Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!!

αφηστε απο τωρα την τρεχει τη μανουλα της η μπουμπουκα μου :laugh:

μα ρε κοριτσια ενιωθα την κοιλια να γινεται πετρα απο τον αφαλο μεχρι πανω! :ohmy: και οταν μου εκανε το ντοπλερ εκεινη την ωρα το ξαναενιωσα και του λεω πιασε να δεις δεν ειναι συσπαση αυτο?? και μου λεει οχι ειναι το μωρο! :blink: τι να πω..τα εχασα..παντως σιγουρα εχω αμφιβολιες για το αν κανω συσπασεις πλεον :blush: τουλαχιστον ειδα τη μπουμπου μου :) 2760 εφτασε το μαναρακι μου..και τα αμνιακα μου ειπε το παιδι ειναι τελεια!

ευτυχως παντως που δεν γεννησα χθες γιατι δεν ηταν και ο γιατρος μου εδω ηταν εκτος αθηνων..και θα ειχα τρομερο αγχος!

ανναμαρια μου να χερεστε το μπεμπακο σας!

φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κικίτσα μου και εγώ τα ίδια σχεδόν περασα χτες!!! ειχα πολλες συσπάσεις (νομιζα τουλάχιστον γιατί από οσα μας ειπες μπορει τελικά να κανουμε και λαθος) και πολλες πολλες δυνατές κλωτσιες από τον μπέμπη!!!! τόσο που τρόμαξα και πήρα τον γιατρό μου.... αυτός μου είπε να ξαπλωσω και να ηρεμησω και αν δεν περασουν να τον ξαναπάρω και να δούμε τι θα κανουμε!!! όμως περασαν και έτσι ηρεμησα και εγω... γενικά μου είπε ότι οι συσπάσεις που θα προμυνήουν την αρχη του τοκετου, θα είναι ρυθμικές κάθε 15 λεπ΄τα και θα γινονται πιο συχνες όσο θα περνάει η ωρα!!! και θα τις αισθανομαστε πολύ πιο έντονα στην ξαπλωτη θεση!!! Πάντως εγω ψιλοφοβηθηκα και σημερα αποτελειωσα τις προετοιμασίες της βαλιτσούλας μας!!!

σημερα ειχα τις εξετασεις αιματος μπυ (που ευτυχως ήταν πολύ καλες!!!) και αυριο έχω τον τελευταιο μάλλον υπερηχο που θα αποφασίσουμε μαλλον και την ημερα της καισαρικής!!! ελπίζω ο μπεμπάκος να έχει παρει αρκετό βαρος και να κανονίσουμε την καισαρική προς την άλλη εβδομάδα!!!!

θα σας κρατησω ενημερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!!χαιρομαι που ολες ειστε καλα!

Αννα Μαρια μου και παλι να χαιρεσαι τον μπεμπη σου!να μην φοβασαι για τον ικτερο κι εγω ειχα οταν ημουν μικρουλα και ειμαι μια χαρα !τοτε την ειπαν τη μαμα μου να με βαζει στον ηλιο ,και με εβαζε η καημενουλα και ηταν και μονο 18 χρονων και τα ειχε χαμενα με ενα μικρουλινι μεσα στο σπιτι!κι εσυ θα τα καταφερεις μια χαρα!να δωσεις και πολλα φιλακια στα μπουτακια του μπεμπη σου!!! :kiss::kiss::kiss:

Κικιτσα καλυτερα που δεν γεννησες εχθες κοπελα μου,αφου ελειπε και ο ιατρουλης σου!θα βγει αργοτερα το κοριτσακι σου!ξερει αυτη.. ;) κατσε να παει 3 κιλα και μετα ας βγει οποτε κανει κεφι :lol:

