Μετάβαση σε περιεχόμενο

αγγελακι μουυυυυυυυυυυυυ ηρθεςςςςς!!!!!!!!!!????!!


Recommended Posts

κοριτσια 2 θετικα ΑΧΝΑ ΤΕΣΤ SELF CLEAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EIMAI EGKYOS???????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

AYRIO THA PAME GIA XORIAKHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://http://www.youtube.com/watch?v=B_vi4-S_dCE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 71
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bourique1983 έγραψε:

μαρινιω μου ευχομαι να εχεις αυριο μια τεραστια χοριακη....περιμενουμε νεα σου.. :)

AX NA SAI KALA!!!!!!!!!!!!

EIMAI EGKYOS!!!DEN TO PISTEYW!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA SAI KALA GLYKIAAAAAAAAAAAAA MOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!

KORITSIA HRTHE H PSIXOYULA MAS !!!

TO THAYMA MAS!!!

EKEI POU DEN TO PERIMENAME ME TIPOTAAAAAAAAAAAAAAAAAA :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί έγινε σήμερα καλέ; Κι' άλλα ευχάριστα έχουμε; :woohoo:

Μαρινιώ μπράβο κοπέλα μου!!!! Τελικά απο εκεί που δεν το περιμένεις σου έρχεται...χιχι :laugh: Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σγχαρητηρια και απο μενα Μαρινιω :):):) Τελικα γινονται θαυματα ε? Να σου πω οτι κι εγω την κορη μου με διακεκομενη συνουσια την πετυχα κι εχω τωρα ενα κοριτσαρο 4 χρονων, ενα μικρο γυναικακι :P Χαλαρωσε και απολαυσε καθε βδομαδα ξεχωριστα, σου ευχομαι τα καλυτερα. Η Παναγια μαζι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω με το καλο με το καλο!!!!!!

σου ευχομαι αυτη τη φορα οοοοολα να πανε ΤΕΛΕΙΑ και να εχεις σε 9 μηνες ενα γλυκιτατο υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τρελαθώ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο Μαρινάκι μου!!!!!!!!!!!!!!

Είδες πόσο γρήγορα ήρθε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Τέλεια τέλεια … θα είασαι και πακετάκι με την Μπουγατσούλα!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Τί έγινε σήμερα καλέ; Κι' άλλα ευχάριστα έχουμε; :woohoo:

Μαρινιώ μπράβο κοπέλα μου!!!! Τελικά απο εκεί που δεν το περιμένεις σου έρχεται...χιχι :laugh: Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!! :)

ax admin mou!!!!!!!!!!!!

na sai kalaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!koritsia olo to vrady den koimithikaaaaaaaa!!!!!!!!!

xaideua thn koilitsa mouuuuuuuuuuuuuuu :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaaaaaaaa koritsakia mou omorfaaaaaa!!!!!!!!akoma akoma den mporw na to pistepswwwwwwwwwww!!!!!!!!!!

mou exei karfwthei h eikona tou test kai egw na lew....to eniwsa ...to eipa 1 deuterolepto prin to kanw,,,''e kai ti to kanw?thetiko tha vgei?? '' alla geloysaaaaaaa!!!! :lol::lol::lol:

meta eida mia grammoula na emfanizete se 1 lepto!!!!!!!!

htan axnh!!!!!!!!!!!!!koritsia den pisteuw na egine lathos e???????????? :blink::blink::blink::blink::blink:

egw to iksera!o antras mou to elege kai egw to niwthw!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ax petame apo thn xara mas kai thn agwnia mas mexri na paroume THETIKH XORIAKH!!!!!!!!ESEIS PISTEYETE OTI THA EINAI THETIKH?????????!!!!!!!!!!!!!

AX EIMAI TOOOSOOO ANYPOMONH!!!!!!!!!!!!!!DOULEUEI TO ANTRAKI MOY KAI THA PAME 5 H WRA KAI SE 1 WRA NOMIZW VGENEI....!

DEN MPORW NA PAW MONH MOU...!

LOIPON KORITSIA cuando,chri,kimon,speranza,Μπεμπουλης , Titina21,bibibo,anastasia32(mazi egkioules),IRENEVALADIA MOU(KAI ME SENA MAZI EGKYOYLA) KAI THN MPOUGATSOULA24 POU TA EIPAME XTHES APO TO THLEFWNO KAI AYTH EGKYOULA THN IDIA MERA TO MATHAME!!!(STA EIPA EGWWWW) :lol:

SAS EYXARISTWWWWWWWWWWW OLESSSSSSSSSS GIA TIS EYXES!

A!!!KAI TO GWGAKI MOU POU MOU EYXITHIKE APO TO KINHTO!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνε Μαρινιώ κ θα έχεις μια μεγάλη χοριακή!! Κοίτα να το απολάυσεις κ.......μην σταματάς να χαιδεύεις την κοιλίτσα σου-το σποράκι σου!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

μαρινιω μου συγχαρητηρια.σου ευχομαι ολα να πανε καλα και να κρατας σε 8 μηνες το μωρακι σου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

na sai kalaaaaaaaaaaaa :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...