Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

ειρηνη θα δοκιμασω αυτο που λες!ρεββεκα ολο γιατροσοφια μας εισαι πλακα εχεις!αλλα αυτο με τον χυμο πρωινιατικα δεν νομιζω οτι θα το τιμησω γιατι απο κει που δεν εκανα εμετο μαλλον θα κανω!

λοιπον ειρηνακι και εγω εχω το ιδιο θεμα με εσενα!ειδικα το πρωι οταν ξεκινω και ξυπνω ασυναισθητα τεντωνομαι!και καμια φορα κοιμαμαι μπρουμυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μινακι μπραβο το μωρακι σου μια χαρα ειναι :kiss:

χρυσα καλως ηρθες!!!!!

georgiasamar δεν ξερω απο αυτα,μου τα μαθαινουν εδω!!!αλλα να σου πω εμενα με βοηθησαν και ειδικα ο χυμουλης ειναι τελειος και δροσερος!!!δεν με χαλαει το πρωι,εμενα οι ναυτιες ξεκινανε πιο μετα!!!

κοριτσακια φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες,παω να χτυπησω το γαυρακι με τις πατατουλες!!!

δεσποινακιιιιιιιιιι εισαι τυχερουλα με την θαλασσιτσα διπλα σου!!!ετσι να περνας καλα φιλεναδα!!!!μπραβο :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκα γαυρακι ακουω!!!!!!!!!!!

Εχω καιρο να φαει ψαρακι.

Στειλε κανενα στην πατριδα!!!!!!!!!

Α,Ειρηνη κι εγω τεντωνομαι και κοιμαμαι μπρουμυτα.

Πειραζει????

Εναν γυναικολογο που ρωτησα για τον υπνο μπρουμυτα,μου ειπε

"καντο τωραπου ακομα σε παιρνει γιατι αν φουσκωσει η κοιλιτσα θα σου λειψει",οποτε μαλλον δεν πειραζει.Καταλαβα λαθος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι και γω καιρο ειχα να φαω,1 κιλο φαγαμε με το αντρακι μου.

εχω επιθυμησει τα χορτα,ιταλικα ,βουνου τα παντα,εδω δεν εχουν δεν βρισκω πουθενα,θα παρω απο καβαλα.

την αλλη βδομαδα ερχομαι,7 του μηνα θα μαι εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουμπουκα μου σου εστειλα επιτελους πμ.

Αντε να κανονισουμε συναντηση.

Εγω θα παω Δραμα ή 5 ή 6 του μηνος.

Ελα και θα σε παω να βοσκησεις σε καταπρασινα λιβαδια.

Θα χορτασεις χορτα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πως μου αρεσουν τα λειβαδια,ειμαι παιδι της φυσης,θελω φυση δεν αντεχω στις μεγαλες πολις.

θελω να βοσκησω :woohoo: :woohoo:

σου εστειλα και γω πμ

θα ειμαι εκει με ενα ζευγαρι 50ρηδων οι καλητεροι μου φιλοι στην ελλαδα,και μ ενα τουρκικο ζευγαρι την κουνιαδα μου με τον αντρα της,φυσηκα και θα τους παρατησω για εναν καφε εεεεεε πορτοκαλαδα ηθελα να πω,μαζι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινακοοοο μπραβο ολα καλαααα....

κοριτσια γεια σας και απο μενα...ποσο πολυ χαιρομαι που ειστε καλα. τι καλα δηλαδη η μια με τα αερια ή αλλη με τις αναγουλες... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

γεια σου ρεβεκονι μου σε εχασα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeeeeeeeeera koritsia ti kanete eiste kala ?

xrysa kalososrises ola me to kalo na pane !!!

tinki mou filakia !!!

kimon ,rebeka,ioanna theodosiadou ,eirini kalimeraaaaaaaaaaaaa k filakia

eimai sigouri oti kapoia exo ksexasei .... fialkia se oles k na exoume mai omorfh k hremh meeeera ta leme meta molis ksipnisete dld giati apoti vlepo eimai i moni ksipnia proi proi !!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!

Είμαι η 2η πρωινή! Χιχιχιχι…

Πρωί πρωί έψαχνα να βρω ενέσεις και τελικά πήρα την φαρμακοποιό με το αμάξι μου και πήγαμε και χτυπήσαμε την πόρτα σε ένα σπίτι στο γειτονικό χωρίο.

Ευτυχώς τους βρήκαμε εκεί και μας έδωσαν!