κι εμενα 2700 ειναι το κοριτσακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενακι μου με το καλο κοπελα μου!!!σιγουρα θα σε βαλει για την αλλη βδομαδα!!εφτασε ο καιρος σου!!!αχ δεν το πιστευω...μου φαινεται σαν χθες που τα λεγαμε και ημασταν στην αρχη της εγκυμοσυνης μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας, κοριτσάκια άντε πλησιάζει η ώρα για όλες μας σιγά σιγά. Τελικά όλες τό ίδιο θέμα έχουμε άν αυτό που νοιώθουμε είναι συσπάσεις ή το ζουζουνάκι μας που μας κλωτσά. Και γώ κάθε φορά που αισθάνομαι κάτι λέω λες να είναι ώρα για την κλινική αλλά αυριο που θα πάω στο γιατρό να δούμε τί θα μου πει. Εγώ κορίτσια δεν ξέρω για σας νοιώθω πονάκια όπως αισθανόμουν όταν περίμενα να αδιαθετίσω μικροπονάκια κάτω χαμηλα και το στήθος μου δεν με καίει αλλά πονο όπως τότε που θα μου ερχόταν περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευαγγελλία μου μαζί ειμαστε εμεις!!!! αχχχ φτανει ο καιρός!!! θυμάσαι Αργυρώ μου που τα λέγαμε όταν τα μπεμπάκια μας ήταν ακόμα σποράκια??? πριν καν την αυχενική????? πωπωπωπω!!! πως περναει ο καιρός!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΕΣ !!!!!!ΕΜΕΙΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ 3300 ΚΑΙ 55 ΕΚ.!!!ΛΟΓΩ ΧΟΛΟΣΤΑΣΗΣ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ !!!!! ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ !!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΠΟΙΕΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΚΟΜΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ !!!!! ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλα να χαιρεσαι και την 2η κορουλα σου!!!καθε ευτυχια στην οικογενεια σου!!!φανταζομαι ποσο ομορφη ειναι η ημερα που γυρνας σπιτι με ενα αγγελουδι αγκαλιτσα!!!περιμενω πως και πως να το νιωσω για πρωτη φορα στη ζωη μου!!! :woohoo:

Ρενακι αυτο ακριβως θυμηθηκα μολις ειπες πως εφτασε ο καιρος να σου πει ο ιατρος σου ποτε με το καλο θα βγει το παλικαρακι σου!θυμηθηκα τις ατελειωτες συζητησεις μας και το αγχος μας οταν ακομη ηταν σπορακια!!!πριν καν την αυχενικη οπως ειπες κι εσυ!εφτασε ο καιρος κοπελα μου!!!θα γινουμε ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευαγγελία και εγω αισθανομαι τετοια πονακια χαλημα στην κοιλια καθως και οξυ πόνο στα κοκκαλα στην λεκανη! νομίζω ότι το συστημα προετοιμαζεται για την μεγάλη στιγμη!!!!!!! Αντε με το καλό σε όλες μας!!! να πάρουμε τα ζουζούνια μας αγκαλια και η παναγίτσα να βαλει το χερακι της να ειναι υγιη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκωκοιλίτσες και μανούλες! άρχισαν να ξεφουσκώνουν τα κοιλουμπάκια!

Αννα Μαρία μας! Να σας ζήσει! όλα να ξεπεραστούν γρηγορά να ηρεμίσεις κι εσυ, ταλαιπωρήθηκες αλλά το αντράκι σου ειναι σπίτι πια μαζί σας! :kiss:

Μάγδα να σου ζήσει η κουκλίτσα! Μεγάλο μωράκι! Ψηλή μοντέλα! :kiss: Να τη χαίρεστε, να ειναι γερή και τυχερή!!!

Σήμερα έχω γιατρό το απογευμα...να δουμε αν η μπέμπα μας κατεβηκε...αν και δε νιώθω κάτι διαφορετικο...

Βλέπω στον ύπνο μου παράξενα όνειρα αγχώδη και ξυπνάω με το παραμικρό :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ιουλιομανούλες όμορφες :) !!!

