Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΡΟΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ,ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΩΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΑΛΗ ΑΙΜΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ(ΑΧΡΕΙΑΣΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ).ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΕΡΟ.ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΡΙΤΗ ΠΡΩΙ.ΑΧ!ΑΧ!ΑΧ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΝΤΕ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΓΩ ΤΡΙΤΗ ΜΠΑΙΝΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ ΟΛΛΑ.ΕΓΩ ΠΡΩΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΚΑΛΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗ ΠΛΑΚΑ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!

δεν προλαβαινω να διαβασω τα ποστ θα μπω πιο μετα....

μολις επικοινωνησε η ρενα μας και μου ειπε πως ολα πηγαν τελεια!!! γεννησε το αντρακι της και ειναι 3450!! :woohoo: ειναι ενας κουκλος και εχει και μαλλακια!!! :P το μονο που αργησαν να τη βαλουν μεσα..απο τις 7:30 το πρωι την βαλανε στις 12:30! :blink:

ρενα μου να σας ευχηθω και απο εδω να σας ζησει ο μπεμπης σας!! γερος και καλοτυχος να'ναι!! φιλακια πολλα χαζομαμα!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου και ελενιτεο με το καλοοοο κοπελες μου!!!με κανεναν πονο ευχομαι!!!!!!θα παρετε αγκαλιτσα τα μωρακια σας απο εβδομαδα!!!τελεια!!!

κικιτσα μου ευχαριστουμε για την ενημερωση!!!

ρενακι μου να σου ευχηθω και απο εδω να σου ζησει το παλικαρακι σου,να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος!και εσεις φυσικα γεροι!!απολαυστε τον!!!!!καλη λοχεια κοπελιτσα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Athina1981 έγραψε:

Γεια σας κοριτσάκια :):) !!!

Αργυρούλα μου χρόνια σου πολλά...να σε χαίρονται αυτοί που σ'αγαπούν και με το καλό η μπεμπούλα σου :woohoo: !!!

Κορίτσια μου αύριο φεύγω στο εξοχικό με τη μανούλα μου...πάω πάλι για αραλίκι...(και περπάτημα βέβαια αλλά τουλάχιστον χωρίς δουλειές)σταμάτησα επιτέλους και από τη δουλειά :laugh: !!!

Τα φιλιά μου σε όλες :kiss::kiss::kiss: !!!

Ευχαριστω κοπελα μου!!!καλα να περασεις και καλο περπατημα !!!προσεχε μην φτασεις Αθηνα..χαχχαχαχχαχαχ

φιλακια πολλααααααααααα :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mouritsa έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΩΡΑ 2 ΝΤΑΝ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΣΑ ΜΑΣ!!!!ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ 3600 Κ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ 54cm.ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΛΑ.ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... :silly: :woohoo: :woohoo:

Νατασουλα!!!τι τελεια νεα!!!μπραβο κοπελα μου ,να σας ζησει το κουκλακι σας!!!!ναναι γερη και καλοτυχη!!!ευχομαι μονο χαρες στη ζωη σας!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα μου να σας ζησει η μπουμπου!! καλε τι ψηλη που βγηκε! :woohoo: σωστο μοντελακι! :P

κοριτσακια οσες παμε την αλλη εβδομαδα ευχομαι με το καλο!!! και εγω 99% την αλλη εβδομαδα θα γεννησω.. B) αχ θελω να παρω αγκαλιτσα τη μπεμπα μου!! ο τακης ολο χαιδευει την κοιλιτσα μου και λεει: αντε μπεμπουλα μου να'ρθεις να σε παιρνουμε αγκαλιτσα μας! :woohoo: :lol:

