Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!

σήμερα είμαι καλύτερα με αναγούλες και τέτοια κι έτσι κατάφερα να σας γράψω...

ιωάννα και χριστίνα καλωσήρθατε!!!!! καλή εγκυμοσύνη να έχουμε όλες μας και γερά μωράκια!!!!!!!!!

Λενάκι τέλεια τα νέα σου για το μωράκι!!!!! Το είδες και τρισδιάστατο ε? Τι ωραία!!!!! :laugh: :laugh:

Ρεββεκάκι ελπίζω να είναι περαστικός ο πονοκέφαλος και να σου περάσει με το ντεπόν..

Ειρηνούλα, κι εγώ αγοράκι θέλω.. όχι ότι θα με χάλαγε ένα κοριτσάκι.. αχχχ δεν ξέρω!!!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ζωουλα!!! :kiss::kiss: Καλα θα ηταν να διαλεγαμε κιολας αλλα..... :P:P

Μια φιλη μου που γεννησε πριν κανα μηνα αγορακι, ηθελε κοριτσακι και οταν της ειπε ο γιατρος αγορι , μας ελεγε συνεχεια "Αχου να κανει λαθος...........τι θα κανω......κτλ" Τωρα δεν αλλαζει το γιοκα της με τιποτα και λεει "κι αλλο να κανω αγορι να ειναι παλι!!!!" :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ματα μου έχεις δίκιο.. εμένα δεν θα με χάλαγε καθόλου πάντως να μου έλεγε η γιατρός ότι είναι κοριτσάκι, παρόλο που σκέφτομαι αγοράκι!!!!!

Ειρηνούλα πλάκα θα έχει να δούμε ποια έπεσε μέσα :laugh: :laugh: να το φτιάξεις!!!! εμένα αγοράκι ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστρουλες!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε????????

Εγω σημερα ημουν καλυτερα και βρηκα ευκαιρια να σιδερωσω λιγο...

Τι βλεπω????Εχουμε καινουριες αφιξεις????

Με το καλο κοριτσαρες μου να σας ερθουν γερα μωρακια σε λιγους μηνες.

Αντε να ακουσετε και καρδουλες και περιμενουμε εντυπωσεις.

Ειναι το πρωτο σας???

Ρεββεκακι μην εχεις τυψεις για το παυσιπονομ,αφου επιτρεπεται. :)

Λενακι τοσο πολυ μεγαλωσε το μπουμπουκακι σου????

Αχ τι τελεια!!!!!!!!Εγινε ολοκληρο ανθρωπακι!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γκαστρουλες μου τι μου κανετε????εγω ειρηνακι θα ηθελα κοριτσακι, για την ακριβεια ειμαι σιγουρη!!!!!ασε που το πε και το κινεζικο ημερολογιο τυχαιο??? δεν νομιζω!!!!! :woohoo: :woohoo:

ιωαννακι και χριστινιω καλωσηρθατε στο κλαμπ, ευχομαι ολα κατ΄ευχην να πανε για ολες μας

ρεββεκακι υπομονη κοπελα μου αν εκανες κανα μπανακι οταν σε πιανει πονοκεφαλος δεν σε ανακουφιζει???εγω οταν κανω μπανιο ειμαι σαν ζαλισμενο κοτοπουλο και πεφτω μετα για υπνο ξερη.και οταν ξυπναω ειμαι ανανεωμενη. καλα αν ακολουθει και λιγο σεχ δεν το συζητω!!!!!!σου μιλω για την ανανεωση!!!!δοκιμασε το :blush::blush:

δεσποινα εγω που ειμαι μια χαρα γιατι δεν βρισκω ορεξη να σιδερωσω η ακαματα?????αφου να φανταστεις αυριο ερχεται η πεθερα και εχω ενα βουνο απο ρουχα!!!!μαλλον θα τις το κανω δωρακι υποδοχης! :P:P

λενακι ωραια νεα!!!μπραβο κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Γεωργια,θα ερθει η πεθερα σου και σκεφτεσαι το σιδερο???

Εννοειται οτι θα το κανει αυτη.