Τι ήταν και αυτό σήμερα…

Εχθές πήγα στον ορυλά για τα αυτάκια μου που βουλώνουν αλλά τελικά αλλεργία είναι…

Σήμερα έχω να πάω σε 2 κρεβάτια…

Αύριο έχω να πάω στο νοσοκομείο να κάνω την εξέταση για την υπαρίνη.

Την Παρασκευή κομμωτήριο και γάμο

Το Σάββατο γάμο

Έλεος … μόνο που τα σκέφτομαι κουράζομαι … αφήστε που θα μου λείψει ο απογευματινός μου ύπνος…

Επίσης μετά από τόσο καιρό λέω να βάλω τακούνι στους γάμους. Έχω σκοπό μόνο να κάθομαι αλλά μήπως να μη βάλω;;; αφήστε που δεν έχω κάτι σε κοντό να ταιριάζει …

Υπάρχει όμως και ένα μεγάλο θετικό: θα περάσει γρήγορα ο χρόνος μέχρι την Δευτέρα για να πάω να δω το νινάκι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

τι κανετε????????????

εγω χθες δ μπορουσα να κλεισω ματι στρυφογυρναγα στο κρεββατι εκανα βολτεσ στο σαλονι με τπτ σας λεω ειχα κατι ενοχλησεις δ ξερω καν που κοιλια??????εντερο?στομαχι????????

ααααααααααα κ σημερα εμαθα κ νεα απο την δουλεια.....

απο δευτερα αρχιζουν οι απολυσεις .....

ζητηθηκε λυση της εταιριας κ δ ξερω τι θα γινει οκ ξερω οτι μεχρι να κλεισει δ μπορει να με διωξει αλλα μετα????????????

εχω αγχωθει πολυ ...!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια....

ειρηνακι μηπως παιδακι μου να μη βαλεις τακουνι?βαλε εκει ενα ωραιο φλατ παπουτσακι και θα εισαι η πιο ομορφη...

μπουγαστουλαααα :kiss::kiss::kiss: οσο για τη δουλεια αστα νομιζω πως ολι φοβομαστε πια για απολυσεις μιας και οι αγορες πανε χαλια και κλεινουν πολλες εταιρειες...τουλαχιστον δεν μπορει να σε διωξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 μη φοβάσαι τίποτα! Να σκέφτεσαι μόνο το μωράκι σου και έχει ο Θεός! Εύχομαι τα καλύτερα!

tinkerbel25 σκέφτομαι να ξεκινήσω με τακούνι και θα έχω στην τσάντα μου τα σανδαλάκια μου … ψιλοάσχετα βέβαια αλλά δε πειράζει … στην καρέκλα θα παλουκωθώ… χιχι :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι θα γινει ρε γμτ με ολο αυτο ??????τι θα κανει ο κοσμος????????/

εμας δ κλεινει λογο κρυσης αλλα οτι τα 2 αδερφια δ τα βρησκουν μεταξυ τους κ ειναι στα δικαστηρια

κ χθες αποφασισαν τελικα οτι θα κανουν εκκαθαριση κ μετα τελος

μεχρη βεβαια ν ατελειωσει η εκκαθαρηση αυτος δ μπορει να με διωξει

ποσο ομως θα κρατησει ολο αυτο??/που θα παει ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Μινα μου ΤΕΛΕΙΑ η χοριακη σου μπραβο!!!! ;):kiss:

Ειρηνουλα κι εγω παντα ετσι κανω, εχω και δευτερο ζευγαρι μαζι μου!!! ;):P Μπουγατσουλα ευχομαι αφου γεννησεις κι αν κλεισει η εταιρεια αυτη, να βρεις κατι καλυτερο!!! ;)

Τινκη την καλημερα μου γλυκια μου!!!! :kiss::kiss:

Λενακι καλα κανεις και πας βολτουλες τη ζουζουνα σου, ασε μας εμας!!!! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χθες ειδα το σπορακι μου και τρελαθηκα!!!! :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: κουνουσε χερακια, ποδαρακια.....ησυχια δεν ειχε!!!!

Κοντευουμε τα 4εκ. και την αλλη Τεταρτη 7/7 θα κανουμε αυχενικη!!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!

Τι κάνετε κοριτσάρες μου? Πρωινές πρωινές βλέπω! :)

Pwlinaki μου υπομονή με την δουλειά! Μετά ψάξε να βρείς

κάτι καλύτερο.

Ειρηνάκi να το βάλεις το τακουνάκι, για λίγο δεν κάνει κακό.

