Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

ειμαι 2.5 μηνων στις 15 θα κλεισω τριτο.τωρα βδομαδες ...πρεπει να κατσω να τις μετρησω ο αντρας μου τις ξερει καλυτερα χχχ. αυχενικη ηταν νωρις ακομη δεν ειχε θεση το νινι γιαυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προσπαθησε να βαλεις τικερακι να βλεπουμε τις εβδομαδες σου.

Την αυχενικη την κανεις 12η-14η βδομαδα.

Εγω εχω ραντεβου στις 8/7 για αυχενικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Ρενα μου!!!!!!!!!

Εδω εδω ελα,σε θελουμε.

Να σου ζησει το μπεμπακι και με το καλο να το παρεις αγκαλιτσα.

Ποτε εχεις ΠΗΤ???

filaki κανεις αντιγραφη τον UURL ή καπως ετσι,

πηγαινεις επεξεργασια προφιλ,φορουμ,υπογραφη και κανεις επικολληση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να δουμε. κοριτσια τωρα εχει στο μεγαλο καναλι Βορειας Ελλαδας -καταλαβατε ποιο κανει να το πω;- ριαλιτι με νεογεννητα κ γεννησεις μωρων ενδιαφερον καθε μερα στις οχτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ.

ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ,ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ. ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ Κ ΣΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΑΤΥΧΗΣΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΕΜΒΡΥΑΚΙ Κ ΑΝ ΝΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ?

ΝΟΤΟΥ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ. ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΟΛΙΣ ΣΟΥ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενα καλως ηρθες,αντε με το καλο το νινακι σου :)

φιλακι 5 εκατοστααααα???καλε μεgαλωσε το σπορακι σου πολυ :)

ιωαννα μου το σπορι το δα 7η εβδομαδα μην ανχωνεσε εκει ειναι απλα ειναι μικρουλη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω παντως καθε βδομαδα με φωναζε gια υπερηχο εως την 7η βδομαδα,τωρα με φωναζει καθε 15.

αλλη τακτικη εχουν εδω μαλλον!!!

κοριτσιααααα :blush::blush::blush: εχετε πολλα αερια η μονο εgω εχω??? :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ????

ΕΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΧ8ΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ Κ ΑΝΥΣΙΧΙΣΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ Κ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ

ΕΥΧΩΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 8Α ΠΑΡΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ Κ 8Α ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΦΙΑΛΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ Κ ΗΡΕΜΗ ΜΕΡΑ !!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mina2 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΕΕΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ????

ΕΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΧ8ΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ Κ ΑΝΥΣΙΧΙΣΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ Κ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΠΑΕΙ

ΕΥΧΩΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11 8Α ΠΑΡΟ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΠΟΤΕ Κ 8Α ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΦΙΑΛΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ Κ ΗΡΕΜΗ ΜΕΡΑ !!! :)

μινακο μου γλυκο κατσε ξεκουρασου και θα δεις ολα καλα θα ειναι...ο γιατρος σου τι σου ειπε?σου εδωσε κανενα φαρμακο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU πως πήγε το χοτ ντογκ … άρεσε στο μωράκι;;; τι ωραίο το τικεράκι σου!!! Τρέλα!!!

georgiasamar ελπίζω να μην είναι τίποτα η χαμηλή θέση! Απλά να προσέχεις ακόμα πιο πολύ!!! φιλάκια!!!

FANIKO λες να είσαι κοριτσομαμά;;; τέλεια!!!!

filaki όπα και σταυροπόδι!!! Σίγουρος τσολιάς!!!

RENA55 καλώς ήλθες στη παρέα μας! Θα σε προσθέσω στη λίστα!!!

ioanna123456 μία φίλη μου άκουσε καρδούλα στην 12η εβδομάδα και τώρα έχει μια κοριτσάρα ενός έτους!! Να μην αγχώνεσαι με τίποτα!!!

rebbeka αέρια δε θα το έλεγα … μήπως όμως έχει να κάνει με την διατροφή;;

mina2 μήπως αλλάζεις μήνα; Τις πιο πολλές φορές δεν είναι ανησυχητικό! Εύχομαι τα καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σταυροποδι κομπολοι του λειπε λετε ναναι αγοραρος.εγω ηθελα μπεμπα αλλα επειδη συζυγος με πρηξε με γιο αρχισα να αλλαζω.5.5 εκατοστα για δυομιση μηνων ειναι κανονικο η ψηλο το νινι; χχχ η μανα μονη της παινευεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσαρες μου!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Γιωργια, Φιλακι μπραβο γλυκιες μου τα μωρουλια σας μεγαλωνουν ΤΕΛΕΙΑ!!!! :silly: :silly: :silly:

Μινα μου ευχομαι να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα!!!! :kiss:

Δεσποινακι πολυ φαι ακουω!!!! ;):P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι μου κανετε????

Αχ κοριτσια αλλαξε το τικερακι μου!!!!!!!!!!!

Ειρηνακι ολοκληρο παιδακι φαινεται να ειναι το σκατουλι μου.

Μινα μην ανησυχεις,οπως ειπε και το Ειρηνακι,μπηπως αλλαζεις μηνα?

Πηρες το γιατρο σου???????

filaki νομιζω οτι ειναι λιγο ψηλο για την εβδομαδα του.

Ο γιατρος τι ειπε?

Θα σας βγει ενας παιδαρος!!!!!!!!!!!!2 μετρα!!!!!!!!!!!!

Κατευθειαν για τσολιας στα ανακτορα!!!!!!!!!

