Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

friday ευχαριστω πολυ!!!!!μην αγχωνεσαι κοπελα μου θα κανει την εμφανιση το μωρακι του!!!!περναει καλα φαινεται στην κοιλιτσα σου!!!

ανθη ολες μας απο οτι φαινεται βλεπουμε ονειρα ασχημα!!!

ελενη στη Σουηδια μενουμε.χαχαχα!ευχαριστω πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κοριτσάρες!!!!Απόλυτη ησυχία πάλι ε;Μόνο η Αναστασία και εγώ on line;Αχ τι να πω, όλες γεννήσατε και εμείς μπουκάλες!!!!!

Όπως καταλάβατε εμείς τπτ ακόμη...Αύριο πάμε γιατρό να δούμε πως είμαστε.

Χαρά που χάθηκες;Μήπως σφήνωσε τελικά η μπεμπα και γέννησες;

Αναστασία σε έβλεπα στον ύπνο μου!!Είχες λέει συσπάσεις και φοβόσουν μην γεννήσεις.Πήγες στον γιατρό,σου έδωσε χάπια για τις συσπάσεις και σου είπε να μείνεις ξάπλα.Έσύ μετά άνοιξες 5,6 θέματα στο μάμμυ και ρωτούσες τι να κάνεις,φοβήθηκες :ohmy::ohmy: Αυτά,δεν θυμάμαι άλλες λεπτομέρειες δυστηχώς....

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΟ!ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΙ ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΡΙΟ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ 79 ΚΑΙ ΓΩ ΜΠΟΥΚΑΛΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΣΤΑ ΡΕ ΣΥ ΠΟΛΥ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΖΕΣΤΗ....ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΦΑΓΗΤΟ ΠΡΙΝ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΡΤΗΡΙΑ :laugh: ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΓΩΤΑΚΙ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ...

ΑΝ-Ν ΤΥΧΕΡΗ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Μ'ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσιαααα!!

thinkpink καλη τελευταια βολτιτσα με την κοιλουμπα!! :woohoo:

ελενη δεν ξερω τι προβλημα υπαρχει και δεν μπορεις να δεις τα βιντεο..μηπως πρεπει να κατεβασεις κανενα προγραμμα? :dry:

κατερινα μου και εγω ακομα εδω ειμαι...βλεπω την αναστασια απο την αλλη βδομαδα να μενει μοναχουλα της :( οι περισσοτερες γενναμε! :woohoo:

ανθη μου κοντευεις και εσυ ε?? περιμενουμε τα νεα σου αυριο!! :cheer:

αναστασια μου τελεια η φωτο στην παραλια! και η κοιλιτσα τελεια!! απ'οτι βλεπω εχει κατεβει ε?? αντε κοντεβεις κι εσυ! ;)B)

εγω σημερα κοριτσια μετα απο οοοσες δουλειες εκανα εφτιαξα και ενα κορμο (παιρνει καπου 10 λεπτα να τον φτιαξεις B) ) για τον αντρουλη μου..γιατι μετα δεν θα προλαβαινω..και μολις εφαγα 2 κομματακια :blush: αλλα χρειαζεται να παγωσει κι αλλο...

ρε γμτ ξαφνικα εμφανιστηκαν μυρμηγκια πανω στον παγκο της κουζινας! :angry: και απ'οτι βλεπω βγαινουν απο ενα ανοιγματακι που εχει ο παγκος εκει στον τοιχο και εχω σκασει..τα συχενομαι τα μαμουνια :x:( και το πιο εκνευριστικο απο ολα ειναι που μου λεει η πεθερα μου...εμενα δεν μου ειχαν εμφανιστει ποτε μυρμηγκια :angry::evil: εριξα αεροξολ και εγω..τι αλλο να κανω?? :dry::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΑ ΔΕ ΝΩΜΙΖΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΩ ΠΡΟΩΛΗΜΑ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΗΜΕΝΑ ΕΝΝΟΩ ΕΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΠΛΕ ΓΡΑΜΗ ΟΠΟΥ ΛΕΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ...ΤΕΣΠΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου,οπως τα λετε ειναι..δεν εχω γεννησειιιι ακομη..χαχχαχαχχα περιμενουμεεε!!!

σε λιγο παω σε ενα γαμο και ντυνομαι τωρα!βρηκα λιγο χρονο να μπω να δω λιγακι τι κανετε αλλα δεν μπορεσα να διαβασω ολα τα μηνυματακια σας!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥ,ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ-ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ...ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΣΟΥ!! :kiss::kiss::kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου,οπως τα λετε ειναι..δεν εχω γεννησειιιι ακομη..χαχχαχαχχα περιμενουμεεε!!!