ΆνναΜαρία να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου και μην ανυσηχείς για τον ίκτερο...δεν είναι τίποτα! :)

Μάγδα να σου ζήσει η κορούλα σου!!! Γερή και καλότυχη!!! :)

Ευαγγελία θα συμφωνήσω με τη Ρένα....όντως προετοιμάζεται η μήτρα μας γι'αυτό έχουμε ψιλοπονάκια. Έχω και εγώ χαμηλά στην κοιλιά ώρες ώρες και χθες που πήγα στο γιατρό μου επιβεβαίωσε αυτό που λέμε. Συγκεκριμένα μου είπε "δεν είναι δυνατόν να αρχίσεις να πονάς απότομα την ημέρα που θα γεννήσεις, σιγά σιγά προετοιμάζεται η μήτρα"... ;) !!

Αργυρώ μου και εγώ ανυπομονώ πάρα πολύ να νιώσω το υπέροχο συναίσθημα της μητρότητας :woohoo: !!! Περιμένω πώς και πώς! Άντε κορίτσια, κοντός ψαλμός αληλούια!!! :woohoo:

HaraAbel με το καλό να δεις την κούκλα σου!!! :laugh:

Εγώ χτες έκανα καρδιοτοκογράφο και Δόξα τω Θεό όλα καλά...έκανα και υπέρηχο και η ζουζούνα μου μεγάλωσε σχεδόν 400γρ. σε μια εβδομάδα :blink::huh: !!! Τώρα είναι περίπου 2900. Ο γιατρός μου είπε ότι ίσως να γεννήσω νωρίτερα γιατί είμαι και μικροκαμωμένη :S !!! Θα ξέρουμε σίγουρα την άλλη Τετάρτη που θα εξεταστεί και ο τράχηλος...επίσης μου είπε να περπατάω πιο πολύ :blink: !!! Ε πόσο πια??? Η Τζουμελέκα είμαι??? :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα μου να χερεσαι τη μπουμπου σου!! :woohoo: καλη λοχεια να εχεις!!

αθηνα οντως θα εχεις κανει ποδια ονειρο μεχρι να γεννησεις! :P δε γινεται πρεπει να σε βαλουν και εσενα στη διαφημιση :P:lol:

χαρα και ρενα με το καλο να δειτε τα μωρακια σας!! και εγω εχω σημερα απλο υπερηχο το ειχα κλεισει απο την προηγουμενη εβδομαδα και θα παω να το κανω ουτως η αλλως..βεβαια ξερω οτι η μπεμπα ειναι ψηλα ακομα..αλλα θελω να το ξαναδω το ζουζουνι μου! :P και λογικα αυριο θα ξερω και εγω ποτε γενναω..αν οχι αυριο τη δευτερα..

και μην ξεχνατε..τις συσπασεις τις νιωθουμε ξαπλα (για να μην τρεχουμε τζαμπα στα νοσκομεια :laugh: ) :P

φιλακια πολλα σε ολες τι στρουμπουλοκοιλιτσες!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκούλες εγκυούλες και πρώην εγκυούλες πλέον ;);)

Αννα Μαρία να σας ευχηθώ και πάλι:ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ!!!!!!!Γερός και καλότυχος να είναι κοπέλα μου!!!!καλή ανάρρωση σε σένα και καλή λοχεία!!!!

Μαγδα1982:ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΎΛΆ!!!!Πράγματι μεγαλούτσικο μωρό,άντε και μοντέλο να τη δείτε!!!!!

Αθηνά μου που βγαίνεις για περπάτημα να έρθω να τραβήξω κάμερα;Η μαραθωνοδρόμος μανούλα Ιουλίου!!!!!!Ωραίο θέμα για ρεπορτάζ ε;Λοιπόν να σου πω ότι σε έβλεπα στον ύπνο μου χθες,όχι να περπατάς όμως....Θα συναντιόμασταν Θεσ/κη,εγώ εσύ και η Νατάσσα(μουρίτσα),για να πάμε Αθήνα να βρούμε τις υπόλοιπες!!!!!Πολύ κουφό όνειρο ε;

Χαρά και Ρένα,καλά αποτελέσματα στους υπερήχους!!

Κορίτσια και εγώ έχω πονάκια και συσπασούλες,αλλά ψιλά πράγματα...Η μπέμπα μου δεν έχει σκοπο να βγει ακόμη....

