Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλίκηηηηηη!!!! Να σου ζήσουν τα κουκλάκια σου! ¨οποτε ευκαιρισεις περιμένουμε λεπτομέριες!!!

Κατερινα κουκλί το δωμάτιο! Μπράβο σας!

Αναστασία γκατζετάκιας εισαι? τοση περιγραφη ουτε ο άντρας μου! εγω θα έλεγα "μου πήρε κινητο άσπρο"!

Αααα επισης...Κικη και αναστασία...δεν ανταλλάζετε μσν??? ποιο ευκολα θα τα λέτε!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!kikitsa mphke!!!!!!wow!!!!euxaristw!!!!!8a vgalw fotos kai 8a tis peraswwwww!!!!!!teleia!!!!!polu xarhka twra!!!kale paneukolo einai!!!!euxaristw kikitsa mou!!!!!!

xara eimai asxeth !!!!!!den fanhke allwste?????gia to kinhto osa hksera eipa..xaxaxaxaxaxaxa!!!an me rwthseis peraiterw den kserw na sou pw.. :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα δεν εχεις αδικο με το msn..εχω να το χρησιμοποιησω απο τοτε που ηρθα στην Ελλαδα! :silly: δεν το εχω ξαναανοιξει απο τοτε!!

αναστασια μου η φωτο ειναι τελεια! B) ε ναι βρε συ να θελεις να βαλεις φωτο και να μην μπορεις? κριμα δεν ειναι?

κοριτσια θα τα πουμε..παω να ετοιμασω το βαλιτσακι γιατι αγχωθηκα τωρα..απο τις 8:30 εχω κανει 8 συσπασεις :unsure: αν δεν γεννησω μεχρι φτιαξω το βαλιτσακι θα ξαναμπω να τα πουμε! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristw kikitsa mou!!!! kale gennas??????????????????????

:ohmy::ohmy::ohmy: phgaine ksaplwse!!!!!!!prosexe..pare kai kana magnhsio !!!!egw autes tis meres eixa gia kamia wra sunexeia suspaseis alla ti glitwsa.. :lol::lol:

ksekourasou giati den exeis kourastei kai ligo ton teleutaio kairo...

einai krima kai adiko na mhn mporw na valw fotos.. :)

teleia!!!!thn paraskeuh 8a sunarmologhsoume thn kounia mas kai 8a to vgalw foto tote..ta upoloipa omws 8a ta valw nwritera!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πηρα τηλ το γιατρο..οι συσπαεις δεν σταματησαν και μου ειπε να παω στο νοσοκομειο και φευγω τωρα!!! αλλα ειναι εκτος αθηνων και εχω αγχωθει..αν γεννησω ποιος θα με ξεγεννησει??

φιλακια πολλααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax kikitsa mou den to pisteuw!egw gia plaka to eipa..alla ap'oti fainetai h mpempoulitsa sou den asteieuetai!ante kikitsa mou na pane ola kala kopela mou!!!!!mhn agxwnesai!!!!!h skepsh mas se akolou8ei!!!!akoma kai an leipei o giatros sou 8a uparxei allos giatros pou mporei na ton antikatasthsei eksisou kalos.

se skeftomasteeeee!!!!!me enan ponoooooooooo!!!!!filakia polla!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μουριτσα,Thinkpink,Γεωργιτσα,Κικιτσα,Βαλεντινα και Υοτακι σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!το δωματιακι μας το καναμε κι εμεις με μερακι οπως ολα τα κοριτσακια εδω στα μωρακια Ιουλιου ;)

Αναστασουλα μου,στην ξαπλα σε εχει ο αντρουλης σου και δωρακια βλεπω...Μπραβοοο του !!!χαιρομαι που σαγαπαει και σε προσεχει φιλεναδιτσα μου!!!

