Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσιαααα!!!

Εγώ και με κλιματιστικό δεν κοιμάμαι καλά...

Εχω βαρύνει πολύ και το να γυρίσω απο την μια πλευρά στην άλλη είναι μαρτύριο...Εχω και την μαξιλάρα που μέχρι να την φέρω απο την άλλη κάνω μια ώρα...

Ουφφφφ...Μόνο υπομονή μπορούμε να κάνουμε!!!

Αννα τον μικρούλη μου τον νιώθω μόνο απο δεξιά...Πιάνω συνεχώς το κωλαράκι του :laugh: :laugh: :laugh: Το κεφαλάκι του είναι κάτω χαμηλά και έχω ένα φουσκωματάκι δεξιά στα πλευρα που πιστεύω είναι το πωπουδάκι μας το οποίο έχει να φάει δάγκωμα όταν με το καλό βγει... :laugh: :laugh: :laugh:

Τον νιώθω συνεχώς απο την δεξιά πλευρα γιατί εκεί βολεύτηκε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

kalimera koritsiaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

zestiiiiiiiiiiiii :P:P:P:P:P:P:P

ti kanete?pws eiste??????? :)

akouste ti diavasa xtes!mia kopela genise enw eitan 25 evdom.to mwraki tora kai 20 meres einai mia xara se 8ermokitida!!!!pige ayti gia na parei to epidoma apo to ika kai den tis to dinoyne,gt lei oti mexri 28 evdom.8ewrite apovoli :(:(B) .ayto egine edw sto herakleio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

kalimera koritsiaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

zestiiiiiiiiiiiii :P:P:P:P:P:P:P

ti kanete?pws eiste??????? :)

akouste ti diavasa xtes!mia kopela genise enw eitan 25 evdom.to mwraki tora kai 20 meres einai mia xara se 8ermokitida!!!!pige ayti gia na parei to epidoma apo to ika kai den tis to dinoyne,gt lei oti mexri 28 evdom.8ewrite apovoli :(:(B) .ayto egine edw sto herakleio

:blink::blink: ζει το μωρακι δεν ζει;;;τι αποβολη τοτε λενε :S:S

θα μας τρελανουν;;;αλλο αν δεν ζουσε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula mou ti kali pou eisai :):):)

anna mou na sou pane ola kala me tin epemvasi koukla mou, tha perimenoume neakia :kiss::kiss::kiss:

kai oson afora tin erwtisi sou na sou pw oti sinithos noiwthw ti mikroula mou apo aristera ekei mas exei pei o giatros oti einai o popoulis tis :P

na rwtisw twra kai gw kati??? koritsia noiwthw to kefalaki tis polu xamila sxedon panw apo to efivaio, ekei konta stis salpiges :S

de nomizw na nai kati alla tha ithela na kserw an to xei kai kana allo koritsi :dry:

auto pou einai entono einai oi klwtsies sto afalo pou elega tis proalles, polles fores diplwnwmai toso polu me sprwxni i mikroula :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροζι, κι εγώ το άκουσα στα πρωινά νέα. Είναι εντελώς εξοργιστικό!!! Πολύ περισσότερο αν σκεφτείς ότι σύμφωνα με τη νομοθεσία μας, τα μωράκια από την 26η εβδομάδα έχουν νομικά δικαιώματα. Πώς αναγνωρίζουν λοιπόν δικαιώματα σε μία ύπαρξη που τα δημόσια ιδρύματά μας αντιμετωπίζουν ως μη ούσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

εμενα ο μπεμπης ειναι με τα ποδια προς τα κατω....ελπιζω να γυρισει....