Sorry....ξέχασα να σας ευχαριστήσω για τα καλά σας λόγια όσον αφορά το δωματιάκι μας!!!!Ευχαριστούμε ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!

Φιλιά σε όλες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα να σου ζήσει το μωράκι.

Αντε και στα δικά μας. Μόλις γύρισα και γώ από το γιατρό τίποτα ακόμη λέτε να πάω μέχρι τέλος 9/7; Ο γιατρός που τον ρώτησα μου είπε ότι εφόσον όλα είναι καλά οι παλμοί του το αμνιακό υγρο θα περιμένουμε όποτε θελήσει ο ίδιος να βγεί.Πάντως πολύ δυνατες κλοτσιές μου ρίχνει. Ποδοσφαιριστής δεν θα γίνει δεν ασχολούμαστε με το ποδόσφαιρο αυτό που είναι πιο πιθανό είναι να ασχοληθεί με το ράλλυ σαν το πατέρα του. λέτε να νομίζει ότι πατάει γκάζι και αλλάζει ταχύτητες (έτσι λέει ο άντρας μου ) :laugh: :laugh: :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euaggelia9 με το καλό να έρθει ο Σουμάχερ σας!

Κατερίνα ειδες οτι ερχόσασταν όλα τα κορίτσια απο Θεσσαλονίκη Αθήνα???

Η Αθηνά ήρθε με τα πόδια? :P:P

Θέλω πολύ να σας δώ! μια εκδρομη με τα μπεμπάκια δε θα μας χλάσει καθόλου αργότερα! Να μοιράσουμε τη διαδρομή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλεντινα μου με το καλοοοοοοο!! αντε σε 4 μερουλες θα εχεις τη μπεμπα σου αγκαλιτσαααα!!! :woohoo:

και η ρενα μας γενναει σε 7 μερες απο οτι ειδα!! ρενα μου με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το αντρακι σου!!! :woohoo:

ευαγγελια μου δεν πειραζει..οσο πιο πολυ μεινει στην κοιλιτσα το μωρακι τοσο το καλυτερο! ;)

κοριτσια ναι! η επομενη συναντηση μας θα ειναι με τα μπεμπουλινακια μας!! αντε να ξεκινησουν και τα προξενια :P:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γύρισα από το ιασω της υπομονής, μια ώρα περίμενα για τον υπερηχο!!!! Ο μπεμπακος είναι 3100 δεν πήρε οσο περιμέναμε, αλλά και οι υπερηχοι δεν είναι τόσο ακρίβειας!!! Το αμνιακο είναι μια χαρά και ο μπεμπης μέσα στην ενέργεια!!!! Οπότε αποφασίσαμε να κάνουμε έναν τελευταίο υπερηχο την Δευτέρα η την Τρίτη και να κάνουμε ανάλογα εισαγωγή Πέμπτη η Παρασκευή!!!!!! Μια βδομαδουλα έμεινε και με έχει πιάσει δέος στην ιδέα ότι θα δω τον μπεμπη μου από κοντά!!!!! Βέβαια και άγχος για την καισαρικη και την επισκληριδιο, αλλά πάνω από όλα χαρά ανείπωτη!!!! Η Χαζομαμα!!!! Φαντασου να τον δω κιόλας!!!!!!

Μάγδα να σου ζήσει η μπεμπα σας!!!!!! Βαλεντινα μου μαζί σχεδόν θα γεννησουμε!!!!! Με λίγες μερουλες διάφορα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλα τι παθατε? καλε δεν σας προλαβαινω! 2-3 ακομα να μην εμπαινα στο μαμμυ θα γεννουσατε ολες!!!!

Αννα μαρια και Μαγδα να σας ζησουν!

Ρενακι σε μια εβδομαδα θα χεις αγκαλια το ζουζουνι σου!!!! το πιστευεις?

Βαλεντινα γεννας και συ??????? Με το καλο κοπελα μου!

Ευαγγελια μην βιαζεσαι βρε κατσε να γεννησουμε μαζι εμεις στις 9/7!

