσει ή αύριο βράδυ ή την Κυριακή :(

Να σου πω τώρα που το είπες για την πεθερούλα, έχω πολύ σίδερο, μπορεί να της το πάω να μου το κάνει αυτή ;);)

Να σου πω να γελάσεις!!! Την Τετάρτη που έφυγε, ημουν πολύ χάλια.. δεν ξέρω γιατί στενοχωρήθηκα τόσο, άλλες φορές δεν με ένοιαζε... οι ορμόνες τα έχουν παίξει!!!!! τρώω λοιπόν κάτι κερασάκια το πρωί και μετά από καμιά ώρα πήγα και :x:x και μετά ρίχνω ένα κλάμα!!!! με έπιασε το παράπονο, που ήμουνα μόνη μου? που έβγαλα τα κεράσια? ποιος ξέρει?? τώρα το σκέφτομαι και γελάω!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωουλα μπορει να ειναι αστειο αλλα κι εγω το παθαινω.

Οταν κανω :x και ο αντρουλης μου ειναι στη δουλεια

με πιανει το παραπονο γιατι δεν ειναι μαζι μου.

Αχ να δω τι θα κανω απο τον Αυγουστο που δε θα ειμαι μαζι του :(

Αντε με το καλο να το δεχθεις.

Εννοειται οτι θα πας τα ρουχα στην πεθερα,το σκεφτεσαι κιολας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινούλα, εντάξει δεν μου τα έχω παίξει τελείως δηλαδή ε?? :laugh: :laugh:

Τον Αύγουστο θα έχουν σταματήσει οι εμετοί κι αυτά βρε!!! μια χαρά θα κάνεις τα μπανάκια σου και θα περάσεις σούπερ!!! εντάξει και πάλι θα σου λύπει αλλά δεν θα είναι τόσο έντονο όπως όταν είσαι μόνη σου ;)

Ρεββεκάκι :kiss::kiss:

Πάω να κάνω ένα μπανάκι για να φύγω!! σας φιλώ γλυκά!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζωουλα μου :kiss:

δεσποινακι μου καλα ειμαι σημερα κουρεψα το μαλλι,μετα καφεδακι με την φιλεναδα!!!

7 ωρες ειναι εσενα απο αθηνα???πωπω πιο κοντα ειναι η κωνσταντινουπολη!!!

πηρα τα πρωτα μου 30 γραμμαρια χιχιχιχιχι :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειδες???Εσυ εισαι πιο κοντα!!!!!!!!!

Εγω θα κανω μεγαλυτερο ταξιδι :blush:

Τι να σου κανουν τα 30 γρ.???

Εγω ηδη εχω παρει μισο κιλο,αλλα ειμαι πολλη ευχαριστημενη.

Βολτουλες σημερα,ε???Μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!

Εγω ελιωσα στο σπιτι.Λειπει ολη μερα και το αντρακι μου...

Ζωουλα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα το αντρακι μου ειναι τοσο κουρασμενο που εχει ξεραθει στον υπνο,4 το πρωι σηκωθηκε σημερα δουλευει πολυ φαντασου να μην ηταν και δικη του η δουλεια :blink:

αχ θα χαζεψω λιγο τηλεοραση και θα παω και γω να κανω νανι,το κουρασα το μπεμπε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααα!!!

Τι κανετε εγκυουλες μου;

Τωρα καταφερα να μπω!! Σημερα πηγαμε επιτελους για μπανιο!! Πηγαμε

σε θερμα ιαματικα λουτρα και ηταν τελεια!! Που να βλεπατε πως εκανε η μικρη μου γοργονα! Τρελενεται για το νερο!

Ψωφισα ομως και τωρα ειμαι τεζα! :laugh: Εχει και τρελη ζεστη σημερα και επειδηνωνει την κατασταση.Αξιζε ομως! Περασαμε τελεια!!!

Ματα μου λυπαμαι...δεν εχω να πω κατι αλλο.. :(

Αρετη καλως ηρθες στην παρεουλα μας!! Με το καλο το νινι σου!

Ρεββεκακι 30 γρ;; Πω πω!! Να προσεχεις!! :P Ευτυχως και εγω με λιγα κιλακια ξεκιναω και ετσι δεν με χαλαει το 1 κιλακι!