Κι εμείς όρθιες είμαστε ακόμα. Ο γιατρός είπε ότι είναι ακόμα νωρίς όμως και δεν αγχώνομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

kalimera koritsiaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

zestiiiiiiiiiiiii :P:P:P:P:P:P:P

ti kanete?pws eiste??????? :)

akouste ti diavasa xtes!mia kopela genise enw eitan 25 evdom.to mwraki tora kai 20 meres einai mia xara se 8ermokitida!!!!pige ayti gia na parei to epidoma apo to ika kai den tis to dinoyne,gt lei oti mexri 28 evdom.8ewrite apovoli :(:(B) .ayto egine edw sto herakleio

Τι ηλιθια συστήματα ειναι αυτα;;;;Αφού η κοπέλα γέννησε νωρίτερα και το μωράκι είναι εντάξει γιατί να μην μπορεί να πάρει το επίδομα;;;Αν είναι δυνατόν...

:angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

kalimera koritsiaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

zestiiiiiiiiiiiii :P:P:P:P:P:P:P

ti kanete?pws eiste??????? :)

akouste ti diavasa xtes!mia kopela genise enw eitan 25 evdom.to mwraki tora kai 20 meres einai mia xara se 8ermokitida!!!!pige ayti gia na parei to epidoma apo to ika kai den tis to dinoyne,gt lei oti mexri 28 evdom.8ewrite apovoli :(:(B) .ayto egine edw sto herakleio

an einai dinaton :blink::blink::blink: auta mono stin ellada ginontai :angry::angry::angry: egw akouga to allo wraio oti plewn ta nosokomeia ta xei xtipisei i krisi kai den exoun paidia oute oinopneuma :angry: ma einai dinaton?????????????

pantos i kopela kalo einai na tous diasirei st kanalia akou ekei apovoli kai to mwraki zwntano :blink:

mpella kai vasoula mou kalimera :):):):)

vaso ksereis ti thelw?? thelw to link tou video tis national geografik me ti diadikasia toketou pou aneferes se ena topic sto eimai mama :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

εμενα ο μπεμπης ειναι με τα ποδια προς τα κατω....ελπιζω να γυρισει....

Ναι!Φυσικά και θα γυρίσει!!!

Είναι πολύ νωρίς ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia tha mas trellanoun eipame litotita alla deite edw xaxaxa gia gelia kai gia klammata oi kseftiles

http://troktiko.blogspot.com/2010/06/bl ... _2660.html

rozi mou ti leei to rethymnaki??? ax! ante na perasei o kairos na katevw epitelous :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

rozi1 έγραψε:

:blink::blink: ζει το μωρακι δεν ζει;;;τι αποβολη τοτε λενε :S:S

θα μας τρελανουν;;;αλλο αν δεν ζουσε....[/quote:1kb79d85]

B) kai egw emeina otan to diavasa !!!!!!!!!!!afoy to mwraki einai mia xara!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

λετε ρε κοριτσια να γυρισει;;με προετοιμασε για καισαρικη παντως...

mpella mou min anxwnesai kale, tha girisei exeis kairo akoma :)

ama ta paradexesai ta praktika sou lew ti kanoun merikes maies kai gw mazi sas to xw ksana pei, vazw apali mousiki se akoustika kai ta vazw xamila sti koilia, prosoxi oxi polu dinata kai ta ksekoufanoume ta kaimenoulia :P pantos to kanoun leei oi maies gia na ta girisoun twra ti na pw, egw to kanw pantos giati noiwthw oti tis aresei :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

λετε ρε κοριτσια να γυρισει;;με προετοιμασε για καισαρικη παντως...

Μπέλλα μου, μην τρελαίνεσαι. Δεν αγχώνομαι εγώ που είμαι και 3 βδομάδες μετά και αγχώνεσαι εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

koritsia tha mas trellanoun eipame litotita alla deite edw xaxaxa gia gelia kai gia klammata oi kseftiles

http://troktiko.blogspot.com/2010/06/bl ... _2660.html

rozi mou ti leei to rethymnaki??? ax! ante na perasei o kairos na katevw epitelous :dry:

zestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! :) mono to vradi vgenw les kai eimai vampir :laugh: :laugh: .poso kairw exeis na er8eis edw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o giatros mou to sabbato pouphga moy eipe akribos kai poso eimai me kapoies metrhseis poy ekane sto bebako mou ...eimai leei 28 ebdomadon kai 3 hmeron ki etsi allaksa kai to tickeraki...skeftosaste katholou th mera pou genisoume????

