Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησέρα κορίτσια,

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!

Γιωργία ευχαριστώ για τα γλυκά σου λόγια. κι εγώ είμαι τησ άποψησ ότιγια να είναι καλά το μωρό πρέπει πάνω και πρώτα απ΄' όλα να είναι καλά και ήρεμη η μανούλα. Το θέμα είναι ότι ακούω γύρω γύρω τη γνώμη του κάθενοσ και εκνευρίζομαι. ¨ολοι έχουν μια συμβουλή να πουν αλλά έξω από το χορό. Ξέρεις συμβουλές τύπου "Δεν έχεις πολύ γάλα γιατί το βγάζεις με το θήλαστρο ή προσπάθησε πιο πολύ να πιάσει το μωρό το στήθοσ, δεν γίνεται να μην το πιάνει!.

Έλα που γίνεται όμως!!!!! Τέλοσπάντων προσπαθώ ναμη δίνω σημασία αλλά δεν είναι πάντα εύκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη στην αρχη μπορει να κρατανε μερικα δευτερολεπτα (αυτο παθαινω εγω τωρα που σιγα ετοιμαζεται η μητρα) και στην συνεχεια μπορει να σου κρατανε 2-3 λεπτακια τα πονακια μπορει και παραπανω..μην νομιζεις οτι πρεπει να πονας καμια ωρα :P ..και να μετρας καθε ποτε το νιωθεις αυτο..αν πχ γινεται ανα τεταρτο τοτε καλυτερα να παρεις κατευθειαν τηλ το γιατρο σου..και τα πονακια αυτα ειναι εντονοι πονοι περιοδου...

αντον τι σπαστικο αυτο που οποια σε δει με μωρο ξεκιναει και δινει συμβουλες..εγω δεν θα ακουω καμια..μονο εδω μεσα οτι μοιραζομαστε μεταξυ μας και απο κει και περα η καθε μανουλα κανει οτι νομιζει εκεινη καλυτερο για το μωρο της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθω να βαλω μια φοτο στο προφιλ μου μηπως μπηκε και δεν τη βλεπω εγω ρε κοριτσια???συγνωμη που σασ ζαλιζω με ασχετα αλλα μηπως μπωρει καποια να με βοηθησει?

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργια έγραψε:

καλα ε κοντεψα να γεννησω! θα σας προλαβαινα ολες στην στροφη! απο το απογευμα με επιασαν κατι πονοι απο κατω αλλο πραγμα! στην αρχη ειπα α μωρε δεν ειναι τιποτα αλλα οσο πηγαινε η κατασταση γινοταν ανυποφορη! απο τα πολλα πηρα την γιατρο μου τηλ μου ειπε να ξαπλωσω και να μετραω καθε ποση ωρα ερχοταν ο πονος και εφευγε! τελικα με το που ξαπλωσα σταματησε κι ο πονος! αυριο πρωι εχω ραντεβου να με δει αλλα αντι για 12 μου πε να παω πιο νωρις γιατι αν δει τιποτα περιεργες συσπασεις θα με με βαλει μεσα! αυτα τα νεα μας!οποτε αν με χασετε θα ξερετε που θα με βρειτε!!! χιχιχι!

Γεια σας κορίτσια!!! Πριν λίγο μου τηλεφώνησε η Γιωργία και μου είπε να σας ενημερώσω ότι έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι 2.700! Τελικά η γιατρός την κράτησε γιατί είχε πολλές συσπάσεις. Να σου ζήσει Γιωργία μου η κουκλάρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή έγραψε:

γιωργια έγραψε:

Γεια σας κορίτσια!!! Πριν λίγο μου τηλεφώνησε η Γιωργία και μου είπε να σας ενημερώσω ότι έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι 2.700! Τελικά η γιατρός την κράτησε γιατί είχε πολλές συσπάσεις. Να σου ζήσει Γιωργία μου η κουκλάρα!!!!!![/quote:3at7oqxb]

:woohoo: :woohoo: γιωργια μου να σου ζησει η κουκλιτσα σου!!! γερη και καλοτυχη να ειναι!!! καλη λοχεια να εχεις! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 3100,ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ,ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΤΗΣ,ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΠΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΥΝΑΕΙ :P:P:P ΑΧ!ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΝΑΤΙ...

ΡΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ,ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσα μου σε βρισκω πολυ σεξυ!!!!!!!τσσσσσσσσσσσσσ

και εγω εχω ενα νυχτικακι το οποιο το φορεσα μονο στον μηνα του μελιτος και ειναι πολυ πολυ hot!!!!

ελενητεο και εσυ μεγαλο μωρακι θα βγαλεις ε???ε ρε τι μας περιμενει.... :blink::blink:

γεωργια να σου ζησει το μωρακι σου!!!!να ειναι γεροοοο!!!καλη λοχεια!!!απιστευτο ομως ε???

κατερινα μου η κουκλαρα σου ειναι αστερακι!!!!3100..μασαλα!!!!χαχαχαχαχα!!!θρεφταρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....................... :P:P:P:P:P:P:P

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ........8΄ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ..!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΠΟΛΥ!!ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΧΕΡΙ Κ ΕΠΙΑΣΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ Κ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΑΥΡΙΟ.ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: .ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΕΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ..

ΓΙΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΑΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΕΝΙΩΘΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ...ΑΧ ΑΥΤΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mouritsa έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ....................... :P:P:P:P:P:P:P

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΜΠΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ........8΄ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ..!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΠΟΛΥ!!ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΧΕΡΙ Κ ΕΠΙΑΣΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ Κ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΑΥΡΙΟ.ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: .ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΕΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ..

ΓΙΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΑΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΕΝΙΩΘΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ...ΑΧ ΑΥΤΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. :lol::lol::lol:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥΡΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου...οχι παιζουμε!!! :P:P μετα απο τοσο καιρο με την κοιλια τουρλα πρεπει κατι να κανουμε και για τους αντρουληδες μας χιχιχι :P:P

μουριτσα με το καλοοοοοοο να παρεις αγκαλιτσα τη μπεμπα σου!!! σου ευχομαι οτι καλυτερο και με εναν πονο!!! :woohoo:

thinkpink ολοκληρη κοπελα ειναι η μπεμπουλινα σου!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ετσι κικιτσα μου!!μη ξεχνιομαστε!!!παραμενουμε κομματοι!!! :P :silly: :silly: :lol::lol::lol::lol::lol::lol: εε γελασε κανεις????? η αληθεια να λεγεται!!!

μουριτσα μου(νατασσα) αντιθετα επρεπε να το γραψω ε??δεν πειραζει!!!το παραληρημα... με το καλο κοπελα μου!!!με κανεναν πονο φυσικα!!!!μηπως θελεις να ενημερωσεις καποια απο εδω μεσα να μας πει για να μην ανησυχουμε??????αυριο το ονειρο γινεται πραγματικοτητα!!!!!με το καλοοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπελιές!! :)

Γεωργία μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου :woohoo: :woohoo: !!!! Και καλή λοχεία!!! :):)

Μουρίτσα μου με το καλό :laugh: !!! Σου εύχομαι όλα να πάνε τέλεια :woohoo: !!! Θα περιμένουμε νέα σου!

An-n και Κικίτσα μάλλον οι άντρες μας δεν φαντάζονται τι τους περιμένει μόλις αισθανθούμε καλύτερα :blush::blush::blush: χιχιχι!!!

Thinkpink υπέροχη η μπεμπουλίνα σου :woohoo: !!!! :woohoo:

Κορίτσια εγώ σήμερα έκανα δεύτερο καρδιοτοκογράφο και πήγαμε και στο γιατρό! Η μπέμπα μας είναι 3270 γρ.(έβαλε σχεδόν 350γρ σε μια εβδομάδα) :blink::blink: ! Και δεν θα το πιστέψετε...μου είπε να περπατάω κι άλλο γιατί είναι ψηλά :huh::huh: .... με εξέτασε από κάτω και δεν μπόρεσε να την ακουμπήσει :ohmy: !!! Δηλαδή μέχρι που να φτάσω η δόλια :ohmy: ...ύστερα καλά με λέει η HaraAbel johnie walker :woohoo: :woohoo: :woohoo: !!! Όταν περπατάω όμως έχω πόνους χαμηλά και δεν μπορώ πάρα πολύ...ο γιατρός λέει θα ξεκουράζεσαι και μετά ξανά...την άλλη Τετάρτη που θα πάω αν το μωρό πάρει πάλι πολύ βάρος μπορεί να με βάλει με πρόκληση γιατί είμαι μικροκαμωμένη και δεν θα το αφήσει να φτάσει 3700γρ. Αυτά τα νέα μου κοπελιές...φιλάκια σε όλες τις κοιλούμπες :kiss::kiss::kiss: !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνα μου εμενα το αντρακι μου ξερει τι τον περιμενει...χιχιχιχιχιχι!!τον εχω κρατησει ενημερο!!!χαχαχαχαχαχα!σε ολη την εγκυμοσυνη δεν εχω κανει τπτ για την μπεμπα μου πιο πολυ.. αλλα μολις γεννησω και αναρρωσω....ε ρε!!!ε ρε!!!αυτο λεω μονο!!!χιχιχιχιχιχι!!ντροπη αναστασια!σιλανς!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!

