Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

καλημερα κ καλο μηνα σε ολες νωμιζα οτι δεν θα ερθει ποτε αυτος ο μηνας......τωρα που ηρθε απο τη μια χαιρομαι κ απο την αλλη...φοβαμαι λιγο :P αλλα τι να κανουμε κουραγιο σε ολλες ευχομαι ο αλλος ο μηνας να μας βρει ολλες με τα νινακια μας ακγαλια και χαρουμενες :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου επιστρεψαμε και εμεις απο τη μαια !!!!

ειμαστε πολυ καλα!!!εγω βαρος δεν παιρνω ..επι 1 μηνα ειμαι στα ιδια κιλα.συνολικα εχω παρει 10.η μπεμπα ομως μεγαλωνει!η κοιλιτσα μου παρολο που εμενα μου φαινοταν ιδια και μικρη η μαια μου την μετρησε και ειδε οτι μεγαλωσε κατα 2 εκατοστα.οι σφυξεις μας ειναι 148.και ενω δεν ηξερε η μαια αν γνωριζαμε το φυλο,μας ειπε οτι ειναι κοριτσι.της ειπαμε φυσικα οτι το γνωριζουμε αλλα εμεις μειναμε καγκελο γιατι δεν καναμε υπερηχο για να το δει.το καταλαβε απο τους σφυγμους της!!!εκπληκτικη!!!ο μπαμπακας μας επιασε σημερα το κεφαλακι της!ξετρελαθηκε!!κοριτσια δεν εχω ξαναδει τοσο μεγαλο χαμογελο στον αντρουλη μου!!!ηταν τοσο ενθουσιασμενος!!!το μαναρι μου!!!χαρηκε μωλε!!!!της ειπα για την ραγαδα που εβγαλα στον ομφαλο και μου ειπε πως ενδεχεται να εξαφανιστει.ειναι πολυ μικρη λεει αλλα της ειπα πως φοβαμαι μη μεγαλωσει και μου ειπε πως ολα ειναι πιθανα.οσο για το περπατημα...ειναι μουφα οτι διευκολυνει να κατεβει το μωρο κατω!!!αυτο που χαλαρωνει τον τραχηλο ειναι να κανουμε πραγματα που μας χαλαρωνουν οπως ενα χαλαρωτικο μπανιο!!!εχει ψηλωσει η καραμελιτσα μου και εχει παρει καλη θεση!!!οσο για τις συσπασεις επειδη δεν καταλαβαινουμε ποτε τις εχουμε οταν ερθει η ωρα να γεννησουμε αν δουμε ενα απο τα 3 σημαδια που θα αναφερω γενναμε..1)αν σπασουν τα νερα(αυτονοητο), 2)αν δουμε αιματακι οχι πολυ εστω και λιγο, 3)αν εχουμε πετρωματα κοιλιας σε συνδυασμο με πονο ανα 3-5 λεπτα.μου ειπε πως σε 4 εβδομαδες γενναω εκτος και αν η μπεμπα μας εχει αλλα σχεδια!!!χιχιχιχιχιχι!!

κατι ασχετο!!!οσες εχετε παρει υγραντηρα μπορειτε να μου πειτε απο που θα παρω αρωματικο που το ριχνουμε μεσα για να μυριζει ωραια ο ατμος που βγαινει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!!!!!

αχχχχ τερμα τα ψεμματααααα!!!! αυριο μπαινω μεσαααα!!!! και αυριο τετοια ωρα, ο θεουλης να βαλει το χερι του, θα εχω τον μπεμπακο μου αγκαλια!!!!! σαν ψεμματα μου φαινεται κορίτσια!!!! εφτασα στο καμμία και σημερα!!!!! αχ εχω πολύ αγχος, φοβαμαι πολύ αλλά δεν βλέπω την ωρα να ακουσω το κλαμα του!!!!! για εκεινη την ωρα ζω!!!! και για το τι θα του πω οταν τον δω και μου τον δωσουν αγκαλια!!!!!!

απεριγραπτα συναισθηματα!!!!!!!!!!

αυριο θα μιλήσω με την Κικίτσα καποια στιγμη και θα σας ενημερώσει για τα νεακια μας!!!!!

