Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

Καλησπέρα,

τώρα πο έκλεισα την 36η εβδομάδα έχω βρει τη χαρά. Πήρε και ο μπαμπάς 2 μέρες άδεια και τον έκανα σωφέρ. Και που δεν πήγαμε 2 μέρες τώρα εφορεία, τράπεζα, σούπερ μάρκετ, κάτι άλλα ψώνια. Ο΄μως τα πόδια μου στους αστράγαλους έχουν γίνει σαν του ελέφαντα.

Μάρα, για το μαγνήσιο συμφωνώ με το γιατρό σου δεν κάνει και πολλά πράγματα, αλλά το yutopar κάνει. Γύρω στις 30-32 εβδομάδες είχα και εγώ έντονες συσπάσεις, αλλά με το yutopar ρυθμίστηκαν. Να φανταστείς η δοσολογία που μου έδωσε ήταν 3 μισά χάπια την ημέρα και τώρα παίρνω μισό ή ένα την ημέρα και είμαι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

γεια σας κοριτσακια μου!!!!

κανενα νεο ειχε καμμια βρε κοριτσια απο την marsoupilami?????

μαρα μου να ξεκουραζεσαι και να ξαπλωνεις οσο μπορεις και να ξερεις οτι το αγχος τις επιδυνωνει!!! να χαλαρωσεις!!!

απολαυσε το οσο μπορεις και ξεκουρασου οσο μπορεις γιατι σε λιγο θα σε τρεχουν σαν το βεγγο τα μωρουλια σου :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειμαι στο τρεξιμο!!!νομιζω οτι δεν εχω ετοιμασει τιποτα!!!

μολις ηρθαμε απο το σουπερ μαρκετ για τις τελευταιες αγορες.βαζω ενα τελευταιο πλυντηριο.θα βγαλουμε τις καλαθουνες να αεριστουν.θα ετοιμασουμε τα καθισματακια.αυριο θα κανω τελικο τσεκαρισμα στη βαλιτσα.

ουφ!!!

α...πηγα κ εκανα κ το τελευταιο μπανακι στη θαλασσα ως εγκυμονουσα!το επομενο θα ειναι μαζι με τα μωρακια μου!!!

ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!!!!!

κλαιω απο συγκινηση κ απο αγχος.

αχ χριστε μου δεν το πιστευω!!!

μιλησα κ με τη ζετουλα.βγηκε απο την κλινικη σημερα.τωρα ειναι στο σπιτακι της!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε? δεν διαβασα αναλυτικά τα νεα σας αλλα μπηκα να σας πω ενα γεια κλεφτα.

Λιονταρακι μου γλυκοοοοοοοοοοοοοοοοοοο εισαι ετοιμη κοριτσακι μου? η σκεψη μου ειναι μαζι σου. Θα σε παρω κ τηλεφωνακι την δευτερα.

Εμεις ειμαστε επιτελους σπιτι μας

Τα αντρακια μου μεχρι ωρας καλα. Η μικρη ηρθε σπιτι κ απο οτι δειχνει το πηρε θετικά. Βεβαια ειναι νωρις ακομα αλλα ελπιζω να συνεχισουμε ετσι.

ΤΙ μου κανετε κοριτσακια μου?

Εγω τα μαθατε γεννησα πριν την ωρα μου λογο γαστρεντεριτιδας κ ετσι δεν προλαβαν τα μωρακια μου να μεγαλωσουν οσο επρεπε κλαψ...

Θηλάζουμε κ ελπιζω να πανε ολα τελεια. Καλε να ρωτησω κατι ανοιξατε θεματακι κ για μετα την γεννα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την ζετουλα κ διαδικτυακα!!!!!!

να σου ζησουν κ παλι τα κουκλακια σου!!

με τη μικρη οκ ε;;;;ειδες που το ειχες αγχος;;;

εγω κοριτσια ειμαι σαν το ζομπυ.τρεχω γυρω γυρω κ ολο κατι κανω αλλα νομιζω οτι δεν εχω ετοιμασει τιποτα.φυσικα ολα οκ ειναι αλλα ακομα μου φαινεται οτι λειπουν πραγματα.τη βαλιτσα δεν την εχω τελιωσει ακομα.ειδη ατομικης υγιεινης αυριο θα τα βαλω.αχ θεε μου τι αγχος!!!

θα μπω κ αυριο να σας χαιρετησω.

θα παμε σε να γαμο σε λιγο.η τελευταια κοσμικη μου εξοδος μονο με τον αντρα μου.απο δευτερα θα πηγαινουμε πακετο με τα μπουσμπουλακια μας!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΕΤΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ.