σε λιγο παω σε ενα γαμο και ντυνομαι τωρα!βρηκα λιγο χρονο να μπω να δω λιγακι τι κανετε αλλα δεν μπορεσα να διαβασω ολα τα μηνυματακια σας!

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥ,ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ-ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ...ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΣΟΥ!! :kiss::kiss::kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΠΟΥ ΣΕ ΠΗΓΕ ΘΑΛΑΣΣΙΤΣΑ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!

ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΝΤΥΘΩΩΩΩ..ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΑΝ ΤΗ ΤΡΕΛΗΗΗ...ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσα μου ευχαριστω πολυ!!!!!ναι,εχει κατεβει η κοιλια μου!την περιμενω την τσαχπινα μου αλλα νωριτερα απο εσας αποκλειεται!αχχχχ και γω μονη μου προβλεπω να μενωω!ολες θα εχετε γεννησει και γω θα κανω παρεα με τον κουκο!ο κορμος ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!κανω καθε εβδομαδα!!!!τα μυρμηγκια ειναι πραγματικα πολυ σπαστικο οταν παρελαζουν στον παγκο..υπαρχει λυση ομως!αεροζολ!!!!!

αργυρω μου ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια και για τις ευχουλες σου!!!Εχω πολυ καλο αντρα δοξα τω Θεω!!!!να περασετε τελεια σημερα!!!

φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου αυτο εκανα εριξα αεροζολ..αλλα νευριαζω γιατι ειναι καθαρος ο παγκος δεν ειναι να πεις οτι εχει ψυχουλα ή οτιδηποτε και πανε τα ατιμα να τα μαζεψουν.. :dry:

ο κορμος ειναι οντος τελειος..σχεδον τον εχουμε φαει :laugh: ο τακης με το που παγωσε λιγο εφαγε 5 κομματια :silly: :lol:

ελενη η κοιλιτσα σου ειναι τελειαααααα!!! :woohoo:

αργυρω μου να περασετε τελεια στο γαμο!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσα μου δεν ειναι απαραιτητα τα ψιχουλακια για να μαζευτουν τα μυρμηγκια..αυτα τρυπωνουν παντου και διαρκως..ειναι και ως γνωστον πολυ εργατικα οποτε οπου βρουν εισχωρουν..βοη8αει πολυ και η ζεστη!!υπομονη..ψεκαζε οσο μπορεις αλλα οχι μεγαλες δοσεις γιατι δεν κανει να το εισπνεεις!

το τσακισατε κιολας ε????και εμεις το τρωμε πολυ και εξαφανιζεται μεχρι να πουμε κορμος! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τα ψεκασα και απο εκεινη την ωρα δεν εχουν ξαναεμφανιστει :laugh:

ουυυυ του αλλαξαμε τα φωτα..παω να βαλω και εγω 2 κομματακια τωρα γιατι τα ζηταει η μπουμπου μου (οχι εγω :P :laugh: :laugh: )

τι θα κανετε σημερα που ειναι τα γεννεθλιακια σου?? θα πατε καμια βολτιτσα?? B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστο που εξαφανιστηκαν!!! αχ αυτη η μπεμπα :D :D :D :D :P μας βγηκε γλυκατζου!!! :D :D :D :D :D :D

κικιτσα μου τπτ απολυτως δεν κανουμε!!!ο Νικος μου εχει εφημερια,εγω δεν εχω καμια διαθεση,ψυχολογικα ειμαι πολυ πεσμενη :( :( !και η τηλεοραση δεν εχει τπτ..αντε να περασει η σημερινη μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε συ...τα γεννεθλιακια σου ειναι σημερα και εισαι πεσμενη?? δεν κανει καμια τουμπιτσα η καραμελιτσα σου να σου φτιαξει τη διαθεση? :P βαλε ενα dvd να δεις αν δεν εχει τιποτα η τηλεοραση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου!!!!!!!!!!!!!!Προλαβαίνω ε;

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣ!!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ!!!!

Τι γουρούνα είμαι.....τόσες μέρες το είχα στο νου μου να μην σε ξεχάσω και τελικά το ξέχασα!!!!Πρόλαβα στο τσαφ!!!Οι ορμόνες σου και σένα σκ..α

είναι ε;Τα ίδια και οι δικές μου σήμερα!!!Μου λέιπει πολύ και ο αντρούλης μου και έχω σαλτάρει....Να φανταστεις έχω να τον δω από την Τετάρτη μόλις....Άντε να γεννήσουμε να συνέλθουμε πια...

