Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι δεσποινακι μου κοντευουμε τα 2 εκατοστα...τρελαθηκα απο την χαρα μου...ακομα δενμπορω να το πιστεψω......:) :) :) :) :) :) :) :) :)!!εσυ δεν πας συχνα στον γιατρο σου;;;;;ποσο καιρο εχεις να κανεις υπερηχο;;εμενα με παρακολουθει καθε βδομαδα για τυχον προβλημα απλα σημερα ηταν ο καιρος να δουμε μετρησεις κ διαφορα τετοια,,,,,ειμι τρελαμενη :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις ειμαστε 1.4 και 149 χτυπους...

καλλι αγορακι μου μυριζεις...χεχε

εγω και πιπακι να δω..τσουτσουνακι θα λεω :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

πλακα κανωωω.μη βαρατεε εγγυο γυναικαααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω να κανω υπερηχο 1 μηνα και θα κανω σε 2 βδομαδες.

Ο γιατρος μου ειναι στη Δραμα κι εγω στην Αθηνα.

Οταν ανεβω πανω,θα κανω την αυχενικη.

Θα τον ζαλισω το γιατρο μου,θα τον εχω μια ωρα να μου κανει

υπερηχο για να απολαυσω το μπεμπακι μου που εχω να το δω τοσο καιρο.

Ελευθερια κανενα κοριτσι σου μυριζει

ή εχεις ειδικευτει μονο στην τεστοστερονη????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αν και ημουν στα προθυρα να τα βγαλω...ημουν πολυ πολυ χαρουμενη...κιμονακι με το που ακουσα το τακτακτακ..εκει να δεις ψυχολογικα...τρελαθηκα...κλαμαααα

theo εισαι θεα...χαχαχαα...τελειο...κατουρηθηκα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

οι πολλοι χτυποι λενε αγορακι καλλι μου,ετσι ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια γιατι δε βαζεις κι εσυ τικερακι για το μωρουλακι-παιδαρο???

Διακρινω μια προτιμηση στις αγορομανες????? ;)

Σε καναδυο μηνες θα σας λυθει η απορια και θα αρχισετε

να αγοραζετε τα χρωματιστα φορμακια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

theo μαλλον ειμαι πολυ ξανθια...γι αυτο...2 μερες προσπαθουσα και τικερακι δε καταφερα..μετα τα παρατησα...δες σε προηγουμενες σελιδες που ρωτουσα

ελα πες αληθεια τωρα...ποσα σου εδωσε η ζαχα να με πεισεις οτι ειναι μπεμπα? :P:huh::P:P:P

καλλι μου ετσι νομιζω οπως τα λες..αλλα και παλι γερο να ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσπνακι μου εγω δεν εχω προβλημα γερο να γεννηθει κ οτι θελει ο θεος απα ο αντρουλης λεει μακαρι να ναι αγορακι αλλιως θα γεμισω με στριγκ κ σερβιερτες μεθαυριο...βλεπεις εχω μια κορη ηδη κ εαν κανω κ αλλη θα χει 3 γυναικες να τον ζαλιζουν :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλλι λιμπερτακι τι ωραια νεα απο τα μωρακια σας μπραβο!!!!

λοιπον σημερα θα φτιαξω μπουγατσα αφου δεν εχουν εδω θα την φτιαξω μονη μου!!!ελεος ενα μηνα την ζηταω!!!!

δεσποινακι κοντευουν οι μερες να παμε προς καβαλα μερια !!!εχω αρχισει τα ψωνια και τα σχεδια!!!ελπιζω η παρεα να με αφησει ησυχη να συναντηθουμε!!!θα επιβληθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται γερα να γεννηθουν!!!!!!!!!!!

Καλλη με τα τσουβαλια θα τις παιρνει τις σερβιετες... :P

Ελευθερια οταν πηγα στο γιατρο να ακουσουμε καρδουλα,

μου ειπε οτι μαλλον για κοριτσακι το παει,

οπως ελεγαν οι παλιοι,η καρδια των κοριτσιων χτυπα πιο δυνατα.

Βεβαια,αυτο ειναι ενας μυθος.

Ρεββεκακι κανενα κομματι και σε μενα.