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΕΦΤΑΣΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ!!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ: Μ' ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

Ζετούλα να σου ζήσουν τα μωράκια να είναι πάντα υγειή και ευτυχισμένα, το ίδιο και η κορούλα σου. Του χρόνου μου φαίνεται θα κάνεις γενέθλια για 3 παιδάκια, 4 μέρες δεν έχουν διαφορά από την κόρη σου?

Λιονταράκι, δεν ακούστηκες σήμερα, με το καλό και εσύ να πάρεις τις κορούλες σου αγκαλιά, όλα καλά να πάνε αύριο. Με το καλό να τα πούμε όλες στο καινούριο θέμα. Ελπίζω να σε προλάβω όταν βγεις.

2002, άντε να παίρνουμε και εμείς σειρά!!!

Καλό κουράγιο στα υπόλοιπα κορίτσια, που έχουν να βγάλουν και το καλοκαίρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου γλυκιά σου ευχομαι να σου πανε ολα καλά. Μ ένα πόνο κ με το καλό να γεννηθούν οι νύφες μου.

Κοριτσακια μου 2002 κ soyla που πλησιαζετε με το καλό κοριτσακια μου σας σκεφτομαι ολες. Σ εσας που εχετε ακομη λιγους μήνες καλή συνεχεια κοριτσαρες μου κ κοιταξτε να το απολαυσετε γιατι μετα πραγματικά θα σας λειπει αυτη η περιοδος.

Ευη κ Ναταλάκι τι κάνετε?

Κοριτσακια μου εμεις το παλευουμε. Ο ενας μπεμπης ηταν πιο νευρικουλης δυο μερες σαν κατι να του πονουσε αλλα τωρα ειμαστε μια χαρα. Θηλαζουμε αποκλειστικά κ δεν εχω δωσει καθολου συμπληρωμα παρολο που στο μαιευτηριο μας εδωσαν για πρωορακια. Εχω ομως γαλα μιας κ χθες που εβγαλα με το θηλαστρο για να ανακουφιστω εβγαλα 120 μλ απο το ενα κ τωρα με το μπουκαλι μιας κ ειναι μικρουλια ακομα αντε να πιουν με το ζορι 35 μλ γι αυτο κ προτιμώ να τα βαζω στο στηθος για να τους ριχνω εγω κ οτι παει κατω χιχι. Κοριτσακια αν δεν εχει ανοιχτει θεμα για μετα πειτε να ανοιξουμε για να μοιραζομαστε κ εκει εμπειριες.

Aliky k new mammy τι κανετε? τι κανουν τα μωρουλινια σας? Γιαννα κ Πιτερ Παν σας σκεφτομαι ολες. Ειναι τελειο που μοιραστικαμε τις εγκυμοσυνες μας τις ανησυχιες μας κ τις χαρές μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σε μιση ωρα φευγω.

η αληθεια ειναι πως ενω μεχρι χτες ημουν μια χαρα τωρα αγχωθηκα λιγο για το πως θα πανε τα πραγματα.το μονο που θελω ειναι τα μωρα μου να ειναι καλα.τιποτα αλλο.

σας ευχαριστω ολον αυτον τον καιρο που τα λεγαμε κ στα καλα κ στα δυσκολα.θα τα λεμε απο δω κ περα ωσ μανουλες πια!!!

πιστευω την παρασκευη να εχω βγει μαζι με τα παιδακια μας κ να σας πω τα νεα μου!!!!

ευχομαι καλη συνεχεια σε ολες.θα σας σκεφτομαι. :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταρακι έγραψε:

κοριτσια σε μιση ωρα φευγω.

η αληθεια ειναι πως ενω μεχρι χτες ημουν μια χαρα τωρα αγχωθηκα λιγο για το πως θα πανε τα πραγματα.το μονο που θελω ειναι τα μωρα μου να ειναι καλα.τιποτα αλλο.

σας ευχαριστω ολον αυτον τον καιρο που τα λεγαμε κ στα καλα κ στα δυσκολα.θα τα λεμε απο δω κ περα ωσ μανουλες πια!!!

πιστευω την παρασκευη να εχω βγει μαζι με τα παιδακια μας κ να σας πω τα νεα μου!!!!

