Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

Είπα να σερφάρω λίγο αλλά κουτουλάω!

Αύριο έχει συνέχεια..Φασίνα!

Θα έρθει ο πατέρας μου την Παρασκευή από Κρήτη.

Εσείς είπαμε οτι θα πάτε Αλλόνησο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συμπεθερούλα μου θα σε καληνυχτίσω..

Πάω να σωριαστώ στο κρεβατάκι μου!

Θα είμαι σπίτι όλη μέρα και θα παλεύω αύριο, αλλά θα κάνω διαλείμματα μήπως και πετύχω κίνηση εδώ!

Φιλάκια και όνειρα γλυκά! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε να μωρε... ετοιμαζομαι να βγώ για ενα ποτακι τωρα...χαχαχα :P:)

αυπνιεςςςςςςςςςςς!! μου λειψατε κιολλας 2 ημερες! :lol:

καληνυχτα και εγω σιγα σιγα νανι. μακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Πρωινή σήμερα μιας και η μπέμπα είχε κέφια από νωρίς. Ευτυχώς χθες κοιμήθηκε νωρίς (κατά τις 10) και έπεσα κι εγώ σαν τούβλο δίπλα της!

Έκανα τα χαρτιά μου για το εξάμηνο του ΟΑΕΔ επιτέλους και για πλήρες ωράριο το ποσό είναι 690 ευρώ και θα μπαίνει στο λογαριασμό κάθε 1 του μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Μαρία!

Την άλλη εβδομάδα πάμε παιδίατρο για εμβόλιο και θα μας πει για κρέμες.εσάς τί σας είπε?

Ασε από ζέστη δραματική κατάσταση. Δε παλεύεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tην καλημέρα μας!!

Εμείς κοιμηθήκαμε χθές από τις 11 μέχρι τις 10 σήμερα το πρωί. Τώρα την έχω στο ρηλαξ-κούνια και όπως πάντα .... ενεργείται, νομίζει ότι είναι τουαλέτα , χαχαχα!!!!

Εμείς κρέμες θα αρχίσουμε στους 5,5 μήνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστρεψαμεεεεε!!!!

Η μικρη μου γυρισε την μιση Ελλαδα αυτες τις μερες....χωρις παιδι , τοσα χιλιομετρα μαζεμενα δεν ειχαμε κανει ποτε. Ειμαστε τρελοι γονεις!!!

Απο που να ξεκινησω...να μην σας κουρασω κιολας.

Πηγαμε στην Dimit και καναμε μαζι μπανακι....εχω φωτο αλλα δεν εχω καλωδιο την φωτογραφικης....καπου το καταχωνιασα και δεν το βρισκω...χαχαχα

Την επομενη μερα πηγαμε Αιδηψο και μειναμε 4 μερες εκει. Μετα πηγαμε Καρυστο....στην ΟΛΓΑ μας!!!! Τις καλυτερες φωτο τις εχει η Ολγα με τον ρεβυθουλη και την κορακλα μας. Εδω θελω να ευχαριστησω και την Ολγα για την φιλοξενια. Ειναι πολυ καλα παιδια και αυτη και ο αντρας της και εχουν ενα υπεροχο σπιτι!!

Κοριτσια εχω την εντυπωση οτι η κορη μου ειναι η πιο παχια απο ολα τα μωρακια μας. Την ζυγησαμε με την Ολγα και προχτες ηταν 7800. Το Σαββατο γινομαστε 4 μηνων. Εχω κοψομεσιαστει...χαχαχα.

Μπουνιτα....εγω το μοναδικο μπανιο που εκανα , ηταν στην χαλκιδικη με την Dimit. Τις υπολοιπες μερες η μικρη ειχε μεγαλη γκρινια και δεν μπορεσα να βρεξω ουτε τα ποδια μου.

Jona και μας μας αρεσει το καμπινγκ αλλα φοβηθηκα να το επιχειρησω με το παιδι.

Ilioulina καλως ηρθες στην παρεα μας, να μπαινεις να μας λες τα νεα σου.

Vivianka περασε η πληγιτσα σου...χαιρομαι!!

Πεπιτακι πως ειναι ο μικρος??

Μαρουλι ξεκινας δουλεια διαβαζω....κουραγιοοοοο!!!

bampina εμβολιο εχουμε και εμεις την αλλη εβδομαδα....μεσα στην καψα λες να μας κανουν κανενα πυρετο?