Ε,ας βοηθησει.Εγγονακι της ετοιμαζεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι λεω να κανω δεν φτανει που εδειξε απαθεια με το θεμα της εγκυμοσυνης θα μου κανει ενα σωρο δουλειες που τις εχω φυλαγμενες ειδικα για αυτην!!!!!!εγω στο κατω κατω εργαζομαι και μαλιστα στο ιατρειο του αντρα μου δηλ. του γιου της!τωρα που θα ρθει θα την χορεψω στο ταψι γιατι της τα χω μαζεμενα!!!!!!!!τσατιστηκα παλι αλλα ας μην το θιξω περαιτερω το θεμα γιατι θα ανεβασω πιεση! :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη συγχιζεσαι!!!!!!!

Σκεψου το μωρακι σου.

Ολα εδω πληρωνονται,ας ερθει να κανει την παραδουλευτρα τωρα.

Να καθαρισει καλα,οχι μονο αυτα που βλεπει η πεθερα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα πεθανα στο γελιο απο μεσα μου με τον ορο παραδουλευτρα...δεν μπορω να εκφραστω στο ιατρειο!!!!

κιμονακι ο αντρουλης μου ειναι οδοντιατρος και ειναι ο καλυτερος της πολης!!!εντελως αντικειμενικη η αποψη :laugh: :laugh: εγω τον βοηθω ως γραμματεας και ως βοηθος οδοντιατρου, καλα εεεε εγω και αν ειμαι η καλυτερη γραμματεας!!!!!τσσσσσ τι να λεμε τωρα, αν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει! :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω Georgia και εισαι μακρια,γιατι εχω κατι θεματακια τελευταια με τα δοντια αλλα φοβαμαι τοσο πολυ,που μια φορα σε μια απονευρωση μου πηγε η μεγαλη πιεση 6 και λιποθυμησα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινα οντως ειναι αληθεια αυτο που ειπες.....περισσοτερες λεπτομερειες δεν μπορω να πω θα διαγραφω!!!

κιμονακι κριμα. καλε γιατι επεσε η πιεση σου???απο τον φοβο σου ή πονεσες και μετα φοβηθηκες???γιατι οι περισσοτεροι που φοβουνται ειναι επειδη ειχαν πρωτα καποια δυσαρεστη εμπειρια απο αλλο οδοντιατρο.παντως οχι να το παινευτω αλλα ο αντρουλης μου σε κανει να αισθανεσαι πολυ ανετα εχουν ερθει ασθενεις οχι φοβισμενοι αλλα χεσμενοι απο τον φοβο τους και ερχονται και ξαναερχονται και μαλιστα με πολυ μεγαλη ευχαριστηση!πρεπει να βρεις εναν γιατρο να σου αποπνεει εμπιστοσυνη και σιγουρια.εμενα μου την σπανε οι πολυ αυστηροι και οι δηθεν δεν τους παω μια! καλα να μην αναφερω για το ποσα παιδακια ερχονται και μαλιστα μικρης ηλικιας ( απο 4 ετων) και καθονται μια χαρουλα( σε αυτο συμβαλλω και εγω βεβαια γιατι η κανονικη μου ιδιοτητα ειναι νηπιαγωγος!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δεν το πιστευω!εισαι νηπιαγωγος? σε εσας πρεπει να ερθω!! :laugh: ειμαι χειροτερη και απο νηπιο!!τι να σου πω!απο τον πονο λυποθυμησα μου εφτασε η τσιμπια στην καρδια!! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΤΕΛΙΚΑ...... ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑ..... ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΠΟΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΝΑ ΑΜΟΛΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΖ ΝΑ ΚΑΨΟΥΝΕ ΚΑΡΔΙΕΣ.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...

ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΜΥΚΗΤΕΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ? ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΤΙ?

ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ ΕΧΩ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΠΗΤ 24/2/11.