Κικιτσα μου ,καλα κρατηματα λεει ο χαζομπαμπας σας ε?χαχχααχα

κι εμενα παει και κοιτα το δωματιακι της κορης του κι εχει παρει ολες τις συλλογες Γκαμι μπερ ,ζουζουνια και μπεμπε Λιλη..αστα να πανε...εχει αποτρελαθει το γιαβρακι μου!!!Με γεια το δωματιακι σας και αποτι βλεπω τωρα θασαι στο δρομο για την κλινικη!!!να γεννησεις ενα υγιεστατο νινακι κοπελα μου!!!η παναγιτσα μαζι σου!!!

Βαλεντινα με συγκινησαν οι φωτος σου!!!νεους γονεις εχεις κι εσυ!ειμαστε τυχερες!!!θα μας βοηθανε με το νινακι!

Αλικακι να σου ζησουν τα αγγελουδια σου!!!

Αθηνουλα 14 χρονια εχεις διαφορα με τον αδερφουλη σου ε?εγω 9 χρονια με την αδερφη μου κι ελεγα οτι ειναι πολλα .. :P παντως εγινε και κατι καλο απο αυτα τα χρονια διαφορα,δεν νιωθω ασχετη με τα μωρακια! ;)

Κατερινακι κι εσενα πολυ ομορφα τα επιπλακια σου και το ροζουλι χρωματακι τελειο!

ΕΜΕΙΣ κοριτσακια μου πηγαμε σημερα στο ιατρο μας και η μπεμπα μας ειναι 2700γρ!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αναπτυσσεται πολυ καλα μας ειπε και την επομενη εβδομαδα θα παμε για καρδιοτοκογραφο!!!μας ειπε απο εδω και περα περιμενουμε!!!ειμαι κατενθουσιασμενη αλλα απο την αλλη βιαζομαιιιιιι να γεννησωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσακι μου γλυκο το απογευμα τα λεγαμε κ δεν το πιστευω...

Να σου πανε ολα καλα κοριτσακι μου η Παναγια μαζι σου!!!να μην εχεις αγχος

!!οι σκεψεις μας μαζι σου κοπελα μου!!!

Αχ κοριτσακια μου ερχεται η ωρα που θα κραταμε αγκαλια τα νινακια μας!!

Αναστασια μου μια χαρα σε βλεπω με τα δωρακια σου!!μπραβο σου!!πολυ μου αρεσει να βλεπω χαρουμενους κ ευτυχισμενους ανθρωπους!

Αργυρω θα δεις θα περασουν οι μερες κ θα κρατας το μωρακι σου αγκαλιτσα κ δεν θα το πιστευεις!!!

Εγω βρε κοριτσια στεναχωριεμαι που θα αφησω τον γιο μου ..θα ειναι η πρωτη φορα που θα αποχωριστουμε για 3 μερουλες κ μου κακοφαινεται..ολο

κλαιω κ τον εχω συνεχεια αγκαλια..λες κ θα τον αφησω σε ξενα χερια!!

κ εχω αρχισει κ φοβαμαι πολυ πως θα τα καταφερω με 2 παιδια κ ειδικα χωρις να αισθανθει μειονεκτικα ο Τασουλης μου σε σχεση με την αδερφουλα του..εχω τα υπαρξιακα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argurw mou h mpempoula sou egine oloklhrh kopelara!!!!ante siga siga 8a mas ksemutisei!!!!!!!!

giotaki mou oute k gw to perimena gia na eimai eilikrinhs to dwraki auto.euxaristw polu!!!

mh stenaxwriesai pou 8a afhseis ton gioka sou ..skpsou pws meta 8a eiste oloi mazi kai 8a xaireste o enas ton allo!mia xara 8a ta katafereis !afou ta exeis kataferei me to ena eisai souper!alh8eia,ksexasa na se rwthsw..pws niw8eis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΠΩΠΩ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ????ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΤΩΡΑ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΩ,ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ 5/7 ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΩ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ :laugh: :laugh: :laugh: ΕΧΩ ΧΑΖΕΨΕΙ!!!ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ,ΧΘΕΣ ΠΗΓΕ 5:30 ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΞΥΠΝΙΑ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ.ΠΡΟΠΟΝΟΥΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιωθω περιεργα...απο την μια χαιρομαι που θα κανω κ δευτερο παιδακι κ κοριτσακι(τα εχω ενα κ ενα) ,ανυπομονω να το παρω αγκαλιτσα να του πω οτι το αγαπαω κ απο την αλλη αναρωτιεμαι μηπως επρεπε να περιμενω λιγο ακομα μεχρι να μεγαλωνε λιγο ακομα ο Τασουλης..βλεπεις κ τα δυο τα μωρα τα επιασα με την πρωτη κ ειδικα στην κορουλα μου δεν το πιστευα αργησα να το συνειδητοποιησω!

