Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

Μπραβο!!!!!!!!!!!!!!

3 εκατοστα??????????????Ουαου!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Γιουπι!!!!!!!!

Τι καλη γιατρος που ειναι η δικια σου!!!!!!!!!!!!!!!!

Πηγαινε αποστολη αρχειου,βρες το στον υπολογιστη και στειλτο,

περιμενω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τριιια;Μπραβο τωρα με ξεσηκωσες κ εγω θελω να μαθω αρχες Ιουνη ηταν μολις 1.65 τωρα ποσο να γινε το νινι;Θα δω Δευτερα μαζι με αυχενικη.Υπαρχει περιπτωση να φαινεται κ το φυλο απο αυχενικη; οι μαμαδες ας μας διαφωτισουν!Α κ οποιες ερθουν προς Καβαλα να βρεθουμε ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκάκι το μωράκι σου είναι μεγάααααλο πια!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: 3 ολόκληρα εκατοστά!!!! τέλεια!!!!

ανυπομονώ κι εγώ να πάω πάλι στις 12 Ιουλίου για την αυχενική!!!!

Κωνσταντίνααααα πού είσαι καλέεε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζωουλα και σενα τοσο ειναι!!!παμε πακετο εμεις!!!

μια μερα πριν απο μενα θα κανεις αυχενικη!!!

ρε κοριτσια τι τελειο βιντεακι και δεν μπαινει δεν ξερω γιατι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Ρεββέκα μου, λίγο πιο μικρούλι ήταν το δικό μου, 2,6 :laugh: :laugh: να δεις στην αυχενική διαφορά που θα έχει!!!! εκεί θα τρελαθούμε πιστεύω :silly: :silly:

είμαι λίγο άσχετη με τα βιντεάκια, δεν ξέρω πως μπαίνουν, η Δέσποινα θα ξέρει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γκαστρουλιτσες!!!!!!!!!!!

Τι κανετε?

Εγω μολις γυρισα απο καφε μου,εφαγα και τωρα χαλαρωνω.

Μονη :( , ο αντρουλης μου δουλευει βραδυ.

Βρε Ρεββεκακι ακομα?

Πανε αποστολη αρχειου,αναζητηση,βρες το,ανοιγμα

και θα καμαρωσουμε κι εμεις το μπεμπακι σου!!!!!!!!!

Βρε κοριτσια που ειναι η Κωνσταντινα?

Μαλλον μας ξεχασες απο την πολλη χαρα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κριμα... :( κι ηθελα να δω το μπεμπακι σου.

Δεν πειραζει. Θα το καμαρωνει μονο η μανουλα.

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ????ΟΕΟ

Πειτε βρε κοριτσια κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια... θέλω διακοπές!!!!!!!!! Θαλασσίτσα και βολτούλες... έχω βαρεθεί μέσα στο σπίτι!!! Εντάξει πάμε καμία βολτούλα με τον άντρα μου που και που αλλά όταν δουλεύει δεν πηγαίνω πουθενά :(

και θέλω να κάνω και μπανάκια, αλλά διακοπές δεν μας βλέπω ακόμα, μάλλον τέλη Ιουλίου για καμιά 10αριά μερούλες.. αργεί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διακοπες,ε?

Μπα εγω δεν καιγομαι.Θαλασσιτσα θελω μονο!!!!!!!!!!!

Ζωουλα την καλυτερη περιοδο θα πατε διακοπες

με τις μεγαλυτερες ζεστες.

Για που λετε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινάκι κι εγώ αμα είχα θαλασσίτσα κοντά δεν θα με ένοιαζε τόσο..

Δεν είμαστε για μακριά φέτος!! μας έχουν καλέσει οι κουμπάροι μας στον Κάλαμο που έχουν εξοχικό και εκεί θα πάμε! Έχουμε παει πολλές φορές και μας αρέσει.. άν έχεις καλή παρέα εξάλλου όπου και να είσαι ωραία είναι!! Αλήθεια Αθηνα που μένεις Δεσποινάκι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κερατέα ε? Τέλεια!!!! Έχει και ωραίες θάλασσες προς τα κει!!! Εγώ μένω στη Δάφνη και οι θάλασσες που είναι σχετικά κοντά δεν είναι και τόσο καθαρές.. οπότε με βλέπω τέλη Ιουλίου να αρχίσω τα μπάνια...οπότε θα κάνω υπομονή :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειναι μωρε η Κωνσταντινα?

Λες να μας ξεχασε...???

Μαλλον αυριο θα μαθουμε τα νεα της...

Α,απο θαλασσες εχουμε μπολικες και οι περισσοτερες καθαρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κι εγώ την έχω στο μυαλό μου την Κωνσταντίνα... ίσως να μην μπορεί να μπει.. κι εμένα μου κάνει κάτι κουλά και με πετάει το μαμμυ σήμερα.. ελπίζω αύριο να μπει να μας πει τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ποτε δεν κανει κουλα το μαμμυ?

Σημερα εχει δροσισει και ειναι ωραια.

Να'χα και τον αντρουλη μου μαζι μου... :(

Τωρα θα ηθελα ενα γλυκακι,κατι δροσερο σαν ταρτα... μιαμ μιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευτυχώς που δρόσισε γιατί δεν την πάλευα και πολύ με την ζέστη!!!κι εμένα ο αντρούλης μου δεν έχει γυρίσει ακόμα, τον περιμένω όπου να ναι!

εγώ το έχω ρίξει στα αλμυρά.. έφαγα λίγα καρύδια και τώρα έβαλα πατατάκια με κέτσαπ!!!! τι ορέξεις είναι αυτές που έχω... ότι να ναι :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μηπως εισαι εγκυος???????????

Δεν πιστευω!!!!!!!!! :P:P:P

Πωπω με βλεπω να γινομαι πολλη γουρουνα.

Μεχρι τωρα δεν παχυναμε,αλλα τωρα αρχισε να ανοιγει η ορεξη

και ποιος θα μας σταμτησει.

Τι δουλεια κανει ο αντρουλης σου?αν επιτρεπεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να είμαι έγκυος βρε??? :silly: :silly: :silly:

ασε Δεσποινάκι κι εγώ δεν έχω πάρει καθόλου κιλά προς το παρόν αλλά δεν με βλέπω καλά με τις ορέξεις μου, που να μην είχα και τις αναγούλες!!! :laugh: :laugh:

ο αντρούλης μου είναι δημόσιος υπάλληλος, κι εγώ, αλλά εκείνος πηγαίνει 2-3 φορές την εβδομάδα και παίζει μπάλα σε κάτι γήπεδα και βοηθάει κιόλας. Εσύ Δεσποινάκι δουλεύεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...