Δεν πετάχτηκες 1 βολτίτσα και εσύ στην Ελλαδίτσα να γιορτάσουμε τα γενεθλιάκια σου!!!Άντε υπομονή,σε καμμιά ωρα θα αρχίσει η 10η εντολή να ξεχαστούμε!!!!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρε ειδες??δεν ξερω που οφειλεται η κακοαδιαθεσια μου!συνεχεια κανει τουμπιτσες κ μου φτιαχνει πραγματικα τη διαθεση,ευτυχως!με πηρε η πεθερα μου κ περασε η ωρα!τι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα μου!!!!Να σου ευχηθώ λοιπόν ξανά!!!!

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια αύριο!!!Να αγκαλιάσεις πολύ γρήγορα τη ροζ μπουμπού σου και να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου!!!!

Δεν θυμώνω που με πέρασες τελικά,παρόλλα αυτά.....

Εχεις το τηλ καμμιάς για να μας ενημερώσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου σ'ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχουλες σου!!και εσυ με το καλο να παρεις το νινακι σου αγκαλιτσα!!!!ασε σημερα πολυ αισχος τα συναισθηματα μου..μολις πηγαινα να πεσω σε καταθλιψη με συνεφερνε η καραμελιτσα μου!!!!!τι γλυκο πλασματακι που εχω μωρε!!καταλαβαινε οτι η μανουλα δεν ειναι καλα και μου εφτιαχνε το κεφι!ζουζουνακι μου!!αχ καιεσυ μοναχουλα ε?ποσο σε καταβαινω..το εχω ζησει κ γω αυτο πολυ για μερικους μηνες και σε νιωθω..θα περασουν γρηγορα οι μερες ομως!!!επρεπε λες να ερχομουν Ελλαδα ε? :silly: :silly: :lol::lol::lol: καλη η ιδεα σου αλλα θα με εβαζαν να πληρωσω διπλο εισιτηριο ετσι οπως εχω γινει και εν οψει της οικονομικης κρισης δεν λεει κα8ολου!! :blink: :silly: :silly: :silly: :silly:

καλα η τηλεοραση τπτ δεν εχει ρε παιδια..θα τρελαθουμε εντελως!ποτε να αρχισει η 10η εντολη να ξελαμπικαρουμε λιγο :lol::lol::lol:

κατερινα μου (thinkpink) ευχαριστω κοριτσακι μου!!!που εισαι????μπηκα μσν αλλα δεν σε βλεπω!!!!ελα μωρε το τελευταιο βραδυ με την κοιλιτσα σου δεν το προλαβα???κοπελαρα μου με κανεναν πονο ευχομαιιιι!!!!να δωσεις και ενα φιλακι γλυκο στη μπεμπουλα σου απο μενα ναι????στα μπουτακια ομως.. :) θα περιμενω μνμ!!!!να σου πανε ολα υπεροχαααααααααααα!!!!!!!με το καλο να αντικρυσεις το πιο γλυκο θαυματακι!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss: πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κικιτσα μου αλλα εγω θα τη χαρακτηριζα τεραστιαααααα.....αντε 2 και σημερα

Thinkpink μια μερα διαφορα εχουμε βλεπω τι θα κανεις καισαρικη η προκληση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιες...εδω ειμαι δε γέννησα!

Πήγαμε ναυπλιο Σάββατο και γυρισαμε χθες αργα! Έκανα και βουτιτσα, γυρίσαμε και απο αλεποχώρι...όλα όμορφα!

Ρενα να σου ζήσει το αντράκι σου!

Κατερινα (think pink) με το καλό να έρθει η κουκλά σου!

Αναστασία γεννέθλια είχες? Να τα 100στήσεις!!!

Σήμερα έχω γιατρό πάλι...αλλά η μπέμπα μας ακομα ψηλα ειναι, τη νιώθω...Έχω νευριάσει πολύ και με το θέμα καισαρικη, δεν έχω πρόβλημα εγω άς έρθει η μπουμπου όπως θέλει γερή να ειναι...αλλά σε όποιον το λέω πως θα κάνω καισαρικη λέει με ξινισμά " εεε καλό θα ήταν φυσιολογικα...αλλά δε πειράζει" Μου τη δίνει αυτο το υφάκι!