εντωμεταξυ προς το παρον ειναι η μαμα μου εδω θα κατσει καποιους μηνες μετα ομως??θα μαι μονη τελειως,αυτο φοβαμαι!!!

να σας ρωτησω κ γω κατι???τι ονομα θα δωσετε στο μωρακι σας???

εμεις πρωτα ο Θεος κ θα την ονομασουμε Κλεοπατρα το ονομα της μαμας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mhn anhsuxeis giotaki mou!!ola kala 8a pane!!!afou ta kataferes me ton tasoulh sou ws edw super den se fovamai!mhn skeftesai oti 8a meineis monh xwris voh8eia kai agxwnesai!ta mwra 8a pane sumfwna me to diko sou programma..kai 8a deis pou ola 8a kulane san roloi!

ax!!!teleio onoma!!!!kleopatra lene thn kouniada mou alla th fwnazoume klairh.

emeis 8a dwsouume ths pe8eras mou pou thn lene aristea alla 8a th leme h' aria(o tonos sto 1o a) h' rea.to aristea den me trelainei san onoma gia mwraki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μολις γυρισαμε πισω..τελικα δεν ητανε συσπασεις..με εβαλε στον καρδιοτοκογραφο και δεν ειχα ουτε μια συσπαση σε μιση ωρα :dry:

μετα μου εκανε ντοπλερ να δει τη μπεμπα και ειναι ολα τελεια..2760 εφτασε το ζουζουνι μου :woohoo: και μολις ενιωσα οτι εκανα συσπαση του λεω πιασε να δεις..συσπαση δεν ειναι αυτο?? αλλα κοριτσια οχι..ανεβαινει η μπεμπα ψηλα με το κωλαρακι και τα ποδαρακια της..γι αυτο ενιωθα ετσι :laugh: :laugh: αλλα πρωτη φορα το ενιωθα τοσο εντονα και τοσο συχνα..τι να πω..τελικα νομιζω ουτε εγω ξερω τι ειναι οι συσπασεις. με εξετασε και απο κατω..δεν ειναι τιποτα η εξεταση αρκη να ειστε χαλαρες...εγω παντως δεν πονεσα...ο τραχηλος ειναι κλειστος.

παντως ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! και με ρωτησε η γιατρος πως τις ενιωσα τις συσπασεις..και της ειπα καθιστη..και μου ειπε οτι συσπασεις θα καταλαβουμε αν εχουμε αν ειμαστε ξαπλα..καθιστες δεν ισχυει :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα και γω να πω μια καληνυχτα και βλεπω οτι εχω χασει επισοδεια!

κικιτσα κολπακια σου κανει η μπεμπα βλεπω! σας γυρισε πισω? την μαϊμουδιτσα!

κοριτσακια μου παω για νανα γιατι κουτουλαω, ελπιζω αυριο να εχω χρονο να τα πουμε με την υσηχια μας!