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια… σήμερα λέω να κατέβω Ηράκλειο να κάνω 2 δουλίτσες και να πάω και ένα κομμωτηριάκι…

THEODOSIADOU υπομονή με τις ναυτίες … που θα πάει θα περάσει! Αν σε παρηγορεί εγώ νιώθω κάπως καλύτερα. Δεν ξέρω αν είναι επειδή μπήκα στον 3ο ή από τα βραχιολάκια …

georgiasamar ωραίο δώρο για την πεθερά … μήπως να το κάνω και εγώ;;;

ioanna123456 σε ευχαριστούμε για την πρόσκληση!!! Μαραθώνα σου ερχόμαστε!!! Μην ανησυχείς για τους μύκητες… και εγώ έχω ένα μικρόβιο για το οποίο θα πάρω αντιβίωση σε μετέπειτα μήνα. Όλα αντιμετωπίζονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
    • Αχ σκυλάκια!!! Ποσο μα ποσο τα αγαπώ!!! Πριν την εγκυμοσύνη ονειρευόμουν τοσο πολυ ενα σκυλάκι. Αφου στον σύζυγο του το δήλωσα, μολις και το τελευταίο παιδι αρχίσει τις εξόδους με φίλους εγω θα πάρω σκύλο. Εκείνος τα αγαπάει μεν, αλλα δεν τα θελειες το σπίτι... Αλλα θα πατουσα ποδι. Και να σου πω, τι δεν θα εδινα να έχω ενα σκυλάκο τωρα στα δύσκολα. Μεγάλωσα με σκυλιά απο παιδι... Τα παιδια μου σαφως δεν μπορούν να καταλάβουν τι μου συμβαίνει ούτε τους έχω πει κατι. Μονο οτι ειμαι λίγο άρρωστη και θα συνέλθω. Εκανα και το λαθος μια μερα να ξεσπάσω σε κλάματα και ηρθαν ολα και με αγκάλιασαν και ρωτούσαν τι έχω... Τα ζουζουνια ειναι 9 , 4,5 και 2,5. Ταυρακι ζυγακι και παρθενακι αντίστοιχα! Να σας πω κατι κουλό;;; Πρίν 3 μηνες που ήταν έγκυος μια φίλη (που δυστυχώς παλινδρομησε) μου ειχε πει για ντομπλερακι. Της ειπα θα της δωσω το δικο μου. Γυρισα το σπίτι ανάποδα για να να το βρω. Και ορκίζομαι εδωσα τεράστια βάση, σε ένα συρτάρι που ήμουν σίγουρη οτι το ειχα εκει. Ομως δεν το βρηκα. Οποτε θεώρησα πως μαλλον θα το έδωσα στην αδερφή μου. Και καλε κορίτσια.... Χθες βράδυ, πηγα να παρω απο αυτο το συρτάρι ένα τετράδιο, το οποίο ειναι πανω πανω και τσουουουπ να σου το ντομπλερακι!!! Κουλο ε;;; Τα παιδιά αποκλείεται να το είχαν πάρει γιατί δεν το φτάνουν. Το εβαλα για πλακα στην κοιλιά. Ακουσα το εντερακι μου, ακουσα και τους χτύπους της καρδιάς μου. Οκ ζω. Αλλα μου φανηκε τοσο περίεργο.  Έκλεινα τα ματια και ονειρευόμουν τους χτύπους της καρδιάς του. Τι δεν θα έδινα να τους ακουσω... Θεε μου ποσο το θέλω. Ποσο το αγαπώ. Πόσο θα ήθελα σε 7 μήνες να το κρατησω στην αγκαλιά μου . Ποναω τόσο ποτ ξέρω πως δεν... Επίσης υπάρχει μια μικρή ελάττωση στο αιμα. Στην λεκάνη δεν βλέπω η βλέπω ελάχιστο όπου μέχρι εχθές ήταν κατακόκκινο το νερό  στην λεκάνη,στο χάρτη βέβαια βλέπω. Θεωρω ακράδαντα πως θα έπρεπε να παίρνω και ενεσης κορτιζόνης... Και μεγίστη δόση utrogestan  δεν ξερω ποια είναι. Ούτε ο σύζυγος που ειναι φαρμακοποιός.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...