Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

αθηνα μου και εγω αυτο πιστευω..οτι με το που θα δουμε τα μπουμπουκια μας ολα θα αλλαξουν! :)

δεν το πιστευω οτι δουλευεις ακομα...γιατι δεν καθεσαι σπιτι να ξεκουραστεις λιγο :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

rena mou euxaristoume polu gia tis plhrofories..sigoura 8a tis xreiastoume!

valentina mou polu omorfes oi fotos sou!desmeuthkes e...!!!!

aliky mou na sou zhsoun ta mwrakia souuuu!!!!na einai gera kai h Panagia panta na ta fulaei!!!!kalh loxeia kopela mou!!!!!

kikitsa mou+giotaki telika polla akougontai gia ta pampers.oi apopseis poikilloun..edw pantws den exei akoustei kati.kai na fantasteite ta xrhsimopoioun sto nosokomeio,pou an evlepan kati upopto sigoura 8a ta allazan.kikitsa mou profanws den exeis suneidhtopoihsei oti se liges meroules 8a kratas agkalitsa th mpoumpou sou!

athina mou kouragio kopela mou me th douleia!!ante na gennhseis na stamathseis kai na afosiw8eis sto mpempaki sou gia na to xareis eks'oloklhrou!

ax koritsia shmera mou ekane ena dwro o antroulhs mou!!!!!!mou phre gia ta gene8lia mou(4iouliou)ena kinhto sony ericsson to xperia(h alliws to x10 to megalo omws oxi to mini).einai afhs.550e.tou lew auto 8a einai to dwro ths gennas sun tis goves kai ta arwmata pou 8elw.einai uperoxo kinhto.ololeuko!!!!exei 8,1megapixel camera.nomiza sthn arxh pws hr8e o aposteirwths pou paraggeilame alla molis to eida lew ti einai auto?htan mikro to dema.lew tou antroulh mou:la8os dema sou edwsan,phgaine to pisw.to eipa kana 3 fores.kai aphudhse kai mou leei oxi exei to onoma sou panw,anoikse to!xarhka polu!!!!to kamari mou!ti kalo palikaraki pou exw!!!ton latreuwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!h mpempa ekane polles xaroules!!!!!!akoma kai twra sunexizei kai klwtsaei!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου ευχαριστούμε πολυ!!!!Ο άντρας μου με βοήθησε εγώ είμαι τελείος άσχετη!!!!!

Είναι πράγματι πολύ γλυκό...δεν χορταίνω να το βλέπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα αυτοκόλλητα τα έβαλε όλα ο μπαμπάς μας...Δεν με άφησε να πλησιάσω πριν τελειώσει...Εκεί που φοβόμουν ότι δεν θα είναι ωραία,τα είδα και σοκαρίστηκα!!!!Δεν περίμενα ότι έχει τόσο ταλέντο!!!!

Αργυρώ και Κικίτσα τα δωματιάκια σας επίσης τέλεια!!!!!Με το καλό τα μπεμπάκια μας κορίτσια να τα χαρούν!!!!

Αλίκη μου να σας ζήσουν τα μωράκια!!!!!!Γερά και καλότυχα να είναι!!!Καλή λοχεία και σε σένα κοπέλα μου :P:P

Βαλεντίνα μου μην στοιχηματίζεις πάνω μου....το μετάνιωσε τελικά η μπέμπα μου...σήμερα είχα κανά 2 συσπασεις μόνο!!Ωραίες οι φωτο σου!!!Εγώ αν βλέπω το πριν και το μετά απελπίζομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου τελειο το δωματιακι της μπεμπας σου!!! ειναι πανεμορφοοοοο! :woohoo:

και μην αγχωνεσαι με τα κιλακια..μετα τη γεννα θα εισαι πολυ πιο ελαφρια και θα δεις πως μερα με τη μερα πως θα ξεφουσκωνεις!!