σημερα κουραστηκα πολυυυυ...καναμε ενα σωρο δουλειες..ετρεχα στα ΚΕΠ να κανω εξουσιοδοτησεις στην πεθερα μου για να παει μετα να παρει και τα χρηματα τοκετου απο το ΤΕΒΕ..μετα σουπερ μαρκετ και οταν ηρθαμε ηταν και ενας φιλος του αντρα μου και ξεπατωθηκα να φτιαχνω φαγητα..οχι οτι μου τα ζητησανε αλλα ηθελα να τους ευχαριστησω και ειδικα τον αντρουλη μου..που απο την αλλη βδομαδα θα την βγαζει με πιτσουλες και μακαροναδες :(:unsure:

φιλακια σε οοοολα τα κοριτσια! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου,σας ευχαριστω ολες σας για τις ευχες σας για την γιορτη μου!!!ναστε ολες καλα και να χαιρεστε τα νινακια σας(και αυτα στη κοιλιτσα και αυτα που γεννηθηκαν)!!!

Ρενακι μου,να σου ζησει ο κουκλος σου!!!περιμενουμε φωτογραφιες να τον καμαρωσουμε!!!!ναναι παντα γερος και ευτυχισμενος!!!

Εμεις κοριτσακια μου,ημαστε καλα!σημερα πετρωσε ξαφνικα η κοιλια μου και δεν επαιρνα ανασα..αυτο δεν ξερω γιατι συνεβη..τελικα ξαναεγινε το απογευμα αλλα μετα τιποτα αν αρχισει το βραδυ να μου κανει τετοια θα παρω το ιατρο μου!ηταν εντονος πονος διαρκειας 3-4 λεπτων αλλα δεν επαναληφθηκε ανα 15 λεπτα οπως μου ειχε πει ο ιατρος μου!περιμενω παντως κι εγω μηπως και ΘΕΛΗΣΕΙ Η ΝΕΡΑΙΔΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑ

Επισης σημερα πηγα εκανα πεντικιουρ ,μανικιουρ και αυριο θα παω για κουρεματακι για ναμαι τελεια για την μπεμπουλα μου!!!εχω καλη διαθεση παντως και αυτο ειναι πολυ καλο!!!αυριο θα παμε στα πεθερικα για φαγητο και την Κυριακη εχουμε και ενα γαμο..θα περασουν και αυτες οι μερες καπως γρηγοροτερα αφου θαμαι στις τσαρκες..αχαχαχχα :lol:

Φιλακια σε ολες και με ενα πονο η και καθολου πονο ;) σε οσες γεννατε συντομα κοπελαρες μου!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιααα! B)

τι κανετε καλε που εξαφανιστηκατε ολες?? δεν πιστευω να γεννησατε ολες ξαφνικα?? :P:P :laugh: :laugh:

εγω περιμενω πως και πως να ερθει η δευτερα να παρω τηλ το γιατρο μου επιτελους να παω να δω ποτε γενναω...παντως σημερα το πρωι εβλεπα στον υπνο μου οτι ειχε παρει λεει ο αντρας μου το γιατρο μου τηλ και του ελεγε ο γιατρος μου να βαλει λεει το χερει του μεσα και να τραβηξει να βγαλει ενα κομματακι που ειναι σαν τριχουλα και αυτο λεει θα κανει τα νερα μου να σπασουν :dry: και το εκανε ο αντρας μου και μετα ξαφνικα το ονειρο εκανε ενα μεγααααααλο fastforward :lol: και βρεθηκα οτι ειχα γεννησει και οτι η μπεμπα μου ηταν 3100γρ :woohoo: αλλα οταν πηγαινα να τη δω με ξυπνησε ο αντρας μου και δεν ειδα τη φατσουλα της :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!Τι ησυχία είναι αυτή;γεννάμε;Εμείς πάντω όχι ακόμη,αν και άρχισα να έχω κάτι ψιλοπονάκια....