αθηνα μου το κοριτσακι σου ειναι σουπερ!!!μεγαλωσε!!!καλοτρωει απ'οτι φαινεται!!!οταν λες οτι εισαι μικροκαμωμενη τι εννοεις?ωχ κατι μου λεει οτι και γω πρεπει να ξεκινησω το περπατημα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

αθηνα μου εμενα το αντρακι μου ξερει τι τον περιμενει...χιχιχιχιχιχι!!τον εχω κρατησει ενημερο!!!χαχαχαχαχαχα!σε ολη την εγκυμοσυνη δεν εχω κανει τπτ για την μπεμπα μου πιο πολυ.. αλλα μολις γεννησω και αναρρωσω....ε ρε!!!ε ρε!!!αυτο λεω μονο!!!χιχιχιχιχιχι!!ντροπη αναστασια!σιλανς!!!!!χαχαχαχαχαχα!!!

αθηνα μου το κοριτσακι σου ειναι σουπερ!!!μεγαλωσε!!!καλοτρωει απ'οτι φαινεται!!!οταν λες οτι εισαι μικροκαμωμενη τι εννοεις?ωχ κατι μου λεει οτι και γω πρεπει να ξεκινησω το περπατημα....

Εννοώ κοντούλα (1,55 χιχιχι) και γενικά έχω μικρό σκαρί που λέμε... :woohoo: !!! Ο γιατρός λέει ότι αυτό σε συνδυασμό με ένα μεγαλούτσικο νινί αυξάνει τις πιθανότητες καισαρικής :dry: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνα καλα δεν το πιστευω...κι αλλο περπατημα?? :laugh: :laugh: :laugh: αν θυμαμαι καλα μενεις θεσσαλονικη?? λεω να ξεκινησεις και να κατεβεις με τα ποδια στην αθηνα...νομιζω οτι μετα απο 500χλμ θα κατεβει η μπεμπα..τι λες και εσυ?? :P :laugh: :P

εγω δεν του εχω πει τιποτα...θα του κανω εκπληξη του δικου..θα του ερθει απο εκει που δεν το περιμενει :laugh: B)B) αλλα ρε κοριτσια ξερετε τι σκεφτομαι...δεν θα μπορουμε καθολου να βγαλουμε το σουτιεν?? ουτε στον υπνο μετα?? θα τρεχει πολυ γαλα :dry: εμενα προχθες με ειχε παρει αγκαλιτσα ο τακης και και παω να σηκωθω γιατι ειχε κουραστει ο λαιμος μου και ειχα βρεξει το σεντονι :ohmy::unsure: ειχε βγει αρκετο γαλα! :ohmy::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα και εμενα ο δικος μου κατι τετοια μου λεει χιχι :P για βαλε τοσους μηνες στερηση..και λεω τοσους μηνες γιατι και μετα κανα μηνα δεν θα μπορουμε να κανουμε τιποτα (μπορει και παραπανω)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

δεν θα μπορουμε καθολου να βγαλουμε το σουτιεν?? ουτε στον υπνο μετα?? θα τρεχει πολυ γαλα :dry: εμενα προχθες με ειχε παρει αγκαλιτσα ο τακης και και παω να σηκωθω γιατι ειχε κουραστει ο λαιμος μου και ειχα βρεξει το σεντονι :ohmy::unsure: ειχε βγει αρκετο γαλα! :ohmy::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...