Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

ναι ρε γμτ ετρεξε γαλα!! :dry: και πολλες φορες νιωθω λιγο βρεγμενο μεσα απο το σουτιεν αλλα κοιταω και σχεδον δε φενεται τιποτα..λιγες σταγονιτσες φανταζομαι βγαινουν και γι αυτο το νιωθω αυτο...

αμα πιεσεις λιγο το στηθος σου δεν βγαινουν λιγες σταγονιτσες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κικιτσα22 έγραψε:

ναι ρε γμτ ετρεξε γαλα!! :dry: και πολλες φορες νιωθω λιγο βρεγμενο μεσα απο το σουτιεν αλλα κοιταω και σχεδον δε φενεται τιποτα..λιγες σταγονιτσες φανταζομαι βγαινουν και γι αυτο το νιωθω αυτο...

αμα πιεσεις λιγο το στηθος σου δεν βγαινουν λιγες σταγονιτσες??

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΓΑΛΑ...ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟΣΟ ΒΥΖΙ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thinkpink! έγραψε:

Κικιτσα22 έγραψε:

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ?ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΔΑ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΓΑΛΑ...ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟΣΟ ΒΥΖΙ :P:P:P[/quote:3vy7gts3]

ΕΒΓΑΛΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΠΟΥ ΤΟ ΖΟΥΛΗΞΑ!!!!!!!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μην αγχωνεσαι ουσιαστικα γαλα θα βγαλουμε οταν γεννησουμε και να φανταστεις απο την δευτερη με τριτη μερα θα κατεβει το πολυ γαλα ;)

αναστασια μηπως την ανεβαζεις σε λαθος σημειο τη φωτο?? δηλαδη μηπως αντι να την βαλεις εκει που λεει 'αποστολη εικονας' εσυ την βαζεις εκει που λεει 'αποστολη αρχειου'?? :dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ κοριτσια τι χαμός είναι αυτός πάλι;Δεν σας προλαβαίνω!!!!!!

Καταρχήν Γεωργία μου να σας ζήσει η μπέμπα!!!!!Γερό και καλότυχο!!!!Καλή λοχεία να έχεις!!!!!

Νατάσσα και Ρένα με το καλό κοπέλες μου να βγάλετε υγειέστατα και πανέμορφα μωράκια!!!!

Νατάσσα by the way δεν έχεις καθόλου άγχος ή μου φάνηκε;

Κατερίνα,Κικίτσα και Αναστασία,είστε πολύ πονηρές!!!!Φτου σας :whistle::whistle: ,ντράπηκα η χαμηλοβλεπούσα!!!!!

Και εγώ δεν είχα σταγόνα γαλατάκι ακόμη,άντε να δούμε....

Όλες γεννάτε νωρίτερα ρε κορίτσια μου φαίνεται τελευταία θα μέινω,δεν έχω κανένα σύμπτωμα μιλάμε,την έχει καταβρει η κυριούλα μου!!!!!!!!Αθηνά δεν έρχεσαι να περπατάμε παρέα μπας και βγει η μπεμπίτσα μου;;;; :x:x

Φιλάκια και sorry αν ξέχασα καμμία,θόλωσα τόσα που διάβασα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Κ Η ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΑΣ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ Κ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ.ΑΥΡΙΟ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΟΥΣΕΣ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ.. :P:P

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ Η ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ. ;);)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.............. :blink::blink: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Νατάσσα μου!!!!Πολύ χαίρομαι που δεν έχεις άγχος!!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου!!Να πεις στην αδελφή σου να μας ενημερώσει,αλλά μήπως να ερχόμουν και εγώ στη γέννα;Δίπλα είμαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου...τι να κανω η δολια???εχω 8 μηνες ως τωρα να ....ξερεις ...και επεται και συνεχεια!αλλοι 3 μηνες σιγουρα!ουφ!