εγώ κορίτσια θα σας δω σε καμμια βδομαδούλα με το καλό που θα γυρίσουμε σπιτάκι μας!!!!!!!

ευχηθητε μου καλή τυχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΡΕΝΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΗ ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΜΩΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ,ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡαα Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΟΥΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!

ΕΠΙΣΗΣ ΡΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΝΕΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!ΜΟΝΟ ΔΕΚΑ ΚΙΛΑ Ε??/11 ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΟΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!!!!

ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΥ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΘΑ ΣΒΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΕΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!

ΑΧ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΖΑΝΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ...ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΣΦΗΝΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ!!!

ΤΑΣΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΟΥ,ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑΓΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΙΣΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ!!!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ,ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια αυτο με τους σφυγμους το εχω ακουσει και εγω..λενε οτι τα κοριτσια εχουν γρηγοροτερους σφυγμους :dry:

και εγω 10 κιλακια εχω παρει αλλα εχουν παχυνει και τα μπουτακια μου γμτ :( θα τα χασουμε ομως τα κιλακια μετα τη γεννα! :P

καλα δεν το πιστευω οτι επιασε το κεφαλακι! :woohoo: τι τυχερος που ειναι γιατρος και ξερει πως να το κανει :P αυτο ομως δεν σημαινει οτι και η μπεμπα σου ειναι χαμηλα?? :dry:

αχ ρενα μου με το καλο!! αυριο τετοια ωρα θα εισαι μια πανεμορφη, ευτυχισμενη μανουλαααααααα!!! :woohoo: :woohoo:

πωπω κοριτσια απιστευτο μου φενεται..σαν χθες η πρωτη μας συναντηση που οι κοιλιτσες μας ηταν τοσο δα μικρουλες :P

καθομαι και σκεφτομαι πολλες φορες οτι οταν μενουμε εγκυος καθομαστε στον καθρεφτη και περιμενουμε να δουμε εστω και λιγακι την κοιλιτσα μας να μεγαλωνει..και ξαφνικα χωρις να το καταλαβουμε οι κοιλιτσες ειναι μεγαλες και στρογγυλουλες και ειναι τοσο συγκυνητικο :( και μετα απο λιγο παιρνουμε τα θαυματακια μας στις αγκαλιτσες μας! :woohoo:

αθηνα μου η κοιλιτσα σου ποναει απο το βαρος, τι να κανουμε?? και εσυ να περπατας οσο μπορεις μην ακους το γιατρο σου που σου εχει πει να κανεις 10χλμ...για πες του και εκεινου να βαλει μια σχολικη τσαντα μπροστα με 10 κιλα μεσα να δουμε ποσο θα αντεξει να περπατησει! :angry::P

γιωτακι να σου ευχηθω και απο εδω να τα εκατοστησει ο τασουλης σου!! να τον χερεστε και με το καλο να παρεις αγκαλιτσα και τη ζουζουνα σου! :woohoo:

χαρα χερομαι που επιτελους ειναι καλυτερα η κοιλιτσα σου :) περιμενουμε νεα σου!

φιλακια σε ολες!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!Ησυχία σήμερα ε;

Να πω ότι έχω μια απίστευτη κόπωση;Θα το πω!!!Σαν το πτώμα νιώθω και χωρίς να κάνω τπτ!!!!Είναι και ο καιρός μια ήλιος μια βροχή,τι να πω πια!!!

Ρενάκι μου!!!Έφτασε ο καιρός λοιπόν....με το καλό κοριτσάκι μου,όλα να πάνε τέλεια και αύριο τέτοια ώρα θα κρατάς αγκαλιά τον μπέμπαρο σου!!Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια :P:P:P

Χαρά τελικά τα σπυράκια την κάνουν ε;Τρομάξανε!!!!Άντε ωραία,και που είσαι;Μην αγχώνεσαι τόσο πολύ,όλες στην ίδια φάση είμαστε και προσπαθούμε να ηρεμήσουμε η μία την άλλη,άσε που τρέμουμε όλες στην ιδέα της γέννας :ohmy::ohmy::ohmy: Περιμένουμε νέα από τον γιατρό ε;;Μην μας ξεχάσεις!!!