καλο ξημερωμα σε ολες! φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa kikitsa mou h mpempoula mou mas laxtarhse kala kala kai den vghke????apo twra ksekinhse ta asteiakia ths...xaxaxaxaxa!!den peirazei opote einai as vgei!!!!me mperdepses me tis suspaseis.les na mhn exoume toos kairo suspaseis kai na nomizoume pws exoume???egw an den dw ena matso nera na feugoun apo to pipi mou den 8a katalavw oti gennaw.xaxaaxaxa!!!!

kalhnuxta gewrgitsa mou!!!kalh ksekourash!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIKITSA MOUUU,δεν πειραζει που δεν ηταν αληθινες συσπασεις!συμβαινει αυτο σε νεες μανουλες να μπερδευονται!εγω παντως νομιζω πως δεν εχω καθολου συσπασεις!πετρωνει η κοιλια μου αλλα η μπεμπα το κανει αυτο.σπρωχνει το κοριτσακι μου με το ποπο της και λεωω μα καλα βρε μπεμπουλα μου που θα πας?χχαχχχα :laugh: :laugh: :laugh: και αυτη ολο και πιο πολυ σκουνταει και σπρωχνει με το ποπο της τα πνευμονια μου... :silly: υπομονη κικιτσα μου!!!

Υοτακι,μην σκεφτεσαι αρνητικα!ευτυχως θα εχεις για λιγο καιρο βοηθεια απο την μανουλα σου και μετα θα εχεις μπει σε ενα ρυθμο με τα παιδακια σου και θα τα καταφερεις!!!οι αλλες που τα καταφεραν ηταν πιο αξιες απο εσενα?εεεε..οχι βεβαια!!! ;) επισης η αγαπη σου θα μοιραζεται και στα δυο νινακια και ο Τασουλης σου δεν θα νιωσει οτι δεν τον προσεχεις!η μανα μοιραζει την αγαπη της στα παιδια της,τωρα σιγουρα ειναι νωρις για να το νιωσεις κι εγω δεν ξερω τι θα κανω οταν με το καλο κανω και 2ο νινακι αλλα πιστευω πως δεν μαθαινεται αυτο αλλα σιγα σιγα σου βγαινει σαν ενστικτο!

Ανσια μου,υπομονη κανωωωω..χαχαχχαχαχαχ :S

θελω να γεννησωωωωω στη γιορτη μου 1/7 πειραζει???χαχχαχαχχαχαχαχ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

εχω σπυρακια,εχω κατι ποδια τουμπανο γεματα καλους και φουσκες και απο συσπασεις τιποτα!!!δεν θελει να βγει το σκασμενο μου..χαχαχαχχαχ :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομη ξυπνια ειμαι..εβλεπα χιλιες και μια νυχτες στο σαιτ του αντ1..αχαχαχαα

Λοιπον ξεχασα να πω εμεις πως θα βγαλουμε την μπεμπουλα μας,θα την βγαλουμε Ελενη το ονομα της πεθερας μου .εγω θελω νατην λεω Ελενα αλλα ο αντρας μου επιμενει Ελενη για ναναι της μαμας του ολοιδιο και με εχει πριξει αλλα δεν μου βγαινει καθολου το Ελενη για νινακι,ετσι την λεω Ελενιτσα και οταν μεγαλωσει ελπιζω να το ξεχασει ο αντρας μου και να το λεμε Ελενα που ειναι και πιο σικ..χαχχαχχαχαχαχα

Τελος παντων γερη ναναι και ας την λεμε και Αφροξιλανθη(δεν ξερω και πως γραφεται)χιχιχιχιχχ..

το δευτερο νινακι μας θα το βγαλω οπως θελω εγω!!!καναμε συμφωνια !το πρωτο δικο του και το 2ο δικο μου!

Το Κλεοπατρα παντως μαρεσει παρα πολυ!καλη επιλογη Υοτακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές!

Ρε Κικη!!! :laugh: :laugh: Διαβάζω το πόστ και με επιασε λαχτάρα! Κι άλλο νινι ξεμυτισε! Ψευτικους συναγερμους ριχνει η μπέμπα? από τώρα σε κανει ότι θέλει!!! Σε τρεχει μανούλα! :kiss::kiss:

Υοτακι σε έπιασε άγχος? μια χαρά θα πάνε όλα θα δεις! έχεις ήδη εμπειρία και θα τα καταφέρεις άψογα! 2 νινάκια 2πλή ευτυχία!

