Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΙΜΕΝΩ.....ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Αγαπημενες μου φιλες,εχω εναν γιο 2 ετων και σημερα...μετα απο πολυ αγωνια,εκανα αυχενικη και εχω αλλον ενα υγιεστατο παιδαρο!!!!! :laugh: ο οποιος θα γεννηθει πρωτα ο Θεος 7 /12,!!!!Νυφες.......δεκτες :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια φιλεναδα...υγεια υγεια υγεια...

εγω εχω κορη οποτε θα διαλλεξει εναν απο τους δυο σιγουρα....χαχαχα φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοο :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: αυτη η χρονια ειναι αγοροχρονια...αντε αγορομανες να μεγαλωσουμε σωστους γιους...με το καλο να τον κρατησεις στην αγκαλιτσα σου και να κανουν το σπιτι γηπεδο με τον μεγαλο...να τα χαιρεσαι...παντα γερα και δυνατα :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΕΛΗ ΙΟΥΛΙΟΥ!!ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ???ΑΝ ΝΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο γλυκια μου ειμαστε πολυ κοντα και εγω 19/12 περιμενω το νιανακι μας..να ερθεις στις μανουλες του Δεκεμβρη να τα λεμε..

Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να ερθει στον κοσμο υγιεστατος και ο δευτερος γιος σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ πολυ για τις γλυκες σας ευχουλες.......τις εχω αναγκη!!!!!καλη εγκυμοσυνη σε ολες τις εγκυουλες και γρηγορα να φουσκωσουν ολες οι υπολοιπες!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλεεεεεεε.....ποτε ανακοινωσες πως εισαι εγκυος???ποτε εκανες κ αυχενικη????8α τρελαθωωωωωωω!!!!μαλλον εχω καιρο να μπω!!!

πολλα πολλα συγχαρητηρια..απολαυσε το με την ανεση σου απο δω κ περα.

ευχομαι ολα καλα μεχρι τελους κ με ενα υγιεστατο παιδακι.

πολλα πολλα φιλακια σε σενα κ στην κοιλιτσα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μαριλουκι μου,δεν ηθελα απο τον φοβο μου,ουτε εγω να το πιστεψω οτι ειμαι εγκυος!!!!!!ευτυχως ολα πηγαν καλα.....και οπως ειπαμε....σε περιμενω εγκυουλα ,μεχρι τον Αυγουστο θελω καλα νεακια!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε επαθα πλακα οταν το ειδα!!!

πολυ χαρηκα!!!ολα καλα θα πανε απο'δω κ περα!!!

απολαυσε το οσο δεν παει!!!

μαλιστα-μαλιστα....οι διαταγες σου θα εκτελεστουν μεχρι τον αυγουστο...χιχιχιχι..

εχω ηρεμησει αρκετα κ ειμαι σιγουρη πωε ειναι θεμα χρονου να ερθει...

πως ηρθε το 1ο??εεεε με τον ιδιο τροπο θα σκασει κ το 2ο!!!!

αχ μπραβο βρε κοριτσακι μου...πολυυυ χαρηκα ειλικρινα!!!

δουλευεις η' εχεις σταματησει???πως κυλλαει γενικοτερα η εγκυμοσηνη σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογω του οτι δουλευω σε νοσοκομειο και λογω της προηγουμενης περιπετειας μου,σταματησα 8 εβδ!!τιποτα δεν αξιζει μπροστα σε ενα μωρακι,ουτε καριερες ουτε τα χρυσαφια ολου του κοσμου!!!!!!κατα τα αλλα ειμαι καλα,αρκετα αγχωμενη αλλα νομιζω θα στρωσω...που θα παει!!!κοριτσακι μου ,ολα καλα θα σου πανε,αφου ηρθε μια ,θα ξαναερθει!!!υπομονη και γρηγορα θα μας πεις τα ευχαριστα!!!!!ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες σας!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

STAMYMAMY έγραψε:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΥΦΗ ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΓΙΟ ΣΟΥ!!ΧΑΧΑ!!
η αληθεια ειναι ,οτι ο μεγαλος ειναι κουκλος,ξανθος σγουρομαλης και γκριζογαλανοματης!!!!! για τον μικρο.....δεν μπορω να εγγυηθω!!!!!! :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το θυμαμαι το οτι δουλευεις σε νοσοκομειο κ γι'αυτο σε ρωτησα.

εκανες παρα μα παρα πολυ καλα που σταματησες.

οπως το ειπες για τπτ κ για κανεναν δεν αξιζει να ρισκαρεις την ζωουλα που μεγαλωνεις μεσα σου.

η κοιλιτσα φουσκωσε καθολου η΄ακομα οχι πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou85 έγραψε:

ναι το θυμαμαι το οτι δουλευεις σε νοσοκομειο κ γι'αυτο σε ρωτησα.

εκανες παρα μα παρα πολυ καλα που σταματησες.

οπως το ειπες για τπτ κ για κανεναν δεν αξιζει να ρισκαρεις την ζωουλα που μεγαλωνεις μεσα σου.

η κοιλιτσα φουσκωσε καθολου η΄ακομα οχι πολυ!!

φουσκωσε λιγο...!αν και δεν εχω παρει κιλα,νομιζω οτι στρογγυλεψα λιγο!!!!ελπιζω να μην παρω παλι 20!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασε κ το θεματακι που εβαλε μια κοπελα για την μειωση τιμων στο ιασω.

ειναι πολυυυυ ενδιαφερον.

μην χαθεις.θα προσευχομαι για σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες βρε που σου ταλεγα? τζαμπα το αγχος....αντε με το καλο ο αδερφος Παναή να σκασει μυτη :laugh: :laugh: :laugh: οχι τπτ αλλο να ησυχασουμε απο την γκρίνια σου :P:P:P (μεταξυ μας φιλεναδα εγω θαμαι χειροτερη) φιλουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

ειδες βρε που σου ταλεγα? τζαμπα το αγχος....αντε με το καλο ο αδερφος Παναή να σκασει μυτη :laugh: :laugh: :laugh: οχι τπτ αλλο να ησυχασουμε απο την γκρίνια σου :P:P:P (μεταξυ μας φιλεναδα εγω θαμαι χειροτερη) φιλουρες
γλυκο μου κοριτσι σε ευχαριστω πολυ!!!!!σιγουρα θα εισαι αγχωμενη....ο γιος σου ειναι στα σκαρια,το διαισθανομαι!!!!!ειδες που σου ειπα οτι θα εχω παλι αγορι????σε φιλω :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...