Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΡΕΣΚΟγΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!! Νο2


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Τι ειναι αυτα που μας λες βρε Κιμονακι;;;; :dry: Να μας μπερδεψεις θες; :P:P Αντε με το καλο να ερθει και το μπεμπε και να σου φερει και λιγες αναγουλες να εχεις απ'ολα!!!!! ;):P:P

Με το καλο να δειτε και ν'ακουσετε αυριο τα μωρακια σας!!!! :kiss::kiss: Εμεις οι υπολοιπες υπομονη!!!! Εγω την αλλη Τριτη....

Λενακι εχουμε εταιρεια μαρμαρων και δουλευω στο λογιστηριο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιμονακι θελεις και αναγουλες????

Μακαρι να σου ερθουν μαζι με ενα γερο μπεμπακι.

Καλησπερα Ματινακι!!!!!!!!!!!!!!

Τελικα ποιες εχουμε ακουσει καρδουλα και ποιες οχι ακομα???

Εχω μπερδευτει... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα τρελογκαστρούλες!!!!!!!!!!!!!

σήμερα το πρωί πήγα για υπέρηχο!!!!!!!!!!!!!!!!

το μωράκι μου μεγάλωσεεεεε, είναι ολόκληρα 2,6 εκατοστά!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: προεξείχαν χεράκια, ποδαράκια και ελαφρώς η μυτούλα!!! ξετρελάθηκα :woohoo: :woohoo: :woohoo: δεν το περίμενα να δω τόσα πολλά!!! η καρδούλα του ακουγότανε, όχι τόσο καλά, γιατί μου έκανε τον υπέρηχο από την κοιλιά, ενώ κολπικά ακούγεται καλύτερα, αλλά θα την ακούσουμε καλύτερα στην αυχενική. Έκλεισα ραντεβού να την κάνω στις 12/7!!!

οι εξετάσεις μου ήταν καλές, μόνο ο αιματοκρίτης είχε πέσει στο 34, αλλά όταν έκανα τις εξετάσεις δεν είχα ξεκινήσει ακόμα το σίδηρο! Τώρα θα παίρνω δύο την ημέρα και μου έγραψε και και ασβέστιο και μαγνήσιο.

ααα μπανάκια μου είπε να κάνω, με προσοχή, να μην κάθομαι πολύ ώρα, να μπαίνω λίγο και να βγαίνω και να προχέχω να είναι καθαρά για να μην κολήσω τίποτα!

κιλάκια δεν έχω πάρει μέχρι στιγμής, ευτυχώς!!!

αυτά κοριτσάκια μου! ελπίζω να είστε όλες καλά.. φιλάκιααα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι μου, εγω το προηγουμενο σαββατο που ειχα παει, για να με δει μετα τις καφε ιστοριες, ειδαμε ενα φωτακι οπου αναβοσβηνε...

Σηματα μορς παρακαλω..μου ελεγε το σπορακι "ειμαι εδω κ ειμαι καλα" :laugh: :laugh: :laugh:

Ανοιξαμε το ντοπλερ αλλα δεν ακουσαμε τιποτα...ο γιατρος μου ειχε πει οτι απο στιγμη σε στιγμη θα ακουγοταν...επειδη ομως εμεινα ξαπλα 10 μερες....αυριο παω....κ εχω αγωνια.........

Ματα μου, καλησπερααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο εμετους ειμαι κομπλε,ευχαριστω δεν θα παρω...9 μηνες δεν σηκωσα κεφαλι ουτε εβαλα μπουκια στο στομα!πως γεννηθηκε ο γιος μου 3 κιλα δεν το ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Ζωουλα!!!!!!!!!!!!

2,6,ε???????

Ολοκληρο μωρο εγινε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κωνσταντινα μου να εισαι ηρεμη.Δε χρειαζεται να εχεις αγωνια.

Ολα καλα πανε κι ετσι θα συνεχισουν!!!!!!!!!!!

Καλη επιτυχια για αυριο και περιμενουμε εντυπωσεις!!!!!!

Μονο εγω εχω να δω τοσο πολυ καιρο το μπεμπακι μου...

Ζηλευω...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωουλα μουυυυυυυυυυυ θα τρελαθω αχαχαχαχαχα χερακια ποδαρακια!!

Τι ωραια που τα λες!!! 12-7 η αυχενικη ωραια!!!!!

34 ο αιματοκριτης ε? κ εγω σημερα τις πηρα 31,6 γμτ...ασε...θα με μπουκωσει στο φεροφολικ κ παει η τουαλετα..θα την ξεχασω τελειως!!!!!

Μαγνησιο γιατι σου εδωσε? Ξερει κ καμια αλλη κοπελα?

Κιμονακι μου, :P:P:P:P τεταρτη θα μαθεις νομιζω???? Εδω σε περιμενουμε, κοιτα μην πας αλλου ε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγνησιο δινουν οταν εχεις συσπασεις

ή για να τις αποφυγεις.

Ζωουλα μαλλον σου το εδωσα προληπτικα λογω εξωσωματικης??

(αν δεν κανω λαθος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Εχω βαρεθει βρε κοριτσια σπιτι.

Εχθες και σημερα ο αντρουλης μου ειναι απογευμα

και ολη μερα ειμαι μονη...

Εχουν παθει τα ματακια μου,μια στην τηλεοραση και μια στην

οθονη του υπολογιστη ειμαι...

Αυριο ομως λεμε να παμε θαλασσιτσα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Κωνσταντίνα μου το μαγνήσιο το δίνουνε για τις συσπάσεις της μήτρας, ανεξάρτητα εξωσωματικής, κάνει καλό!!!