εγω δεν εχω βαλει μεσα κουκλακια γιατι διαβασα εδω μεσα οτι μπορει να προκαλεσουν ασθμα στο μωρο και φοβηθηκα :unsure::dry:

αναστασια πρεπει να τις μικρινεις τις φωτο για να τις ανεβασεις. κοιτα ανοιξε τη φωτο που θελεις στο pc σου..πατα κατω να σου την ανοιξει στο "paint" και μετα πηγαινε πανω εκει που λεει "image" και κλικαρισε εκει που λεει "stretch/skew" και στα πανω 2 κουτακια βαλε τον αριθμο 50..και μετα ξανακανε το και 2η φορα και ξαναβαλε παλι τον αριθμο 50 (ετσι το κανω δεν ξερω αν υπαρχει ευκολοτερος τροπος)..και μετα κανε save και ελα εδω και ανεβασε την τη φωτο...κατω απο το παραθυρακι που γραφουμε εχει 2 κουτακια που γραφουν "επιλογη αρχειου" στο πρωτο κουτακι λοιπον (αριστερα γραφει αποστολη εικονας) κανε browse και ανεβασε τη φωτο που θελεις. περιμενουμε φωτο! :P:P

κοριτσια συνηδητοποιησα κατι πολυ καλο! αν δεν εισαι συνδεδεμενος δεν μπορεις να δεις τις φωτο ουτε τα τικερακια!! αρα αν δεν ειναι καποιος μελος δεν μπορει να βλεπει τις φωτο μας! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsa mou euxaristw para polu alla eilikrina den katalavainw tpt.anoigw kanonika th foto alla den mou vgazei auta pou mou eipes.ase pou mou ta exei ola sta ellhnika.o antras mou ligo pou tou edeiksa den kserei na mou pei.vasika mporei na einai kai giati asxoleitai me to kainourio mou kinhto.kai gw 8elw na valw foto... :( :( toso axrhsth eimai?? :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ερωτηση πρωτη οταν ανοιγεις τη φωτο, με ποιο προγραμμα σου την ανοιγει?? και θα προσπαθησω να βοηθησω οσο μπορω..

παρεπιπτοντος τα τελευταια 12 λεπτα ειχα 2 συσπασεις :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω και γω αυτο το ζουζουνι μ'εχει τρελλανει! :P

ωραια λοιπον κατω σου εχει κατι εικονηδια σωστα??

πατα το προ-τελευταιο εικονιδιο..αυτο πριν το ερωτηματικο..και σου το ανοιγει στο τετοιο της ζωγραφικης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις το κανεις αυτο πατα Ctrl+W και το κουτι που θα σου ανοιξει στα 2 πρωτα κουτακια βαλε τον αριθμο 50..και κανε το και 2η φορα για να μικρηνει κι αλλο η φωτο...και μετα αποθηκευσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalaaaaa!!!!!an deis ti ekana....vghke h foto san to sxhma tou frisby alla opws to vlepeis apo ta plaina... :D :D :D :D :D

pathsa 50 se ola ta koutakia gi'auto..kai sta panw kai sta katw..xaxaxaxa!!paw ksana na to kanw swsta omws auth th fora kai elpizw na vgei kalo to apotelesma.kanw peirama se mia dikh mou foto prwta.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και οταν τα κανεις ολα αυτα για να την ανεβασεις εδω τη φωτο..ακριβως απο κατω δεν γραφει "αποστολη εικονας"? πατα "επιλογη αρχειου" και πηγαινε εκει που εχεις αποθηκευσει την φωτο και κλικαρισε την 2 φορες και μετα πατα "υποβολη"

περιμενουμε φωτοοοο! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ρε συ...στα πρωτα 2 μονο!!! :laugh: :laugh: :laugh:

μην την αποθηκευσεις τη φωτο..κλεισε την εικονα χωρις να την αποθηκευσεις και ξανα ανοιξε την απο την αρχη!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...