Ρενάκι μου να σας ζήσει ο μπέμπαρος!!!!!Γερός και καλοφώτιστος να είναι και πάντα τυχερός!!!!!Καλή λοχεία και σε σένα,φαντάζομαι πετάς ε;

Κατερινούλα μου με το καλό τη Δευτέρα!!!!Και εσύ θα με πέράσεις;Τι θα γίνει τελικά;Το είπα και θα γίνει,τελευταίο θα βγει το μπουμπούκι μου!!

Αργυρώ που είσαι;Μήπως γέννησες τελικά;

Τα φιλιά μου σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου βλεπω να ειμαστε οι τελευταιες μαζι με την αργυρω :P παντως απ'οτι βλεπω και απο το τικερακι σου το πολυ σε 6 μερες γεννας!!! εγω πιστευω μεχρι την αλλη τεταρτη να με βαλει μεσα..για να δουμε αναλογως πως θα του φανουν οι εξετασουλες της μπεμπας μου...καλα δεν μπορω να το πιστεψω οτι σε λιγες μερες θα εχω ενα κοριτσακι στην αγκαλιτσα μου! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!

ειμαι κ γω εδω!!!!ουτε και γω γεννησα ακομα... ειναι νωρις βεβαια για μενα!!ουφ!!!αν και εχθες κοριτσακια μου τα ειδα ολα!!!εκτος του οτι ολη την ημερα ειχα πονους εσωτερικα κατω..ενιωθα να ανοιγω..ειχα τσιμπηματα,το βραδυ ξυπνησα στις 5 με πολυ εντονους πονους περιοδου..νομιζα πραγματικα πως θα γεννησω..τετοιους πονους δεν εχω ξανανιωσει σε ολη τη διαρκεια της εγκυμοσυνης.φοβηθηκα πολυ..ηθελα να ξυπνησω και τον αντρουλη μου αλλα τον λυπηθηκα.εκανα τον Σταυρο μου και λεω Παναγια μου φυλαγε την μπεμπουλα μου..μετα απο λιγο περασε.καμια ωριτσα κρατησε..

κικιτσα μου γελασα πολυ με το ονειρο σου!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D καταλαβαινω απολυτα τη λαχταρα σου!!!!

ειδα και εγω ονειρο σημερα..ειδα οτι ειχαμε το παιδι καπου και πηγε ο Νικος να τη παρει και δεν τη βρηκε και ξαφνικα πηγε ενας φιλος μας και μας την εφερε αλλα την ειχε κρυψει στο μπουφαν του(πως χωρεσε απορω) και του λεω τι κανεις?θα μας την σκασεις!!μολις την ειδα ηταν πολυ μεγαλη σχεδον χρονων.οταν με ειδε το καμαρι μου με αγκαλιασε αμεσως παρολο που δεν την ειχα δει ποτε ξανα..ντοινγκ!!!το κουφο!!ειχε μαλλακια βιδες(μπουκλιτσες εννοω) καστανα ματακια αν και οταν σηκωσε το βλεμμα της στο φως ηταν γαλανα αλλα ηταν το γαλανο που μετα αλλαζει και γινεται καστανο(το εχουν τα μωρακια αυτο το χρωμα),τα χειλακια της ηταν πολυ λεπτα(καμια σχεση με μενα και του Νικου μου)και μολις την ειδε ο Νικος ειπε απογοητευμενα:α!ωραια!δεν του αρεσε πολυ η εμφανιση της.μετα ξυπνησα....τι ονειρο και αυτο!!!ενιωθα πολυ χαρουμενη ομως!!!