h mono ego to exo bgalei apo to myalo mou???? :P:huh::P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

vaster έγραψε:

Μπέλλα μου, μην τρελαίνεσαι. Δεν αγχώνομαι εγώ που είμαι και 3 βδομάδες μετά και αγχώνεσαι εσύ;[/quote:2ttt7bk5]

εγω δεν το σκεφτομουν απλα επριδη μου μιλησε για καισαρικη :S ,καλα ισως και αυτη να μου το πε ετσι,οτι δλδ και να μην γυρισει υπαρχει λυση...εχει χωρο ο σκατουλης και γυρναει ακομη!!το κωλαρακι παντως ειναι δεξια και ωρες ωρες το τεντωνει!!!χαχαχα!σκατουλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

den einai mikroulhs???????e?????

magio pou brhkate?na po thn alhtheia exo ena me sortsaki katokai to ebala alla den trellathika...me koitagane sth thalassa kai o syzhgos olo mou elege ...den exeis koilitsa mia stalia einai...ontos den exo...kai phra ena kilo..exasa deka sthn arxh kai tora ena ...alla kalytera :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly:[/quote:qurjqueg]

Οχι δεν είναι καθόλου μικρούλης!! Η δικιά μου την 27η+0 μέρες ήταν 1.200γρ κι ο γιατρός μου είπε πως είναι πολύ καλή κ μάλιστα 1 εβδομάδα πιο ανεπτυγμένη.Αλλωστε από εδώ και πέρα έχουν ραγδαία ανάπτυξη,στο τέλος της 29ης θα κοντεύουν 2 κιλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

aggelike. έγραψε:

zestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!! :) mono to vradi vgenw les kai eimai vampir :laugh: :laugh: .poso kairw exeis na er8eis edw?[/quote:hg939rmw]

asta rozi mou kai gw mono ti nyxta kikloforw plewn :(

exw na erthw apo tin orkomosia mou ton marti :(:(:(

lew na katevw twra telos iouni mazi me ton antra mou alla de kserw mwre einai talepwria :dry:

rozi mou esy douleueis pouthena sto rethymno??? to fantazesai na se exw petixei? me to anagennisiako anakateuesai?? egw exw pollous filous rethymniotes kai exetias tou xorou kai tou theatrou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλάμε για απίστευτη ζέστη....Βγηκα να πάω να πάρω τα αποτελέσματα των εξετάσεων μου,τα οποία είναι πολύ καλά λέει ο ντοκ,το μόνο που μου συνέστησε έιναι να τρώω περισσότερο άσπρο κρέας,κοτόπουλο κ ψάρι+ 2 ασπράδια αυγού κάθε μέρα,αυτά βοηθάνε στο λεύκωμα.Κι έτσι αγόρασα 2 τσιπούρες να ψήσω σήμερα.

Μιλάμε ότι το αμάξι έκαιγε κι εγώ είχα γίνει λούτσα... :dry: Μπήκα κατευθειαν για ντουζ μόλις γύρισα κι έβαλα το ερκοντισιον στο φουλ....πως θα τη βγάλουμε όλο το καλοκαίρι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! κι ένα τρικ που μου είπε σήμερα ο ντοκ,είναι ότι όσο περισσότερο βρισκόμαστε σε δροσερά μέρη αποφεύγοντας τη ζέστη,τόσο λιγότερη κατακράτηση υγρών κάνει ο οργανισμός μας... ;) Το ξέρατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Α! κι ένα τρικ που μου είπε σήμερα ο ντοκ,είναι ότι όσο περισσότερο βρισκόμαστε σε δροσερά μέρη αποφεύγοντας τη ζέστη,τόσο λιγότερη κατακράτηση υγρών κάνει ο οργανισμός μας... ;) Το ξέρατε?

Πολύ καλό αυτό!!! Μιλώντας για κατακράτηση, έχω παρατηρήσει τις τελευταίες μέρες ότι το δεξί μου πόδι πρήζεται πολύ περισσότερο σε σχέση με το αριστερό :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...