Ειρινακι παει και αυτη η εξεταση.Ευχομαι να μην ακολουθησουν πολλες ακομα και σε ταλαιπωρουν.Μα να μην εχουν χανσαπλαστ;; Κουφο μου ακουγετε :dry:

Δεσποινακι και Ρεββεκακι να προσεχετε με τα ταξιδια! Ειναι πολλες οι ωρες.Και εμενα ο αντρας μου θελει να κατεβουμε τον Σεπτεβριο με αμαξι(24 ωρες ταξιδι) χωρις σταματημο. :S και ακομα το σκεφτομαι..Δεν ξερω σε τι κατασταση θα ειμαι τοτε.Βεβαια αν ερθουμε θα κανουμε απειρες στασεις και σιγουρα μια διανυκτερευση Πραγα αλλιως δεν λεει..

Παντως και εδω κοριτσια το συστημα υγειας ειναι αψογο! Ενας λογος που δεν θελω να φυγω απο εδω ειναι αυτος.Νιωθεις μια ασφαλεια ολη την ωρα και αυτο για μενα ειναι πολυ σημαντικο.

Την καληνυχτα μου σε ολες.Φιλακια πολλα!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα μου δεν έχω λόγια … λυπάμαι τόσο πολύ! Το μόνο που θέλω είναι να μου υποσχεθείς πως θα το ψάξεις το θέμα. Δε μπορεί να είναι τυχαίο! Μην ακούς κανένα γιατρό που σου λέει κάτι τέτοιο! Ψάχτο!

filaki όχι μόνο οι ναυτίες είναι όοοολη μέρα … μη σου πω το βράδυ είναι χειρότερες.

geozouli θα ήθελα να σου κάνω μια αγκαλίτσα να σε παρηγορήσω για τον αντρούλη σου που έφυγε και για τα καημένα τα κεράσια…

εχθές είχε λίγο θρίλερ η νύχτα.

Όπως σας είχα πει πήγα στον γάμο. Το πρωί στη δουλεία, μετά σπίτι για ένα γρήγορο μπάνιο, μετά κομμωτήριο ευτυχώς κοντά σε γειτονικό χωριό, μετά γρήγορα στο σπίτι να ντυθώ. Από τις 7 στην εκκλησία καθιστή ευτυχώς και ξεμπερδέψαμε μετά τις 9:30. Στο κέντρο μετά μια ταλαιπωρία και μια απίστευτή κούραση. Δεν άντεξα άλλο και απαίτησα από τον άντρα μου να με πάει σπίτι και να γυρίσει αυτός μετά. 12 και κάτι φύγαμε. Εννοείται οι πρώτοι. Πήγα σπίτι, πάω τουαλέτα και στο σκούπισμα μια ελαφρώς ροζ βλέννα. Τα είδα όλα κοριτσάκια μου. Για ένα #$%^#γάμο να γίνει καμιά στραβή;;; μου κόπηκαν τα γόνατα. Σε μια ώρα που ξαναήρθε ο άντρας μου πήγα πάλι τουαλέτα αλλά ήμουν τελείως καθαρή. Το πρωί πάλι καθαρή. Πήρα και το βράδυ ένα έξτρα ουλτρογκεσταν. Αφήστε τους εφιάλτες που έβλεπα όλη νύχτα. Πως γέννησα και ήμουν στον 7ο μήνα ένα πλάσμα πολύ περίεργο… τι να κάνω σήμερα που έχω και τον άλλο γάμο… φοβήθηκα πάρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γκαστρουλίτσες μου!!!

τι κανετε σημερα; Εγω ντύνομαι να πάω για μπανάκι μιας και ο αντρούλης μου δεν δουλεύει!Τι πράγμα κι αυτό .....πέρυσι έκανα 100 μπάνια τα 80 μόνη μου μενω βλέπετε 5 λεπτά απο την θάλασσα με το αμάξι φέτος όμως δεν θέλω να πηγαίνω χωρίς τον αντρούλη μου νιώθω ανασφάλεια :)

μάλλον οι ορμόνες ειναι ε;;;

Μίνα μην απελπίζεσαι ψάξτο και θα την βρείς την άκρη!Περιμενουμε νεα σου απο την επόμενη σου προσπάθεια!!!Αντε τρίτοσε το κακό !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...