Ανασταασία μου!!!!Τι ωραία νέα είναι αυτά;Μόνο 10 κιλά;Μπράβο ρε...εγώ είμαι στα 16,η όρκα :blush::blush: Η μπέμπα θεά;;;;;

Γιωτάκι να χαίρεσαι τον γιόκα σου!!!!Χιλιόχρονος εύχομαι και με το καλό η γέννηση της αδελφούλας του!!!

Αργυρούλα μου Χρόνια πολλά και σε σένα κούκλα!!Με το καλό η μπουμπού σου που τόοοσο ανυπομωνείς να σφίξεις στην αγκαλιά σου!!!!

Φιλιά σε όλο το team!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενα μου με το καλο κοπελα μου!!!!!με κανεναν πονο!!!μια σφιχτη αγκαλιτσα και ενα γλυκο φιλακι στον μπεμπη σου απο εμας!!!!μην αγχωνεσαι καθολου!

χαρα μου ειδες?????εξαφανιστηκαν τα σπυρακια..αδικα ανησυχουσες!!! παρεμπιπτοντως η κοιλια μας μεγαλωνει χωρις να το καταλαβαινουμε γιατι η κοιλια λογω βαρους του μωρου πεφτει χαμηλα και νομιζουμε πως δεν μεγαλωνει!!!

γιωτακι μου ευχαριστω πολυ που χαρηκες!!!!και εσυ να χαιρεσαι το παλικαρακι σου!!!!να τον δεις οπως επιθυμεις!!!και με το καλο και το νινακι σας!!!

κικιτσα μου ο νικος δεν το επιασε μονος του..με την κατευθυνση της μαιας το εκανε..μαζι για την ακριβεια!απαγορευεται μονος του και ας ειναι γιατρος!μπορει αθελα του να τη ζουληξει σε καποιο σημειο και μετα τρεχα γυρευε..για τα κιλα μην αγχωνεσαι..και εγω 10 εχω αλλα θα τα χασουμε αμεσως!ειμαι σιγουρη!η μπεμπα εχει πολυ καλη θεση μας ειπε!!!και δεν ισχυει αυτο που λενε οτι πρεπει να περπατας για να κατεβει..μονο αν χαλαρωνουμε με διαφορα πραγματα κατεβαινει το νινι χαμηλα και ανοιγει ο τραχηλος.κικιτσα μου πραγματικα ειναι μαγικο ολο αυτο που ζουμε!!!αυτο περιεγραφα προχθες στον Νικο μου και μου φαινεται τοσο περιεργο που εχουμε περασει απο τοσα σταδια και σε λιγο θα τα εχουμε αγκαλιτσα μας!!!!φοβερο συναισθημα!!!

αθηνα μου υπομονη..εδω που φτασαμε δεν μπορουμε να κανουμε κατι αλλο!!!

κατερινα μου σε νιωθωωω!!!ευχαριστωωωω!!!!με τα κιλα δεν το προσπαθω καθολου κατερινα μου,απεναντιας...τρωω οτι βλακεια θες και οσο θες!!!μια χαρα εισαι καλε!!!τι ειναι 16???εχω ακουσει κατι 25 και βαλε!!!ας ειναι τα μωρακια μας καλα και τα κιλακια θα τα χασουμε στο αψε σβησε!!!

αργυρουλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και απο εδωωω.....πολυχρονηηηηηηηη!!!!!να εισαι παντα ευτυχισμενη!!!πολλες επιτυχιες προσωπικες και επαγγελματικες να εχεις!!!!!και φυσικαααααααααααα......με το καλο η νεραιδουλα σου!!!!!!!!φιλακια πολλα!!!!σ'αγαπω πολυυυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκααααααααα,ελειψα 2 μερες και ειχα να διαβασω 113 μηνυματα..μα τι κοιλουμπιτσες ειστε εσεις?πολυλογουδες μανουλες :P

ΚΑΤΕΡΙΝΑ:8 μερουλες εμειναν ματακια μου!κανε κουραγιο οπου ναναι θα θελησει να βγει το νινι σου!ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σου για την γιορτη μου!