Ρεββεκα τα αερια ειναι φυσιολογικα στην εγκυμοσυνη (ουπς :blush: )

:silly: :silly: :silly:

Μην ανησυχεις!!!!!!!!

Φιλακια στις υπολοιπες γκαστρουλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mata έγραψε:

Δεσποινακι πολυ φαι ακουω!!!! ;):P:P

Καλημερα Ματινακι!!!!!!!

Η αληθεια ειναι οτι αρχισε να μου ανοιγει η ορεξη

και τρεμω με τα κιλα.

Βεβαια,δεν εχω παρει ακομα (μονο μισο κιλακι) αλλα ...

Αν και το χθεσινο το μετανιωσα.Εκατσα σα βραχος στο στομαχι μου

και ειχα αναγουλες μετα :(

Απο τη μυτη μου βγηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!!!βρε Δεσποινιω γελασα με το ουπς :laugh: :laugh: ....κι απο το πολυ το γελιο ουπς :blush::blush: :laugh: :laugh: :laugh:

Και το ρεψιμο επισης ειναι συμπτωμα νομιζω!!! :ohmy: sorry!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα δεν εχεις προβλημα με τα κιλα σου φαε και λιγακι παραπανω!!!Εγω ετσι θα εκανα!!! ;):P:P

Βεβαια μια φιλη μου, που ετρωγε οτι εβρισκε με τη δικιολογια της εγκυμοσυνης πηρε......33 κιλακια!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα Κιμονακι μου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Καλα βρε, τωρα βρηκες να ερθεις να παρεις αερα εδω;;;;;; :huh::huh:

Δε βλεπεις που μας εχουν πιασει τα εντερικα μας!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κιμοανακι!!!

Προσεξε τι τζουριτσες θα παρεις γιατι αρχισαν τα τοξικα αερια.

Βαλε μασκα και μετα βαθιες εισπνοες. :laugh: :laugh:

Ματινακι εχεις δικιο.

Που ειναι τα κοριτσια???οεο

Παω για μπανιο στη θαλασσα!!!!!!!!!!!

Θα τα πουμε το απογευμα!!!!!!!!!

Θα κανω απο μια βουτια για ολες σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
    • Αχ σκυλάκια!!! Ποσο μα ποσο τα αγαπώ!!! Πριν την εγκυμοσύνη ονειρευόμουν τοσο πολυ ενα σκυλάκι. Αφου στον σύζυγο του το δήλωσα, μολις και το τελευταίο παιδι αρχίσει τις εξόδους με φίλους εγω θα πάρω σκύλο. Εκείνος τα αγαπάει μεν, αλλα δεν τα θελειες το σπίτι... Αλλα θα πατουσα ποδι. Και να σου πω, τι δεν θα εδινα να έχω ενα σκυλάκο τωρα στα δύσκολα. Μεγάλωσα με σκυλιά απο παιδι... Τα παιδια μου σαφως δεν μπορούν να καταλάβουν τι μου συμβαίνει ούτε τους έχω πει κατι. Μονο οτι ειμαι λίγο άρρωστη και θα συνέλθω. Εκανα και το λαθος μια μερα να ξεσπάσω σε κλάματα και ηρθαν ολα και με αγκάλιασαν και ρωτούσαν τι έχω... Τα ζουζουνια ειναι 9 , 4,5 και 2,5. Ταυρακι ζυγακι και παρθενακι αντίστοιχα! Να σας πω κατι κουλό;;; Πρίν 3 μηνες που ήταν έγκυος μια φίλη (που δυστυχώς παλινδρομησε) μου ειχε πει για ντομπλερακι. Της ειπα θα της δωσω το δικο μου. Γυρισα το σπίτι ανάποδα για να να το βρω. Και ορκίζομαι εδωσα τεράστια βάση, σε ένα συρτάρι που ήμουν σίγουρη οτι το ειχα εκει. Ομως δεν το βρηκα. Οποτε θεώρησα πως μαλλον θα το έδωσα στην αδερφή μου. Και καλε κορίτσια.... Χθες βράδυ, πηγα να παρω απο αυτο το συρτάρι ένα τετράδιο, το οποίο ειναι πανω πανω και τσουουουπ να σου το ντομπλερακι!!! Κουλο ε;;; Τα παιδιά αποκλείεται να το είχαν πάρει γιατί δεν το φτάνουν. Το εβαλα για πλακα στην κοιλιά. Ακουσα το εντερακι μου, ακουσα και τους χτύπους της καρδιάς μου. Οκ ζω. Αλλα μου φανηκε τοσο περίεργο.  Έκλεινα τα ματια και ονειρευόμουν τους χτύπους της καρδιάς του. Τι δεν θα έδινα να τους ακουσω... Θεε μου ποσο το θέλω. Ποσο το αγαπώ. Πόσο θα ήθελα σε 7 μήνες να το κρατησω στην αγκαλιά μου . Ποναω τόσο ποτ ξέρω πως δεν... Επίσης υπάρχει μια μικρή ελάττωση στο αιμα. Στην λεκάνη δεν βλέπω η βλέπω ελάχιστο όπου μέχρι εχθές ήταν κατακόκκινο το νερό  στην λεκάνη,στο χάρτη βέβαια βλέπω. Θεωρω ακράδαντα πως θα έπρεπε να παίρνω και ενεσης κορτιζόνης... Και μεγίστη δόση utrogestan  δεν ξερω ποια είναι. Ούτε ο σύζυγος που ειναι φαρμακοποιός.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...