Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

Κι εγω την ψαχνω απο χθες την Κωνσταντινα...

Γιατι δε μπαινει????

Ε,εννοειται οτι θα ερθεις κι εσυ,αφου εισαι κοντα!!!!!!!!!!!

Δεν το συζηταμε.

Μαλλον για το σαβ/κο 9-10/7 λεμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν αρχισεις να πινεις και μπυρες και να ρευεσαι,

πηγαινε να κοιταξεις την τεστοστερονηση σου.

Μαλλον θα κανεις ενα βαρβατο μπεμπαρο!!!!!!!!!!!!!

Α ρε τρελομαμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απο τωρα αρχισαν τα οργανα!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπα της η Ελευθερια!!!!!!!!!

Εμαθες και το οφ σαιντ???

Λοιπον,μακρια απο τους φιλους τον αντρα σου και τους φιλους του,

οταν βλεπουν το μουντιαλ.Μονο ετσι θεραπευεται αυτο.

Ειναι σοβαρη η κατασταση σου... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh:

βρε λιμπε με εκανες κε ξεραθηκα στα γελια...

λιμπε μου, μπουγαστουλα μου και καλλη μου....τι τελειααα...

ακουσατε και ειδατε τα σπορακια σας...κοριτσια μεσα απο την καρδια μου ολα να πηγαινεουν παντα ετσι καλα...

σας σκεφτομαι συχνα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!!

μπουγατσουλα μου καλη!!!μπραβο το νινακι σου!!!!

λιμπερτακι ελεος με το μουντιαλ!!!!!κοιτα μην εχεις κορη και ξημεροβραδιαζετε με το ποδοσφαιρο η την μαζευεις απο τα σταδια!!!

αντε να δουμε θα βρεθουμε καβαλα!!!!θα περασω και μια μερα θασο εγω ετσι λεω!!!!

κωνσταντινα που εισαι κοριτσακι μου????

νεραιδακι καλημερα!!!το κιμονακι τι εγινε??που ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερουδια γλυκιες μου!!! :kiss::kiss::kiss:

Καλλη,Λευτεριτσα, μπουγατσουλα!!!!Μπραβο τα σπορακια σας!!!!Γινονται μωρακια!!! :silly: :silly: :silly:

Τινκη, Ρεββεκακι!!!! :kiss::kiss::kiss:

Βρε Κωνσταντινα μου που εισαι; :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, λυπάμαι πολύ για το δυσάρεστο που έχω να σας πω:

Δυστυχώς η Κωνσταντίνα μας είχε παλίνδρομη κύηση. Γι'αυτό και δεν έχει μπει στο μάμι τις τελευταίες μέρες.

Το'χω περάσει, δεν είναι εύκολο.. ιδίως όταν ήδη έχεις ξαναπεράσει άλλη μια περιπέτεια... και η αλήθεια είναι ότι ό,τι και να πω, ότι και να γράψω, "θα περάσει, μη στεναχωριέσαι" κλπ, μου φαίνεται ανούσιο γιατί ξέρω πως δε βοηθάει στη δεδομένη στιγμή.

Αυτό που της είπα στο τηλ. είναι ότι θα ψαχτεί, θα κάνει ό,τι εξετάσεις χρειαστούν, θα βρουν τι έφταιξε και θα το αντιμετωπίσουν.. Κι άμα βρεθεί η αιτία, μετά τα πράγματα είναι απλά, κάνεις ό,τι απαιτείται και τα πράγματα πάνε καλά..

Κοριτσάκι μου, σε σκέφτομαι... ελπίζω σύντομα να συνέλθεις και από αυτήν την περιπέτεια... ό,τι χρειαστείς είμαι εδώ (όπως και όλα τα κορίτσια)...

Μια μεγάλη αγκαλιά και την αγάπη μου... :kiss:

Στα υπόλοιπα κορίτσια εύχομαι όλα να πάνε καλά και με το καλό να κρατήσετε τα μπεμπάκια σας αγκαλιά.. να προσέχετε.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε παρακαλώ!!!

Πες την να το ψάξει καλά!

Να σιγουρευτεί!

Να μη βιαστεί!

Να πάρει και μια δεύτερη γνώμη.

Το έχω αντιμετωπίσει και εγώ για αυτό το λέω.

Δυστυχώς δεν έχω το τηλέφωνό της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ από προσωπική πείρα μιλάω..

Το'ψαξα.. βρήκα τι φταίει.. τώρα κάνω τις ενεσούλες μου και παίρνω τα χαπάκια μου και δόξα τω Θεώ, όλα προχωράνε καλά..

Γι'αυτό και φωνάζω κάθε φορά, σε όσες κοπέλες έχουν τέτοια περιστατικά.. μην το αφήνετε στην τύχη, ψάξτε το!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λυπαμαι πολυ για την κωνσταντινα μας,μια τεραστια αγκαλια!!!!

τωρα θα αρχισει η αντιστροφη μετρηση κωνσταντινα μου,θα κανεις οτι απαραιτητες εξετασεις και την επομενη φορα θα ερθει και θα μεινει!!!

ελπιζω γρηγορα να συνελθεις απο αυτο...

την αγαπη μας..... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.

Η μερα δεν ξεκινησε καθολου καλα.

Κωνσταντινα μου,κοριτσακι μου,τι να πω.

Πραγματικα λυπαμαι.

Θα το ψαξουμε ομως και θα βρουμε τη λυση.

Μη σε παρει απο κατω.

Ειμαστε εδω για σενα,ολες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ειρήνη μου με ξέχασες , εχω ΠΗΤ 21/1 αλλά επειδή είναι 2 καισαρική και δίδυμα θα πάει σίγουρα 2 εβδομάδες νωρίτερα , με βλέπω για αρχές ιανουαρίου . Είσται όλες καλά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια τι μου κανετε?εγω ειμαι μια χαρουλα την δευτερα επιτελους θα παω στην γιατρο για τον πρωτο μας υπερηχο, αχ εχω μια ανυπομονησια...

μολις διαβασα τα νεα απο την κωνσταντινα....κριμα ρε γαμωτο :( ελπιζω γλυκια μου την επομενη φορα να εισαι πολυ πιο τυχερη...

ειρηνη και εμενα με ξεχασες....βαλε με 2/2 :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΦΛΕΒΑΡΗ. ΕΜΕΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ 3 ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΤΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... ΜΑΚΑΡΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα...

στενοχωρήθηκα πολύ για την Κωνσταντίνα... ξέρω ότι το έχει ξαναπεράσει.. εύχομαι να έχει δύναμην και πίστη και να το ψάξει και όλα θα πάνε καλά.. και την επόμενη φορά να έχει ένα γερό μωράκι και να ζήσει το όνειρο μέχρι το τέλος!!! Κωνσταντίνα μου είμαστε όλες κοντά σου!!!

εγώ κορίτσια από χθες το βράδυ δεν είμαι καθόλου καλά.. χθες είχα πάει μια βόλτα και έφαγα μια βάφλα, η οποία μετά μου βγήκε ξινή γιατί ήμουν μία ώρα στην τουαλέτα και :x

Σήμερα από το πρωί έχω αναγούλες και νιώθω σαν άρρωστη.. θα μου περάσει πιστεύω..

Ελπίζω να είσαστε όλες καλά!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...