ευχομαι καλη συνεχεια σε ολες.θα σας σκεφτομαι. :laugh: :laugh:

Ευχομαι ολα να πανε καλα!με το καλο κοπελα μου..να αγκαλιασεις τα κοριτσακια σου!Η Παναγια μαζι σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου με κατασυγκινησες. Ειναι λες κ το ξαναζώ. Θα σε σκεφτομαι κ αυριο το βραδακι θα σε παρω τηλ να μαθω νεα σου. Κανε θετικες σκεψεις θα παρεις αγκαλιτσα τις πεταλουδιτσες σου κ θα πλυμηρισεις αγαπη. Ειμαι με την σκεψη μου κοντα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zetoula το έγραψα και πριν αλλά το αναφέρω και δώ μήπως δεν το δείτε όλες.

Ανοίγω θέμα "Διδυμομανούλες που γέννησαν το 2010" ελάτε εκεί όσες έχετε γεννήσει. οκ; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζετούλα ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!τί ωραία που κατάφερες και τα θηλάζεις!

Λιονταράκι δεν σε πρόλαβα πριν φύγεις για το νοσοκομείο, ελπίζω να δεις τις ευχες μου όταν γυρίσεις!με το καλό κοριτσάκι, να πάνε όλα τέλεια, σε σκεφτόμαστε!

εμεις όλα μια χαρά, μεγαλώνουμε ταχύτατα!τώρα πιά μένουμε αρκετές ώρες οι τέσσερίς μας χωρίς γιαγιάδες και είναι τέλεια!κουραζόμαστε λίγο αλλά νιώθουμε πιό πολύ οικογένεια χωρίς πολύ κοσμο στα πόδια μας και είμαστε πολύ χαρούμενοι που τα καταφέρνουμε μιά χαρά. όταν πάει ο αντρούλης μου για δουλειά θα αυτοσχεδιάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aλικη μου εγω δεν εχω βοηθεια οπως εχω ξαναπει κ εχω δεθει απιστευτα μ ολα τα παιδια. Μεχρι ωρας παλευεται μιας κ τα μωρα ειναι μαμ κακα κ νανι αλλα πιστευω οτι κ μετα που θα κοιμουνται λιγο παραπανω θα ναι καλύτερα τα σκουρα θα ναι οταν θ αρχισουν να θελουν να μενουν ξυπνια για παιχνιδι. Εκει ποσα κομματια να γινεις χαχα. Κ παλι ευχαριστω για τις ευχες κ ευχομαι να ειμαστε ολες μας καλά με τα μωρουλινια μας.

Βρε κοριτσια εγω εχω κ το αλλο. Επειδη κ καλα ειναι λεει προωρα πρεπει να κανω εγκεφαλογραφημα κ υπερηχο νεφρων. Εσας που μπηκαν θερμοκοιτιδα σας ειπαν το ιδιο? κ το θεμα ειναι οτι ο ενας μπηκε για 8 ωρες στο οξυγόνο κ ο αλλος απλα σε ανοιχτη προληπτικά. Δεν μ αρεσουν αυτα γι αυτο σας ρωταω αν σας ειπαν κατι τετοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;; ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ!!!!

ΖΕΤΟΥΛΑ, ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΠΕΙ Η ΣΩΣΤΗ ΣΕΙΡΑ. ΟΣΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΟΠΟΤΕ ΑΦΗΝΩ ΤΗ ΣΚΥΤΑΛΗ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΨΩΝΙΣΑ ΚΑΙ 2 ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΠΟΥ ΦΟΡΙΟΥΝΤΑΙ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!!!! Η ΦΕΤΙΝΗ ΜΟΔΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΟΛΥ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΕΣ!!!!

ΣΟΥΛΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;; ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!! ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TZA!!!

Mπηκα στα πεταχτα για να μάθω νέα σας!!!

Τι μου κάνετε ?

Λιονταράκι,μάλλον θα κρατάς τα μωροουδέλια σου αγκαλίτσα τώρα!!!!!

Ευχομαι ολα να κυλησαν καλα!!!Γερα να είναι τα μικρούλια σου!!!

Ζετούλα!!!!!!Πολύ χάρηκα που διάβασα νέα σου!!!!!

Τι εφαγες βρε πάλι και έπαθες γαστρεντερίτιδα??????????

Δεν πειράζει όμως,σημασία έχει οτι γεννήθηκαν οι πρίγκηπες σου και είστε όλοι μαζί σπίτι....Φαντάζομαι η αδερφούλα τους!!!!

Ευχομαι να είναι γερά τα μωράκια σας και τυχερά!!

Καλη λοχεια και σε εσένα!!!Καλή συνέχεια!!!

Εμεις είμαστε καλα,την Πέμπτη πήγα στο γιατρο και τα μωρουδέλια είναι μία χαρούλα,300 γρ το ένα και 320 γρ το άλλο...μεγαλώνουνε όμως καλα!