Τελικα εγραψα πολλα...χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνω και δουλειές ταυτόχρονα.....Άντε ακόμα 1,5 μήνα μόνο γάλα, μετά θα έχει πολύ πλάκα όταν αρχίσουμε το κουτάλι...για σκεφτείτε το στόμα γεμάτο κρέμα και ταυτόχρονα να φτερνίζονται χα χα χα!

Ευτυχώς έχει δροσούλα στο μπαλκόνι, εκεί τη βγάζουμε σήμερα με τόση ζέστη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Izaki πρώτους σας βρίσκω!Τη μισή Ελλάδα γυρίσατε στην κυριολεξία!!!Άντε και του χρόνου να γυρίσετε την υπόλοιπη!!!

Για πυρετό ελπίζω πως όχι.....θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα!!Ο μπεμπούλης μου τωρα λίγο τον ψιλοπήρε ο υπνάκος στην κούνια του κ είπα να μπω κ γώ να μάθω τα νέα σας, από ζεστη στο φουλ κ εμείς όπως όλοι. Καθόμουν πριν με το μπέμπη στο μπαλκόνι κ αφου απολαμβάναμε το λίγο δροσερό αεράκι που έκανε ,ήρθε από πάνω μου μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ σφηκα!!!τα έκανα πάνω μου, κατευθείαν με γρήγορες κινήσεις μπήκα μέσα με το μωρό κ έχω να βγώ κάνα 2ωρο…περιτό να σας πω πως μόλις πάω στη μπαλκονόπορτα (έχω κατεβασμένη την σίτα φυσικά)καραδοκεί η άτιμη κ πετάγετε μπροστά μου!!!ζω ένα θρίλερ!!!! αντε να έρθει ο Αντρας του σπιτιού να με σώσει!!!χαχαχαχα Πάντως γενικός φοβάμαι πολύ τα έντομα τέτοιου τύπου κ ιδιαίτερα τώρα που θηλάζω φοβάμαι πως αν με τσιμπήσει κάτι θα μου κοπεί το γάλα…λέτε να είναι μόνο ψυχολογικο?τι να πω! Το κάκο είναι ότι ήθελα να ρίξω κ γώ σφουγγαρισμα μέσα έξω κ τα σχετικά κ τώρα δεν κουνιέμαι καθόλου…

Izaki σου λέμε δηλαδή καλό χειμώνα από τώρα? Τα κιλάκια σας πάντως είναι σουπερ!!μια χαρά μπουτάκια για φίλημα θα εχεις…Πάντως για το εμβόλιο που θα κάνουμε κ εμείς την άλλη βδομάδα φοβάμαι κ γω για πυρετούλη ..

Marouli τόσες ώρες πώς τα καταφέρατε κ ρίξατε τέτοιο ύπνο!!ουάου!

:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ilioulina η μπουμπού μου κοιμάται κάθε βράδυ περίπου 10 ώρες εδώ και πολύ καιρό. Να φανταστείς μόνο τον 1ο μήνα με ξύπναγε 1 φορά το βράδυ. Από τον 2ο και μετά κοιμάται σερί. Έχω πολύ καλό παιδάκι και δεν με παιδεύει, χιχι!!

izaki καλό χειμώνα!!!!!!!!!!!

bambina κι εγώ περιμένω πώς και πώς να αρχίσουμε τις κρέμες. Βέβαια θα έχει περισσότερη κούραση αλλά και πολύ γέλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou ti kanete???xathika e??afiste mia imoun stin mama mou twra asxoloume me xeiropioita kossmimata ta ftiaxnw moni mou na k me ton mpempi mou an k einai polu usixos pou xronos gia ola??empaina kata kairous kai sas diavaza...

vlepw kainouries manoulitses stin parea koritsia na xaireste ta mwrakia sas k kalws irthate...

ax pate diakopes k emeis edw liwnoumeeeeeee kala na pernate k na perasete autes pou tha pate twra :) na kanete k mia voutia g mena xixixi

koritsia exw ena thema o mpempakos mou koimatai 10 to vradu mporei k 9.30 k ksupnaei i stis 6 i stis 7 k meta de koimatai me tipota sas lew koutoulaw .auto exei liges meres pou to kanei...ti na kanw??alles meres ksupnouse stis 6 etrwge koimotan kateutheian k ksupnouse 9.30 me 10...

aaaaa k egw anupomwnw gia kremoules...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα κοριτσακια μου...Τι κανετε??? Εμεις μια χαρουλα...Ο μπεμπακος μου τα παει τελεια..Τρωει, χαι..., κοιμαται!!!