Αργυρω 27 άρχισες απο τώρα τις σκοπιές? :P Κάνεις προπόνηση ξενυχτιου!!!

Κορίτσια εμεις με το όνομα το ψιλοέχουμε το θεματάκι...εγώ θέλω Μελίνα ή Ελεονόρα ή Νεφέλη ή κατι όμορφο και άσχετο και ο άντρας μου θέλει της πεθεράς μου Θεανώ... :unsure: Μέχρι τη βάφτιση ελπίζω να έχουμε αποφασίσει! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες κοιλίτσες!!!!!!!!!!!

Ευχαριστ΄΄ω΄για τις ευχούλες σας κορίτσια!!!!!!!!!!!!!

Έγινα μανούλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh:

Δεν έχω λόγια κορίτσια,περάσαμε και κατι λαχταρίτσες,γιατί με το που ήρθαμε σπίτι ο μικρούλης μας δεν πολυ αντιδρόυσε και δεν έτρωγε και γέμισε κόκκινα σπυράκια :(:( Τέλος πάντων για να μην πολυλογώ,έκανε ίκτερο γιαύτο και η υπνηλία,μας είδε και παιδίατρος στο σπίτι χθές όλα καλά,απλά πρέπει να τον ταιζω κάθε 2 και μισή ώρες για να πάρει τα πάνω του γιατί ο ίκτερος τον κρατάει πίσω και είμαστε στο ένα πόδι!!!!!!!!! Επίσης όταν γυρίσαμε στο σπίτι εκτός απο τον μπέμπη μας,εγω χειροτέρεψα,σφαζόμουν στους πόνους και δεν μπορόύσα να αναπνεύσω και είχα σφύξιμο στο στήθος,στη καρδιά κα ι ήμουν κάτασπρη με τάση για εμετό!!!!!!!!! Ήμουν 5 μέρες άυπνη και χειρουγημένη και με έριξε η αυπνία κάτω,ευτυχώς είμαι καλύτερα,απλα ταλαιπωρήθηκα παρα μα πάρα πολύ!!!!!!!!!!!! Ο άγγελος μου,το μωρό μου είναι η ζωή μου όλη και πέρνω κουράγια απο το αγγελούδι μας!!!!!!!!!!!!!! Ανυσηχώ μεχρι να ξεπεταχτεί ο μικρούλης μας,αλλά το ξέρω πως όλα θα πάνε μια χαρά!!!!!!!!

Η Παναγία να προστατεύ ει τα μωράκια μας!!!!!!!!!!!!

Με το καλό σε όλες και όσες είστε ΄με τα μωράκια σας ήδη αγκαλίτσα όπως και 'γω να τα χαιρόμαστε και να είναι γερά και ευτυχισμένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna-maria mou fantazomai th xara sou!!!perasate polla alla twra ola ok!!!auto na skeftesai!!exeis ton mpemparo sou agkalitsa kai auto sas gemizei th zwh!euxaristoume polu!!!8a perimenoume kai thn istoria toketou sou kapoia stigmh opote mporeseis!!!!na mas filhseis ton mikro mpempako sou!!!!!!!filakia polla!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΚΑΛΑ ΚΙΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΙΖΕΙ Η ΜΙΚΡΗ!! :P:P ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ. :P

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΑΣ. :cheer::cheer:

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ.ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΔΩΘΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΗΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΟΔΟ.ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ 3150gr.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΑΡΧΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ... :cheer::cheer: ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ :silly: :silly:

Κ ΕΓΩ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΛΕΟΝ!!ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΤΡΕΧΩ...

ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΣΟΦΙΑ (ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ)ΕΙΡΗΝΗ (ΤΟ ΤΑΜΑ ΜΟΥ).ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΗ ΛΕΝΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΠΩΣ Κ ΕΜΕΝΑ Κ ΣΕ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΙΧΕ ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑΜΕ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ ΔΗΛ.ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΑΓΟΡΙ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ.ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΑΦΗΣΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...