Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ΄;


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΥΛΟΥΘΩ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ,ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 4/4/10 ΣΤΙΣ 14/4 ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΙΣ 19/4 ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕ ΜΙΑ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠΕΒΑΛΕΣ[ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΙΜΑ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ]ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΙ ΗΤΑΝ 14,31 ΚΑΝΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ 1 ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕ ΑΧΝΗ ΓΡΑΜΜΗ,ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΕΒΑΛΕΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΔΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΚΑΙ ΒΛΕΙΠΕΙ 2 ΚΥΣΤΕΣ 3 ΚΑΙ 4 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΣ ΚΥΣΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ 26/5 ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑΦΑΝΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai arketa mperdemena afta pou grafeis..Egw otan emina egkuos den to eixa katalavei kirios giati mou hrthe h periodos kai den to psiliastika..Alla alou thelou na to paw to pragma..Piga ston giatro gia na doume pote tha exw owriksia...Me vazei ston iperixo kai vlepoume mia kisth kai dipla mia alh koukida, den mporouse me sigouria na mou pei ti htan kai kaname ena test epitopou pou vgike thetiko..Tote mou eksigise pos i mia "kisth" htan to mwro kai h alh afth pou paragei thn progesteronh kai afta pou xriazete to emvrio mexri thn 8:h evdomada meta analamvanei o plakountas kai xanete afth...Egw eimoun sthn 5:h evdomada tote....Alla na einai toso asxeth auth oi giatroi pou piges, ti na pw???? :huh::huh: Gnomh mou, psakstw kai se alon giatro..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΜΕ ΧΟΥΝ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ,ΛΕΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΚΟΜΑ 15 ΜΕΡΕΣ Η ΚΥΣΤΕΣ ΦΥΓΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ,ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Η ΟΧΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΔΕΙΞΑΝΕ ΘΕΤΙΚΑ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεανουλα κάνε άλλη μια χοριακη αυριο, γιατι απότι καταλαβα εχει περασει πολυς καιρος απο την τελευταια. εγω νομιζω ότι υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης. ο κύκλος σου πως ειναι, ειναι σταθερος? στο γυναικολογο πηγες πολυ νωρις για να μπορει να δει την εγκυμοσυνη, και στις δυο περιπτωσεις. κανε μια χοριακη και βλεπεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο κυκλοσ μου του τελαιτεουσ 4 μηνεσ ειναι 29-με 33 ειπα μηπωσ μου αλλαξε ο κυκλοσ μου αλλα αυτον τον μηνα δεν ειδα τιποτα ακομα αυτεσ τησ μερεσ θα παω σε γυναικολογο το θεμα ειναι να παρω αδεια απο την δουλεια καθαριζω ενα ξενοδοχειο,εγω θελω πολυ να ειμαι B)B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κανεις μια χοριακη και βλεπεις...αν εισαι λογικα πρεπει να εχει μεγαλο αριθμο η χοριακη...

περιμενουμε νεα σου...

και ευχομαι να ειναι αυτα που ποθεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κοριτσια εκανα το κλεαρ μπλου και ηταν αρνητικο περιοδος ηρθε 31/05 για 3 μερες με λιγη ροη αιματος μετα ειχα κατι καφε πρωτη φορα εγω εχω τοσο λιγο συνεχεια που μου ερχετε η περιοδος εχω παρα πολυ ροη,,,,,,,,,,παει και αυτος ο μηνας παμε για ιουνιου σας ευχαριστω παντως για ολα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ΑΠΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΝ ΑΝΕΡΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΟ 1ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΠΗΓΕΝΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΑΝΤΩΣ ΑΦΟΥ Η ΓΡΑΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΧΝΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...