ουτε και εγω εχω γαλατακι!εμενα δεν εχει πρηστει καν το στηθος μου!ελα μη μου παιρνεις τη σειρα..εγω θα γεννησω τελευταια.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα με το καλο κοπελα μου!!!!!μην αποτρελαθει η αδερφουλα σου με το νινι και μας ξεχασει....πλακα κανω!!!!!!!!με το καλοοοοοο και παλιιιιι!!!χωρις κανενα πονο να γεννησεις!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου τελικά όλες στην ίδια φάση είμαστε με το κοκό....Στέρηση φουλ...εγώ δεν έχω τόσο καιρό αλλά πάλι μου λείπει :(:(

Βάση ΠΗΤ λέω μωρέ ότι θα μείνω τελευταία...όλες γεννάνε,η δική μου κόρη θέλει να βγει θρεφτάρι,να πάει κατευθείαν σχολείο;Τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ!!!τι θεμα ζορικο ανοιξαμε τωρα...εμενα δεν μου πηγαινε η καρδια να κανω κατι..το μωρακι μου να το ζοριζω-πονηρεψω..ισως σκεφτομαι χαζα αλλα ε ρε!!! ε ρε!!!αυτο εχω να πω!!!θελει και προσοχη μετα γιατι εχω ακουσει οτι ειναι πολυ επικινδυνο να ξαναμεινουμε εγκυος.

να πάει κατευθείαν σχολείο; :D :D :D :D :D: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

μ'εκανες και γελασα κατερινα μου!!!θελει να κανει γερο μπαμ βρε κατερινακι μου!!!η' ειμαστε κοριτσακια ολοκληρα ή οχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μια χαρά μου πήγαινε η καρδιά!!Του άντρα μου δεν του πήγαινε...αχ τι μάνα θα γίνω;Αλλά αφού ήθελα γμτ;;;;

Όσο για το θέμα της γέννας σκέφτομαι και το άλλο:η κόρη μου σε όλη την εγκυμοσύνη ήταν πολύ ευγενική και δεν με ταλαιπώρησε καθόλου!!!Μήπως είναι το ίδιο ευγενική και όταν θελήσει να γεννηθεί;Να έρθει ξαφνικά χωρίς να με παιδέψει;Λέω εγώ τώρα........μήπως :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΟΛΕΣ Ε????ΑΧ!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΕΛΛΕΙΨΗ SEX ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ...ΑΚΟΜΗ ΔΕ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΣΑΙ 38+5 Ε???ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΗ 40+5 ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΙΝΑΙ Κ ΣΕΝΑ ΤΕΜΠΕΛΑΚΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαντάσου να είχε και ζέστη Κατερινούλα.....

Πως να μην τα παίξουμε οι δόλιες...κάθε μέρα αυπνίες,αγ...ες!!!!Που θα πάει το βιολί;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thinkpink! έγραψε:

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΙΣΑΙ 38+5 Ε???ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙΣ ΣΤΗ 40+5 ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΙΝΑΙ Κ ΣΕΝΑ ΤΕΜΠΕΛΑΚΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!

Μαρηηηηηη!!!!!Δαγκώσου που θα πάω 40+5!!!Α παπαπα!!!!Είναι και μεγάλη η μπέμπα πως θα βγει;Στην κοιλιά μια χαρα τούμπες κάνει,αλλά βαριέται να βγει....τσάμπα φαί και ξενοδοχείο,χαζή είναι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ79 έγραψε:

Φαντάσου να είχε και ζέστη Κατερινούλα.....

Πως να μην τα παίξουμε οι δόλιες...κάθε μέρα αυπνίες,αγ...ες!!!!Που θα πάει το βιολί;;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν παιζεσαι!!!!! μια χαρα καλο νινι θα εχεις!!!μην ανησυχεις!!!αχ εσεις τουλαχιστον θα γεννησετε ολες μαζι..εγω μονη μου θα μεινω...ειμαι 35+4..προβλεπω να μιλαω μοναχη μου!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ79 έγραψε:

thinkpink! έγραψε:

Μαρηηηηηη!!!!!Δαγκώσου που θα πάω 40+5!!!Α παπαπα!!!!Είναι και μεγάλη η μπέμπα πως θα βγει;Στην κοιλιά μια χαρα τούμπες κάνει,αλλά βαριέται να βγει....τσάμπα φαί και ξενοδοχείο,χαζή είναι;;;[/quote:ds5u3qzy]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ δεν μπορωωωωωωωω!!!!εχω κανει τσισακια πανω μουυυυυ!!!!μαζι με μενα χαιρεται και η καραμελιτσα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...