Καλά κανεις και θα πάρεις και τα αλλα μαζί σου.Μπορεί να σε κουράσουν.

Mata μου 4cm???? :woohoo: Bravo βρε θηρίο!! Τέλεια δεν είναι όταν το βλέπεις να κουνιέται σαν τρελούτσικο? :laugh:

Χτες έκανα τέλειο ύπνο! Η μικρή με ξύπνησε στης 8:00 και με το

ζόρι σηκώθηκα :unsure: Σε λίγο πάμε να σηκώσουμε το Σ/M οικογενειακός!! :P

Φαγητό έχω ευτυχώς από χτες,τέλεια γεμιστά!!

μιαμ μιαμ!

Τα φιλια μου σε όλες! Τα λέμε αργότερα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata ποοοοο… καλέ εσείς μεγαλώσατε πολύ!!!!

Lenaki26 καλά έκανες και κοιμήθηκες!!! Εγώ εχθές έχασα τον ύπνο μου και τώρα με τσούζουν τα ματάκια μου … με βλέπω να γέρνω και να κοιμάμαι στο γραφείο … πίσω από τον υπολογιστή … :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

νεραιδακι μου τι κανεις?????

ματα ωραια νεα το σπορακι σου ειναι ολοκληρο μπεμπακι και κουνιετε!!!

αχ ρε κοριτσια τι καιρο ασχημο εχει εδω μπουμπουνιζει ολη την ωρα συννεφια και βροχες βαρεθηκα καλοκαιρι ειναι!!!!!

ελπιζω την αλλη βδομαδα να κανει καλο καιρο καβαλα, να κανω καμια βουτιτσα!!!

ειρηνακι γινε μια σεξυ μαμα βαλε την τακουνα σου και καντους ολους χωμα!!!!!και οταν κουραστεις γυρισε στο, απλα μαμα ,με τα σανδαλακια σου :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεμπεκακι καλημερα. κι εμεις αυτη την εβδομαδα ειχαμε καταιγιδες καια στραπες...μαλλον τωρα ηρθε σε σενα...παντως απο χτες εχει ξεκινησει ζεστουλα παλι.... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

2 μέρες χωρίς υπολογιστή και δεν μπορούσα να διαβάσω νέα σας. Βολτούλες ακούω και δραστηριότητες και τακουνάκια και πολύ χαίρομαι για όλες σας. Εγώ έκανα μια απόπειρα να πάω για δουλειά την Δευτέρα στο 4ωρο άρχισα να τα παίζω, με κράτησαν και 2 ώρες υπερωρία, είδα και κάτι καφέ πραγματάκια και ανησύχησα οπότε χτύπησα 15 μερούλες άδεια και έχω αράξει στο κρεβατάκι μου.

Στις 11 του μήνα γίνομαι και νονά οπότε θέλω να είμαι ντούρασελ. Είπα στο γιατρό για τακούνι και μόνο που δεν με χτύπησε. 3δυμα και τακούνι λέει το ξέχασες, φλατ και άμα τους αρέσει. Τι να κάνω... Θα ακολουθήσω την οδηγία ποια εγώ.... που το χαμηλότερο μου παπούυτσι είναι 8ποντο.. Τι να κάνω όμως... όλα για τα παιδιά μου....

Φιλιά σε όλες στις κοιλίτσες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι έτσι να προσέχεις … 3 δυμα είναι αυτά … δεν είναι παίξε γέλασε!!!

Εδώ γιατί δεν αφήνουν τις έγκυες να βαφτίσουν;;;

Κρητική παραξενιά είναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα.

Παντα ειμαι η τελευταια καλημερα...

Ειμαι λιγο παραπανω υπναρου????

Ειρηνακι λιγο τακουνακι δε βλαπτει,να νιωσεις γυναικα βρε παιδι.

Δε θα βαλεις κωλο κατω το Σαβ/κο,μη μου κουραστεις ομως.

Τις clexan παιρνεις,ε?Αυτες εχουν θεμα αποθεματος γιατι ειναι φθηνες και τις εξαγουν.Εγω γι'αυτο το λογο πηρα τις innohep.

Αχ τη Δευτερα θα δεις το νινακι σου!!!!!!!!!Τι καλα!!!!!!

Ματινακι μου 4 εκ.????Τοσο μεγαλωσε?????Μπραβο!!!!!

Και την αλλη βδομαδα αυχενικη,ε??Αντε με το καλο!!!!!!