Το βλεπω τελευταια θα μεινω!!!

Κατερινα και Κικιτσα εσεις ποτε με το καλο?????

Εγω την Τριτη θα παω να κανω τις τελευταιες αιματολογικες εξετασεις και καρδιογραφημα σε καρδιολογο!

Χτες πηγα και πηρα κουνουπιερα της ζουζουνας για να μην εχουμε τσιμπιματακια απο τα κουνουπια και κατι τελευταια πραγαμτακια δικα μου!

Το απογευμα θα παραγγειλω στο φαρμακειο σαμπουαν, αφρολουτρο και κρεμουλες και ειμαστε κομπλε! Μονο κατι ψιλοδουλειες του σπιτιου εχουν μεινει αλλα μαλλον θα φερω την γυναικα να τις κανει γιατι εγω τις τελευταιες μερες νοιωθω συνεχως κουρασμενη!

Να σας ρωτησω κατι τι θα κανετε με τα βλαστικα κυτταρα? Εμεις λεμε να τα δωρισουμε στην Ακαδημια Αθηνων και η γιατρος μου ειναι απολυτα συμφωνη! Εσεις τι θα κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Χαρά μου πολύ γέλασα!!!!!άκου ήρθε μετα πόδια.....Αθηνά μας,sorry αλλά είναι μη σου βγει το όνομα......

Λοιπόν θα ήταν τέλεια μια εκδρομή με τα μωρά κάπου στη μέση αργότερα.Βρήκα και μέρος,λίμνη Πλαστήρα τι λέτε;Εχω πάει και είναι υπέροχα,ότι πρέπει για εκδρομή με μωρά!!

Βαλεντίνα και Ρένα με το καλό!!!!!θα σας ξαναευχηθούμε βέβαια, μη χαθείτε!!!!

Ευαγγελία μαζί έχουμε ΠΗΤ λες;Εγώ θα ήθελα να γεννήσω 01/07 βασικά,αλλά και αργότερα να είναι δεν με χαλάει καθόλου,ας βγει όποτε γουστάρει το μπουμπούκι μου,γερό να είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ιουλιομανουλες!!!

μαγδα μου να σου ζησει το νινακι!!!να ειναι γερο και να το δειτε οπως επιθυμειτε!!!

βαλεντινα μου με το καλοοοοοοο!!!ρενα μου με το καλοοοοοοο!!!!να ζησετε την πιο συγκλονιστικη εμπειρια της ζωης σας ευχομαι!!(απο την καλη αποψη)

ευαγγελια εχεις καιρο ακομα..μη βιαζεσαι ..χαχαχαχαχα

κικιτσα μου και εσυ παιρνεις σειρα μετα??

κατερινα εσυ εμαθες ποτε???

εγω θα παω η' σημερα η' αυριο στον γυναικολογο μου να κανω καρδιοτοκογραφο να δω οτι ειναι καλα η μπεμπα μου γιατι εχω πολυ γρηγορους σφυγμους αυτες τις μερες.οχι συνεχεια αλλα που και που.ο αιματοκριτης μου ειναι καλος.για να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες καλησπερα!

δεν προλαβαινω να μαθαινω νεα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο κοριτσια! αντε ολες με το καλο να εχουμε αγκαλια τα μωρα μας και να κανουμε μια συναντηση με πολλα πολλα καροτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΓΔΑ,ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ,ΦΩΤΕΙΝΗ,ΑΛΙΚΗ να σας ζησυν τα μωρακια σας να ειναι αντα γερα και ευτυχησμενα.

valentina, ρενα, υπομονη, με το καλοοοοοοοοοοοοοοοο.

ετσι σιγα σιγα να περνουμε ολες σειρα!

εγω σημερα εχω ραντεβου με το γιατρο! ελπιζω να εχω καλα νεα να σας πω οταν επιστρεψω!

harabel(συμπεθερα) σημερα δεν πας και εσυ γιατρο!

ελπιζω το βραδυ να μπορεσω να μπω γιατι χθες με πεταγε εξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...