Όσο για τον αιματοκρίτη, θα παρουμε λίγο παραπάνω σίδηρο και όλα καλά, μην ανησυχείς... κι εγώ την τουαλέτα με κυάλια την βλέπω, μη νομίζεις :laugh: :laugh: Άντε αύριο περιμένουμε νέα σου με αγωνία.. και μετάααα βούρ για τις παραλίες!!!!! :P:P

Δεσποινάκι υπομονή σε λίγο καιρό θα το δεις κι εσύ το μπεμπάκι, ξέρω κι εγώ 3 εβδομάδες είχα να το δω και είχα αγχωθεί, αλλά όλα καλά :):)

κιμονάκι καλή επιτυχία μεθαύριο!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλες 18 μερες εμειναν μεχρι να δω το μπεμπακι μου

κι εχω αγχωθει απιστευτα...

Κωνσταντινακι μην ξεχασεις να τον ρωτησεις για τη θαλασσα.

Μη σε συνεπαρει η χαρα χαζομαμα!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχααχαχα μεκανες κ γελασα βρε Δεσποινακι μου!!! Ικανη ειμαι να το ξεχασω...χαχαχαχα

Θα τον ρωτησω ναι...κατσε να το γραψω κιολας, ναμαστε σιγουροι...

Σε καταλαβαινω για το σπιτι...κ εγω εχω μουχλιασει...αλλα τι να κανουμε....λιιιιγο υπομονη ακομα!! να , σκεψου θαλασσιτσα!!! τελεια!!!

Ζωουλα μου., σευχαριστω κ σενα!!! κατσε να δουμε τι θα μου δωσει...

Ποτε θα παμε ολες μαζι για μπανιο?????????

Προτεινω να παμε ολες μαζι στο κιμονακι!!!!!!! τι λες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι μου θυμισες τωρα.

Την προηγουμενη φορα που πηγα στο γιατρο ειχα μαζι μου

μια λιστα με αποριες (οπως μου ειπε ο γιατρος να κανω),

αναμεσα στις αποριες ηταν γραμμενη και η φραση:

"Σεξ κανουμε?"

Μπανακι ολες μαζι????

Πλακα θα εχει!!!!!!!!!

Αλλου που θα βρουμε σημειο συναντησης?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eδω απο παραλιες να φανε και οι κοτες,θα σας παω ομως καπου καθαρα και υσηχα,κατσε να μεινω και εγω και θα παμε ολες μαζι!θα μας βλεπει ο κοσμος ολες μαζι τουρλα και θα νομιζει οτι φαγαμε τιποτα και μας πειραξε!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχχα καλοοοο κιμονακι!!!! Ωραια μεσα!!!!!!

Παντως εγω μαγειρευω πολυ ατμο περικαλω.....κ οχι απλο ατμομαγειρα...με την υπογραφη του Μαμαλακη!!!!τον οποιο κ γουσταρω πολυ!!!

Δεσποινακι μου....λοοολ κ εγω τον ρωτησα την προηγουμενη φορα (την τεταρτη πριν εμφανισω τα καφε) κ μου ειχε πει ΟΧΙ ξερο!!!!

Αυτο ειδες ομως?? σιγα κ μην το ξεχναγα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη που παρεμβαινω.....δεν ξερω αν το εχετε καταλαβει....δεν ειστε πια φρεσκογκαστρουλες,αλλα παλιογκαστρουλες,μεγαλωσατε και εσεις :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: με το καλο τα μπεμπακια μας(εγω ειμαι απο τις εγκυουλες του Δεκεμβρη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινακι, στα χαγκεν βεβαιως βεβαιως!!!!!!!

σοκολατενιο κεικ με παγωτο σοκολατα!!!! τα σαλια μουυυυυυυυ

Μαμα του Παναη σου, με το καλο κ το δευτερο αγορακι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Δεσποινακι, στα χαγκεν βεβαιως βεβαιως!!!!!!!

σοκολατενιο κεικ με παγωτο σοκολατα!!!! τα σαλια μουυυυυυυυ

Μαμα του Παναη σου, με το καλο κ το δευτερο αγορακι σου!!!!!

Ποτε ποτε????????????

Κωνσταντινακι μου μεσα ειμαι!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαμα Παναη το Νο 3 θα λεγεται "παλιογκαστρουλες"

Κοριτσια κανω πισια,μιαμ μιαμ (ποντιακη κουζινα).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να μην ψαχνω κουγκλ δεν κανεις μια περιληψη Δεσποινακι μου για το πισια?? :P

Το παγωτο την αλλη βδομαδα εννοειται!!! Θυμαμαι....καπου την πρωτη βδομαδα ιουλιου φευγεις, γιαυτο πριν πας Δραμα, θα σε παχυνω 5 κιλα απο τα χαγκεν λοοολ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι σαν τηγανητα τυροπιτακια,πεντανοστιμα.

Πρωτη φορα εκανα και για παρθενικη εμφανιση τα πηγα πολυ καλα.

Ναι,μωρε να το κανονισουμε γιατι αν ανεβω πανω μετα με τα μωρακια μας θα συναντηθουμε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε το μωρο μου κ κλεινω Δεσποινακι μου, παω να του κανω παρεα να φαει!!

Εγω εννοειται εχω χλαμπακιασει ηδη!!!

Την αλλη βδομαδα ετοιμασου!!! τα τυροπιτακια μουρλια μου ακουγονται!!!!

Φιλακια πολλααααααααααα :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
    • Σε μια εβδομάδα πρέπει να κάνω αιματολογικές! Για να δούμε 😀
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...