Haraabel βλεπω και η δικη σου ψυχολογια σαν εμενα ψιλοσκ..τα...χαχχαχαχχαχχαχαχα Τι να κανουμε?μονο υπομονη ...και δεν μου απεμεινε και πολυ..να φανταστεις οτι σημερα ειχα καρδιοτοκογραφο επι 1 μιση ωρα και μετα περιμενα αλλες 2 μιση ωρες για να ερθει ο ιατρος μου να μου πει:''ολα οκ Αργυρω ,μπορεις να φυγεις'' :blink: τα νευρακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ σμπαραλιααααααααα.....

Γεωργιτσα μουυυυυυυ,ΓΕΝΝΗΣΕΣ???ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!2700 ΓΡ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙ ΣΟΥ Ε?ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!!! :kiss:

fRIDAY μου ,γιατι θα κανετε προκληση?εμεις μαζι θα γεννουσαμε ε?γιατι δεν περιμενετε? :dry: περιεργοοο...βιαζεσαι?η βιαζεται ο ντοκτορ?

Ρενακι,με το καλο κοπελα μου!αυριο θα ειναι η σημαντικοτερη μερα της ζωης σου!!!δεν θα την ξεχασεις ποτε!θα νιωσεις την απολυτη ευτυχια!

Ανσια μου,σε ευχαριστω και παλι για τις ευχες σου!!!εισαι η αγαπημενη μου φιλεναδα!!!το ξερεις!!! :kiss::kiss::kiss:

α...και να προσεχεις την καραμελιτσα,αααααα σταματα την οδηγηση.... ;)

Κικιτσα μου,μεγεια τα σεξυ νυχτικακια!!!εγω εχω πολλα και σκοπευω να αδυνατισω πολυυυυυ για ναμαι ακομη καλυτερη μετα τη γεννα... ;) εχω βαλει 12 κιλα εως τωρα :( αλλα ημουν και πολλαααααα :S

Επισης το σεξ δεν το σταματησα ακομη...απλα αραιωσανε οι επαφες απο τον 8ο μηνα και μετα και οχι απο μερους μου αλλα ο αντρουλης μου δε...........με ποθει μαλλον οσο πριν...βλεπεις εχω και μια κοιλαρα!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: αλλα ερχεται και φιλαει την κοιλιτσα μου συνεχεια !!! :woohoo:

Μουριτσα ,κοπελα μου με το καλο!!!γερο και καλοτυχο ναναι το γιαβρακι σου!!!καθε ευτυχια και χαρα!!!να δωσεις φιλακι στα μπουτακια η στις πατουσιτσες του!!!

Αθηνουλα μου,τελεια νεα εχεις αλλα πολυ περπατημα βρε γλυκουλα μου..πω πωωωωωω μαραθονοδρομο θελει να σε κανει??? 3270γρ ειναι σκετο θρεφταρακι!!!σουπερ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΥΟΤΑΚΙ ΜΟΥ ,νασαι καλα για τις ευχουλες σου!!!σε ευχαριστω απο καρδιας !!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΝΑΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΑΝΤΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια :):) !!!

Αργυρούλα μου χρόνια σου πολλά...να σε χαίρονται αυτοί που σ'αγαπούν και με το καλό η μπεμπούλα σου :woohoo: !!!

Κορίτσια μου αύριο φεύγω στο εξοχικό με τη μανούλα μου...πάω πάλι για αραλίκι...(και περπάτημα βέβαια αλλά τουλάχιστον χωρίς δουλειές)σταμάτησα επιτέλους και από τη δουλειά :laugh: !!!

Τα φιλιά μου σε όλες :kiss::kiss::kiss: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΩΡΑ 2 ΝΤΑΝ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΣΑ ΜΑΣ!!!!ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ 3600 Κ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ 54cm.ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΛΑ.ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... :silly: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Αργυρουλα μου..αμοιβαια τα αισθηματα!!!!προσεχω με το αμαξι αλλα α'οτι φαινεται οι αλλοι οχι..

Αθηνα μου να προσεχεις και να περασεις υπεροχα!!!!!!!