Ο γιός μου το Σκ που πήγαμε στη Χαλκιδική,ξεσάλωσε!!!

Ετρεχε στην αυλη,επαιξε με όλα τα παιχνίδια!!!Χαμός..

Πήγαμε και κάναμε και το πρώτο μας μπάνιο....

Καλε ετρεχε προς τα μέσα και χόρευε ( είχε μουσική το beach bar ).

Πολύ άνετα,για να δούμε θα συνεχίσει και έτσι??

Κατα τα αλλα εγω είμαι στη δουλεια και έχει πολλή ζέστη.Είμαι μόνη ,η συνάδελφος έχει άδεια και καταλαβαίνετε....Αυτα!!!

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

το Λιονταράκι σίγουρα θα έχει τελειώσει μέχρι τώρα, αλλά για νέα θα πρέπει να περιμένουμε.

Κορίτσια, δε νομίζετε οτι η marsoupilami άργησε πολύ να μας γράψει. Λέτε να τρέχει και να μην προλαβαίνει?

2002, αύριο έχω ραντεβού με τα γιατρό και μάλλον θα είναι το τελευταίο.

Τελικά είμαι για πολύ ξύλο, μέχρι τώρα είχα φαγωθεί να φτάσω στις 37 εβδομάδες και τώρα που σχεδόν τις έφτασα, με έπιασε η ανησυχία μήπως τα μωράκια ζορίζονται στην κοιλιά μου. Την μια τη νιώθω συνέχεια, η άλλη όμως είναι ησυχούλα και λέω μήπως ζορίζεται.

Ζετούλα, μπράβο που μπορείς και τους θηλάζεις και να τα καταφέρνεις και μόνη σου. Να τα χαίρεσαι τα παλικάρια, άσε που το Λιονταράκι μας είπε οτι είναι κουκλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΣΟΥΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ... ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΣΕ 1 1/2 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΕΝΝΑΩ.ΑΧ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΙΚΤΑ. ΕΧΩ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ... ΑΧ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΘΕΛΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΣΦΙΞΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ!!!! ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

τι ωραια !!! οι περισσοτερες εχουν ηδη τα μωρακια τους και εσεις κοντευετε!!!

εμενα τωρα ακομη που χωρανε κουνιουνται πολυ τα ζουζουνια!!! βεβαια κι εμενα το ενα ειναι πιο ησυχο...

αχ με το καλο να εχουμε ολες τα μωρακια μας!!!

υγειη και καλοτυχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zetoyla εμας μας εστειλαν σε οφθαλμιατρο και ορθοπεδικο

δεν μας ειπαν για νεφρα τιποτα

μπορει ομως να εγινε ο ελεγχος οσο ηταν μεσα τα μωρα και να μην αναφερθηκε τιποτα, ισως εσενα που δεν εκατσαν θερμοκοιτιδα να πρεπει να κανεις μονη σου τον ελεγχο.

ευχομαι να ειναι ολα καλα και να σου ζησουν και παλι

φιλια σε ολες

υ.γ. δεν σας γραφω περισσοτερα νεα γιατι εδω γινεται χαμος!!!

τρεχουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια! Τι κάνετε;

Ζετούλα, να σου ζήσουν τα μωράκια σου! Είχα πολλές μέρες να μπω, δεν έχουμε κι εμείς βοήθεια, μόνο για 10 μέρες ήρθε η μαμά μου κι αύριο φεύγει. Σ΄εμάς έκαναν υπέρηχο νεφρού στον Κώστα, γιατί είχαν δει κύστες στον προγεννετικό. Έκαναν όμως και στους δυο υπέρηχο στους γοφούς, για να δουν αν είναι σε σωστή θέση. Μας είπαν ότι το κάνουν αυτό σε όλα τα δίδυμα, γιατί είναι στραπατσαρισμένα μέσα στην κοιλιά.

Αλίκη, τι κάνεις; Πώς είναι η δική σας ζωή; Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε εδώ, δεν πρόλαβα να διαβάσω τα μηνύματα, αλλά εμάς μας έχει σώσει αυτό που μας είπε η μαία, να φτιάχνουμε το γάλα και να το βάζουμε στο ψυγείο. Κρατάει 24 ώρες. Έτσι το βράδυ που σηκωνόμαστε απλώς το ζεσταίνουμε και κερδίζουμε χρόνο.

Η marsoupilami τι κάνει;

Πολλά φιλιά σ΄όλες και καλή συνέχεια!

ΥΓ Η Λένα έχει ανοίξει θέμα για ανατροφή διδύμων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...