Το χειρότερο ειναι που το συζητούσα με κοπέλα που δεν έχει γεννησει και επέμενε πως ειναι άσχημο, πως μετα υποφέρεις για χρόνια στην τομη και οτι έχεις προβλήηματα κλπ Γενικά οτι ειναι τραγικο!... Και να ξέρει οτι πιθανα θα μπω έτσι Παρασκευη...έλεος! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες και μανουλιτσες! B)

χαρα και εγω νομιζα οτι γεννησες!!! :silly: μπηκα φεισμπουκ στο προφιλ σου να δω μηπως σου ειχε γραψει κανεις να σου ζησει το μωρο..αλλα τιποτα :laugh: :laugh: ρε συ μην τους ακους τι σου λενε..ακους εκει τι λενε σε μια εγκυος γυναικα! :angry: μια χαρα ειναι η καισαρικη πες τους..δεν θα ζοριστει και το μωρο για να βγει...και οταν λεει οτι θα εχεις μετα χρονια προβλημα τι εννοει..γιατι εγω προσωπικα δεν ειχα κανενα..και ουτε υπεφερα μετα την καισαρικη..ουτε και τωρα ειχα καποιο προβλημα που ξαναφουσκωσε η κοιλια μου..δεν μπορω να καταλαβω γιατι καθονται και λενε βλακειες οταν δεν εχουν ιδεα :evil:

ελενη η κοιλιτσα ειναι οντως μεγαλη αλλα ειναι τρελλαααα :P :silly:

thinkpink με το καλο να παρεις αγκαλιτσα τη ζουζουνα σου!!! :woohoo:

εγω σημερα θα τηλ στο γιατρο μου να μου πει ποτε να παω κατω να με δει...μακαρι να μου πει σημερα να τελειωνουμε να ξερω ποτε θα γεννησω και εγω...

φιλακια πολλααααα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αααα μπερδεύτηκα με άλλη κοπέλα εντάξει τότε έχεις χρόνο εγω είμαι 30&1 σήμερα θα προλάβεις αν έχεις το θάρρος ξανά πες του για τα πράγματα 
    • Είχα κ μπάλα και σκάλες και ρεμποζο και μαία και μαθήματα και τα πάντα. Αλλά την εξάλειψη του τραχήλου και στις 2 γέννες μου τις πέτυχα με παρά πολύ περπάτημα. Πολύ περπάτημα όμως. 10 χλμ τουλάχιστον.  και φυσικά παίζει ρόλο κ ο γιατρός. Ο πρώτος μου στην Αθήνα ήταν επαγγελματίας με άφησε και μετά τις 40 εβδ χωρίς τρομοκρατία κτλ..  40+5 με πήρε στο πρώτο εν τελη.  ο δεύτερος επαρχία δεν ήταν καλός αλλά δν υπήρχε κανένας καλός. Ευτυχώς όμως έφτασα 40 εβδ κ στο δεύτερο  (ήθελε να με βάλει με πρόκληση από τις 38 λες και ήμουν καμία πρωτάρα και δν είχα ενημερωθεί😂).  Πάντως και τα δυο παιδάκια μου δεν βιάστηκαν να βγουνε.    ευχομαι κ σε σένα να είναι ένας τοκετός όμορφος και με σεβασμό. ❤️❤️❤️ πολύ σημαντικά τα μαθήματα κ ακόμα πιο σημαντική ειναι η μαία.
    • Εγώ πήρα απορρυπαντικό σκόνη αρκάδι, μου φάνηκε το πιο αγνό.. μαλακτικό δε θα βάλω μάλλον για αρχή, λίγο αργότερα!
    • Από την εμπειρία μου θα σου πω ότι ένα Τσεκ απ στο σπερμα με ένα απλό σπερμοδιαγραμμα είναι τόσο σημαντικό.  ο άντρας μου στα 26 του είχε ενόχληση κατά την ούρηση. Πήγε σε ουρολόγο-ανδρολόγο του λέει θα είναι ουρολοίμωξη αλλά κάνε κ ένα σπερμοδιαγραμμα. Ήταν όντως ουρολοίμωξη αλλά το σπερμοδιαγραμμα  Βγήκε χαλια. Πολύ χαλια. Στο ραντεβού ψηλάφισε την περιοχή και βρήκε κιρσοκηλη που λόγω νεότητας και λόγω αποτελεσμάτων στις εξετάσεις έχριζε άμεσης εγχείρησης.  απο τότε ο άντρας μου σε όλους τους φίλους του προτείνει πάντα και τακτικά σπερμοδιαγραμμα γιατί κ ο ίδιος δεν είχε κάποιο σημάδι το βρήκε εντελώς τυχαία και σε παρά πολύ προχωρημένο στάδιο.   Καλό είναι να γίνονται λοιπόν εξετάσεις απλές που είναι τόσο απλές όσο να δώσεις αίμα.     χωρις άγχος, απλά διαγνωστικά όπως κάνουμε κ εμείς το τεστ παπ. 😊
    • Εδώ στη Λευκάδα είμαι λίγο καλύτερα είναι η αλήθεια. Αλλά σε 2 βδομάδες θα καατέβω Αθήνα μέχρι να γεννήσω. Εγώ έχω και την μπάλα για να βοηθήσω την εμπέδωση. Ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα βέβαια γιατί περιμένω να κάνω τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...