κατερινα μου καλα κραταει το νινι σου βλεπω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ απο τη λαχταρα μου αναστασια μου οντως...τη φατσουλα της ομως δεν ειδα..μου κραταει εκπληξη τα χοντρομαγουλακια της να τα δω σε λιγες μερες :P

καλα το δικο σου ονειρο πιο κουλο ακομα..ακουσε εκει δεν του αρεσε το μωρο :laugh: :laugh: νομιζω οτι αυτο γινεται και απο την αγωνια μας πως θα ειναι το μωρακι μας..αν θα το αγαπησουμε μολις το δουμε και τεοιες αγωνιες που θα μας ληθουν μολις παρουμε αγκαλιτσα τα μπεμπεκια μας ;)

να προσεχεις με τους πονους...αλλη φορα αμα σε ξαναπιασουν τοσο δυνατοι καλυτερα να τον ξυπνησεις τον αντρα σου..το πρωι του ειπες τι επαθες ομως??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΓΩ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙΣ :P:P:P ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ ΕΙΠΑΜΕ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΒΡΕΙ ΣΤΟ ΤΖΑΜΠΑ.

ΚΙΚΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΙ ΟΝΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΟΝΕΙΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΑ ΠΙΑ.ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΦΩΣΚΟΛΟΣ!ΤΕΛΟΣ!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΕΒΑΛΑ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ.ΔΕΝ ΠΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μένα κορίτσια να σας ζήσουν τα μωράκια σας.Εμείς στην αναμονή ακόμη την Τρίτη θα πάω ξανά στο γιατρό χθές που πήγα όλα καλά αλλά μου είπε πως αφου έχω μέχρι την Παρασκευή ΠΗΤ γιατί να βιαστούμε;μου έβαλε και χέρι κορίτσια (πόνος) μου λέει έγώ ακουμπάω το κεφαλάκι του αλλά μπορούμε να τον περιμένουμε ακόμη.Πάντως πονάκια περιόδου αισθάνομαι από την προηγούμενη εβδομάδα, η κοιλιά μου πετρώνει αλλά όχι τόσο συχνά όσο πρέπει για να γεννήσω μπορεί να μου το κάνει 2 φορές μέσα στη μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσα μου δεν πειραζει καλυτερα που δεν ειδες τη φατσουλινα της!!θα τη δεις μια καλη..συμφωνω μαζι σου στο οτι εχουμε αγωνια και για την εμφανιση τους..οσο και να κξερουμε πως αλλαζουν συνεχεια μορφη τα μικρουλια μας ,το εχουμε στο νου μας και αυτο!

μολις ειπα στον Νικο την αντιδραση του,εμεινε καγκελο!εγω λεει?στο παιδι μου?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: την υγεια της να εχει μονο και δεν με νοιαζει αν ειναι ασχημουλα..χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!τι γλυκο αντρακι που εχω!!ναι κικιτσα μου του ειπα το πρωι τι επαθα και μου ειπε επρεπε να με ξυπνoυσες!!!!ειπε επισης πως η μαια μας ειπε οτι ειναι πολυ καλο σημαδι αυτο γιατι προετοιμαζεται σιγα σιγα η μητρα για την μεγαλη μερα..μαμα μουυυυυυ!!!!!Νααααααα !!μου πηγε το βραδυ!!!

κατερινα μου ασε!!!αν σου πω απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου ως τωρα τι ονειρα εχω δει..ουτε ο φωσκολος,ο κοκκινοπουλος,η ακριτα,+ο μανουσακης μαζι δεν με φτανουν!!!εφτασε η μεγαλη μερα για σενα κατερινα μου!!!και γω στη θεση σου τα ιδια θα εκανα!

παμε για ψωινια φιλεναδες μου!!!θα τα πουμε μολις γυρισω αν ειστε μεσα!!!φιλακια πολλαααααααααααααααααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου πως παει σημερα?εγω ανγχωθηκα γιατι εμαθα οτι αν τελικα παω με τεχνητους την τεταρτη δεν θα μπορεσω να κανω επισκληριδιο(λογο νοσοκομειου) :huh: αχ πως θα τα καταφερω???