izaki καλως γυρισατε απο τις διακοπες σας..Πως τα καταφερατε βρε θηριο και κανατε τοσες βολτες??? Μπραβο!!! Μακαρι να μπορουσαμε και εμεις!!!

ilioulina καλως ωρισες στην ομορφη παρεα μας!!! Να χαιρεσαι τον μπεμπακο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni οταν ξυπνάει στης 7 ανοιγεις παράθυρα κ τα σχετικά?ή είναι σκοτινά όπως όταν κοιμάται?στο λέω γιατί παίζει σημαντικό ρόλο ο <φωτισμός>στη ψυχολογία του μωρού όπως βέβαια κ απο θέμα θορύβου.Εμένα ας πουμε ξυπνάει να φάει αυτή την ώρα κ ξανακοιμάται σχετικά όχι εύκολα αλλά κοιμάται μετά απο μισή ώρα αφου φάει για κανένα 2ωρο το πολύ.όμως όλα κλειστά ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi ilioulina mou ola kleista edw ta matia mou de mporw na anoiksw oxi kai ta parathura k usuxia foul afou monoi mas eimaste...o mpampas mas exei idi fugei g tin douleia....kai de koimate me tin kamia omws ti ton kounaw ti voltes panw katw TIPOTA autos.......kai egw wspou na anoiksei to mati mou asta na pane....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω, κάποια φάση θέλω να πιστεύω είναι κ θα περάσει....Καλό κουράγιο πάντως σου έυχομαι!

Κάτι άσχετο μου θυμίζετε πως μπορώ να βάλω κ γω αυτά τα tickerakia που έχετε όλες σας?να βάλω κ γω τον μπεμπουλη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Τι κάνουν οι μανούλες??

izakiiii!!!Χαίρομαι πολύ που περάσατε τόσο όμορφα τις διακοπές σας!!Πρέπει να οργανωθούμε για να περασουμε και όμορφα τον χειμώνα! ;)

Σαν να μου φαίνεται οτι η Ιατρού Γωγούση άνοιξε..!χιχιχι!!! ;):P

ilioulina κι εγώ παθαίνω μια υστερία με τις μέλισσες-σφήκες κλπ..Δεν τις συμπαθώ καθόλου κ εύχομαι να μη τρέφουν κι αυτές τα ίδια αισθήματα για μένα..!

Maria.g μια χαρά τον βλέπω τον μπέμπη!Βοηθάει όμως και το κλίμα εε?? B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!! Ψιλοχάθηκα γιατί είχα τρεχάματε αυτές τις μέρες.

Καταρχήν να καλωσορίσω τη νέα μανουλιτσα!! Γεια σου ilioulina!! γλωσσοδέτης το nick!! χιχι!!

Και καλώσήλθατε οι ταξιδιάρες μανουλίτσες!! Καλό χειμώνα δεν λέω γιατί εγώ αύριο πάω διακοπές!!! Πάμε Μύκονο τελικά!!! Θα είμαστε σαν νομάδες στο καράβι αλλά δε βαριέσαι, θα έχει την περιπέτειά του κι αυτό!! χαχαχα!!

Γέννησε κι η νύφη μου!!! Μια γλυκούλα μπεμπουλίτσα με κάτι μαγουλάκια για φάγωμα!!! Κι έχει ένα κλάμα βραχνό, σαν την Αλέκα Κανελλίδου!! Πολύ γέλιο!!! Μακάρι να το κρατήσει, δεν θα ακούγεται καθόλου!!! χαχαχα!!!!

Αυτά λοιπόν! Καλές μου διακοπέεεεεεεες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Εγώ ακόμα διακοπεύω... και σας γράφω από την όμορφη Κάρυστο! :-)

Μου λείψατε καλέ!!!

Επειδή όμως έχω μια απαράδεκτη σύνδεση, σας γράφω γρήγορα τα νέα μου, αλλά δυστυχώς δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα δικά σας.

Καταρχήν το πιο όμορφο που μας συνεβη είναι ότι... μας επισκέφτηκε η καλή μας η ΙΖΑΚΙ με τον άντρα της και την κοράκλα της η οποία είναι ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑΑΑΑΑ!!!

Ιζακι μου, πέρασα τελεια και σας ευχαριστώ πολύυυυυ για την παρέα!!!

Και ναι... σας παρουσιάζω το ΤΕΛΕΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΟΥ 2010!

ΡΕΒΥΘΟΥΛΗΣ-ΜΠΕΜΠΑ!!!

Φιλάκιααααααααααα κοριτσάκια μού!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...