Νατασσα μου να σας ζησει κοριτσακι μου το νινι σας!!!!να ειναι γερη και καλοφωτιστη!!!!!ολοκληρο κοριτσαρο εβγαλες!!!μπραβο κοπελα μου!!!απολαυσε την καθε στιγμη με το αγγελουδι σου!!!δωστης ενα φιλακι στα τρυφερα-ζουμερα της μπουτακια απο μενα!!!καλη λοχειαα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki!!!! έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡαα Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!

ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΟΥΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!

ΕΠΙΣΗΣ ΡΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΜΟΝΟ Κ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΝΕΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ!!ΜΟΝΟ ΔΕΚΑ ΚΙΛΑ Ε??/11 ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΟΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ!!!!

ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΑΡΓΥΡΩ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΥ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΘΑ ΣΒΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΕΡΑΚΙ ΜΑΣ!!!

ΑΧ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΖΑΝΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ...ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΣΦΗΝΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ!!!

ΤΑΣΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΟΥ,ΟΛΑ ΟΣΑ ΠΕΡΑΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑΓΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΕΙΣΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥ!!!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ,ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ!!!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rena79 έγραψε:

γεια σας κοριτσάκια!!!!!

αχχχχ τερμα τα ψεμματααααα!!!! αυριο μπαινω μεσαααα!!!! και αυριο τετοια ωρα, ο θεουλης να βαλει το χερι του, θα εχω τον μπεμπακο μου αγκαλια!!!!! σαν ψεμματα μου φαινεται κορίτσια!!!! εφτασα στο καμμία και σημερα!!!!! αχ εχω πολύ αγχος, φοβαμαι πολύ αλλά δεν βλέπω την ωρα να ακουσω το κλαμα του!!!!! για εκεινη την ωρα ζω!!!! και για το τι θα του πω οταν τον δω και μου τον δωσουν αγκαλια!!!!!!

απεριγραπτα συναισθηματα!!!!!!!!!!

αυριο θα μιλήσω με την Κικίτσα καποια στιγμη και θα σας ενημερώσει για τα νεακια μας!!!!!

εγώ κορίτσια θα σας δω σε καμμια βδομαδούλα με το καλό που θα γυρίσουμε σπιτάκι μας!!!!!!!

ευχηθητε μου καλή τυχη!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα

ΡΕΝΑΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mouritsa έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΩΡΑ 2 ΝΤΑΝ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η ΠΡΙΓΚΗΠΕΣΣΑ ΜΑΣ!!!!ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ 3600 Κ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ 54cm.ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΛΑ.ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ..ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... :silly: :woohoo: :woohoo:

ΝΑΤΑΣΣΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΣΑΣ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ79 έγραψε:

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!Ησυχία σήμερα ε;

Να πω ότι έχω μια απίστευτη κόπωση;Θα το πω!!!Σαν το πτώμα νιώθω και χωρίς να κάνω τπτ!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Η ΚΟΠΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ!!! :P:P:P :laugh: :laugh: :laugh:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΟΠΩΣΗ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!

Αργυρώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΆ!!!!!! Πως το ξέχασα...Ότι επιθυμεις, με το καλό να ερθει το μωράκι σου!

Γιωτάκι να σου ζήσει το αντράκι σου! Να τα 1000σει!

Νατάσσα να σου ζήσει! Ψηλό μωρό που ειναι! Χάρηκα πολυ, έγινες κι εσυ μανουλίτσα!!! :kiss: Περιμένουμε περιγραφη και φωτο!

Ρένα κοπέλα μου με το καλό!!! Όλα θα πάνε καλα και σε λίγο θα ψιθυριζεις γλυκόλογα στο γιο σου! Κικίτσα θέλουμε νέα!

Παιδια πήγα χθες στο γιατρο...και μαντεψτε!!! Η μπέμπα ακόμα δε σφηνωσε και προβλέπεται πως δε θα σφηνώσει... Το μπουκωμα που νιώθω όταν περπαταω ειναι απο κουραση και όχι απο το κεφάλι της... Μάς βλέπει για καισαρικη (δε με χαλάει να πώ την αληθεια) ... Προσπάθησε να δει και τράχηλο, κάθισα χωρις υστερια αλλά πάλι σφιγγομουν ( την πάλεψε αλλά δε με ζόρισε) και έτσι κι αλλιώς αφου ειδαμε στον υπέρηχο το κεφάλι της να πηγαινει πέρα δώθε και να με πιασουν πόνοι δε θα γεννησω φυσιολοικα.