Μπουγατσα με κρεμα???????Μιαμ μιαμ μιαμ

Κανονισε να βρεθουμε,ειναι η τελεια ευκαιρια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλλι, Ελευθερία μεγαλώνουν τα μωράκια σας, μπράβο!!!!! εγώ δεν ξέρω για το φύλλο κορίτσια, αλλά μάλλον αγοράκι λέω κι εγώ για το δικό μου... :):)

γερά να ειναι τα μωράκια μας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εχουμε πολυ πλακα μου φιανεται...για φαι μιλατε βρε κοριτσια συνεχεια;;;;λυπιθυτε κ μας με τα παραπανισια κιλακια μας....τι θα κανουμε με τοσους πειρασμους που μας βαζετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγω θα ερθω οταν ειστε καβαλα...πειτε μου..εεε...

μπουγατσα..αμανννν ζημια που κανεις τωρα..

λενε οτι οι μανες το νιωθουν το φυλο αλλα εμενα πιο πολυ για επιθυμια μου ακουγεται παρα διαισθηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιμπερτακι εχεις πμ

εγω κοριτσια εφαγα μολις μια τηγανια πατατες με λεμονι και τριμμενο κασερι,και τωρα πινω σοδα,αληθεια η σοδα κανει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι παλι.

Ο υπολογιστακος μου τα επαιξε πριν,κολλησε και δεν ελεγε

να ξεκολλησει.

Ρεββεκακι νομιζω οτι το ανθρακικο δεν κανει και πολυ καλο

στο εμβρυο.

Καλυτερα να τα αποφευγεις.

Ετοιμη η μπουγατσα????Με τι γεμιση ειναι????

Ελευθερια αληθεια θα ερθεις αν βρεθουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεε κοριτσακια εγω ειμαι ηδη Καβαλα μη με ξεχασετε να ειδοποιησετε. Οσο για αναψυκτικα η γιατρος μου ειπε δεν πειραζουν -εκτος απο κολα- απλα προσοχη γιατι εχουν πολλη ζαχαρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααααα καλησπερααααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

γυρισα απο τον γιατρο ειχα το ωραιοτερο ραντεβου του κοσμου σημερα

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ το ειδα ειναι τοοοοοοοσο δα τρελαθηκα

καρδουλα δ ακουσαμε αλλα την ειδαμε να χτυπαει κοντεβα να τρελαθω απο το αγχως πριν μπω μεσα κ ναι ειμαστε 1 ολοκληρο εκατοστο χαχαχχαχαχαχα

εβαλα τα κλαματα με το που βγηκα εξω ...

κ αναψα ενα κερακι στην εκκλησια του νοσοκομειου

δοξα το θεο οοοοοολα καλα.... σε 2 εβδομαδες θα ξαναπαω

8/7 ξανα ραντεβου με το σπορακι μας :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα βαλουμε ανακοινωση και οποια θελει ας ερθει.

Και απο αλλα μερη της Ελλαδας...

Εγω θελω να ερθετε ολες,να συγκρινουμε κοιλιτσες. χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

κοριτσιααααααααααααααα καλησπερααααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

γυρισα απο τον γιατρο ειχα το ωραιοτερο ραντεβου του κοσμου σημερα

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ το ειδα ειναι τοοοοοοοσο δα τρελαθηκα

καρδουλα δ ακουσαμε αλλα την ειδαμε να χτυπαει κοντεβα να τρελαθω απο το αγχως πριν μπω μεσα κ ναι ειμαστε 1 ολοκληρο εκατοστο χαχαχχαχαχαχα

εβαλα τα κλαματα με το που βγηκα εξω ...

κ αναψα ενα κερακι στην εκκλησια του νοσοκομειου

δοξα το θεο οοοοοολα καλα.... σε 2 εβδομαδες θα ξαναπαω

8/7 ξανα ραντεβου με το σπορακι μας :D :D :D :D

1 εκατοστο???????

Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε με το καλο μπουγατσουλα να την ακουσετε κιολας την καρδουλα!!!!

Βρε κοριτσια που ειναι η Κωνσταντινα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαλονικα ειμαι δεσποινα...τωρα..αθηνα παλιοτερα...ο συζηξ εχει ριζες απο καβαλα και εκει οποτε θα ερθω να σας δω

και η κωνσταντινα ειχε ραντεβου χθες με γιατρο για καρδουλα...που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️
    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...