ΑΝ-Ν πολυ φαντασια ρε συ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thinkpink και εγω το ιδιο εχω παθει..μονο τα πιατα βαριεμαι τρελλα να πλυνω..δεν ξερω τι εχω παθει..δεν θελω να τα βλεπω :S την δευτερα μπαινεις μεσα και εσυ ε?? με το καλο να παρεις αγκαλιτσα τη μπεμπα σου! B) οσο για τα ονειρα μερικες φορες ξυπναω μεσα στον υπνο και βαζω τα γελοια μονη μου με κατι τρελα σεναρια που βλεπω :laugh: :laugh:

αναστασια μην αγχωνεσαι ρε συ...με το που θα παρεις αγκαλια τη μπουμπου σου θα τα ξεχασεις ολα :P

ελενη ευχομαι οτι καλυτερο κοπελα μου...εχω διαβασει πολλες κοπελες που γεννανε χωρις επισκληρηδιο και τα εχουν καταφερει μια χαρα!! :cheer:

αχ κοριτσια τι ζεστη ειναι αυτη..ουφ δεν παλευεται με τιποτα :S

φιλακια πολλα σε ολεεεες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου επειστρεψαμε!!!!

πηγαμε για ψωνια!!μου πηρε ο καλος μου ενα υπεροχο νυχτικακι,πηρα μασκα προσωπου+1 τελειο κοκκαλακι για τα μαλλια μου σε ενα καταπληκτικο χρωμα!ροζζζζ!!! :P:lol::lol:

στο αντρακι μου πηραμε παπουτσια (πουμα)+ενα καταπληκτικο αντιανεμικο σε κοκκινο χρωμα!μεγεια μας!! :silly: :silly: :lol::lol::lol:

στην μπεμπουλα σημερα δεν ψωνισαμε τπτ :(

μετα αποφασιασαμε να παμε στη θαλασσα για βολτα.πηγε το αντρακι μου να παρει απο ενα σαντουιτσακι,εγω πηγα να παρω το αμαξι και πηγαμε στην παραλια..κοριτσια ηταν υπεροχαααα!!!εχει τοση ζεστη για τα Σουηδικα δεδομενα!!!ειχε τοσο κοσμο που νομιζαμε πως ειμαστε στην Ελλαδα!η θαλασσα βεβαια ηταν παγακι..μονο τα ποδια μας βουτηξαμε!!

κικιτσα μου πιστευω πως μολις γεννησω να ξεχασω ολους τους πονους!!

ελενη το υποσυνειδητο τα φταιει ολα!!οσο για την επισκληριδιο να σου πω πως η αδερφη μου γεννησε 3 φορες χωρις επισκληριδιο!!!τον αντεχεις λεει τον πονο!

εγω στην παραλια σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ann μου,μια κουκλίτσα είσαι!!!

Κορίτσια,τα νέα μου έχουν ως εξής:Την Πέμπτη μετρήσαμε τη μικρή και ήταν 2.900 γραμ.Θα μας ξαναδεί ο γιατρός μας την Πέμπτη και ελπίζουμε να μας πει πότε θα μπούμε για την πρόκληση!!Έχει αρχίσει και με πιάνει αγωνία αλλά θέλω τόσο πολύ να σφίξω στην αγκαλιά μου την μπουμπού μου!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα!

ρενα να σου ζησει ο παιδαρος παντα γεροσ και ευτυχησμενος! καλη λοχεια!

μουριτσα να σας ζησει η μπουμπουκα! μοντελο βλεπω!!! παντα γερη και ευτυχησμενη. καλη λοχεια και σε εσενα....

ανυπομονο να ερθει και η σειρα μου!

χαιρομαι παντως που καθε φορα που μπαινω μεγαλωνη η λιστα μας με γεννητουρια.

εμεις θα παμε στο γιτρο την δευτερα και ελπιζω να μας πει ποτε επιτελους θα ερθει ο πριγκιπας μου....

βλεπω και εγω ασχημα ονειρα αλλα οπως λεει και η αν-ν μαλλον ειανι απο το υποσυνειδητο!!!!!

αντε κοριτσια οσες ακολουθουν αυτη την εβδομαδα με το καλο!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...