Λενακι καλα να περασετε.Τι ειναι το Σ/Μ?? :blush:

ELENALDA και τριδυμα και τακουνι???Ε οχι,υπερβολη. :P

Αντε με το καλο να γινεις νονα.Προσεχε ομως,μην κουραστεις πολυ.

Το βαφτιστικο ειναι βαρυ???

Καλα για τη δουλεια,ασχολιαστο.Κατσε να φροντιζεις τα παιδακια σου και ασε αλλος να φροντιζει για τη δουλεια. :kiss:

Μπουγατσουλα οντας ανεργη,βλεπω οτι γλιτωνω απο μεγαλα αγχη.

Δεν αγχωνομαι αν θα κλεισει η επιχειρηση ή αν θα με διωξουν... :silly:

Ρεββεκα που μιλαω με Δραμα μου λενε οτι εχει κρυο.

Το βραδυ σκεπαζονται με κουβερτες και θελει οπωσδηποτε ζακετουλα.

Ριξε στη βαλιτσα και κατι ζεστο.

Μινα γιατι τοσο πρωι?Το γαλα μοιραζεις?????? :blink:

tinkerbel25 :kiss:

Εχετε μπολικα να διαβασετε!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
    • Αχ σκυλάκια!!! Ποσο μα ποσο τα αγαπώ!!! Πριν την εγκυμοσύνη ονειρευόμουν τοσο πολυ ενα σκυλάκι. Αφου στον σύζυγο του το δήλωσα, μολις και το τελευταίο παιδι αρχίσει τις εξόδους με φίλους εγω θα πάρω σκύλο. Εκείνος τα αγαπάει μεν, αλλα δεν τα θελειες το σπίτι... Αλλα θα πατουσα ποδι. Και να σου πω, τι δεν θα εδινα να έχω ενα σκυλάκο τωρα στα δύσκολα. Μεγάλωσα με σκυλιά απο παιδι... Τα παιδια μου σαφως δεν μπορούν να καταλάβουν τι μου συμβαίνει ούτε τους έχω πει κατι. Μονο οτι ειμαι λίγο άρρωστη και θα συνέλθω. Εκανα και το λαθος μια μερα να ξεσπάσω σε κλάματα και ηρθαν ολα και με αγκάλιασαν και ρωτούσαν τι έχω... Τα ζουζουνια ειναι 9 , 4,5 και 2,5. Ταυρακι ζυγακι και παρθενακι αντίστοιχα! Να σας πω κατι κουλό;;; Πρίν 3 μηνες που ήταν έγκυος μια φίλη (που δυστυχώς παλινδρομησε) μου ειχε πει για ντομπλερακι. Της ειπα θα της δωσω το δικο μου. Γυρισα το σπίτι ανάποδα για να να το βρω. Και ορκίζομαι εδωσα τεράστια βάση, σε ένα συρτάρι που ήμουν σίγουρη οτι το ειχα εκει. Ομως δεν το βρηκα. Οποτε θεώρησα πως μαλλον θα το έδωσα στην αδερφή μου. Και καλε κορίτσια.... Χθες βράδυ, πηγα να παρω απο αυτο το συρτάρι ένα τετράδιο, το οποίο ειναι πανω πανω και τσουουουπ να σου το ντομπλερακι!!! Κουλο ε;;; Τα παιδιά αποκλείεται να το είχαν πάρει γιατί δεν το φτάνουν. Το εβαλα για πλακα στην κοιλιά. Ακουσα το εντερακι μου, ακουσα και τους χτύπους της καρδιάς μου. Οκ ζω. Αλλα μου φανηκε τοσο περίεργο.  Έκλεινα τα ματια και ονειρευόμουν τους χτύπους της καρδιάς του. Τι δεν θα έδινα να τους ακουσω... Θεε μου ποσο το θέλω. Ποσο το αγαπώ. Πόσο θα ήθελα σε 7 μήνες να το κρατησω στην αγκαλιά μου . Ποναω τόσο ποτ ξέρω πως δεν... Επίσης υπάρχει μια μικρή ελάττωση στο αιμα. Στην λεκάνη δεν βλέπω η βλέπω ελάχιστο όπου μέχρι εχθές ήταν κατακόκκινο το νερό  στην λεκάνη,στο χάρτη βέβαια βλέπω. Θεωρω ακράδαντα πως θα έπρεπε να παίρνω και ενεσης κορτιζόνης... Και μεγίστη δόση utrogestan  δεν ξερω ποια είναι. Ούτε ο σύζυγος που ειναι φαρμακοποιός.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...