Θα ξαναπάω τη Δευτερα να δουμε μπας άλλαξε κατι... Άν όχι πιθανα να μπω με καισαρική στο τέλος της άλλης εβδομάδας!

Κάναμε και ΝΣΤ έντελώς προληπτικα μια χαρα ειναι η κυρία!

Σας φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο μηνα κοιλουμπιτσες!

Αργυρω και Υiotaki χρονια πολλά και με το καλο να δεχτειτε τα μωρακια σας.

Να ευχηθώ σε όλες τις κοπέλες που γέννησαν γερα και καλότυχα να ειναι τα μωρά τους και καλη λοχεία.

Ρένα με το καλό,περιμενουμε νέα σου,όλα θα πάνε τέλεια!

Εμείς πήγαμε την Τετάρτη στο γιατρό και ο μπεμπης μας είναι 3050,όλα καλα.

Εγω πάλι ανησυχώ γιατί η μαμά μου θα πρέπει να λείπει 8-11 Ιουλίου και ελπίζω να μη γεννησω τότε.

Σήμερα μας φερανε και το καρότσι μας και...το πάω βόλτα!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια :cheer: 5 και σημερα να σας ζησουν α νινακια σας σε οσες γεννησατε και να τα καμαρωσετε οπως επιθημητε!τα εχω πεξει απο υη ζεστη,απ'το ανγχος :unsure: ,απ'τη χαρα :laugh: και απο την απωρια :dry: για εκεινη τη μεγαλη μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HaraAbel έγραψε:

Κατερίνα (catherine78 ) αυτο το κόλλημα με το καρότσι το χω φαει κι εγώ! Θέλω να το βγάλω βόλτα!!!

Με γεια τα πραγματακια σας!

Ειδες βρε παιδι μου?Και που να ερθουν τα μπεμπονια μας!Ευτυχώς είναι καλοκαιρινά καλοκαιρινά και θα μπορούμε να τα βγάλουμε έξω νωρίς!

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!Ελπίζω να είστε όλες καλά,μανούλες και μη(ακόμη..)

Εγώ σπίτι αραχτή μια που δεν μπορώ να κάνω πολλά πράγματα πλέον..Άρχισε και με πονάει πολύ η μέση μου!!!Δεν μπορώ να στέκομαι καθόλου,κοντεύω άραγε;Κάτι ψιλοπονάκια επίσης έχω αλλά δεν νομίζω να είναι γέννας ακόμη :(:(

Νατάσσα μου να σας ζήσει η κοράκλα σας!!!Γερή και καλότυχη να είναι εύχομαι!!!Καλή λοχεία να έχεις και μην μας ξεχάσεις για τις λεπτομέριες ;);)

Χαρά γιατί ρε σου μιλάει για καισαρική;έλεος πια φυσιολογικά δεν μπορούμε να πάμε;Μου φαίνεται όλοι οι γιατροί βρίσκουν την εύκολη λύση,αφού έχεις ακόμη 2 εβδομάδες,γιατί βιάζεται;Εσένα από φόβο δεν σε χαλάει ε;Εγώ πάντως περισσότερο φοβάμαι την καισάρικη :ohmy::ohmy: αλλά να σου πω,γερά να είναι τα μωρά μας και ας γεννηθούν όπως να ναι!!!

Το δικό μας καρότσι ΑΚΟΜΗ δεν ήρθε :angry::angry::angry: ΕΛΕΟΣ

Αγκαλιά θα το βγάζω βόλτα μου φαίνεται :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ όμως Κατερινα μου θα εχεις σε ελάχιστες μέρες το μωράκι σου αγκαλιά,ενώ εμείς...θα περιμένουμε!Ετσι κι αλλιως θα θες να το εχεις αγκαλιτσα συνεχεια. ;)

Ελπίζω τουλάχιστον να είναι όπως τωρα ο καιρός,όχι πιο ζεστη.

Το παραγγείλατε από internet και αργει?

Εγω πάντως σκέφτομαι εκει γυρω στις 20 μέρες να κυκλοφορήσουμε,έστω και για ενα τεταρτακι!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...